Keskin Nişancı Haberleri

Keskin Nişancı haber, Keskin Nişancı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Keskin Nişancı - 26.02.2021
ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Genel Başkanı Çal'dan "28 Şubat" açıklaması Açıklaması
Her tür darbenin karşısında olduklarını ifade eden Çal, 28 Şubat darbesini unutmamak ve genç kuşaklara da unutturmamak için her zaman çaba göstereceklerini belirterek, şunları kaydetti: "28 Şubat, kendisini halkın, milletin, ülke menfaatlerinin üstünde gören statükocuların kendi talepleri ve istekleri doğrultusunda yönetimi ve toplumu şekillendirme çabaları olarak ortaya çıktı. Bu kalkışma, kökünü inancımızdan, kültür ve medeniyetimizden aldığımız toplum kodlarımız ile oynayarak yeni bir toplum, yeni bir birey, yeni bir kimlik inşa etmenin de bir çabasıydı. Biz gizli ve açık olarak uygulanan bu planın farkında olarak karşısında durduk, dinimizi, inancımızı, kimliğimizi muhafaza ederek yaşamaya, toplum düzenimizi korumaya gayret ettik. Kendisini toplumun üstünde, ülkenin asıl sahibi olarak gören üstenci, elit ve batı kaynaklarından beslenen bu anlayış, Tanzimat'tan beri hep bu ülkede eşik bekçiliği yaptı. İttihat ve Terakki ile başlayan, 31 Mart olaylarıyla devam eden ardından Cumhuriyet döneminde gelişen başarıya ulaşmış ve ulaşmamış tüm darbeler bu çabanın bir ürünüydü. Maalesef 27 Mayıs darbesiyle devam eden bu kötü gelenek, arkasından 28 Şubatları, 15 Temmuzları getirdi." "Yarınların güçlü Türkiye'sine güveniyoruz" 28 Şubat postmodern darbesinin milli, manevi değerlerine bağlı, inançları ile toplumda yaşamak, eğitim almak, iş hayatında var olmak isteyen, bir vatandaşlık görevi olarak sandık başına gidip oy kullanarak iktidara getirdiği hükümet tarafından yönetilmek isteyen insanlara karşı yapıldığını ifade eden Çal, şöyle devam etti: "Bu kitlenin içinde, imam hatip liselerinde okuyan gençlerimiz, başörtüsü ile üniversitelerde eğitim almak isteyen ve iş hayatına devam etmek isteyen kardeşlerimiz de vardı. Gençlerimiz, o gün imam hatip ortaokullarının kapatılması ve liselerde katsayı uygulaması ile en temel haklardan biri olan eğitim hakkından mahrum oldular. Derslerine girmeye çalışırken, okullarının önünde eylem yaparken, polis zoruyla gözaltına alındılar, çatılardaki keskin nişancı tehdidine maruz kaldılar.
Keskin Nişancı - 15.02.2021
Dağlık Karabağ'da keskin nişancı kurşunuyla yaralanan Azerbaycanlı gazi Bursa'da şifa arıyor
Azerbaycan Ordusunun Dağlık Karabağ'da, topraklarını Ermenistan işgalinden kurtarmak için yürüttüğü operasyonda, keskin nişancı tarafından vurulan gönüllü Azerbaycan askeri Valeh İsayev'in tedavisine Bursa'da devam ediliyor.
Keskin Nişancı - 12.02.2021
Karla kaplı Munzur ve Mercan dağlarının "Fıratlar"ı teröristlerin korkulu rüyası oldu
Zorlu arazi şartlarında sırtlarında 40 kilograma yakın teçhizat, keskin nişancı tüfeği ve makineli tüfeklerle terör örgütü PKK'ya göz açtırmayan komandolara, operasyon esnasında eğitimli bomba arama köpeği "Tatya" ve iz takip köpeği "Hızar" da eşlik ediyor.
Keskin Nişancı - 10.02.2021
PÖH'ler Doğu Karadeniz'in karla kaplı dağlarında vatan nöbetinde
Keskin nişancı tüfeği ve makineli tüfek kullanımının yanı sıra 40 kilogram çantalarıyla arazinin zorlu şartlarına karşı mücadele eden kadın özel harekatçılar, dayanıklılık ve çeviklik yönünden takdir topluyor.
Keskin Nişancı - 09.02.2021
Son dakika haber: Açık-kaynaklı istihbaratın yükselişi
Çatışma alanında [1] terk edilmiş bir keskin nişancı tüfeği veya Suriye'de Baas rejiminin Rus destekli generallerinden [2] birine eşlik eden bir güvenlik personeli, çatışmaların izlenmesine ilişkin çok ciddi fikirler verebilir.
Keskin Nişancı - 30.01.2021
Kanada hükümetine "İsrail'den İHA almaması" çağrısı
Açıklamada şu görüşlere yer verildi: "İsrail'in 2014'te Gazze'deki Filistinli sivillere saldırısı sırasında İsrailli insansız hava araçları 164 Filistinli çocuğu öldürdü. Aslında, Elbit Systems İsrail'in Filistinlilere yönelik ihlallerinde derinden suç ortağıdır. Elbit, İsrail'in Gazze ve Batı Şeria'daki Filistinlileri izlemek ve öldürmek için kullandığı askeri İHA'ların yüzde 85'ini üretiyor. Kimyasal bir silah olan beyaz fosforlu cephaneler, misket bombaları, uluslararası hukuka göre yasa dışı olan keskin nişancı mermileri ve askeri araçlar üretiyor.
Keskin Nişancı - 26.01.2021
AK Parti Konya Milletvekili Özboyacı: "Huğlu, tüfek üretiminde ülkemizin lokomotifi"
Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi'nin, 7,62 kalibre keskin nişancı tüfeği konusunda da seri üretim için gerekli hazırlıklarını tamamlandığını bildiren Özboyacı, "Halihazırda devam eden birçok AR-GE çalışmasından da sonuçlar alınmaya çalışılıyor.
Keskin Nişancı - 17.01.2021
TSK gövde gösterisine hazırlanıyor
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) son dönemin en kapsamlı kış tatbikatına hazırlanıyor. Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri unsurlarının da katılacağı tatbikatta tank bölükleri, topçu bataryaları, keskin nişancı timleri, Özel Kuvvetler Komutanlığı personeli, komandolar ve helikopterler görev alacak.
Keskin Nişancı - 15.01.2021
Son dakika haber! Bakan Soylu, 25. Dönem Kadın Polis Özel Harekat Mezuniyet Töreni'nde konuştu: (2)
"Biz, bu 500 evladımızı tam 17 bin 602 aday arasından seçtik" Teşkilata yepyeni bir kuvvetin, yepyeni bir güç olarak gözleri ışıl ışıl, 500 kadın polisin katıldığını belirten Soylu, "Biz bu 500 evladımızı tam 17 bin 602 aday arasından seçtik. Eminim ki o kardeşlerimizin her biri de bu emaneti hakkıyla taşırdı. Ama en nihayetinde bir seçim yapmak lazımdı. İnşallah onlarla da başka vesilelerle buluşuruz. Bugün buradaki kardeşlerimizin hepsi eğitimlerini tamamladılar. Polis meslek müfredatının yanı sıra ileri seviye atış teknikleri, keskin nişancılık, arazi harekatı gibi birçok konuda güçlü bir eğitim aldılar.
Keskin Nişancı - 15.01.2021
SMO, Rus Özel Kuvvetleri ve Esed rejiminin İdlib'deki sızma girişimini püskürttü
Rus güçleri, bu tür operasyonlarda ilk aşamada silahlı insansız hava araçları (SİHA), ardından aydınlatıcı bombayla saldırıyor. Sonraki aşamada keskin nişancılara başvuran Rus kuvvetleri, ısı güdümlü silahlar da kullanıyor.
Keskin Nişancı - 14.01.2021
Irak'ın Kerkük kentinde terör örgütü DEAŞ'a ait 3 sığınak imha edildi
Harbiye ayrıca kırsaldaki kamışlık alanda terörist keskin nişancıların kullandığı 4 silahın da bulunduğunu dile getirdi.
Keskin Nişancı - 12.01.2021
Sığınakta mühimmat ele geçirildi
Hakkari Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "İl Jandarma Komutanlığı tarafından PKK/KCK bölücü terör örgütü faaliyetlerinin deşifre edilmesi ve engellenmesine yönelik olarak yürütülen çalışmalar kapsamında 11 Ocak 2021 günü Şemdinli ilçesi Yufkalı köyü kırsal alanında 8 Tim ile gerçekleştirilen arama tarama faaliyeti esnasında tespit edilen sığınak içerisinde; 4 adet roketatar sevk fişeği, 30 adet pil bloğu 1 adet alıcı, bin metre kablo, 5 adet koli bandı, 1 adet elektrik bandı, 180 adet Bixi mühimmatı, 1 adet Bixi mayonu, 2 adet Dragunov keskin nişancı tüfeği şarjörü, tişört, çorap ve konserve yaşam malzemesi ele geçirilmiştir.
Keskin Nişancı - 11.01.2021
Rus Özel Kuvvetlerinden İdlib'de sızma girişimi
Rus güçleri, bu tür operasyonlarda ilk aşamada silahlı insansız hava araçları (SİHA), ardından aydınlatıcı bombayla saldırıyor. Sonraki aşamada keskin nişancılara başvuran Rus kuvvetleri, ısı güdümlü silahlar da kullanıyor.
Keskin Nişancı - 07.01.2021
Son dakika haber... Rusya devreye girdi, terör örgütü YPG/PKK'nın Esed rejimine yönelik Kamışlı'daki kuşatması kalktı
İlçe merkezinde rejim güçlerinin kontrolünde bulunan ve "Güvenlik Karesi" olarak bilinen askeri bölge, 4 Ocak'tan itibaren keskin nişancıların desteğiyle terör örgütü YPG/PKK'nın kuşatması altına girdi.
Keskin Nişancı - 06.01.2021
Terör örgütü YPG/PKK Kamışlı ilçesinde Esed rejimi güçlerini kuşatmada tutuyor
Haseke iline bağlı Kamışlı kent merkezinde rejim güçlerinin kontrolünde bulunan ve "Güvenlik Karesi" olarak bilinen askeri bölge, 3 gündür keskin nişancıların desteğiyle terör örgütü YPG/PKK'nın kuşatması altında bulunuyor.
Keskin Nişancı - 22.12.2020
Son dakika haberleri! Bitlis'te PKK'lı teröristlere ait silah, mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirildi
Bu kapsamda düzenlenen "Yıldırım 16 Sehi Ormanları Operasyonu"nda, keskin nişancı tüfeği, 3 piyade tüfeği, 8 el bombası, 2 roketatar mühimmattı, 7 büyük tüp, çok sayıda mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirildi.
Keskin Nişancı - 20.12.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 16
İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Bitlis merkeze bağlı Aşağıbalcılar ile Mutki ilçesine bağlı Kapaklı köpleri kırsalında, terör örgütü PKK'ya yönelik 'Yıldırım- 16 Sehi Ormanları Şehit Jandarma Er Kadir Güler 2020-11' ile 'Şehit Jandarma Astsubay Çavuş Mehmet Volkan 2020-205' operasyonları düzenledi. Arazi arama- tarama faaliyetlerinde; sığınak tespit edilirken, toprağa gömülü 1 Dragunov keskin nişancı piyade tüfeği, 3 kalaşnikof piyade tüfeği, 615 adet 7,62 mm Bixi fişeği, 1164 adet 7,62 mm kalaşnikof piyade tüfeği fişeği, 75 adet 5.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Keskin Nişancı Haberleri | Keskin Nişancı Haber - Haberler - Keskin Nişancı haberleri, son dakika keskin nişancı haber ve gelişmeleri burada. Keskin nişancı simülatörünün başına geçen Bakan Akar, 450 metre uzaklıktaki hedefi tek atışta vurdu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 17:58:09. #1.16#
title