Kaynarca Haberleri

Kaynarca haber, Kaynarca son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kaynarca 29.5.2020
Sakarya'nın doğal güzellikleri koronavirüsün ardından ziyaretçilerini ağırlamak için bekliyor
Karasu ve Kaynarca ilçelerinin ortasında bulunan, 24 kilometrekarelik alanıyla alaca balıkçıl, kaşıkçı, çeltikçi, karabatak, dalgıç türleri, bahri, pakta, altıngöz, kadife ördek, sülün, çulluk, yaban ördeği, deniz ve balık kartalları gibi 200'e yakın yerli ve göçmen kuşun barındığı longoz, yılan balığı, sazan, yayın, kızılkanat, turna, kefal gibi balıklara da ev sahipliği yapıyor.
Kaynarca 28.5.2020
İzmit, Kandıra ve Kartepe'de su kesintisi
Su Kesintisinden Etkilenecek Bölgeler; İzmit İlçesi; Akmeşe, Ambarcı, Arpalık İhsaniye, Bağlıca, Balören, Bayraktar, Biberoğlu, Böğürgen, Çavuşoğlu, Çubuklu Osmaniye, Dağköy Durhasan, Düğmeciler, Emirhan, Eseler,Gedikli Gökçeören, Gülbahçe Kadriye, Güvercinlik, Hakkaniye, Hasancıklar, Kaynarca, Kısalar, Kozluca,Mecidiye, Nebihocalar, Orhaniye, Ortaburun, Sapakpınar, Sarışeyh, Sultaniye, Sülaymaniye, Süverler, Şahinler, Yassıbağ ,Yenice, Zeytinburnu, Kurtdere Ayvalı ve Karaabdülbaki Mahallelerine Kandıra İlçesi; Akçakese, Kocakaymaz, Goncaaydın, Topluca, Sepetçi, Kırkarmut, Hatipler, Kayıplar, İmrallar, Nefsikaymaz, Ömerli, Tekeşinler, Saltıklar, Karakiraz, Yahyalar, Koruklar, Beşkeş, Aksakalar, Sakallar ve Hüdaverdiler Mahallelerine Kartepe İlçesi; Uzuntarla ve Ketence Mahallelerine su verilemeyecektir.
Kaynarca 27.5.2020
Melen Botanik Vadisi ile yerli ve milli üretimde artış hedefi
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Sakarya'nın Kocaali, Karasu ve Kaynarca ilçelerini kapsayan Melen İsale Hattı üzerinde kurulan Melen Botanik Vadisi'nde yetiştirilen bitkilerin kullanımına ilişkin Martin Bauer firması ile Fidan AŞ arasında Afet Koordinasyon Merkezi'nde protokol imzalandı.
RESİMLERLE GÜNDEMİ
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Sakarya'da sağanak etkili oldu
Sakarya'da sağanak etkili oldu
Sakarya'da sağanak etkili oldu
Sakarya'da sağanak etkili oldu
AA Sakarya Bölge Müdürü Yalçıntaş'tan Vali Nayir'e ziyaret
Sakarya'da polisten engelli kadına yardım eli
Sakarya'da polisten engelli kadına yardım eli
Sakarya'da polisten engelli kadına yardım eli
Sakarya'da Kovid-19 tedbirleri
SAÜ yerli ve milli batarya üretecek
SAÜ yerli ve milli batarya üretecek
SAÜ yerli ve milli batarya üretecek
Kaynarca 27.5.2020
KİMLİK SORAN BEKÇİLERE SALDIRI: 4 GÖZALTI
Olay, saat 01.50 sıralarında Kaynarca Mahallesi Dağ Sokak üzerindeki Botaş Parkı'nda yaşandı.
Kaynarca 27.5.2020
Kimlik soran bekçilere saldıranlar kıskıvrak yakalandı
Bekçiler kimlik görmek isteyince ortalık karıştı Olay, saat 01.30 sıralarında Pendik ilçesi Kaynarca Mahallesi, Dağ Sokak'ta meydana geldi.
Kaynarca 25.5.2020
AK Parti Edirne İl Başkanı İba, video konferans yöntemiyle teşkilatla bayramlaştı
İba, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve İstanbul Milletvekili Edirne Koordinatörü Tülay Kaynarca'nın katılımıyla kadın kolları, belediye başkanları, belediye ve İl Genel Meclis üyeleri, Edirne İl Yönetim Kurulu üyeleri ve merkez ilçe başkanları ile video konferans yöntemiyle bayramlaştı.
Kaynarca 24.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 22
GÖRÜNTÜLER GEÇİLİYOR TUNCELİ, ========================= Bayramda şehit oğullarının mezarını ziyaret ettiler SAKARYA'nın Kaynarca ilçesinde, Selahattin ve Ayşe Azak çifti bayramda şehit oğulları Piyade Onbaşı Fahrettin Azak'ın mezarını ziyaret ederek dua etti.
Kaynarca 24.5.2020
Niğde?de lahana ekim alanı arttı
TÜRKİYE'de lahana üretiminde Samsun'dan sonra 2'nci sırada yer alan Niğde'de lahana ekimi başladı. Lahana Üreticiler Birliği Başkanı Ali Rıza Önal, kent genelinde yağmurun fazla olması ve koronavirüs nedeniyle talebin artması üzerine bu yıl lahana ekim alanının arttığını söyledi.Lahana Üreticiler Birliği Başkanı Ali Rıza Önal, lahana ekim alanının 17 bin dekardan bu yıl 19 bin dekara yükseldiğini belirtti. Bu yıl yağışın çiftçiye güven verdiğini kaydeden Önal, "Geçen yıl suların az olması tarım girdilerinin yüksek olması nedeniyle ekim az olmuştu. Bu yıl ise yağışların artışı ve koronavirüs nedeniyle talebin olması üretimin de artmasına neden oldu. Daha fazla kıraç vaziyette boş bırakılan araziler ekilmeye başlandı. Suyun olmadığı yerlerde bu yıl sular çıkmaya başladı. Bu sebepten dolayı ekim alanları arttı. Üretiminin fazla olduğu Ulukışla ilçesine bağlı Hüsniye köyü ile Niğde Kaynarca köylerinde de üretimin arttığını görüyoruz" dedi.
Kaynarca 24.5.2020
Vali Nayir'den bayram ziyareti
İlk önce Adapazarı-Kaynarca yolundaki jandarma uygulama noktasını ziyaret eden Vali Nayir, personelin bayramını kutladı.
Kaynarca 24.5.2020
İlkbahar aylarının yağışlı geçmesi lahana üreticisini sevindirdi
Bu yıl 19 bin dekar alanda üretim yapılacağını belirten Önal, "Lahana üretiminin yoğun yapıldığı Hüsniye köyü, Sazlıca beldesi ve Kaynarca köylerinde üretim alanı arttı.
Kaynarca 19.5.2020
Kaynarca'da ilk kez pirinç ektiler
SAKARYA'nın Kaynarca ilçesinde, çiftçi İlyas Yer (57), Acarlar Longozu yakınlarında bulunan arazisinde pirinç ekimi yaparak bir ilki gerçekleştirdi.
Kaynarca 18.5.2020
Sakarya'da çiftçiler üretime devam etti
SAKARYA'nın Kaynarca ilçesinde sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulan çiftçiler, üretime devam etti.
Kaynarca 18.5.2020
Sakaryalı çiftçiler kısıtlama günlerinde de üretime devam ediyor
Kaynarca ilçesinde sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olan çiftçiler, tarlada ürünlerini ekmeye devam ederken bir yandan da hayvanlarını beslemek için çalışmalarını sürdürüyor.
Kaynarca 17.5.2020
Kırım Tatar sürgününün 76. yılı
Osmanlı-Rus savaşının ardından 1774'te imzalanan Küçük Kaynarca Antlaşması ile Osmanlı Devleti'nden koparılan Kırım Hanlığı'nı 1783'te Rusya'nın işgal etmesiyle Kırım Tatarlarını bekleyen zorlu bir süreç başladı.
Kaynarca 15.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 14
Gerekçeli ara kararda şu ifadelere yer verildi: "2577 Sayılı İdari Yargılama Usulü Kanunu'nun 20'nci ve 27'nci maddeleri uyarınca ara kararı cevabı ve birinci savunması için davalı idareye 30 gün süre verilmesine, 2577 Sayılı Kanun'un 27/2'nci maddesinde uygulanmakla etkisi tükenecek olan idari işlemlerin yürütülmesinin; savunma alındıktan sonra yeniden karar verilmek üzere, idarenin savunması alınmaksızın da durdurabileceği hüküm altına alındığından dava konusu günlük yıkım işleminin uygulanmakla etkisi tükenecek nitelikte olması nedeniyle yukarıda belirtilenlerden müteşekkil ara kararının cevabının alınması ve savunma verilmesi ya da ara kararına cevap verme ile davaya savunma verme sürelerinin geçirilmesinden sonra yürütmenin durdurulması talebinin yeniden incelemeye alınarak talep hakkında yeniden bir karar verilinceye kadar teminat alınmaksızın dava konusu işlemin yürütmesinin durdurulmasına, ara kararı gereklerini yerine getirmenin mecburi olduğu, ara kararı ile istenilen bilgi ve belgelerin zamanında ve eksiksiz olarak gönderilmemesi halinde dosyadaki bilgi ve belgelere göre karar verileceği ve bu durumun ara kararı gereğini yerine getirmeyen ilgililer hakkında sorumluluk doğuracağı hususunun davalı idareye karar verildi." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Villanın görüntüsü Haber: Cavit AKGÜN - Kamera. Aykut KURT / BODRUM (Muğla), ===================== Sakarya'da, tavuk ölüleri yol kenarına atıldı   SAKARYA'nın Kaynarca ilçesinde, çuvallara koyulan tavuk ölülerini, yol kenarına atıldı.
Kaynarca 14.5.2020
Koronavirüs tedbirlerine uymayan kıraathane mühürlendi
Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Kumar Büro Amirliği ekipleri, Kaynarca Mahallesi Tevfik İleri Caddesi'nde bulunan bir kıraathanede kumar oynandığı ihbar üzerine adresi denetledi.
Kaynarca 11.5.2020
Koruyucu tulum giyip, gözlük ve maske takarak tıraş yaptı
SAKARYA'nın Kaynarca ilçesinde berber Ceyhun İçöz (38), ilk iş gününde aldığı önlemlerle sağlık çalışanlarını aratmadı.
İmsak03:26
Öğle13:01
İkindi17:00
Akşam20:31
Yatsı22:18
Şu an buradasınız: Kaynarca Haber, Kaynarca Son Dakika Haberleri - Haberler - Kaynarca haber sayfamızda Kaynarca haberleri okuyabilir, Kaynarca son dakika haberleri ve güncel Kaynarca gelişmelerini görebilirsiniz. Oktay Kaynarca Bodrum yolcusu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 11:34:19. #1.14#
title