Kamuyu Aydınlatma Platformu Haberleri

Kamuyu Aydınlatma Platformu haber, Kamuyu Aydınlatma Platformu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kamuyu Aydınlatma Platformu - 30.11.2021
Arçelik, Wat Motor Sanayi ve Ticaret AŞ'deki paylarını satmaya karar verdi
Arçelik AŞ tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamada, "Şirketimiz ana faaliyet konusu dışında motor, motor aksamları, redüktör, güç aktarım ekipmanları, servo sistemleri üretimi ve satışı alanında faaliyet gösteren Wat Motor Sanayi ve Ticaret AŞ, 2018 yılında kısmi bölünme yöntemiyle şirketimiz bünyesinden çıkarılarak yüzde 100 bağlı ortaklığımız haline gelmiştir.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 23.11.2021
ASELSAN'dan 66,8 milyon avroluk sözleşme
ASELSAN'ın Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan açıklamasında, uluslararası bir müşteri ile radar, sınır güvenlik ve haberleşme sistemleri ihracatıyla ilgili olarak toplam bedeli 66 milyon 750 bin avro olan bir yurt dışı satış sözleşmesi imzalandığı bildirildi.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 17.11.2021
GÜBRETAŞ'ın Söğüt Altın Madeni Projesi'nin ÇED raporu onaylandı
GÜBRETAŞ'ın Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan açıklamasında, onay sürecinin tamamlanmasıyla aralık ayı içerisinde inşaatlara başlanacağı bildirildi.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 16.11.2021
Türk Telekom, TTG Finansal Teknolojiler AŞ'nin kuruluş işlemlerini tamamladı
Türk Telekom'un Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan açıklamasında, "Şirketimizin yüzde 100'üne sahip olduğu ve sermayesi 50 bin TL olan TTG Finansal Teknolojiler AŞ'nin kuruluş işlemleri tamamlanmış olup, ticaret siciline tescili gerçekleşmiştir.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 09.11.2021
Bizim Toptan yılın 9 ayında cirosunu yüzde 27 artırdı
Bizim Toptan, üçüncü çeyrek finansal sonuçlarını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) açıkladı.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 09.11.2021
Son dakika: Koç Holding'den "batarya yatırımı" açıklaması Açıklaması
Koç Holding'in, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan açıklamasında, "Basın-yayın organlarında, Koç Topluluğu tarafından batarya üretim tesisi kurulması amacıyla çalışmalar yürütüldüğü yönünde haberler çıkmış, Topluluk şirketlerimize konuyla ilgili olarak çok sayıda soru ve yorum ulaşmıştır.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 09.11.2021
Son Dakika | Koç Holding, Yapı Kredi'nin UniCredit'teki hisselerini geri alıyor
Koç Holding'in, Yapı Kredi paylarının alımına ilişkin açıklaması, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlandı.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 04.11.2021
ŞOK Marketler'in doğrudan istihdamı 39 bin kişiye ulaştı
Şirketten yapılan açıklamaya göre, ŞOK Marketler, 9 aylık finansal sonuçlarını Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) duyurdu.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 04.11.2021
Son dakika! Turkcell'den Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri AŞ hisselerindeki kısmi satışa ilişkin açıklama
Turkcell iletişim Hizmetleri AŞ tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamada, "Şirketimizin Yönetim Kurulu, Paycell markasıyla yenilikçi ödeme çözümleri sunan bağlı ortaklığımız Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 02.11.2021
Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası'ndan 3. çeyrekte 653 milyon TL net kar
Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) açıklanan 3.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 01.11.2021
Katmercilerden 6,3 milyon dolarlık sipariş açıklaması
Katmerciler Araç Üstü Ekipman Sanayi ve Ticaret AŞ tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamada şirketin bir Afrika ülkesiyle muhtelif zırhlı savunma sanayii araçları için 6 milyon 320 bin dolar tutarında ihracat sözleşmesi imzaladığı bildirildi.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 28.10.2021
Ünlü Menkul Değerler ile Goldman Sachs International arasında sözleşme imzalandı
Ünlü Menkul Değerler AŞ ile Goldman Sachs International arasında Piyasa Yapıcılığı Sözleşmesi imzalandı.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 27.10.2021
Yapı Kredi, 822 milyon dolarlık sendikasyon kredisi sağladı
Yapı ve Kredi Bankası'nın sendikasyon kredisi anlaşmasına ilişkin açıklaması, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlandı.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 15.10.2021
BİM, domates üreticisi Bircan Fide'yi satın aldı
BİM'in Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yer alan açıklamasında, taze meyve ve sebze kategorisinde tedarik sürdürülebilirliğini iyileştirmek adına, Afyon'da jeotermal seralarda topraksız tarım usulü ile domates üreten Bircan Fide paylarının tamamının 51,3 milyon lira bedelle satın alındığı belirtildi.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 12.10.2021
Galatasaray'ın yeni stat sponsoru Nef oldu
Sarı kırmızılı kulüpten Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, işbu tutarın 652 milyon 500 bin TL + KDV'sinin Galatasaray Sportif AŞ'ye, geri kalan 72 milyon 500 bin TL + KDV'sinin ise Galatasaray Spor Kulübü Derneği'ne ödeneceği belirtildi.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 23.09.2021
Beşiktaş, Rosier'in bonservisini aldı
Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen açıklama şöyle: "Sporting CP Kulübü'nden 2021-2022 sezonu 1.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 13.09.2021
ASELSAN'dan 379,1 milyon liralık sözleşme
ASELSAN'ın Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan açıklamasında, "ASELSAN ile yurt içi bir müşteri arasında Akıllı Şehir Projeleri kapsamında, toplam bedeli 379 milyon 74 bin 326 lira olan bir sözleşme imzalanmıştır.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 13.09.2021
Aksa Aksen Enerji, Gürcistan'dan elektrik ithal edecek
Aksa Enerji Üretim AŞ'nin yüzde 100 bağlı ortaklığı Aksa Aksen Enerji Ticareti AŞ'nin 13-30 Eylül tarihlerinde Gürcistan'dan 230 megavata kadar elektrik ithalatı gerçekleştireceği bildirildi.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 03.09.2021
Beşiktaş, Miralem Pjanic'i kadrosuna kattı
Siyah-beyazlı kulüpten Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen açıklamada, "Profesyonel futbolcu Miralem Pjanic'in geçici transferi konusunda kulübü ve kendisi ile anlaşmaya varılmıştır.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 01.09.2021
Galatasaray, Halil Dervişoğlu'nu KAP'a bildirdi
Galatasaray, Halil İbrahim Dervişoğlu'nun transferi konusunda görüşmelere başlandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 01.09.2021
Galatasaray, milli futbolcu Halil Dervişoğlu'nun transferi için görüşmelere başladı
Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar AŞ'den Borsa İstanbul'a gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) da yer alan açıklamada, "Profesyonel futbolcu Halil İbrahim Dervişoğlu ve Kulübü Brentford ile oyuncunun 2021-2022 sezonu sonuna kadar geçici transferi ve ön alım hakkı konusunda görüşmelere başlanmıştır.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 25.08.2021
Turkcell İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığı görevine Ali Rıza Esmen getirildi
Turkcell İletişim Hizmetleri tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamada, şirketin İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığı görevine 1 Eylül tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Ali Rıza Esmen'in atandığı ifade edildi.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 25.08.2021
Son dakika haber: Galatasaray, Olimpiu Vasile Moruan transferi konusunda 5 yıllık anlaşmaya varıldığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi.
Bir son dakika haberine göre Galatasaray, Olimpiu Vasile Moruan transferi konusunda 5 yıllık anlaşmaya varıldığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 24.08.2021
Trabzonspor, Denswil'i KAP'a bildirdi
Trabzonspor, Hollandalı savunmacı Stefano Denswil'in geçici transferi konusunda kulübü Bologna ile görüşmelere başladığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) açıkladı.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 19.08.2021
Fenerbahçe, Otokoç ile bir yıl daha devam edecek
Sarı lacivertli kulüp, bu anlaşma sonucunda 50 milyon TL artı KDV kazanılacağını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kamuyu Aydınlatma Platformu Haberleri | Kamuyu Aydınlatma Platformu Haber - Haberler - Kamuyu Aydınlatma Platformu haberleri, son dakika kamuyu aydınlatma platformu haber ve gelişmeleri burada. Arçelik, Wat Motor Sanayi ve Ticaret AŞ'deki paylarını satmaya karar verdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 00:57:46. #1.15#

title