KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU HABERLERİ

Kamuyu Aydınlatma Platformu Haberleri

Kamuyu Aydınlatma Platformu haber, Kamuyu Aydınlatma Platformu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kamuyu Aydınlatma Platformu - 31.10.2020
Trabzonspor'da Newton ile yollar resmen ayrıldı
Bordo mavili kulüpten Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: "Şirketimiz ile Teknik Direktör Edward John Ikem Newton arasındaki 26.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 30.10.2020
İzmir Demir Çelik Sanayi'den İzmir'deki depreme ilişkin açıklama
İzmir Demir Çelik Sanayi AŞ tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamada, "İzmir Seferihisar açıklarında saat 14: 51'de İstanbul Kandilli Rasathanesi verilerine göre 6,6 şiddetinde meydana gelen deprem neticesinde İzmir'in Aliağa İlçesinde bulunan tesislerimizin üretim faaliyetlerinde herhangi bir aksama olmamıştır.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 30.10.2020
TEB'den sendikasyon kredisi açıklaması
TEB tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamada, TEB'in bugün uluslararası bankalardan 367 gün vadeli 250 milyon avro ve 41 milyon 500 bin dolar olmak üzere iki dilimden oluşan yaklaşık 335 milyon dolar sendikasyon kredisi sağladığı bildirildi.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 30.10.2020
Ege Endüstri ve Ticaret'ten İzmir'deki depreme ilişkin açıklama
Ege Endüstri ve Ticaret AŞ tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamada, "Bugün yaşanan depremde Pınarbaşı ve serbest bölgede yer alan üretim tesislerimizde herhangi bir can ve mal kaybı meydana gelmemiş, hasar oluşmamıştır.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 27.10.2020
Bizim Toptan, yılın ilk dokuz ayında satış gelirlerini 3,9 milyar TL'ye yükseltti
Bizim Toptan Satış Mağazaları tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamaya göre, organize ve çok kanallı satış yönetimi stratejisi doğrultusunda Bizim Toptan'ın toplam satış gelirleri 2020'nin dokuz ayında pandemiye rağmen, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 16 artarak 3,9 milyar TL'ye ulaştı.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 26.10.2020
TürkTraktör'den 360,4 milyon TL net kar
TürkTraktör ve Ziraat Makineleri AŞ tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamaya göre, şirket 2020 yılının 9 ayında 360 milyon 439 bin 880 TL konsolide olmayan net kar elde etti.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 26.10.2020
Tofaş'tan 1,1 milyar TL net kar
Tofaş Türk Otomobil Fabrikası AŞ, tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamada şirket bu yılın 9 ayında 1 milyar 144 milyon 966 bin TL konsolide net kar elde etti.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 26.10.2020
Altınyağ Madencilik'ten ihale açıklaması
Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamada, "Şirketimiz madencilik faaliyetlerinin geliştirilmesi amacıyla, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu tarafından Malkara Kömür İşletmeleri Ticari ve İktisadi Bütünlüğünün Tekirdağ-Malkara'da bulunan tarla-çayır niteliğinde ve madencilik faaliyetlerine konu olan maden sahası içerisinde yer almakta olan gayrimenkuller ile muhtelif makine-hat ve ekipmanlardan oluşan ihale kapalı zarf usulü ile 20.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 26.10.2020
Vestel'den satın alma açıklaması
Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamada, "Şirketimizin yüzde 100 bağlı ortaklığı olan Vestel Ticaret AŞ ile İngiltere'de mukim Crosslee PLC şirketi arasında, ilgili şirkete ait Hostess ve White Knight ticari markaları ile bunlarla ilişkili bazı kalıp, teçhizat, fikri mülkiyet ve alan adları gibi belirli bazı mal varlıklarının satın alınmasına dair Marka ve Belirli Mal Varlıklarının Alım Satımı ve Devir Sözleşmesi imzalanmıştır.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 23.10.2020
Akbank'tan sendikasyon kredisi açıklaması
Akbank tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamada bankanın 14 Ekim 2020'de temin ettiği 367 gün vadeli, yaklaşık 700 milyon dolar tutarındaki sendikasyon kredisinin akordiyon özelliği ile birlikte taahhüt süresince gelebilecek ilave talepler ile tutarının artabileceğinin duyurulduğu anımsatıldı.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 23.10.2020
Arçelik'ten 1,7 milyar TL net kar
Arçelik tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamada, şirket 2020 yılının 9 ayında 1 milyar 684 milyon 346 bin TL konsolide net kar elde etti.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 23.10.2020
THY, Airbus filo planlarını tadil etti
THY'nin Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan açıklamasında, pandeminin havacılık sektörü üzerindeki etkilerine ilişkin mevcut durumu göz önünde bulundurarak, THY'nin filo planlarını gözden geçirdiği ve Airbus firmasıyla mutabık kalarak belirli teslimleri yeniden planladığı belirtildi.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 22.10.2020
Son dakika haber | Turkcell hisselerinin devrine ilişkin açıklamalar
Telia Finland Oyj'nin Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan açıklamasında, Telia Finland Oyj tarafından Turkcell'de sahip olunan 214 milyon 871 bin 670 nominal tutarlı tüm payların hisse başına 2,47 dolardan TVF'ye ait TVF Bilgi Teknolojileri İletişim Hizmetleri Yatırım Sanayi ve Ticaret AŞ'ye satış işleminin bugün gerçekleştiği bildirildi.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 21.10.2020
Son dakika ekonomi: Global, Port Akdeniz'i QTerminals'e devrediyor
"Zamanlamaya yönelik kesin bir hüküm yok" Bu arada Global Yatırım Holding'in konuya ilişkin açıklaması, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) da yayımlandı.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 19.10.2020
Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin otobüs ihalesini Karsan kazandı
Karsan'ın Mersin Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı'nca düzenlenen otobüs ihalesinin kazanılmasına ilişkin yaptığı açıklama, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlandı.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 16.10.2020
Son dakika haberi: Halkbank'tan Türk P ve I Sigorta AŞ'nin hisse devrine ilişkin açıklama
Halkbank tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamada, "Kamu bankalarının kontrolünde bulunan sigorta şirketlerinin tek bir çatı altında birleşmesi kapsamında bankamız iştiraki olan Türk P ve I Sigorta AŞ'nin sermayesindeki yüzde 16,6667 oranındaki bankamız hisselerinin de Türkiye Sigorta AŞ'ye satış yoluyla devrine ilişkin bankamız yönetim kurulu tarafından karar alınmış olup süreç ile ilgili gelişmeler kamuoyu ile ayrıca paylaşılacaktır.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 15.10.2020
Karsan'dan, "Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ihalesine katılım hakkında" açıklama
Karsan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı'nın bugün açtığı 3 bölümden oluşan ihalenin 2 bölümüne katılmaya karar verdiğini duyurdu.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 15.10.2020
Anadolu Isuzu'dan, "Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ihale süreci hakkında" açıklama
Anadolu Isuzu'nun Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yer alan açıklamasında, "Şirketimiz, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı'nın açmış olduğu toplam 109 adet otobüs alımına ilişkin şehir içi toplu taşıma ihalesinin 102 adetlik kısmına bugün teklif vermiş olup; teklifimizin en iyi teklif olduğu tarafımıza bildirilmiştir.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 14.10.2020
Hacı Ömer Sabancı Holding'ten yeni şirket kurulmasına ilişkin açıklama
Hacı Ömer Sabancı Holding tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamada, Sabancı Topluluğu'nun küresel beyaz çimento ticaretinde lider oyuncu olunmasına yönelik uzun vadeli stratejisi doğrultusunda şirketin mali gücü ile bağlı ortaklığı Çimsa Çimento Sanayi ve Ticaret AŞ'nin (Çimsa) operasyonel kabiliyetinin yurt dışında tek bir çatı altında birleştirilerek daha verimli ve finansal açıdan güçlü bir platform yaratılması kararının alındığı belirtildi.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 9.10.2020
Son dakika haberleri | SPK'dan girişim sermayesi yatırım fonlarına ilişkin düzenleme
Fonlar için Kamuyu Aydınlatma Platformu sayfası oluşturulacak Performans ücreti ve fon toplam giderlerine ilişkin esasların yeniden belirlendiği tebliğde, kredi işlemleri ile repo işlemlerine ilişkin sınırlamalar düzenlendi.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 8.10.2020
THY Eylül ayında 2,4 milyon yolcu taşıdı
Bayrak taşıyıcı havayolu şirketi Türk Hava Yolları (THY), Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı duyuruda 2020 Eylül ayına ilişkin trafik sonuçlarını açıkladı.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 6.10.2020
Fenerbahçe Kulübü: 14,6 milyon euro transfer harcaması yapılmıştır
Sarı-lacivertli kulübün Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklama şöyle; "Futbol A Takımımızın yeni sezon yapılanması dün itibarıyla tamamlanmıştır.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 6.10.2020
Son dakika! Royal Halı'nın ihalesi teklif gelmemesi nedeniyle gerçekleştirilmeyecek
Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret AŞ tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamada, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından satışına karar verilen "Royal ve Atlas Halı Ticari ve İktisati Bütünlüğü" ile "BCF 1 Ticari ve İktisadi Bütünlüğü" satış ihalelerinin, ihale şartnamesi gereği 5 Ekim 2020 Pazartesi günü saat 17.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 4.10.2020
Trabzonspor, Semedo'yu KAP'a bildirdi
Trabzonspor Kulübü, forvet oyuncusu Djaniny Semedo'yu 3 yıllığına kadrosuna kattığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 2.10.2020
Berk Balaban, Ankaraspor'da
Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan açıklamada, "Profesyonel futbolcumuz Berk Balaban'ın geçici transferi konusunda Ankaraspor ile 2020-2021 sezonu sonuna dek anlaşmaya varılmıştır" denildi.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 2.10.2020
Son dakika haberleri: Jimmy Durmaz, Fatih Karagümrük'te
Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan açıklamada, "Profesyonel futbolcumuz Jakup Jimmy Durmaz'ın 2020-2021 sezonu sonuna kadar geçici transferi konusunda Fatih Karagümrük Sportif Faaliyetler Sanayi ve Ticaret A.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 25.9.2020
Diabate resmen Trabzonspor'da
Trabzonspor, Malili futbolcu Fousseni Diabate'nin İngiltere'nin Leicester City Kulübü'nden bonservisiyle kadroya katıldğını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 25.9.2020
Son dakika haberi | Fenerbahçe, Samatta'yı 4 yıllığına kadrosuna kattı
Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, Tanzanyalı futbolcunun bu sezon için kiralandığını, bonservisinin sezon sonu alınacağı belirtilerek şu ifadeler kullanıldı: "Kulübümüz, İngiltere'nin Aston Villa ekibinden Tanzanya Milli Takımı'nın kaptanı Mbwana Samatta'yı 4 yıllığına kadrosuna katmıştır. Bu sezon formamızı kiralık olarak giyecek olan oyuncunun bonservisi sezon sonunda alınacaktır. Samatta'ya hoş geldin diyor, çubuklu formayla başarılar diliyoruz." Fenerbahçe Futbol AŞ'den Borsa İstanbul'a gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda da yer alan açıklamada ise transfer bedeline ilişkin şunlar kaydedildi: "Profesyonel futbolcu Mbwana Samatta'nın 31.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 24.9.2020
Fenerbahçe, Mbwana Samatta'yı KAP'a bildirdi
Sarı-lacivertli kulüp tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, "Profesyonel futbolcu Mbwana Samatta'nın transferi konusunda Futbolcu ve Kulübü Aston Villa FC ile görüşmelere başlanmıştır" denildi.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 22.9.2020
Alexander Sörloth resmen Leipzig'de
Alexander Sörloth'un transferiyle ilgili Trabzonspor tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) açıklama yapıldı.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 22.9.2020
Trabzonspor, Sörloth'u KAP'a bildirdi
Bordo-mavili kulüpten 24 yaşındaki Norveçli golcüyle ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, "Profesyonel futbolcumuz Alexander Sörloth'un, RB Leipzig kulübüne transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır" denildi.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 22.9.2020
flaş!
Trabzonspor, Alexander Sörloth'un Leipzig'e transferi konusunda görüşmelere başlandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 18.9.2020
Son dakika... Trabzonspor, İngiliz orta saha oyuncusu Lewis Baker'i transfer etti
Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret AŞ'den Borsa İstanbul'a gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) da yer alan açıklamada, Baker'in 1 yıl süreyle bedelsiz olarak geçici transferi konusunda Chelsea Kulübü ile anlaşma sağlandığı belirtildi.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 17.9.2020
Trabzonspor, Benik Tunani Afobe'yi kadrosuna kattı
Trabzonspor, Benik Tunani Afobe ile 1 yıllık anlaşma sağlandığını KAP'a bildirdi.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 17.9.2020
Trabzonspor, Benik Afobe'yi transfer etti
Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret AŞ'den Borsa İstanbul'a gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) da yer alan açıklamaya göre, futbolcu ile 1 yıllık sözleşme imzalandı.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 17.9.2020
Afobe resmen Trabzonspor'da
Bordo-mavili kulübün Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yaptığı açıklamada şu şekilde: "Profesyonel futbolcu Benik Tunani Afobe ile 1 (Bir) yıllık anlaşma sağlanmıştır.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 16.9.2020
Vedat Muriqi, Lazio'ya transfer oldu
Sarı-lacivertli kulüpten yapılan ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan açıklamada, "Sağlık kontrollerinin tamamlanması ile profesyonel futbolcumuz Vedat Muriqi'in İtalyan Kulübü S.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 11.9.2020
Fenerbahçe'nin borçları ertelendi
Fenerbahçe, vadesi 2021 Mayıs'a kadar olan 328.1 milyon TL'lik borcunun, 2021 Ekim ayına ertelendiğini açıkladı.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 11.9.2020
Son dakika haberi: Celil Yüksel, Adanaspor'da
Gelen son dakika haberlerine göre Galatasaray, 22 yaşındaki futbolcusu Celil Yüksel'in 900 bin TL karşılığında TFF 1. Lig ekiplerinden Adanaspor'a transfer olduğunu Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.
Kamuyu Aydınlatma Platformu - 10.9.2020
SPK haftalık bülteni
SPK, Kervansaray Yatırım Holding'in 2019 hesap dönemi bağımsız denetim kuruluşu seçimine ilişkin olarak 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu ve ilgili mevzuat hükümleri çerçevesinde yapılan inceleme sonucunda Kervansaray Yatırım Holding'e 38 bin 308 lira, Abaküs Bağımsız Denetim'e 38 bin 308 lira, 31 Aralık 2018 tarihli finansal raporlarının Kamuyu Aydınlatma Platformu'na ve Kurul'a zamanında bildirilmemesi nedeniyle Sermaye Piyasası Kanunu'nun 14'üncü maddesinin ikinci fıkrası uyarınca sorumluluğu bulunan Atlantik Petrol Ürünleri Ticaret ve Sanayi ve Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret'in yönetim kurulu üyeleri hakkında yapılan inceleme sonucunda Abdullah Koparan'a 38 bin 308 lira, Ahmet Koparan'a 38 bin 308 lira, Murat Hilmi İşeri'ye 38 bin 308 lira, A Artıbir Gayrimenkul Değerleme hakkında yapılan inceleme sonucunda şirkete 76 bin 616 lira idari para cezası uygulanmasına karar verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kamuyu Aydınlatma Platformu Haberleri | Kamuyu Aydınlatma Platformu Haber - Haberler - Kamuyu Aydınlatma Platformu haberleri, son dakika kamuyu aydınlatma platformu haber ve gelişmeleri burada. Trabzonspor'da Newton ile yollar resmen ayrıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 22:18:03. #1.15#
title