İpek Yolu Haberleri

İpek Yolu haber, İpek Yolu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İpek Yolu - 20.9.2020
Hatay'da öğretmenler, okul ve öğrencilerine özlemlerini kliple anlattı
Hatay'da müzik öğretmenleri, yeni tip koronavirüs (Kovid19) tedbirleri kapsamında okulda eğitime ara verilmesi nedeniyle, öğrencilerine özlemlerini kliple anlattı.
İpek Yolu - 16.9.2020
Son dakika haberleri! "Bölgesel Jeopolitik Kutuplaşmalar ve Türkiye-Azerbaycan İlişkileri" semineri
Son dakika haberlerine göre Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, "Ermenistan'ın Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi (BMGK) ve Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı'nın (AGİT) kararlarına uyması ve işgal ettiği Azerbaycan topraklarından derhal çekilmesi gerekiyor.
İpek Yolu - 16.9.2020
Kapadokya'nın masalsı manzarasını deve safari ile keşfediyorlar
Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya'da, turistler deve turuna katılarak, bölgenin masalsı manzarasını keşfe çıkıyor.
İpek Yolu - 7.9.2020
Erzincan, Gümüşhane ve Trabzon demiryolu projesi
Projeyi istemelerindeki amaçlara değinen Hacısalihoğlu, şöyle devam etti: "Ekonomik bölge olan Gümüşhane'deki maden yataklarının işletilmesi, ekonomiye katılması, katma değer yaratılması, buna bağlı olarak istihdamın gelişerek ihracatın artması ve bölgenin sosyo ekonomik gelişmişliğine katkı sağlanmasıdır. Projenin Erzincan'dan başlayarak Gümüşhane üzerinden Trabzon'a, sahilden de endüstri bölgesi ve lojistik bölgeye uzamasıyla ortaya çıkacak güzergahın ekonomik yönden daha rantabl olacağı açık ve nettir. Bizim üzerinde durduğumuz konu bu doğrultudadır. Projenin yatırım programına alınması konusunda üzerimize düşeni yapmalıyız." Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay ise projenin tarihi ipek yolu güzergahında planlanan 100 yıllık bir proje olduğuna işaret ederek, "Bölgemizin ve ülkemizin en önemli ulaşım ve lojistik noktalarından birinde olan Trabzon'un apayrı bir konumu vardır ve proje hazırlanırken doğru bir karar verilmiştir.
İpek Yolu - 6.9.2020
Kayseri'de 2022'nin "Kültepe-Kaniş Karum Yılı" ilan edilmesi için çalışmalar sürüyor
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 2022 yılının "Kültepe-Kaniş Karum Yılı" ilan edilmesi için çalışmaların sürdüğünü belirtti.
İpek Yolu - 1.9.2020
Ankara'da üç ilçe belediye başkanı Beypazarı'nda bir araya geldi
Ankara'nın tarihi İpek Yolu üzerinde bulunan Ayaş, Güdül ve Beypazarı ilçelerinin belediye başkanları Beypazarı'nda bir araya geldi.
İpek Yolu - 31.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 9
Zincirleme kazada yaralanan ilçe milli eğitim müdürü ve polis memuru kurtarılamadıŞIRNAK'ın Cizre ilçesinde, 3 otomobilin karıştığı zincirleme kazada ağır yaralanan Silopi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sait Uysal (32) ve polis memuru Onur Margaç, tedavi gördükleri hastanede hayatlarını kaybetti.
İpek Yolu - 31.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 9
Zincirleme kazada yaralanan ilçe milli eğitim müdürü ve polis memuru kurtarılamadıŞIRNAK'ın Cizre ilçesinde, 3 otomobilin karıştığı zincirleme kazada ağır yaralanan Silopi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sait Uysal (32) ve polis memuru Onur Margaç, tedavi gördükleri hastanede hayatlarını kaybetti.
İpek Yolu - 19.8.2020
Mandanın dönüşü: Fransa'nın "yeni" Afrika politikası
Fransa Akdeniz-Afrika-Orta Doğu jeopolitik üçgenindeki varlığını Arap Baharı sonrası dönemde her geçen gün daha da artırma yönündeki politikasını devam ettiriyor.
İpek Yolu - 13.8.2020
Son dakika haberi: Bakan Karaismailoğlu: 1915 Çanakkale Köprüsü'nü 18 Mart 2022'de hizmete sunmayı hedefliyoruz
Gelen son dakika haberlerine göre ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, tamamlandığında dünyanın en büyük 'orta açıklıklı asma köprüsü' unvanını alacak; ülke ekonomisine, istihdama ve millete sağlayacağı katkı ile 'simgelerin köprüsü' olacak 1915 Çanakkale Köprüsü'nün, Türkiye'nin marka projelerinden olduğunu söyledi.
İpek Yolu - 13.8.2020
Son dakika haber... Bakan Karaismailoğlu'ndan 1915 Çanakkale Köprüsü'ne ilişkin açıklama Açıklaması
Son dakika haberlerine göre Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, tamamlandığında "dünyanın en büyük orta açıklıklı asma köprüsü" unvanını alacak 1915 Çanakkale Köprüsü'nün, Türkiye'nin marka projelerinden biri olacağını ve Pekin'den Londra'ya kesintisiz ticaret yolu oluşturma hedefine doğrudan katkı...
İpek Yolu - 12.8.2020
Son dakika güncel: DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ - TEKRAR
Son dakika güncel haberi... Trafik kazası geçiren oğlunun 6 yıllık hukuk mücadelesini kazanan anne hukuk fakültesinde okuyacakKONYA'da yaşayan evli ve 3 çocuk annesi Gülistan Sarkurt (35), 2014 yılında geçirdiği trafik kazası sonucu ağır yaralanan oğlu Canberk'in 6 yıl süren hukuk mücadelesini kazandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İpek Yolu Haberleri | İpek Yolu Haber - Haberler - İpek Yolu haberleri, son dakika ipek yolu haber ve gelişmeleri burada. Papa, Vatikan-Çin anlaşmasına karşı çıkan ABD Dışişleri Bakanı Pompeo ile görüşmeyecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.9.2020 19:36:30. #1.15#
title