İçişleri Bakanlığı Haberleri

İçişleri Bakanlığı haber, İçişleri Bakanlığı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İçişleri Bakanlığı - Bugün
İzmir'de şehit yakınları Kadifekale Hava Şehitliği'ndeki kabirleri ziyaret etti
??????? İzmir'deki şehit yakınları, Ramazan Bayramı arifesinde Kadifekale Hava Şehitliği'nde bulunan şehitlerinin mezarlarına yaptıkları ziyarette duygulu anlar yaşadı.
İçişleri Bakanlığı - Bugün
Arife günü şehitliklerde hüzün hakim
Ramazan Bayramı arifesinde şehit aileleri Cebeci Askeri Şehitliği'ndeki kabirleri ziyaret etti.
İçişleri Bakanlığı - Bugün
İsrail'in Gazze'ye hava saldırıları sabah saatlerinde devam ediyor
Abluka altındaki Gazze Şeridi'ne yönelik hava saldırılarını sürdüren İsrail, sivil yerleşim alanları, altyapı sistemleri ve emniyet birimlerine ait noktaları vurdu.
İçişleri Bakanlığı - Dün
Son dakika haber! Taliban başkent Kabil yakınlarındaki bir karargahı ele geçirdi
Son dakika haberler: Afgan yetkililer, başkent Kabil'in güneybatısında stratejik öneme sahip bir karargahın Taliban tarafından ele geçirildiğini bildirdi.
İçişleri Bakanlığı - Dün
Şehit aileleri, arife ve bayramın ilk günü şehitlik ziyareti yapabilecek
İÇİŞLERİ Bakanlığı'nca valiliklere gönderilen 'Şehit Ailelerinin Kabristan Ziyaretleri' konulu genelge kapsamında şehit aileleri, arife ile Ramazan Bayramı'nın birinci gününde şehitlik ziyaretleri açısından sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacak.
İçişleri Bakanlığı - Dün
Şehit aileleri, arife ve Ramazan Bayramı'nın birinci günü kısıtlamadan muaf tutulacak
İçişleri Bakanlığı, şehit ailelerinin arife ve Ramazan Bayramı'nın birinci gününde şehitlik ziyaretleri açısından sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacağını bildirdi.
İçişleri Bakanlığı - Dün
Şehit aileleri, Arife ile Ramazan Bayramı'nın birinci gününde şehitlik ziyaretleri açısından sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacak
İçişleri Bakanlığı 81 il valiliğine "Şehit Ailelerinin Kabristan Ziyaretleri" konulu genelge gönderdi.
İçişleri Bakanlığı - Dün
İçişleri Bakanlığı: "Şehit aileleri, Arife ile Ramazan Bayramı'nın birinci gününde şehitlik ziyaretleri açısından sokağa çıkma kısıtlamasından muaf...
İçişleri Bakanlığı: "Şehit aileleri, Arife ile Ramazan Bayramı'nın birinci gününde şehitlik ziyaretleri açısından sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacak.
İçişleri Bakanlığı - Dün
İçişleri Bakanlığı: Şehit aileleri, arife ve Ramazan Bayramı'nın birinci gününde şehitlik ziyaretleri açısından sokağa çıkma kısıtlamasından muaf...
İçişleri Bakanlığı: Şehit aileleri, arife ve Ramazan Bayramı'nın birinci gününde şehitlik ziyaretleri açısından sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacak.
İçişleri Bakanlığı - Dün
Market, manav ve fırın gibi iş yerleri Ramazan Bayramı'nda da açık olacak
Vatandaşlar, Ramazan Bayramı süresince araç kullanmamak şartıyla ikametlerine en yakın bakkal, market, manav, kasap, kuru yemişçi ve tatlıcılardan 10.00-17.00 saatlerinde, fırınlar ile bunların ekmek satan bayilerinden ise gün boyunca temel gıda ihtiyaçlarını karşılayabilecek.
İçişleri Bakanlığı - Dün
KOTO'dan, pandemiyle iktisadi mücadelede yeni talepler
Pandemiyle iktisadi mücadeleyi sürecin başından bu yana gündeminde tutan Kocaeli Ticaret Odası, yeni talepler listesini açıkladı.
İçişleri Bakanlığı - Dün
Ramazan Bayramında 95 bin 948 kolluk personeli görev yapacak
Ramazan Bayramında 95 bin 948 kolluk personeli görev yapacakİÇİŞLERİ Bakanlığı, Ramazan Bayramında şehirler arası seyahat kısıtlaması ve sokağa çıkma kısıtlamasına dair yürütülen denetimlerde, toplam 7 bin 251 kontrol noktasında 95 bin 948 kolluk personelinin görev alacağını duyurdu.
İçişleri Bakanlığı - Dün
Son dakika haber! İçişleri Bakanlığından tam kapanma dönemindeki denetimlere ilişkin açıklama Açıklaması
Son dakika haberler: İçişleri Bakanlığı, Ramazan Bayramı'nı da kapsayan tam kapanma döneminin kalan süresince şehirler arası seyahat ve sokağa çıkma kısıtlamalarına ilişkin denetimlerde 7 bin 251 kontrol noktasında 95 bin 948 kolluk personelinin görev yapacağını bildirdi.
İçişleri Bakanlığı - Dün
Ramazan Bayramında 95 bin 948 kolluk personeli görev yapacak
İÇİŞLERİ Bakanlığı, Ramazan Bayramında şehirler arası seyahat kısıtlaması ve sokağa çıkma kısıtlamasına dair yürütülen denetimlerde, toplam 7 bin 251 kontrol noktasında 95 bin 948 kolluk personelinin görev alacağını duyurdu.
İçişleri Bakanlığı - Dün
Son dakika haberleri: İçişleri Bakanlığı açıkladı: "Ramazan Bayramı'nda şehirlerarası yollar üzerinde kontrol noktalarında 16 bin 669 kolluk personeli görev yapacak"
Son dakika gelişmesine göre İçişleri Bakanlığı, Ramazan Bayramı süresince Şehirlerarası Seyahat Kısıtlamasına Dair Denetimler çerçevesinde; şehirlerarası yollar üzerinde kolluk kuvvetlerince 1.167 yol kontrol noktası oluşturulduğu ve bu kontrol noktalarında 16 bin 669 kolluk personelinin görev alacağını açıkladı.
İçişleri Bakanlığı - Dün
Son dakika haber... İçişleri Bakanlığı: Ramazan Bayramını da içine alan sürede şehirler arası seyahat ve sokağa çıkma kısıtlaması denetimlerinde 95 bin 948 kolluk...
Son dakika gündem haberi... İçişleri Bakanlığı: Ramazan Bayramını da içine alan sürede şehirler arası seyahat ve sokağa çıkma kısıtlaması denetimlerinde 95 bin 948 kolluk personeli görev alacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İçişleri Bakanlığı Haberleri | İçişleri Bakanlığı Haber - Haberler - İçişleri Bakanlığı haberleri, son dakika içişleri bakanlığı haber ve gelişmeleri burada. Aydın'da mezarlıklar boş kaldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 13:16:18. #1.15#

title