Haliç Haberleri

Haliç haber, Haliç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Haliç - 20.10.2021
Sağlık Yüksekokulu Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ayşe Handan Dökmeci İstanbul İl Afet Risk Azaltma Planı (İRAP) Hazırlık...
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen İstanbul İl Afet Risk Azaltma Planı hazırlık toplantısında, İRAP planının tanıtımı ve sunumu, protokol konuşmaları, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu' nun konuşmaları ve daha önce İRAP çalışmasını tamamlayan iller ile video konferans gerçekleştirildi.
Haliç - 17.10.2021
İstanbul Barosunda Genel Kurul heyecanı
İstanbul Barosunun yeni başkan ile yönetimini seçeceği Genel Kurul bugün başladı. Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen Genel Kurul, Başkanlık Divanı'nın seçilmesinin ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.
Haliç - 14.10.2021
16. Contemporary Istanbul'u 40 bin 480 kişi ziyaret etti
Tarihi bir atmosferde yer alan 436 sanatçıya ait 1240 çağdaş sanat eserini izlemenin yanı sıra ziyaretçiler, Haliç'in kıyısında gerçekleştirilen etkinliklere de katılarak, Türkiye'de ilk kez bir sanat fuarından daha fazlasını deneyimleme fırsatı yakaladılar.
Haliç - 14.10.2021
İstanbul Barosu 3 yıl sonra 7 adayla yeni başkanını seçecek
İSTANBUL Barosu'nun yeni başkanı bu hafta sonu yapılacak genel kurul ile belirlenecek.  İki yılda bir yapılması gereken ancak, pandemi nedeniyle geçtiğimiz yıl yapılamayan genel kurulda, 7 avukatlık grubu adayı başkanlık için yarışacak. Yeni başkan ve yönetimin belirleneceği 52 bin üyesi olan İstanbul Barosu Genel Kurulu, 16 -17 Ekim tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.
Haliç - 14.10.2021
Sekapark, Kürek Yarışları'na ev sahipliği yapacak
SEKAPARK UÇURTMA TEPESİ SAHİLİNDE Türkiye Kürek Federasyonu'nun 2021 yılı faaliyet programında yer alan Körfez Kupası Deniz Küreği Yarışları, Sekapark Uçurtma Tepesi Sahili'nde gerçekleştirilecek. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Kürek Federasyonu, Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Deniz Ticaret Odası iş birliğiyle yapılacak yarışlara Kocaeli'nden İzmit Sümerspor Kürek Kulübü, Şişecam Çayırova ve Bayramoğlu Kürek Kulübünün yanı sıra Galatasaray, Fenerbahçe, Sinop Gençlik Merkezi Kürek Kulübü, İzmir Kürek Kulübü, Türk Balıkadamlar, TED Ankara Kolejliler, Komodor, Atılım Üniversitesi, İstanbul Kürek Kulübü, Altınboynuz, Galata Kürek Kulübü, Haliç Kürek Kulübü ve Vira Kürek Kulüplerinden 300'ün üzerinde sporcu ve antrenör katılacak.
Haliç - 12.10.2021
İstanbul Baro Başkanlığı için bu hafta sonu 7 aday yarışacak
Bu kapsamda, İstanbul Barosu Genel Kurulu Haliç Kongre Merkezi'nde 16-17 Ekim'de düzenlenecek.
Haliç - 11.10.2021
İstanbul Barosu seçimleri 16-17 Ekim'de yapılacak
İstanbul Barosu'nun Genel Kurulu, 16-17 Ekim'de Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.
Haliç - 09.10.2021
İstanbul'da yağışın etkisiyle trafik yoğunluğu yaşanıyor
D-100 kara yolu Ankara istikametinde Haliç Köprüsü girişinde başlayan trafik yoğunluğu çıkışta normale dönerken 15 Temmuz Şehitler Köprüsü girişinde trafik tekrardan yoğunlaşıyor.
Haliç - 08.10.2021
İstanbul'da trafik yoğunluğu yaşanıyor
Avrupa Yakası'nda Fatih Eminönü civarı ile Alibeyköy'den Eyüpsultan istikametine trafik yoğunken, aksi yönde akıcı seyrediyor. Fatih Vatan Caddesi'nden Aksaray yönüne ve Haliç Köprüsü'nden Okmeydanı istikametine yoğunluk artıyor.
title