Gökçen Haberleri

Gökçen haber, Gökçen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gökçen - 14.09.2021
Devlet Denetleme Kurulundan "THK" raporu
Devlet Denetleme Kurulu (DDK), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı üzerine Türk Hava Kurumu (THK) Derneği Genel Başkanlığı, THK Gökçen İktisadi İşletmesi ve şubeler ile THK Havacılık Vakfı şirketlerinin 2009-2019 dönemine ilişkin tüm iş ve işlemleri ile hesaplarını denetledi.
Gökçen - 13.09.2021
Enuygun araştırması: Bu yaz en çok 26-33 yaşındaki erkekler seyahat etti
Kurban Bayramı'nda tatilcilerin uçakla tercih ettiği rota Sabiha Gökçen-Antalya, Sabiha Gökçen-Milas ve Sabiha Gökçen-Dalaman, otobüsle gidilen şehirler ise sırasıyla İstanbul, İzmir, Antalya, Adana ve Mersin oldu.
Gökçen - 10.09.2021
TÜBİTAK 4004 Yazdıkça Yazıyorum 2 Projesinin Açılışı Yapıldı
Programa Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oğuz Türkay, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Proje Yöneticisi Doç. Dr. Gökçen Göçen Özdemirel, Sapanca Belediye Başkan Yardımcısı Fahri Arkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nuri Dede, Sapanca İlçe Müftüsü Faruk Çelik, Sapanca Halk Eğitim Müdürü Selahattin Çağır, Daire Müdürleri, Şube Müdürleri, öğretmenler, veliler ve çok sayıda öğrenci katılım sağladı.
Gökçen - 10.09.2021
Semih Terzi'nin oğlu 20 gün önce yurt dışına kaçmış
20 gün önce kaçmış Öte yandan aranan firariler arasındaki 15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit Astsubay Ömer Halisdemir tarafından vurulan darbeci general Semih Terzi'nin oğlu F.T.'nin, 18 Ağustos'ta İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan yurt dışına çıktığı bildirildi.
Gökçen - 06.09.2021
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Viyana'ya gitti
Şentop ve beraberindekileri taşıyan uçak, saat 15.00'te Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan hareket etti.
Gökçen - 04.09.2021
Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan iç hat yolcularına PCR testi zorunluluğu hatırlatması
Sabiha Gökçen Havalimanı İşletmecisi İSG, yurt içi uçuşlarda 6 Eylül Pazartesi gününden itibaren aşı olmamış veya hastalığı geçirmemiş yolculardan negatif PCR testi isteneceği hatırlatmasında bulunarak, yolcuların havalimanı içerisindeki merkezde testlerini yaptırabileceklerini ve sonucu 1,5...
Gökçen - 03.09.2021
TÜBİTAK'tan KTÜN öğrencilerine proje desteği
KTÜN'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Akif Durdu danışmanlığında Furkan Enes Kocak ve Ahmet Bilal Karakuş'un "Agv Robotlarda Kontrol Kartı ve Batarya Yönetim Sistemi" projesi, Kevser Düzyol, Gamze Öztürk ve Mahmut Karaaslan'ın "Hedef Optimum Kavşak RACLAB" projesi ve Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Makine Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Bağcı danışmanlığında Fatma Gökçen Göktaş'ın "Hidrodinamik Yağlamalı Yataklama Özelliğine Sahip Taşlama Tezgahlarında İşletme Şartlarında Oluşan Sürtünmenin Azaltılma Yöntemlerinin İncelenmesi" projesi TÜBİTAK'tan destek alacak.
Gökçen - 03.09.2021
Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi kadrosunu kurdu
SON GÜN BARCELONA'DAN MİRALEM PJANİC KİRALANDI Siyah-beyazlılar transfer döneminin en hareketli ve stresli anlarını ise UEFA'ya listenin verileceği son gün yaşadı. Gedson Fernandes, Elneny gibi isimler güncelliğini korurken bir anda gündeme gelen, Barcelona'nın 60 milyon Euro bonservis bedeli ödeyerek kadrosuna kattığı Miralem Pjanic'in transferi, adeta zamana karşı yarışla sonuçlandı. Barcelona ile hızlı bir şekilde kurulan ve sonuca bağlanan evrak alışverişinin ardından akşam 21.30'da Bosna'dan özel uçakla yola çıkan Pjanic, 22.30 sıralarında İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına indi.
Gökçen - 02.09.2021
Pjanic, Beşiktaş için İstanbul'a geliyor
İspanya'nın Barcelona takımında forma giyen 31 yaşındaki orta saha oyuncusu, özel uçakla bu akşam Sabiha Gökçen Havalimanı'na inecek.
Gökçen - 30.08.2021
İzmir'de kadın istihdamı için uluslararası proje hayata geçirilecek
Yaratıcılık ve sanatı öne çıkaracak Açıklamada görüşlerine yer verilen Dışişleri Bakanlığı İzmir Temsilcisi, Büyükelçi Naciye Gökçen Kaya, projeyle önemli ve güncel bir konuya temas edildiğini kaydetti.
title