Giresun Üniversitesi Haberleri

Giresun Üniversitesi haber, Giresun Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Giresun Üniversitesi - 04.05.2021
Giresun Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi eğitime başlıyor
Giresun Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinin, 2021-2022 akademik yılda eğitime başlayacağı bildirildi.
Giresun Üniversitesi - 25.04.2021
Kardiyolog Doç. Dr. Karagöz, kalp hastalarının mutlaka koronavirüs aşılarını olmaları gerektiğini söyledi
Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Ahmet Karagöz, kalp hastalığı bulunan kişilerde yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadelede kullanılan aşıların olumsuz etkilerine dair hiçbir bilimsel verinin bulunmadığını, hastaların çekinmeden...
Giresun Üniversitesi - 25.04.2021
Bir ilçe doktoruna vefasını böyle gösteriyor
Köylere gidip muayene ederdi, ücret almazdı Amcası gibi doktor olan Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi Dahiliye Anabilim Dalında görevli Prof.
Giresun Üniversitesi - 17.04.2021
Şenol Güneş'ten Gümüşhaneli aileye imzalı top hediyesi
Gökhan Ten: "Yıpranmasın diye sürekli oynamayız" Ailenin en büyük çocuğu olan 20 yaşındaki Gökhan Ten, bu yıl Giresun Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümüne başladığı bilgisini verirken, yaşadıkları olayı "Şaka gibi.
Giresun Üniversitesi - 15.04.2021
Giresun fındığının marka ve kalite değerinin korunması çalışmaları sürüyor
Giresun kalite fındıklardan üretimi gerçekleştirilecek olan "Giresun fındık ezmesi" için de coğrafi işaret tescilini paydaşlarla birlikte almış olmanın sevincini yaşadıklarını ifade eden Çakmak, Giresun ve Giresun kalite fındıkların marka ve kalite değerlerinin korunması adına FİSKOBİRLİK ve paydaşları Fındık Araştırma Enstitüsü, Giresun Üniversitesi ve Giresun Ticaret Borsası ile birlikte çalışmaların devam ettiğini aktardı.
Giresun Üniversitesi - 08.04.2021
YÖK'ten GRÜ Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi açılışına onay
Giresun Üniversitesi (GRÜ) Diş Hekimliği Fakültesi bünyesinde "Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin" açılışının Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından onaylandığı bildirildi.
Giresun Üniversitesi - 01.04.2021
Keşap Belediye Başkanı Emür, iki yılını değerlendirdi
Giresun Üniversitesi Turizm Fakültesini ilçeye kazandırdıklarını aktaran Emür, şöyle devam etti: "Dutdibi mevkisi için verdiğimiz köprü sözümüzü yerine getiriyoruz.
Giresun Üniversitesi - 17.03.2021
Giresun Üniversitesi'nin kuruluşunun 15. yıl dönümü
Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde, onun belirlemiş olduğu 2023 ve 2071 vizyonuna el birliği ile sarılacağız. Dünyanın her alanda büyümüş, gelişmiş ilk on ülkesinden biri olmayı inşallah başaracağız." dedi.
Giresun Üniversitesi - 15.03.2021
Giresun'da asayiş olayları
Bora'nın, cenazesi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Giresun Üniversitesi Prof.
Giresun Üniversitesi - 11.03.2021
Kronik böbrek hastalığından korunmak için düzenli egzersiz önerisi
Giresun Üniversitesi Prof. Dr. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Tülin Akagün, kronik böbrek hastalığından korunmak için düzenli egzersiz yapılmasını tavsiye etti.
Giresun Üniversitesi - 05.02.2021
Giresun'da modernizasyonu tamamlanan genel yoğum bakım ünitesinin açılışı yapıldı
Giresun Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi içerisinde modernizasyonu tamamlanan 12 yatak kapasiteli Hikmet-Aydoğan Gezmiş Genel Yoğun Bakım Ünitesi törenle hizmete girdi.
Giresun Üniversitesi - 05.02.2021
"Türkçe ıslık dili" eğitimi yeni akademik yılda başlıyor
Giresun Üniversitesi Turizm Fakültesinde, Çanakçı ilçesine bağlı Kuşköy'de yöre halkı tarafından asırlardır haberleşmek için kullanılan ıslık diline ilişkin eğitime 2021-2022 akademik yılı güz döneminde başlanması planlanıyor.
Giresun Üniversitesi - 27.01.2021
Giresun Üniversitesi Giresunspor'a destek için kampanya başlattı
Giresun Üniversitesi, TFF 1. Lig'de Süper Lig'e yükselme mücadelesi veren Giresunspor'a maddi destek için yardım kampanyası başlattı.
Giresun Üniversitesi - 21.01.2021
Giresun Üniversitesi Turizm Fakültesi Ekoturizm Rehberliği Programı ilk mezununu verdi
Giresun Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Musa Genç, Ekoturizm Rehberliği (Tezli Yüksek Lisans) Programının ilk mezununu verdiğini söyledi.
Giresun Üniversitesi - 21.01.2021
Prof. Dr. Tepe'den "Hamside önlem uluslararası olmalı" çağrısı
Giresun Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yalçın Tepe, "Sadece Türkiye'nin yasak koyması, boy kıstası koyması, kota koyması, bunlarla çözüm bulunabilir mi? Mutlaka etkisi olur ama diğer ülkeler de burada önlemler almalı. Burada uluslararası politikalar izlenmek durumunda.
Giresun Üniversitesi - 13.01.2021
Biri bebek 2 çocuk başarılı kalp ameliyatlarıyla sağlıklarına kavuştu
Giresun Üniversitesi Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 3 aylık bebek ile 5 yaşındaki bir çocuğun başarılı kalp ameliyatları ile sağlıklarına kavuşmaları sağlandı.
Giresun Üniversitesi - 06.01.2021
ÜNİ-DOKAP Dönem Başkanlığını Giresun Üniversitesi devraldı
Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Üniversiteler Birliğinin (ÜNİ-DOKAP) 2021 yılı dönem başkanlığı Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nden Giresun Üniversitesi'ne (GRÜ) devredildi.
Giresun Üniversitesi - 31.12.2020
GRÜ Tıp Fakültesi'nin öğretim üyesi sayısı yükseliyor
Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne 2020 yılı içinde 22 öğretim üyesi alındığı bildirildi.
Giresun Üniversitesi - 29.12.2020
Giresun'da yeni hastanenin faaliyete geçtiği bölge sağlık kampüsüne dönüşecek
Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, faaliyete geçen yeni Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yer aldığı bölgenin, Tıp Fakültesi eğitim binası, Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Yüksekokulu ile sağlık kampüsüne dönüşeceğini bildirdi.
Giresun Üniversitesi - 22.12.2020
ANALİZ – Ermenistan'da siyasal değişim emareleri
Azerbaycan karşısında uğranılan hezimet ve ardından Rusya'nın arabuluculuğunda imzalanan antlaşma sonrası işgal altında tuttuğu Azerbaycan topraklarının büyük bir bölümünü geri vermek zorunda kalan Ermenistan'da antlaşmanın üzerinden yaklaşık 1,5 aylık bir zaman geçmiş olmasına rağmen...
Giresun Üniversitesi - 19.12.2020
Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi afiliasyon kapsamından çıkıyor
Aksu Mahallesi'nde yapımı tamamlanan yeni Eğitim ve Araştırma Hastanesinin ise Giresun Üniversitesi ile Sağlık Bakanlığı arasında 2021 yılının ilk aylarında imzalanacak afiliasyon protokolü kapsamında hizmet vermeye devam edeceğini aktaran Öztürk, şunları kaydetti: "Prof.
Giresun Üniversitesi - 07.12.2020
Giresun Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi tam olarak hizmete başladı
Giresun Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi tüm birimleriyle hizmete başladı.
Giresun Üniversitesi - 23.11.2020
Moldova yönünü Batı'ya mı çevirdi?
Doğu Avrupa'da Romanya ile Ukrayna arasında konumlanmış eski bir Sovyet cumhuriyeti olan Moldova geçtiğimiz günlerde devlet başkanlığı seçimlerine sahne oldu.
Giresun Üniversitesi - 13.11.2020
Ermenistan'da 'kadife devrim' süreci sona mı eriyor?
Rusya'nın "beklenen" müdahalesi ile Karabağ topraklarındaki savaş sona ererken, Azerbaycan'da görülen sevinç dalgasının aksine Ermenistan sokaklarına matem, hayal kırıklığı ve kızgınlık hakim.
Giresun Üniversitesi - 31.10.2020
Prof. Dr. Başak Taşeli'den Karadeniz için "bölgesel ısınma" uyarısı Açıklaması
Giresun Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Başak Taşeli, "Karadeniz'e komşu ülkelerin bölgesel ısınmaya karşı izleyecekleri politikalar, bir bakıma Karadeniz'in geleceğini belirleyecektir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Giresun Üniversitesi Haberleri | Giresun Üniversitesi Haber - Haberler - Giresun Üniversitesi haberleri, son dakika giresun üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Giresun Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi eğitime başlıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 7.5.2021 02:26:30. #1.15#

title