FATMA ŞAHİN HABERLERİ

Fatma Şahin haber, Fatma Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatma Şahin

Fatma Şahin

Doğum Yeri Gaziantep / Türkiye
Doğum Tarihi 20.6.1966

Fatma Şahin Kimdir ?

Fatma Şahin, 20 Haziran 1966 Gaziantep doğumludur. Babası Mustafa Kıymık, annesi Perihan Kıymık’tır. 2 kız 1 erkek kardeşin en büyüğüdür. İlköğrenimini İstiklal İlkokulunda, lise öğrenimini Kız Lisesinde tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya ve Metalürji Fakültesi’nden Kimya Mühendisi olarak mezun olmuştur.
Biyografinin devamı için tıklayın
Fatma Şahin - 11.06.2021
Milletvekili Kirazoğlu'nun ağabeyi son yolcuğuna uğurlandı
Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu'nun kalp krizi geçirerek yaşamını yitiren ağabeyi Mehmet Ali Kirazoğlu son yolcuğuna uğurlandı. Bahaeddin Nakıpoğlu camiinde düzenlenen cenaze namazına Gaziantep Valisi Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti İl Başkanı Eyup Özkeçeci, MHP Milletvekili Muhittin Taşdoğan, AKP Milletvekili Nejat Koçer, Oğuzeli Belediye Başkan Sait Kılıç ile Gaziantep Cumhuriyet Başsavcısı Kemal Önder Sekücü'nün yanı sıra çok sayıda kişi katıldı.
Fatma Şahin - 09.06.2021
Binlerce Yıllık Geleneğin Geleceğe Aktarılacağı "Sınır Ötesi Masallar" Eğitimi Başladı
Proje koordinatörlüğünü Gaziantep Valisi Davut Gül'ün eşi Gülden Gül Hanımefendi'nin yaptığı projenin açılışına Vali Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve eğitimciler katıldı.
Fatma Şahin - 09.06.2021
Sınır ötesi masallar eğitimleri başladı
Proje koordinatörlüğünü Gaziantep Valisi Davut Gül'ün eşi Gülden Gül Hanımefendi'nin yaptığı projenin açılışına Vali Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve eğitimciler katıldı.
Fatma Şahin - 09.06.2021
Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı'nda konuştu: (4)
Geçen hafta 10 tanesinin daha açılışını yaparak sayılarını 61'e ulaştırdıkları, 263'ünün yapımına devam ettikleri Millet Bahçeleri'nin bile başlı başına bir çevre devrimi olduğuna işaret eden Erdoğan, şunları kaydetti: "Avrupa'da en çok ağaçlandırma yapan ilk, dünyada dördüncü ülkeyiz. Erozyonla kaybettiğimiz toprak miktarımız yılda 500 milyon tondan 154 milyon tona düşmüştür. Araç sayısı son 20 yılda 7 milyondan 26 milyona çıkmasına rağmen sera gazı emisyonunu azaltmayı başarmış ender ülkeler arasındayız. Yenilenebilir enerjide Avrupa'nın 6'ncı, dünyanın 13'üncü ülkesi haline geldik. Mesela sadece, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in yakın zamanda OECD Şampiyon Belediye Başkanları üyesi seçildiği Gaziantep'te 148 güneş enerjisi santrali bulunuyor.
Fatma Şahin - 08.06.2021
Açık Veri Zirvesi 10 Haziran'da yapılacak
Yedi farklı oturumda birbirinden değerli 15 farklı konuşmacının sahne alacağı etkinliğin açılış oturumunda T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç ve Türkiye Belediyeler Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'i ağırlayacak.
Fatma Şahin - 08.06.2021
Açık Veri Zirvesi, Türksat desteğiyle 10 Haziran'da çevrim içi yapılacak
Yedi farklı oturumda 15 farklı konuşmacının yer alacağı etkinliğin açılış oturumunda Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç ve Türkiye Belediyeler Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in de bulunması bekleniyor.
Fatma Şahin - 07.06.2021
Bağcılar Belediye Başkanı Çağırıcı, Avrupa Şampiyonası'ndan madalyayla dönen engelli sporcuları ağırladı
Yarışmalarda toplam 7 madalya kazanan Hamide Doğangün, Zübeyde Süpürgeci ve Zeynep Acet, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı'yı ziyaret etti. Milli sporculara Bağcılar Belediyesi Bedensel Engelliler Spor Kulübü Başkanı Fatma Şahin, antrenör Ömer Cantay ve milli sporcu Hamza Doğan da eşlik etti.
Fatma Şahin - 05.06.2021
Çetintepe Barajı ile Gaziantep'te 296 Bin Dönüm Alan Sulanabilecek
ÇETİNTEPE BARAJI BÖLGEYE BEREKET KATACAKVALİ DAVUT GÜL, GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ VE BAŞKAN ŞAHİN İNCELEMELERDE BULUNDUGaziantep Valisi Davut Gül, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İdari Amiri ve Gaziantep Milletvekili Ali Şahin, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin,...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Fatma Şahin Haberleri | Fatma Şahin Kimdir - Haberler - Fatma Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fatma Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Ülkemizin Menfaatleri Çerçevesinde, Görüşlerimizi Aktarmayı Sürdüreceğiz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.06.2021 20:36:27. #1.13#

title