FATMA BETÜL SAYAN KAYA HABERLERİ

FATMA BETÜL SAYAN KAYA HABERLERİ

Fatma Betül Sayan Kaya haber, Fatma Betül Sayan Kaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatma Betül Sayan Kaya

Fatma Betül Sayan Kaya

Doğum Yeri İstanbul /
Doğum Tarihi ... - ...

Fatma Betül Sayan Kaya Kimdir ?

1981'de İstanbul'da doğdu. Baba adı Ramazan, anne adı Hatice'dir. Elektrik-Elektronik Mühendisi, Tıp Doktoru; Cerrahpaşa Tıp Fakültesini bitirdi. Bilkent Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümünden şeref derecesi ile mezun oldu. New York Üniversitesinde meme kanserinin termal görüntülenmesi konusunda master çalışması yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Fatma Betül Sayan Kaya - 25.9.2020
Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanı Mustafa Alpay, takıma destek istedi
Kulüpten yapılan açıklamaya göre, temasları kapsamında Ankara'ya giden Alpay, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcıları Hamza Yerlikaya ve Halis Yunus Ersöz, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Bilgi Teknolojileri Kurumu Daire Başkanı Abdulkerim Gün ve Maden Tetkik Arama Genel Müdürü Cengiz Erdem'i ziyaret ederek isimlerinin yazılı olduğu forma hediye etti, takıma destek istedi.
Fatma Betül Sayan Kaya - 13.9.2020
Son Dakika: AK Parti'nin Bursa'daki 5 ilçe kongresi daha tamamlandı
Bugün gerçekleşen Nilüfer İlçe Kongresi'ne AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Bursa milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu, Efkan Ala, Refik Özen, Osman Mesten, Atilla Ödünç, Ahmet Kılıç, Emine Yavuz Gözgeç, Vildan Yılmaz Gürel, Muhammet Müfit Aydın ve Zafer Işık ile çok sayıda partili katıldı.
Fatma Betül Sayan Kaya - 12.9.2020
Son dakika haber! Cumhurbaşkanı Erdoğan Vesayetten Demokrasiye Milli İrade Sempozyumu'nda konuştu: (4)
Sempozyumun açılışına TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, TBMM Başkanvekili Celal Adan, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Fatma Betül Sayan Kaya ve Hayati Yazıcı, eski Başbakanlardan Tansu Çiller, Kuzey Makedonya Anayasa Mahkemesi Başkanı Salih Murat, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın yanı sıra çok sayıda milletvekili ve sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı.
Fatma Betül Sayan Kaya - 30.7.2020
Son dakika haberleri! AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya'dan Kurban Bayramı mesajı Açıklaması
Son dakika güncel haberine göre AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, "Sağlıkla, esenlikle, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmek için tedbirlere uymamız, temizlik, maske ve mesafe kurallarını da asla unutmamamız gerekiyor.
Fatma Betül Sayan Kaya - 14.7.2020
AK Parti'li Kaya'dan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, "Darbe haberini aldığımız anı, gökyüzünden gelen sesleri, kurşunların, bombaların karanlığı yırtan ışıklarını, milletiyle birlikte düşmana meydan okuyan liderimizi, meydanlara akan inanmış yürekleri, acımızı, feda ettiklerimizi,...
Fatma Betül Sayan Kaya - 1.7.2020
Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Ankara'daki temaslarını sürdürüyor
Belediye Başkanı Rasim Arı, Ankara'daki temasları çerçevesinde Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, Katar'ın Ankara Büyükelçisi Salim Mübarek Al Şafi, AK Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Dr. Fatma Betül Sayan Kaya ve AK Parti Genel Sekreteri ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin'i ziyaret etti.
Fatma Betül Sayan Kaya - 20.6.2020
Erdoğan, Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi Açılış Töreni'nde konuştu: (2)
Törende Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharram Kasapoğlu, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Asaf Ataseven'in eşi Gülsen Ataseven, damadı Murat Ülker, belediye başkanları, rektörler, başhekimler ve akademisyenler katıldı.
Fatma Betül Sayan Kaya - 23.5.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya'dan Ramazan Bayramı mesajı Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Ramazan Bayramı'nı tebrik ederek, bayramın Türkiye, İslam alemi ve insanlığa hayırlar getirmesi dileğinde bulundu.
Fatma Betül Sayan Kaya - 11.5.2020
AK Parti'li Kaya'dan Engelliler Haftası mesajı Açıklaması
AK Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, "Engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak ve yalnız olmadıklarını hissettirmek, sosyal devlet ilkesinin bir gereği olduğu gibi ahlaki ve vicdani bir görevdir.
Fatma Betül Sayan Kaya - 22.4.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya'nın 23 Nisan mesajı Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Fatma Betül Sayan Kaya - 7.3.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya'dan Kadınlar Günü mesajı Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Fatma Betül Sayan Kaya - 29.2.2020
İdlib şehidi Uzman Onbaşı Emre Baysal son yolculuğuna uğurlandı
Camide, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, AK Parti Genel Bakan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya da şehit Emre Baysal'ın annesi Nuran ve kardeşi Sahra Nur Baysal'ı yalnız bırakmadı.
Fatma Betül Sayan Kaya - 27.2.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya'dan, "28 Şubat" değerlendirmesi Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, "Baskıcı, otoriter ve karanlık 28 Şubat zihniyeti, aziz milletimizin vicdanlı, kararlı duruşu ile bertaraf edilmiştir.
Fatma Betül Sayan Kaya - 21.2.2020
AK Parti'li Kaya: "Gezi olayları devleti ve milleti hedef alan bir kalkışma girişimiydi"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Gezi Parkı odaklı eylemlere ilişkin "Gezi olaylarının, PKK terör örgütü ile FETÖ'nün saldırılarından ve 15 Temmuz'dan bir farkı yoktu.
Fatma Betül Sayan Kaya - 16.2.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
"ÖLENLER ÖLDÜ, KALAN SAĞLAR BİZİMDİR" Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının bu bölümünde konuşma yaptığı kürsünün yanındaki masa üzerine konulmuş klasörleri göstererek, "Bir deneme yapalım." dedi. Erdoğan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya'nın yardımıyla klasörden tesadüfi olarak seçilen yeni üyeleri cep telefonuyla aradı.
Fatma Betül Sayan Kaya - 15.2.2020
(Cumhurbaşkanı Erdoğan: Rejim geri çekilene kadar sorun çözülmeyecek
"ÖLENLER ÖLDÜ, KALAN SAĞLAR BİZİMDİR" Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının bu bölümünde konuşma yaptığı kürsünün yanındaki masa üzerine konulmuş klasörleri göstererek, "Bir deneme yapalım." dedi. Erdoğan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya'nın yardımıyla klasörden tesadüfi olarak seçilen yeni üyeleri cep telefonuyla aradı.
Fatma Betül Sayan Kaya - 15.2.2020
(CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: REJİM GERİ ÇEKİLENE KADAR SORUN ÇÖZÜLMEYECEK
"ÖLENLER ÖLDÜ, KALAN SAĞLAR BİZİMDİR" Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının bu bölümünde konuşma yaptığı kürsünün yanındaki masa üzerine konulmuş klasörleri göstererek, "Bir deneme yapalım." dedi. Erdoğan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya'nın yardımıyla klasörden tesadüfi olarak seçilen yeni üyeleri cep telefonuyla aradı.
Fatma Betül Sayan Kaya - 15.2.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'ye yeni üye olan partililerle telefonda görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkanlığında düzenlenen törende, konuşmasına bir süre ara vererek, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya'nın yardımıyla ilçelerdeki yeni üyelerin üyelik formlarının bulunduğu klasörden tesadüfi olarak seçilen yeni üyeleri aradı.
Fatma Betül Sayan Kaya - 15.2.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Yeni Üye Çalışmaları Ödül Töreni'nde konuştu: (1)
Erdoğan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya'nın yardımıyla klasörden tesadüfi olarak seçilen yeni üyeleri cep telefonuyla aradı.
Fatma Betül Sayan Kaya - 6.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 10
Van'daki çığ faciasında can kaybı 39'a yükseldi; 4 kişi aranıyor (2)BAKAN KOCA: 4 KİŞİ DAHA ÇIĞ ALTINDASağlık Bakanı Fahrettin Koca, Van Valisi Mehmet Emin Bilmez ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya ile birlikte İpekyolu ilçesindeki Hayırseverler Camisi'nde çığda...
Fatma Betül Sayan Kaya - 6.2.2020
Van'daki çığ faciasında can kaybı 39'a yükseldi; 4 kişi aranıyor (2)
BAKAN KOCA: 4 KİŞİ DAHA ÇIĞ ALTINDASağlık Bakanı Fahrettin Koca, Van Valisi Mehmet Emin Bilmez ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya ile birlikte İpekyolu ilçesindeki Hayırseverler Camisi'nde çığda hayatını kaybedenlerin ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.
Fatma Betül Sayan Kaya - 6.2.2020
Sağlık Bakanı Koca'dan "Van'da çığ düşmesi"ne ilişkin açıklama Açıklaması
Bakan Koca, Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya ile çığda hayatını kaybedenlerin ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.
Fatma Betül Sayan Kaya - 6.2.2020
Şehitlerimiz uğurlanıyor
Törene İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, AFAD Genel Başkanı Dr.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fatma Betül Sayan Kaya Haberleri | Fatma Betül Sayan Kaya Kimdir - Haberler - Fatma Betül Sayan Kaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fatma Betül Sayan Kaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanı Mustafa Alpay, takıma deste
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 11:47:14. #1.15#
title