Enez Haberleri

Enez haber, Enez son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Enez - 23.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
'BALIK BÜYÜDÜKÇE FİYATI DA YÜKSELİYOR' Balık fiyatlarının ise mevsimine göre normal seyrettiğini kaydeden Biztiren, "Hamsinin kilosu 30- 35 lira, palamudun tanesi 25 lira, sardalyanın kilosu 25 lira. Uskumru var 25 lira. Çupra, uskumru, levrek gibi balıklarımız var ama genelde fiyatları pek değişmez. Sadece denizine göre fiyatları değişiyor. Karadeniz'in levreği Ege Denizi'ne göre daha pahalıdır. Normalde Enez'den gelen levrek 40 lira, Karadeniz'in kilosu 70 liraya çıkıyor.
Enez - 22.10.2020
Edirne'den kısa kısa
Enez'in Çınarları projesi Enez Kaymakamlığı'nca başlatılan Enez'in Çınarları projesinin devam ettiği bildirildi.
Enez - 22.10.2020
Edirne İl Özel İdaresi ekipleri çalışmalarını sürdürüyor
Ekiplerin köylerdeki çalışmalarına devam ettiği aktarılan açıklamada, "Enez ilçesi Küçükevren, Gülçavuş, Sultaniçe yolunda ekiplerce trafik levhası çalışması gerçekleştirildi.
Enez - 22.10.2020
Son Dakika | Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ'cü hakim-savcı çiftinin yalanı tutmadı
Eski hakim-savcı çift, dosyaları Yargıtay 16. Ceza Dairesince incelendiği sırada Edirne'nin Enez ilçesinde 14 Ekim'de yasa dışı yollarla Yunanistan'a kaçmaya çalışırken yakalandı.
Enez - 22.10.2020
Edirne'den kısa kısa
Edirne Çevre ve Şehircilik Müdürü Öztürk'e ziyaret Enez Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş ve Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç, Edirne Çevre ve Şehircilik Müdürü Engin Öztürk'ü ziyaret etti.
Enez - 20.10.2020
Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ şüphelisi eski hakim ve savcı eşi tutuklandı
Edirne'de Yunanistan'a kaçmak isterken yakalanan FETÖ şüphelisi eski hakim ve savcı eşi tutuklandı. Polis ekipleri tarafından yasa dışı yollardan Yunanistan'a gitmek isterken gözaltına alınan eski hakim D.E. ve eşi eski savcı H.E'nin emniyetteki işlemleri tamamlandı. Edirne Adliyesi'ne getirilen şüpheliler, savcılıktaki ifadelerinin ardından çıkarıldıkları hakimlikçe tutuklandı. Güvenlik güçlerinin 4 gün önce Enez ilçesinde şüphe üzerine durdurduğu otomobilde, yasa dışı yollardan Yunanistan'a kaçmaya çalışan meslekten ihraç edilmiş hakim D.
Enez - 19.10.2020
Yunanistan'a kaçarken yakalanan 2 eski öğretmen tutuklandı
Alınan bilgiye göre, güvenlik güçleri Enez ilçesi yakınlarında durumundan şüphelendikleri bir otomobili durdurdu.
Enez - 19.10.2020
Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ şüphelisi eski savcı ve hakim eşi tutuklandı
Güvenlik güçlerinin 3 gün önce Enez ilçesinde şüphe üzerine durdurduğu otomobilde, yasa dışı yollardan Yunanistan'a kaçmaya çalışan ve meslekten ihraç edilmiş hakim D.
Enez - 17.10.2020
Edirne'den kısa kısa
Kaymakam Göktaş'tan kadın kooperatifine ziyaret Enez Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş, Mutlu Eller Kadın Kooperatifi projesi kapsamında faaliyet gösteren kadın girişimcileri ziyaret etti.
Enez - 16.10.2020
Son dakika... FETÖ şüphelisi eski hakim ve savcılar Yunanistan'a kaçarken yakalandı
Alınan bilgiye göre, güvenlik güçleri, Enez ilçesi yakınlarında şüphe üzerine bir otomobili durdurdu.
Enez - 16.10.2020
Edirne'den kısa kısa
Kaymakam Göktaş'a ziyaret Enez Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü Derneği Başkanı Yalçın Bitkili, Enez Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş'a hayırlı olsun ziyaretinden bulundu.
Enez - 16.10.2020
Edirne'de satışı ve toplanması yasak yarım ton "kum midyesi" ele geçirildi
Edirne'nin Enez ilçesinde toplanması ve satışı yasak olan yarım ton kum midyesi ele geçirildi.
Enez - 15.10.2020
Edirne'den kısa kısa
Kaymakam Göktaş'ın köy ziyaretleri Enez Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş, ilçeye bağlı Sultaniçe, Gülçavuş ve Küçükevren köylerini ziyaret etti.
Enez - 14.10.2020
Kentin tanıtımı için Meriç Nehri'nin ortasında klip çektiler
Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Edirne Devlet Türk Müziği Korosu ses ve saz sanatçıları ile Trakya Üniversitesi Balkan Senfoni Orkestrası müzisyenlerinin kamera karşısına geçtiği "Türküler Seni Söyler Edirne'm" projesi kapsamında klipler, başta Selimiye Camisi, Enez Kalesi, Meriç Köprüsü, Rüstempaşa Kervansarayı, eski Karaağaç Tren Garı gibi kentin tarihi turistik, kültürel alanlarında çekiliyor.
Enez - 12.10.2020
Meteoroloji'den Edirne için 'kuvvetli sağanak' uyarısı
Meteoroloji Genel Müdürlüğü 1'inci Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi, yarın sabah saatlerinden itibaren gök gürültülü sağanağın Edirne'nin güneyindeki Keşan, İpsala ve Enez ilçelerinde kuvvetli (21-50kg/m2) olacağının tahmin edildiği bildirildi.
Enez - 9.10.2020
Edirne'de maske kuralına uymayan 8 kişiye para cezası yazıldı
Edirne'nin Enez ilçesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında kurallara uymayan 8 kişiye idari para cezası uygulandı.
Enez - 8.10.2020
Edirne'den kısa kısa
AK Parti İl Başkanı İba'dan Kaymakam Göktaş'a ziyaret AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Enez Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Enez - 5.10.2020
Edirne'de bir otomobilde üretimi ve satışı yasak doping hapları ele geçirildi
Alınan bilgiye göre, jandarma ekipleri Enez ilçesine bağlı Gazi Ömerbey Mahallesi'nde bir aracı durdurdu.
Enez - 4.10.2020
Enez ilçesine bağlı Vakıf köyünde koronavirüs tedbirleri genişletildi
Edirne'nin Enez ilçesine bağlı Vakıf Köyünde bir kişinin koronavirüs testinin pozitif çıkması sonucu bazı tedbirler alındı.
Enez - 4.10.2020
Saros Körfezi'nde balık bereketi
Edirne'nin Enez ilçesinde son günlerde yaşanan balık bereketi, amatör balıkçıların yüzünü güldürüyor.
Enez - 3.10.2020
Yunanistan'a kaçmaya çalışırken yakalanan FETÖ firarisi tutuklandı
Alınan bilgiye göre, FETÖ/PDY'ye yönelik soruşturma kapsamında aranan F.T, 1 Ekim'de Edirne'nin Enez ilçesinden Yunanistan'a deniz yoluyla kaçmaya çalışırken polis ekiplerince yakalandı.
Enez - 3.10.2020
Edirne'den kısa kısa
Enez Kaymakamı Göktaş'a ziyaret Edirne Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Engin Öztürk, Enez Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Enez - 1.10.2020
Edirne'den kısa kısa
Kaymakam Göktaş incelemelerde bulundu Enez Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş, Enez Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı'nda (SYDV) incelemelerde bulundu.
Enez - 1.10.2020
Edirne'den kısa kısa
Kaymakam Göktaş'tan Aile Destek Merkezi'ne ziyaret Enez Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca finanse edilen Aile Destek Merkezi'nde incelemelerde bulundu.
Enez - 30.9.2020
Edirne'den kısa kısa
Enez Kaymakamı Göktaş'a ziyaret Enez Doğa-Der Başkanı Ulaş Demiray, Enez Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Enez - 29.9.2020
Edirne'den kısa kısa
Enez Kartopu Gönüllüleri Derneği Başkanı İsmet Esengin, Enez Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Enez - 29.9.2020
Edirne'den kısa kısa
Enez Kaymakamı Göktaş, güvenlik birimlerini ziyaret etti Enez Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş, Sahil Güvenlik Bot Komutanlığı, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.
Enez - 29.9.2020
Edirne'de Kovid-19 tedbirlerine uymayanlara para cezası yazıldı
Enez ilçesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında maske ve sosyal mesafe kuralına uymayan kişilere idari para cezası uygulandı.
Enez - 26.9.2020
Enez Kaymakamı Göktaş ilçede incelemelerde bulundu
Enez Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş, ilçede çeşitli incelemelerde bulundu.
Enez - 24.9.2020
Edirne'den kısa kısa
Enez'de Kovid-19 tedbirleri Enez'de, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında denetimler sürüyor.
Enez - 24.9.2020
Edirne'de kaçak 5 ton kum midyesi ele geçirildi
Edirne'nin Enez ilçesinde toplanması ve satışı yasak olan 5 ton kum midyesi ele geçirildi.
Enez - 22.9.2020
Edirne'den kısa kısa
Kaymakam Göktaş'a ziyaret İYİ Parti Enez İlçe Başkanı Savaş Gündoğdu, Enez Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Enez - 19.9.2020
Edirne'den kısa kısa
Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç, Enez Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Enez - 18.9.2020
Edirne'den kısa kısa
Enez Belediyesi'nde işe iade davası Hak İş Konfederasyonu ve Hizmet İş Sendikası Edirne İl Başkanı Emre Promet, Enez Belediyesi'nden çıkarılan üyelerinin işe iade davasını kazandığını bildirdi.
İmsak06:03
Öğle13:03
İkindi15:57
Akşam18:27
Yatsı19:47
EDİRNE
Yönetmen Polaroid
Tür Drama
EDİRNE
Yönetmen Yarımada
Tür Aksiyon
EDİRNE
Yönetmen Dengesiz
Tür Gerilim
EDİRNE
Yönetmen Tenet
Tür Aksiyon
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Enez Haber, Enez Son Dakika Haberleri - Haberler - Enez haber sayfamızda Enez haberleri okuyabilir, Enez son dakika haberleri ve güncel Enez gelişmelerini görebilirsiniz. Derya kuzusu buralarda yenir... En iyi 10 balık lokantası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 21:18:54. #1.15#
title