Derince Haberleri

Derince haber, Derince son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Derince - 15.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim) Yarın: 13.30 GZT Giresunspor-Çaykur Rizespor (Çotanak) 16.00 Demir Grup Sivasspor-Fraport TAV Antalyaspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 19.00 Adana Demirspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Yeni Adana) 17 Ekim Pazar: 13.30 Kasımpaşa-Göztepe (Recep Tayyip Erdoğan) 16.00 Galatasaray-İttifak Holding Konyaspor (Nef) 16.00 Altay-VavaCars Fatih Karagümrük (Bornova Aziz Kocaoğlu) 19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Medical Park) 18 Ekim Pazartesi: 20.00 Aytemiz Alanyaspor-Yukatel Kayserispor (Bahçeşehir Okulları) 20.00 Atakaş Hatayspor-Gaziantep FK (Yeni Hatay) TFF 1. Lig Yarın: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-MKE Ankaragücü (Bandırma 17 Eylül) 13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Eyüpspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 16.00 Altaş Denizlispor-Balıkesirspor (Denizli Atatürk) 19.00 Menemenspor-Yılport Samsunspor (Menemen İlçe) 17 Ekim Pazar: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor (Aktepe) 16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altınordu (Erzurum Kazım Karabekir) 16.00 Manisa-Adanaspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Bursaspor-Beypiliç Boluspor (Bitci Timsah Park) 18 Ekip Pazartesi: 20.00 İstanbulspor-Tuzlaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.00 Ankara Demirspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (TCDD Ankara Demirspor) 14.00 Pendikspor-Akhisarspor (Pendik) 17 Ekim Pazar: 13.00 Kırklarelispor-Amed Sportif Faaliyetler (Kırklareli Atatürk) 14.00 Nazilli Belediyespor-Anagold 24Erzincanspor (Nazilli İlçe) 14.00 Kırşehir Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Kırşehir Ahi) 14.00 Uşakspor-Isparta 32 Spor (Uşak 1 Eylül) 19.00 Eskişehirspor-Bucaspor 1928 (Eskişehir Yeni) 19.00 Teco Karacabey Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) Kırmızı Grup: Yarın: 14.00 Etimesgut Belediyespor-Sarıyer (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 17 Ekim Pazar: 14.00 Sivas Belediyespor-Bodrumspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 14.00 Ergene Velimeşespor-İnegölspor (Mustafa Kemal Atatürk) 14.00 Kahramanmaraşspor-Silahtaroğlu Vanspor (Ceyhan İlçe) 14.00 Turgutluspor-Ankaraspor (Turgutlu 7 Eylül) 14.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-Çorum (Bayburt Genç Osman) 16.30 Sakaryaspor-Hekimoğlu Trabzon (Yeni Sakarya Atatürk) 19.00 Serik Belediyespor-Somaspor (Akdeniz Üniversitesi) 19.00 Diyarbekirspor-Niğde Anadolu (Diyarbakır) 19.00 Afjet Afyonspor-Adıyaman (Zafer) TFF 3. Lig 1. Grup: 17 Ekim Pazar: 14.00 Bergama Belediyespor-Formül Erbaaspor (Menemen İlçe) 14.00 Karaman Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Kemal Kaynaş) 14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Batman Petrolspor (Kelkit İlçe) 14.00 Sancaktepe-Elazığspor (15 Temmuz) 14.00 Osmaniyespor-Arnavutköy Belediyespor (7 Ocak) 14.00 Artvin Hopaspor-Bursa Yıldırımspor (Hopa İlçe) 14.00 Başkent Gözgöler Akademi-Fatsa Belediyespor (Polatlı İlçe) 14.00 Çatalcaspor-Hendekspor (Müjdat Gürsü) 14.00 Kahta 02 Spor-Nevşehir Belediyespor (Kahta İlçe) 2. Grup: 17 Ekim Pazar: 13.00 Yomraspor-Siirt İl Özel İdaresi (Yomra İlçe) 14.00 Altındağspor-Alagöz Holding Iğdır (Stadı henüz açıklanmadı) 14.00 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Kuşadasıspor (Darıca İlçe) 14.00 Çarşambaspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Çarşamba Şehir) 14.00 İskenderunspor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (İskenderun 5 Temmuz) 14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Kızılcabölükspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 14.00 52 Orduspor-Bayrampaşaspor (19 Eylül) 14.00 Bitexen Düzcespor-Hacettepe (Düzce 18 Temmuz) 14.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-68 Aksaray Belediyespor (Şile) 3. Grup: 17 Ekim Pazar: 14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Kardemir Karabükspor (Başpınar) 14.00 Belediye Derincespor-Orduspor 1967 (Derince Belediye) 14.
Derince - 08.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyondan yapılan açıklamaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de yapılacak maçların programı şöyle: TFF 2. Lig Beyaz Grup: 10 Ekim Pazar 14.30 Anagold24 Erzincanspor-Kırşehir Belediyespor (Mustakil Atletizm Pisti) 14.30 Pazarspor-Kırklarelispor (Pazar İlçe) 15.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Nazilli Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Eskişehirspor (Karaelmas K. Köksal) 19.00 Bucaspor 1928-Ankara Demirspor (Yeni Buca) 19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Şanlıurfaspor (Diyarbakır) 19.00 Tarsus İdmanyurdu-Uşakspor (Tarsus İlçe) 19.00 Isparta 32 Spor-Pendikspor (Isparta Atatürk) Kırmızı Grup: 13.30 Adıyaman-Etimesgut Belediyespor (Adıyaman Atatürk) 14.30 Silahtaroğlu Vanspor-Serik Belediyespor (Van Atatürk) 14.30 Hekimoğlu Trabzon-Ergene Velimeşespor (Ortahisar Yavuz Selim) 15.00 Niğde Anadolu-Afjet Afyonspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 15.30 Bodrumspor-Kahramanmaraşspor (Bodrum İlçe) 15.30 Somaspor-Turgutluspor (Soma Atatürk) 15.30 Sarıyer-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor (Yusuf Ziya Öniş) 15.30 İnegölspor-Diyarbekirspor (İnegöl İlçe) 19.00 Ankaraspor-Sakaryaspor (Osmanlı) 19.00 Çorum-Sivas Belediyespor (Çorum Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 14.30 1954 Kelkit Belediyespor-Elazığspor (Kelkit İlçe) 14.30 Artvin Hopaspor-Belediye Kütahyaspor (Hopa İlçe) 14.30 Fatsa Belediyespor-Formül Erbaaspor (Fatsa İlçe) 15.00 Karaman Belediyespor-Hendekspor (Kemal Kaynaş) 15.00 Başkent Gözgözler Akademi-Arnavutköy Belediyespor (Polatlı İlçe) 15.00 Osmaniyespor-Batman Petrolspor (7 Ocak) 15.30 Sancaktepe-Kahta 02 Spor (15 Temmuz) 15.30 Bergama Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Menemen İlçe) 15.30 Çatalcaspor-Nevşehir Belediyespor (Müjdat Gürsu) 2. Grup: Yarın: 14.30 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-Bayrampaşaspor (Elazığ Doğukent) 14.30 Yomraspor-Kızılcabölükspor (Yomra İlçe) 14.30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor (Yeşiltepe) 14.30 52 Orduspor-Siirt İl Özel İdaresi (19 Eylül) 15.00 Altındağspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Çubuk İlçe) 15.00 İskenderunspor-Iğdır (5 Temmuz) 15.00 Bitexen Düzcespor-Kuşadasıspor (18 Temmuz) 15.00 Çarşambaspor-Hacettepe (Çarşamba Şehir) 15.30 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Şile) 3. Grup: Yarın: 14.00 Ağrı 1970-Gümüşhanespor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Mardin 1969 (Başpınar) 14.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Edirnespor (Faruk Çelik) 15.00 Çankaya-Büyükçekmece Tepecikspor (Yenimahalle Hasan Doğan) 15.30 Esenler Erokspor-İçel İdmanyurdu (Esenler Erokspor) 15.30 Modafen-Ceyhanspor (Alemdağ) 15.30 Belediye Derincespor-Ofspor (Derince Belediye) 19.
Derince - 30.09.2021
Türkiye Vakfı, köy okullarına "teknoloji sınıfı" kuruyor
Bu çerçevede kırsalda kurulan teknoloji sınıfları için Kocaeli Derince İshakcılar Ortaokulu'nda düzenlenen açılış törenine, Kocaeli Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Derince İlçe Milli Eğitim Müdürü Turgut Cüre, Türkiye Vodafone Vakfı Başkanı Hasan Süel, Habitat Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Hazır ve sanatçı Aras Bulut İynemli katıldı.
Derince - 17.09.2021
Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu programı belli
28 Eylül Salı: 13.00 Elazığspor-Arnavutköy Belediyespor (Doğukent) 14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Kızılcabölükspor (Faruk Çelik Spor Kompleksi) 14.30 Nevşehir Belediyespor-Fethiyespor (Gazi) 15.00 Belediye Derincespor-Formül Erbaaspor (Derince) 15.
Derince - 10.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig: Yarın: 17.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Adana Demirspor (Atatürk Olimpiyat) 17.00 İttifak Holding Konyaspor-Altay (MEDAŞ Konya Büyükşehir) 20.00 Yukatel Kayserispor-Kasımpaşa (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 20.00 Beşiktaş-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Vodafone Park) 12 Eylül Pazar: 17.00 Çaykur Rizespor-Atakaş Hatayspor (Çaykur Didi) 17.00 Fenerbahçe-Demir Grup Sivasspor (Ülker) 20.00 Göztepe-Medipol Başakşehir (Gürsel Aksel) 20.00 Trabzonspor-Galatasaray (Medical Park) 13 Eylül Pazartesi: 20.00 Gaziantep-Fraport TAV Antalyaspor (Kalyon) 20.00 Aytemiz Alanyaspor-GZT Giresunspor (Bahçeşehir Okulları) TFF 1. Lig Yarın: 16.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 17.00 Eyüpspor-Denizlispor (Eyüp) 20.00 Manisa-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Spor Toto Akhisar) 20.00 Adanaspor-Menemenspor (Yeni Adana) 12 Eylül Pazar: 17.00 Beypiliç Boluspor-Kocaelispor (Bolu Atatürk) 17.00 MKE Ankaragücü-Gençlerbirliği (Eryaman) 20.00 Altınordu-Bursaspor (Aziz Kocaoğlu) 20.00 Yılport Samsunspor-Ankara Keçiörengücü (Samsun Yeni 19 Mayıs) 13 Eylül Pazartesi: 20.00 Balıkesirspor-Tuzlaspor (Balıkesir Atatürk) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 16.00 Ankara Demirspor-Kırklarelispor (TCDD Ankara Demirspor) 16.30 Pendikspor-Zonguldak Kömürspor (Pendik) 12 Eylül Pazar: 16.00 Kırşehir Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Kırşehir Ahi) 16.30 Nazilli Belediyespor-Pazarspor (Nazilli İlçe) 19.00 Eskişehirspor-Şanlıurfaspor (Eskişehir Yeni) 19.00 Tarsus İdmanyurdu-Anagold 24Erzincanspor (Tarsus İlçe) 19.00 Isparta 32Spor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Isparta Atatürk) 19.00 Akhisarspor-Bucaspor 1928 (Spor Toto Akhisar) Kırmızı Grup: Yarın: 16.00 Etimesgut Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sinan 15 Temmuz Milli Birlik) 16.30 İnegölspor-Hekimoğlu Trabzon (İnegöl İlçe) 12 Eylül Pazar: 15.30 Adıyaman 1954 Spor-Somaspor (Adıyaman Atatürk) 16.00 Niğde Anadolu FK-Ankaraspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 16.00 Turgutluspor-Bayburt Özel İdare Spor (Turgutlu 7 Eylül) 16.30 Serik Belediyespor-Sivas Belediyespor (Serik İsmail Oğan) 16.30 Ergene Velimeşespor-Çorum FK (Mustafa Kemal Atatürk) 19.00 Sakaryaspor-Sarıyer (Yeni Sakarya Atatürk) 19.00 Afjet Afyonspor-Silahtaroğlu Vanspor (Zafer) 19.00 Diyarbekirspor-Bodrumspor (Diyarbakır) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 16.30 Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor-Formul Erbaaspor (Bolluca) 12 Eylül Pazar: 15.30 Fatsa Belediyespor-Batman Petrolspor (19 Eylül) 15.30 Artvin Hopaspor-Neşehir Belediyespor (Hopa İlçe) 15.30 1954 Kelkit Belediyespor-Çatalcaspor (Kelkit İlçe) 16.00 Başkent Gözgözler Akademi-Elazığspor (Polatlı İlçe) 16.00 Karaman Belediyespor-Sancaktepe (Kemal Kaynaş) 16.00 Osmaniyespor-Kahta 02 (7 Ocak) 16.30 Bergama Belediyespor-Hendekspor (Menemen İlçe) 16.30 Bursa Yıldırımspor-Belediye Kütahyaspor (Minareli Çavuşspor Tesisleri) 2. Grup: Yarın: 15.30 52 Orduspor-68 Aksaray Belediyespor (19 Eylül) 12 Eylül Pazar: 15.30 Malatya Yeşilyurt Beledeyispor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 15.30 76 Iğdır Belediyespor-Siirt İl Özel İdaresi (Van Atatürk) 15.30 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-Kızılcabölük (Elazığ Doğukent) 15.30 Yomra-Beyoğlu Yeni Çarşı (Yomra İlçe) 16.00 Çarşamba-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Çarşamba Şehir) 16.00 İskenderun-Hacettepe (Yeni Hatay) 16.00 Altındağ-Kuşadası (Stat henüz açıklanmadı) 16.00 Bayrampaşa-Başkent Üniversitesi Alanya Kestel (Bayrampaşa Çetin Emeç) 3. Grup Yarın: 19.00 Karşıyaka-İçel İdmanyurdu (İzmir Atatürk) 12 Eylül Pazar: 15.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği (Faruk Çelik) 15.30 Ağrı 1970-Mardin 1969 (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 15.30 Büyükçekmece Tepecik-Gümüşhanespor (Tepecik Şenol Güneş) 16.00 Ceyhanspor-Edirnespor (Ceyhan İlçe) 16.00 Çankaya-Kardemir Karabükspor (Yenimahalle Hasan Doğan) 16.30 Modafen-Ofspor (Alemdağ) 16.30 Belediye Derince-Kırıkkale Büyük Anadolu (Derince Belediye) 19.
Derince - 03.09.2021
''Bu köprü Gölcük'te hayatı kolaylaştıracak''
KOCAELİ'YE BEŞ YENİ KÖPRÜ Karamürsel-Semetler, Derince Cumaköy-Karagöllü, Körfez-Çıraklı Derince-Çavuşlu, Kartepe Ertuğrul Gazi-Uzunbey, Gölcük Siretiye-Mamuriye'de yapılan köprülerin yanı sıra Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesine ulaşımı kolaylaştıracak yol ve köprü çalışmasının önemine değinen Başkan Büyükakın, "Kocaeli genelinde beş yeni köprü yaptık.
Derince - 14.08.2021
Terör örgütü PKK, 37 yıldır kan ve gözyaşından besleniyor
Siirt'in Baykan ilçesine bağlı, etrafı dağlarla çevrili Derince köyünde 21 Ekim 1993 gecesi "dinmeyecek" bir acıya sebep olan terör örgütü PKK'lı teröristlerin okul bahçesinde kurşuna dizdiği 13'ü çocuk 22 kişi arasında yer alan, 3 yaşında kefene sarılı bedeni kurşunlanmış küçük Serkan'ın fotoğrafını çeken gazeteciler, terörün acımasız yüzünü dünya kamuoyuna da gösterdi.
Derince - 13.08.2021
Gülseven'in ismi Derince'deki parka verildi
Başkan Büyükakın, 2020 yılında vefat eden Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Genel Sekreteri ve Derince Cem Evi Başkanı Hüseyin Gülseven'in isminin verildiği parkın açılışını yaptı.
Derince - 02.08.2021
Başkan Büyükakın, ''Kentimizin tüm güzelliklerini ve kültürünü geleceğe taşıyacağız''
Başkan Büyükakın, Derince'de Taşköprülüler Derneği Başkanı Erhan Çiftçi ve yönetim kurulu üyelerine konuk oldu.
Derince - 09.07.2021
2021/DGS Sınavında Nüfus Müdürlüklerinin Açık Tutulması Hakkında Duyuru
BASIN DUYURUSU11 Temmuz 2021 tarihlerinde yapılacak olan 2021 Dikey Geçiş Sınavına (2021 DGS) katılacak adaylardan, nüfus cüzdanını veya T. C.
Derince - 01.07.2021
Keşan Belediye Meclisi Temmuz ayı toplantısı gerçekleştirildi
Başkan Büyükakın, İzmit ve Derince'de yoğun bir mesai harcayarak vatandaşlarla bir araya geldi.
Derince - 23.06.2021
Aliağa Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Başladı
Antakya ilçesine bağlı Bohşin, Büyükdalyan, Alazi, Serinyol, Derince,Üçgedik, Alahan,Aanayazı,Narlıca ve Karali Bölüğü mahallelerinin sakinleri ile bir araya gelen Başkan Savaş, muhtarların ve vatandaşlar ile fikir alışverişinde bulundu.
Derince - 22.06.2021
Haberler | H.B.B.
Tarih: 22 Haziran 2021, 18: 19 Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Antakyalı mahalle muhtarları ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Antakya ilçesine bağlı Bohşin, Büyükdalyan, Alazi, Serinyol, Derince, Üçgedik, Alahan, Aanayazı, Narlıca ve Karali Bölüğü mahallelerinin sakinleri ile bir araya gelen Başkan Savaş, muhtarların ve vatandaşlar ile fikir alışverişinde bulundu.
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Derince Haber, Derince Son Dakika Haberleri - Haberler - Derince haber sayfamızda Derince haberleri okuyabilir, Derince son dakika haberleri ve güncel Derince gelişmelerini görebilirsiniz. Futbol: Haftanın programı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.10.2021 02:36:47. #1.14#

title