Beyaz Saray Haberleri

Beyaz Saray haber, Beyaz Saray son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Beyaz Saray - Bugün
Biden ailesinin 2020 yılındaki geliri açıklandı
Beyaz Saray'dan, Biden ve Başkan Yardımcısı Kamala Harris'in vergi beyannamelerini açıkladığı bildirildi.
Beyaz Saray - Bugün
ABD'den, sınırları belirlemede gerginlik yaşayan Azerbaycan ile Ermenistan'a "tansiyonu düşürme" çağrısı
Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı Jake Sullivan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan ile görüşmelerinde, sınır dolayısıyla yaşanan gerginliğin düşürülmesi ve iki taraf arasındaki iletişimin sürmesi çağrısı yaptı.
Beyaz Saray - Bugün
Biden, Netanyahu ile yaptığı görüşmede "ateşkesi" destekledi
Beyaz Saray tarafından yapılan açıklamada, ABD Başkanı Joe Biden'ın İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile gerçekleştirdiği telefon görüşmesinde İsrail ile Filistin arasında ateşkesi desteklediğini ifade ettiği aktarıldı.
Beyaz Saray - Bugün
Biden, Netanyahu ile telefon görüşmesinde bölgede ateşkesi desteklediğini ifade etti
Beyaz Saray'dan yapılan yazılı açıklamada Biden'ın görüşmede, "Ayırt gözetmeksizin yapılan roket saldırıları karşısında İsrail'in kendini savunma hakkına kati desteğini dile getirdiği" belirtildi.
Beyaz Saray - Bugün
Son dakika! Netanyahu, Biden ile telefon görüşmesinde Gazze'ye saldırılara devam etmekte kararlı olduğunu belirtti
Beyaz Saray'dan yapılan yazılı açıklamada, Biden'ın, Netanyahu ile yaptığı telefon görüşmesinde, bölgede bir ateşkesin sağlanmasını desteklediğini ifade ettiği belirtilmişti.
Beyaz Saray - Dün
Beyaz Saray Sözcüsü Psaki, Filistin konusunda "sessiz ve yoğun" bir diplomasi yürüttüklerini savundu
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, İsrail'in devam eden saldırılarına ilişkin herhangi bir kınama veya yorum yapmadığı brifingde, "ABD'nin bölgedeki çatışmaları durdurmak için sessiz ve yoğun bir diplomasi yürüttüğünü" ileri sürdü.
Beyaz Saray - Dün
ABD, 20 milyon doz Pfizer/BionTech, Moderna ve Johnson and Johnson aşısını diğer ülkelerle paylaşacak
Biden, Beyaz Saray'da, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamındaki aşılama sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Beyaz Saray - Dün
ABD Başkanı Biden, İsrail Başbakanı Netanyahu ile telefon görüşmesinde, bölgede ateşkes sağlanmasını desteklediğini bildirdi.
ABD Başkanı Biden, İsrail Başbakanı Netanyahu ile telefon görüşmesinde, bölgede ateşkes sağlanmasını desteklediğini bildirdi.
Beyaz Saray - Dün
ABD'de, Beyaz Saray yakınlarında bir Havana sendromu vakasının daha yaşandığı ortaya çıktı
ABD'de, Beyaz Saray yakınlarında ikinci bir Havana sendromu olayı tespit edildiği ortaya çıktı.
Beyaz Saray - Dün
Terör örgütü YPG/PKK yandaşları Suriye'de ABD ordusu araçlarını taşladı
Açıklamada, Hood'a Dışişleri Müsteşar Yardımcısı ve Suriye Özel Temsilcisi Vekili Aimee Cutrona, Suriye Temsilci Yardımcısı David Brownstein, Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Konseyi Irak ve Suriye Direktörü Zehra Bell'in eşlik ettiği bildirilmişti.
Beyaz Saray - Dün
İsrail'in yeni Filistin stratejisi: Herkesi kör, alemi sersem sanmak
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki başta olmak üzere, gerçeğin yeniden imal edilmesiyle görevlendirilmiş ABD-İsrail korosunun tüm bileşenleri, Gazze'den atılan roketlere karşı İsrail'in meşru müdafaa hakkından dem vurmaya başladı.
Beyaz Saray - 16.05.2021
15 Mayıs 2021 Haberleri
15 Mayıs 2021 Manşet Haberleri.
Beyaz Saray - 15.05.2021
Biden, Abbas ile görüşmesinde İsrail'i kınamadı, Hamas'a 'saldırılarını durdurması' çağrısı yaptı
Beyaz Saray'dan yapılan yazılı açıklamamada, ABD Başkanı Biden'ın bugün Abbas ile bir telefon görüşmesi yaptığı ve ABD-Filistin ortaklığının güçlendirilmesi konusunda ABD'nin taahhüdünü ilettiği bildirildi.
Beyaz Saray - 15.05.2021
ABD'li Müslüman kuruluşlardan, İsrail'in Filistinlilere şiddetini kınamayan Biden'ın bayram programına boykot
Açıklamada, "Başkan Biden'ın, Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki ve Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Ned Price'ın Filistin halkının maruz kaldığı baskıya ilişkin son açıklamalarını çirkin ve suça dahil olmak şeklinde değerlendiriyoruz.
Beyaz Saray - 15.05.2021
İsrail, Gazze'de çok katlı bir binayı daha hedef aldı
ABD'den de yıkılan medya binası ile ilgili açıklama gelmişti Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki ise, "Gazetecilerin ve bağımsız medyanın emniyet ve güvenliğinin sağlanmasının en büyük sorumluluk olduğunu İsraillilere doğrudan ilettik" demişti.
Beyaz Saray - 15.05.2021
Beyaz Saray Sözcüsü: "Bağımsız medyanın güvenliğinin sağlanmasının en büyük sorumluluk olduğunu İsrail'e ilettik"
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, gazetecilerin ve bağımsız medyanın emniyet ve güvenliğinin sağlanmasının en büyük sorumluluk olduğunu İsrail'e doğrudan ilettiklerini açıkladı.
Beyaz Saray - 15.05.2021
Beyaz Saray: Medyanın emniyet ve güvenliğini sağlamanın büyük bir sorumluluk olduğunu İsraillilere ilettik
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, "Gazetecilerin ve bağımsız medyanın emniyet ve güvenliğini sağlamanın büyük bir sorumluluk olduğunu İsraillilere doğrudan ilettik." ifadesini kullandı.
Beyaz Saray - 15.05.2021
ABD'de Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, "Gazetecilerin ve bağımsız medyanın emniyet ve güvenliğinin sağlanmasının en büyük sorumluluk olduğunu...
ABD'de Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, "Gazetecilerin ve bağımsız medyanın emniyet ve güvenliğinin sağlanmasının en büyük sorumluluk olduğunu İsraillilere doğrudan ilettik" dedi.
Beyaz Saray - 15.05.2021
Beyaz Saray: Gazetecilerin ve bağımsız medyanın emniyet ve güvenliğini sağlamanın büyük bir sorumluluk olduğunu İsraillilere doğrudan ilettik.
Beyaz Saray: Gazetecilerin ve bağımsız medyanın emniyet ve güvenliğini sağlamanın büyük bir sorumluluk olduğunu İsraillilere doğrudan ilettik.
Beyaz Saray - 14.05.2021
Biden, Filistinlilerin ve İsraillilerin eşit derecede haysiyet ve emniyette yaşamayı hak ettiğini belirtti
Biden, Beyaz Saray'da Ramazan Bayramı nedeniyle pazar günü düzenlenecek kutlama konusunda yazılı açıklama yaptı ve eşi ile kendisinin bu kutlamayı sabırsızlıkla beklediklerini vurguladı.
Beyaz Saray - 14.05.2021
ABD "meşru müdafaa" diyerek İsrail'e olan desteğini yineledi
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarını "meşru müdafaa" olarak nitelendirerek, İsrail'e desteğini yineledi.
Beyaz Saray - 13.05.2021
Biden, Kovid-19'a karşı aşılananların artık maske takmasına gerek olmadığını söyledi
Biden, ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezinin (CDC) Kovid-19 kurallarına ilişkin yeni bir rehber yayımlamasının hemen ardından Beyaz Saray bahçesinde açıklama yaptı.
Beyaz Saray - 13.05.2021
Biden, Rus hükümetinin boru hattına yönelik siber saldırıya karıştığına inanmadıklarını bildirdi
Biden, Beyaz Saray'da düzenlediği basın toplantısında, siber saldırıya uğrayan petrol boru hattına ilişkin son gelişmeleri aktardı.
Beyaz Saray - 13.05.2021
Biden, Doğu Kudüs'te tansiyonun düşürülmesine yönelik çabaları sürdürdüklerini açıkladı
Biden, Beyaz Saray'da bir gazetecinin "İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun şiddeti durdurmak için yeterince çalıştığına inanıyor musunuz?" şeklindeki sorusunu yanıtladı.
Beyaz Saray - 13.05.2021
ABD Başkanı Biden, Netanyahu ile telefon görüşmesinde "ABD'nin sarsılmaz desteğini" iletti
Beyaz Saray'dan yapılan yazılı açıklamada, Biden'ın bugün Netanyahu ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdiği belirtildi.
Beyaz Saray - 13.05.2021
ABD Başkanı Biden: "Göreve geldiğimden bu yana yapılan aşı dozu yarın 250 milyonu aşacak"
Biden, Beyaz Saray'da ülkedeki aşılama çalışmalarındaki son durum ve Kovid-19'la mücadeleye ilişkin konuşma yaptı.
Beyaz Saray - 12.05.2021
Beyaz Saray'dan Doğu Kudüs açıklaması: Bölgedeki hedefimiz gerginliğin azaltılması
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, Doğu Kudüs'te artan gerginliğin azaltılmasının ve bölgedeki halkın korunmasının, öncelikleri olduğunu açıkladı.
Beyaz Saray - 12.05.2021
ABD'de siber saldırıya uğrayan petrol boru hattının kapatılması benzin fiyatlarının artmasına neden oldu
ABD Enerji Bakanı Jennifer Granholm, dün Beyaz Saray'da katıldığı basın toplantısında, Colonial Pipeline'ın hafta sonuna kadar büyük ölçüde faaliyete geçeceğini bildirmişti.
Beyaz Saray - 12.05.2021
ABD'de enflasyon 13 yılın zirvesinde
ABD Hazine Bakanı Janet Yellen, geçen hafta Beyaz Saray'da katıldığı basın toplantısında, teknik nedenlerden dolayı gelecek birkaç ay içinde biraz daha yüksek enflasyon beklediklerini söylemişti.
Beyaz Saray - 12.05.2021
İktisadi Düşünce Araştırmaları Platformu'nun düzenlediği sempozyum 22 Mayıs'ta başlıyor
Konuşmacılar arasında şu isimler bulunuyor: "Kerem Alkin (Türkiye OECD Daimi Temsilcisi, Fransa), Mehmet Asutay (Durham Üniversitesi, İngiltere), Robert John Aumann (Hebrew Üniversitesi, 2005 Nobel İktisat Ödülü, İsrail), Peter Joseph Boettke (George Mason Üniversitesi, ABD), Wolfram Elsner (Bremen Üniversitesi, Almanya), Ercan Eren (Yıldız Teknik Üniversitesi, Türkiye), Carmelo Ferlito (Center for Market Education Başkanı, Malezya), Dennis O. Flynn (Pacific Tarih Araştırmaları, ABD), Daniel M. Hausman (Rutgers Üniversitesi, ABD), Deirdre Nansen McCloskey (Chicago Illinois Üniversitesi, ABD), Malcolm C. Sawyer (Leeds Üniversitesi, İngiltere), Stefano Sıvıero (Bank of ITALY, İtalya), Lord Robert Skıdelsky (Warwick Üniversitesi, İngiltere), Vernon L. Smıth (Chapman Üniversitesi, 2002 Nobel İktisat Ödülü, ABD), Yanis Varoufakıs (Atina Üniversitesi, Yunanistan), Linda Yueh (Oxford Üniversitesi, İngiltere) ile IMF, Beyaz Saray, Karadağ Merkez Bankası'ndan akademisyen danışmanlar.
Beyaz Saray - 12.05.2021
ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Sullivan İsrailli mevkidaşına "ABD'nin İsrail'e sarsılmaz desteğini" iletti
Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Konseyi Sözcüsü Emily Horne yaptığı yazılı açıklama, Sullivan'ın, İsrail Ulusal Güvenlik Danışmanı Meir Ben Shabbat ile telefonda görüştüğünü bildirdi.
Beyaz Saray - 12.05.2021
Washington sokaklarında binlerce kişi Filistin için yürüdü
Daha sonra sayıları bir anda artan ve binlere ulaşan kalabalık Washington sokaklarında yürümeye başladı. Dışişleri Bakanlığı önünde başlayan yürüyüşe katılan binlerce kişi ellerinde Filistin bayrakları ve sloganlar eşliğinde Beyaz Saray'ın önüne kadar geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Beyaz Saray Haberleri | Beyaz Saray Haber - Haberler - Beyaz Saray haberleri, son dakika beyaz saray haber ve gelişmeleri burada. Biden, Netanyahu ile yaptığı görüşmede ateşkesi destekledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.05.2021 09:09:39. #1.11#

title