Ayşen Gürcan Haberleri

Ayşen Gürcan haber, Ayşen Gürcan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ayşen Gürcan - 14.07.2021
"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" paneli
TMV tarafından düzenlenen, moderatörlüğünü Türkiye Maarif Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Prof. Dr. Ayşen Gürcan'ın üstlendiği "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Paneli, çevrim içi ortamda gerçekleştirildi.
Ayşen Gürcan - 13.06.2021
Tanzanya Zanzibar Maarif Okullarında mezuniyet programı düzenlendi
Türkiye Maarif Okulları Zanzibar kampüsünde gerçekleştirilen mezuniyet programına Zanzibar Özerk Bölgesi Başkanı Hüseyin Ali Mwinyi'nin eşi Mariam Mwinyi, Zanzibar Eğitim Bakanı Simai Mohammed Said, Türkiye'nin Darüsselam Büyükelçisi Mehmet Güllüoğlu, Türkiye Maarif Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Ayşen Gürcan katıldı.
Ayşen Gürcan - 28.02.2021
Hazar Derneği "Başörtüsü Ayrımcılığı Anketi" yapacak
Prof. Dr. Ayşen Gürcan danışmanlığında gerçekleşen çalışma, betimsel tarama modeli olarak tasarlandı.
Ayşen Gürcan - 04.01.2021
Son dakika haber: 'Uluslararası Maarif Dergisi'nden "kişiselleştirilmiş eğitim" sayısı
"Eğitimin Uluslararasılaşması" konusunun ayrı bir dosya olarak ele alındığı sayıda, Dr. Ümit Güneş'in kaleminden, yapay zeka ve eğitim ilişkisine dair öngörüler içeren bir analize yer verilirken Prof. Dr. Ayşen Gürcan tarafından kaleme alınan "Maarif Öğrenen Profili" başlıklı makale ise Türkiye Maarif Vakfının eğitim hedeflerine ilişkin değerlendirmeler içeriyor.
Ayşen Gürcan - 15.02.2020
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, "Okul Aile Birliği Zirvesi"nde konuştu Açıklaması
Programa, Eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı ve Kadıköy Ahmet Sani Gezici Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ayşen Gürcan da katıldı.
Ayşen Gürcan - 29.11.2019
Emine Erdoğan, Kadıköy'de dene yap atölyesi açılış törenine katıldı
Konuşmaların ardından Emine Erdoğan'a Okul Müdürü Prof. Dr. Ayşen Gürcan tarafından tablo takdim edildi.
Ayşen Gürcan - 29.11.2019
EMİNE ERDOĞAN, KADIKÖY'DE  DENE YAP ATÖLYESİ AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI
Konuşmaların ardından Emine Erdoğan'a Okul Müdürü Prof. Dr. Ayşen Gürcan tarafından tablo takdim edildi.
Ayşen Gürcan - 29.11.2019
Kadıköy'de Hayriye Gülbaran Deneyap Atölyesi açıldı
Konuşmaların ardından Erdoğan'a Okul Müdürü Prof. Dr. Ayşen Gürcan tarafından tablo takdim edildi.
Ayşen Gürcan - 13.03.2019
Kadın Sağlık ve Kalite" Sempozyumu Düzenlendi
MTÜ Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut da kadınların toplumsal hayattaki yeri ve konumunun, bir ülkenin çağdaş seviyesinin göstergesi olduğunu ifade ederek, şöyle devam etti: "Kadınların yüzü gülüyorsa, o toplumunda yüzü gülüyordur. Kadın, kamusal yaşamın içinde kalabiliyorsa, hayata dokunabiliyorsa, hayata tutunabiliyorsa toplum sağlıklı büyüyor demektir. Bu nedenle kadınlar, kamusal yaşamın her alanında yer almalı. Kadın ancak adalet gözetildiğinde eşdeğerdir. Toplumlar kadınların ekonomiye ve iş gücüne katılımıyla ayakta kalır." AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık ise 16 yılda Türkiye'de kadınların sağlığa erişimi konusunda önemli adımlar attıklarını belirterek, şunları kaydetti: "En önemlisi bebeklerimiz dünyaya gözlerini açtıklarında 2002 yılında Türkiye'de bin bebekten 30'u ölüyordu. Biz gelişmekte olan ülkeler arasında iyileşmeyi en iyi yapan ülkeyiz. 15 yıl içerisinde o rakamı binde 7,4'e gerilettik. Bu konuda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a şükranlarımı sunuyorum." Sempozyuma Malatya Vali Yardımcısı ve Yazıhan Kaymakamı Güher Sinem Büyüknalçacı, Eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı ve Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Ayşen Gürcan ve akademisyenler katıldı.
Ayşen Gürcan - 13.03.2019
MTÜ'de 'Kadın Sağlık Ve Kalite' Konulu Sempozyum Yapıldı
Üniversitenin Konferans Salonu'ndaki sempozyuma Vali Yardımcısı ve Yazıhan Kaymakamı Güher Sinem Büyüknalçacı, Eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı ve Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Ayşen Gürcan, AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, YÖK Başkan Danışmanı Prof.
Ayşen Gürcan - 07.02.2019
15 Temmuz Şehitlerinin Hikaye ve Fotoğrafları Sergi Oldu
Şair ve yazar Senai Demirci'nin 15 Temmuz şehitlerinin aileleriyle tek tek görüştükten sonra kaleme aldığı hikaye ve fotoğraflar, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) iş birliğiyle Anadolu Üniversitesi Türk Dünyası Kültür Merkezinde sergi oldu. Şehit yakınlarıyla birlikte birçok vatandaşın katıldığı sergi açılışına ilgi yoğun oldu. Sergiye katılan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Ayşen Gürcan, "İnsanlık tarihinde önemli dönemler vardır.
Ayşen Gürcan - 23.06.2018
Burdur'da AK Parti ve CHP Teşkilatları Yürüyüş Düzenledi
AK Parti'nin yürüyüşüne Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ayşen Gürcan ve AK Parti Burdur milletvekili adayları da katıldı.
Ayşen Gürcan - 21.04.2018
Değerler ve Desenler Sempozyumu"
"Daha cesur, sorgulayan çocuklara ihtiyacımız var" Çocuk yetiştirme konusunda zaman zaman hataların yapıldığına değinen Öztürk, şunları söyledi: "Genel olarak bir şeyi fark ettim. Daha cesur sorular soran, merak eden, gezen, itiraz eden, sorgulayan, daha fazla içinde bulunduğu toplumu, ülkeyi, dünyayı keşfetmeye çalışan çocuklara ihtiyacımız var. Bunu, zihninin tamamını FETÖ, IŞİD veya El Kaide gibi örgütlere teslim eden çocuk ve ailelerden fark ediyorum. Bütün terör örgütleri aynı mantıkla hareket ediyor. Bütün örgütler küçük yaşta çocukları alır, onların zihinlerini yıkar, sonra bir robota dönüştürürler. Sorunun kaynağında aile ve çocuğun yetiştirilmesi mi var? O zaman ona yönelik bir politika geliştirmemiz gerekiyor. Bu konuda sadece bakanlık değil bizim de bunu yapmamız gerekiyor. Bizim çocuklarımız Allah'a şükür bu terör örgütlerine belki üye olmuyorlar. Ama bizim çocuklarımızın da neden dünyada ses getirecek çocuklar olmadığı konusunda da kendimizi sorgulamamız gerekiyor." Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Ayşen Gürcan da hatasızlık modelinin sadece Allah'a mahsus olduğunu belirterek, "Bugünü ertelemeyin.
Ayşen Gürcan - 06.04.2018
Okuma Kültürünün Geliştirilmesi Çalıştayı"
Prof. Dr. Nabi Avcı'nın oturum başkanlığını yapacağı açılış panelinde, İbrahim Kalın, Ayşen Gürcan, Mustafa İsen, Süleyman Seyfi Öğün ve Beşir Ayvazoğlu'nun konuşma yapması bekleniyor.
Ayşen Gürcan - 01.04.2018
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gürcan'dan Aile İçi İletişim Semineri
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Ayşen Gürcan, ailenin geniş bir kavram olduğunu belirterek, "Öncelikle insanlık ailesi mensubuyuz, İslam ümmetinin bir mensubuyuz, Türk milleti ailesinin mensubuyuz, Sakarya ailesinin mensubuyuz ve kendi ailemizin mensubuyuz.
Ayşen Gürcan - 29.03.2018
Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi Geleneksel Anneler Birliği Yemeği
Kartal Anadolu İman Hatip Lisesi Anneler Birliği, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Ayşen Gürcan'ı ağırladı.
Ayşen Gürcan - 10.03.2018
Eğitimde Bir Adım Ötesi" Zirve Programı
Bu bağlamda Prof. Dr. Ayşen Gürcan "Eğitimde Yeni Nesil", bir diğer panelist Dijital Araştırmalar Derneği Başkanı Gökhan Yücel ise "yapay zeka" tartışmaları ve teknolojik gelişmelerin eğitime yansımalarını anlattı.
Ayşen Gürcan - 25.12.2017
Türkiye-Sudan İlişkileri
Sudan'ın başkenti Hartum'daki TMV Okulu'nda düzenlenen törene Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ın yanı sıra Sudan Eğitim Bakanı Asya Muhammed İdris, Hartum Eğitim Bakanı Dr. Farah Mustafa, Darfur Bölgesi Eğitim Bakanı Hasan Hamis Cerru, İlköğretim Okulları Müdürü Bedriye Muhammed, Özel Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ebu Tayyib Muhammed, Güney Darfur Milli Eğitim Bakanlığı Genel Müdürü El-Hadi Abdurrahman Ebker Abdullah ile TMV Mütevelli Heyet Üyesi Prof. Dr. Ayşen Gürcan ve TMV Yönetim Kurulu Üyesi Büyükelçi Hasan Yavuz, TMV Sudan Direktörü Ömer Alçep, öğrenciler, çok sayıda veli ve diğer Sudanlılar katıldı.
Ayşen Gürcan - 25.12.2017
Mlli Eğitim Bakanı Yılmaz Sudan'daki Türkiye Maarif Okullarını Ziyaret Etti
Sudan'ın başkenti Hartum'daki TMV Okulu'nda düzenlenen törene Milli Eğitim Bakanı Yılmaz'ın yanı sıra Sudan Eğitim Bakanı Asya Muhammed İdris, Hartum Eğitim Bakanı Dr. Farah Mustafa, Darfur Bölgesi Eğitim Bakanı Hasan Hamis Cerru, İlköğretim Okulları Müdürü Bedriye Muhammed, Özel Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ebu Tayyib Muhammed, Güney Darfur Milli Eğitim Bakanlığı Genel Müdürü El-Hadi Abdurrahman Ebker Abdullah ile TMV Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün, TMV Mütevelli Heyet Üyesi Prof. Dr. Ayşen Gürcan ve TMV Yönetim Kurulu Üyesi Büyükelçi Hasan Yavuz, öğrenciler, çok sayıda veli ve diğer Sudanlılar katıldı.
Ayşen Gürcan - 25.11.2017
Türkiye'de İlk Kez Suriyeli Engelliler İçin Çalıştay Düzenlendi
Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı'nda düzenlenen çalıştaya Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Avya, Eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşen Gürcan, Bağcılar'da yaşayan Türk ve Suriyeli engelli bireyler katıldı.
Ayşen Gürcan - 24.11.2017
Dha Ankara- Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe Sofrası'nda Eğitimcileri Ağırladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Beştepe Sofrası'nda eğitimcileri ağırladı.  Yemeğe, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, YÖK Başkanı Prof.Dr. Yekta Saraç, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga,  Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Kalın, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin, MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Alparslan Durmuş, Cumhurbaşkanı Özel Kalem Müdürü BE Hasan Doğan, Başdanışman Prof.Dr. Ayşen Gürcan, TED Başkanı Selçuk Pehlivanlıoğlu, Türkiye Özel Okullar Derneği Başkanı Nurullah Dal, Akademisyen, Yazar, Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Prof.
Ayşen Gürcan - 24.11.2017
Erdoğan, "Beştepe Sofrası"Nda Eğitimcileri Ağırladı
Yemeğe katılan isimler şöyle: "TED Başkanı Selçuk Pehlivanlıoğlu, Türkiye Özel Okullar Derneği Başkanı Nurullah Dal, İbn Haldun Üniversitesi Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Teoman Duralı, Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ferhan Odabaşı, Eğitim-Bir-Sen Başkanı Ali Yalçın, Türk-Eğitim-Sen Başkanı İsmail Koncuk, Afyonkarahisar Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi coğrafya öğretmeni Aysu Demirtaş, Hakkari Merkez Şehit Selahattin Ortaokulu Türkçe öğretmeni Nazlı Serdar Taş, Nevşehir Merkez Damat İbrahim Ortaokulu fen bilimleri öğretmeni Ahmet Boyacı ve Karabük Safranbolu FSM Anadolu Lisesi beden eğitimi öğretmeni Mehmet Çetin." Öte yandan yemeğe, YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Kalın, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Müsteşarı Yusuf Tekin, MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Alparslan Durmuş, Cumhurbaşkanı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Prof. Dr. Ayşen Gürcan da iştirak etti.
Ayşen Gürcan - 24.11.2017
Erdoğan, Beştepe Sofrası'nda Eğitimcileri Ağırlayacak
Yemeğe katılacak isimler şöyle: "TED Başkanı Selçuk Pehlivanlıoğlu, Türkiye Özel Okullar Derneği Başkanı Nurullah Dal, İbn Haldun Üniversitesi Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Teoman Duralı, Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ferhan Odabaşı, Eğitim-Bir-Sen Başkanı Ali Yalçın, Türk-Eğitim-Sen Başkanı İsmail Koncuk, Afyonkarahisar Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi coğrafya öğretmeni Aysu Demirtaş, Hakkari Merkez Şehit Selahattin Ortaokulu Türkçe öğretmeni Nazlı Serdar Taş, Nevşehir Merkez Damat İbrahim Ortaokulu fen bilimleri öğretmeni Ahmet Boyacı ve Karabük Safranbolu FSM Anadolu Lisesi beden eğitimi öğretmeni Mehmet Çetin." Yemeğe, YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Kalın, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Müsteşarı Yusuf Tekin, MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Alparslan Durmuş, Cumhurbaşkanı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Prof. Dr. Ayşen Gürcan da iştirak edecek.
Ayşen Gürcan - 23.10.2017
Kahramanmaraş'ta "Teknoloji Bağımlılığı" Paneli
Necip Fazıl Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen panele katılan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Ayşen Gürcan, burada yaptığı konuşmada bağımlılığın bulaşıcı olduğunu söyledi.
Ayşen Gürcan - 25.09.2017
İstanbul Ticaret Üniversitesi Akademik Yıl Açılış Töreni
Üniversitenin öğretim üyelerinden Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Prof. Dr. Ayşen Gürcan da öğrencilere başarılar diledi.
Ayşen Gürcan - 08.03.2017
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ayşen Gürcan: Kadın Olarak Hayata Bir Tık Eksiden Başlıyoruz (2)
MAKÜ'DE SÖYLEŞİYE KATILDICumhurbaşkanı Başdanışmanı Ayşen Gürcan, Burdur Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen 'Kadının Toplumdaki Yeri' konulu söyleşiye katıldı.
Ayşen Gürcan - 08.03.2017
Dha Yurt Bülteni-19
ÇORUM/DHA ====================================================== Cumhurbaşkanı başdanışmanı Ayşen Gürcan: Kadın olarak hayata bir tık eksiden başlıyoruz (EK) 7)MAKÜ'DE SÖYLEŞİYE KATILDI Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ayşen Gürcan, Burdur Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen 'Kadının Toplumdaki Yeri' konulu söyleşiye katıldı.
Ayşen Gürcan - 08.03.2017
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Gürcan Açıklaması
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Ayşen Gürcan, anayasa değişikliği halk oylamasına ilişkin, "Bu, bugünün değişikliği değil. Yarınlarımız, çocuklarımız ve torunlarımız için çok büyük bir önemi var. Beklentim de umudum da yüksek." dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ayşen Gürcan Haberleri | Ayşen Gürcan Kimdir - Haberler - Ayşen Gürcan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ayşen Gürcan kimdir, hayatı ve biyografisi. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü paneli.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.09.2021 13:57:51. #1.13#

title