Akyaka Haberleri

Akyaka haber, Akyaka son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Akyaka - 16.09.2021
Çam balı üretimi yağmura kaldı
Muğla yöresinde orman yangınının çıkmadığı tek çam balı üretim sahası olan Menteşe'nin kırsal Kıran ve Sarnıç mahalleleri ile Ula'nın Akyaka mahallesine geçen yıllarda yaklaşık Muğla ve dışarıdan 6 milyon arı konaklıyordu.
Akyaka - 07.09.2021
Pınar Gültekin cinayetinde Cemal Metin Avcı'nın yakınlarının ayrı ayrı cezalandırılması istendi
Olay Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisat Bölümü öğrencisi Pınar Gültekin (27), 16 Temmuz 2020'de Akyaka Mahallesi'nde yalnız yaşadığı evinden ayrılmış, aynı gün ablasıyla telefonla görüştükten sonra kendisinden bir daha haber alınamamıştı.
Akyaka - 22.08.2021
Kars'ta çıkan silahlı kavgada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı
Kars'ın Akyaka ilçesinde çıkan silahlı kavgada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
Akyaka - 05.08.2021
Son dakika haberi... İspanyol yangın söndürme uçakları Köyceğiz'e müdahale ediyor
29 Temmuz Perşembe günü Muğla'nın Köyceğiz Yeşilköy Mahallesi'ndeki ormanlık alanda başlayan yangın devam ediyor. Yangın dün yerleşim yerlerine tehdit edince ilçeye bağlı Çayhisar Mahallesi, Kavacık Mahallesi, Pınar Mahallesi Ören Yeri, Zeytinalanı Mahallesi Akyaka Mevkii, Taşdibi Mahalleleri'nde yaşayanlar binlerce insan tahliye edilmişti.
Akyaka - 27.07.2021
Teknecilere bayram bereketi
Günübirlik tatilcilerin önemli merkezlerinden Ula'nın 'Sakin Kent' unvanlı Akyaka Mahallesi'nden Gökova Körfezi içinde yer alan Sedir Adası'na tekne turu düzenleyen tekneciler 9 günlük bayram tatilini yoğun bir şekilde geçirdiklerini açıkladılar.
Akyaka - 23.07.2021
Muğla'nın dört bir tarafında trafik kilitlendi
"Trafik felç, gelmeyin artık" Muğla Radar Çevirme grubundan özellikle Marmaris, Bodrum ve Fethiye ile Ula'nın Sakin Kent unvanlı Akyaka Mahallesindeki trafik durumu hakkında bilgi alan takipçilerin paylaşımları 'Muğla-Marmaris arası trafik felç.
Akyaka - 15.07.2021
Üniversite öğrencisi Pınar Gültekin cinayeti hafızalardan silinmedi
Akyaka Mahallesi'nde yalnız yaşadığı evinden 16 Temmuz 2020'de ayrıldıktan sonra kendisinden haber alınamayan ve 5 gün sonra cesedi bulunan Gültekin'in öldürülmesiyle ilgili sanıklar Cemal Metin Avcı'nın "canavarca hisle veya eziyet çektirerek öldürme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet, kardeşi Mertcan Avcı'nın ise "suç delillerini yok etme, gizleme veya değiştirme" suçlarından 5 yıla kadar hapisle cezalandırılması istemiyle açılan dava sürüyor.
title