Açıköğretim Fakültesi Haberleri

Açıköğretim Fakültesi haber, Açıköğretim Fakültesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Açıköğretim Fakültesi - 09.05.2021
Üniversite öğrencileri "transkript belgelerini" e-Devlet Kapısı'ndan alabilecekler
Yükseköğrenim öğrencilerinin öğrenim süreleri boyunca kayıt durumlarını, aldıkları derslerini, notlarını, akademik başarı düzeylerini, öğrenim dilini, not sistemi gibi unsurları gösteren transkript belgelerinin halihazırda e-Devlet Kapısı'nda verildiğini, hizmetin Türk yükseköğretim sisteminde kayıtlı tüm üniversiteleri de kapsayacak şekilde genişletildiğini anlatan Koç, Açıköğretim Fakültesi öğrencileri dahil olmak üzere Türkiye'deki tüm üniversitelerin örgün öğretimde kayıtlı öğrencilerine ilişkin transkriptlerin tamamının sisteme dahil edildiğini dile getirdi.
Açıköğretim Fakültesi - 17.04.2021
ATA-AÖF'de final ve bütünle sınavları online yapılacak
2020-2021 Bahar Yarıyılında örgün öğretime ağırlıklı olarak uzaktan eğitim yoluyla devam eden Atatürk Üniversitesi, son aylarda ülke genelinde artan Covid-19 vakaları sebebiyle Açıköğretim Fakültesi (ATA-AÖF) final ve bütünleme sınavlarının da online (çevrimiçi) olarak yapılmasına karar verdi.
Açıköğretim Fakültesi - 03.04.2021
Ülkü öğretmen birlikte yaşadığı 7 köpek ve 11 kedi için "Laborant ve Veteriner Sağlık Programı"nı bitirdi
İzmir'in Güzelbahçe ilçesindeki evinde eşiyle, 7 köpek ve 11 kediye bakan fizik öğretmeni Ülkü Ercan Sarıçiftçioğlu, "can dostları" hayvanlarıyla daha iyi ilgilenebilmek için iki yıllık ön lisans programı Açıköğretim Fakültesi Laborant ve Veteriner Sağlık Programı'nı tamamladı.
Açıköğretim Fakültesi - 20.03.2021
Bodrumlu engelli gencin doğar doğmaz başlayan yaşam mücadelesi hep "umut" dolu
Engeline rağmen anne ve anneannesinin desteğiyle ilk, orta ve lise eğitimini tamamlayan Tıkız, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme Bölümü'nü kazanmayı başardı.
Açıköğretim Fakültesi - 05.03.2021
Erzurum'da devlet korumasındaki çocuklar ata binerek keyifli anlar yaşadı
Erzurum Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesince, devlet korumasındaki ve yabancı uyruklu refakatsiz çocuklar için ata binme etkinliği düzenlendi.
Açıköğretim Fakültesi - 20.01.2021
Anadolu Üniversitesi 200 bin öğrencisiyle çevrim içi etkinliklerde buluşuyor
Açıköğretim Fakültesi öğrencilerine sinemanın farklı boyutlarında, derinlikli bilgi ve deneyimi aktarmayı planlayan Üniversite, bu ay sinema oyuncusu Ercan Kesal ile öğrencileri buluşturacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Açıköğretim Fakültesi Haberleri | Açıköğretim Fakültesi Haber - Haberler - Açıköğretim Fakültesi haberleri, son dakika açıköğretim fakültesi haber ve gelişmeleri burada. Üniversite öğrencileri transkript belgelerini e-Devlet Kapısı'ndan alabilecekler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.5.2021 15:58:39. #1.14#

title