Yerel Seçimler Haberleri

Yerel Seçimler haber, Yerel Seçimler son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yerel Seçimler - Dün
Cezayir'de yeni seçim yasası için "açık aday listesi" teklifi
Cumhurbaşkanlığı, yakın dönemde yapılması planlanan parlamento ve yerel seçimler için yeni seçim kanunu teklifini tartışılmak üzere siyasi partilere gönderdi.
Yerel Seçimler - Dün
Malezya'da milletvekilleri, Kral Sultan Abdullah Şah'tan "OHAL'in kaldırılmasını" talep etti
OHAL kapsamında Parlamento, Senato ve Eyalet Meclislerinde oturumlar yapılmayacak, genel ve yerel seçimler ile ara seçimler de düzenlenmeyecek.
Yerel Seçimler - Dün
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya'dan "Fuat Avni" hesabına ilişkin açıklama Açıklaması
Fuat Avni hesabının 2013 ve 2014'te sosyal medyada meşhur olduğunu anımsatan Özkaya, şöyle devam etti: "FETÖ 17-25 Aralık 2013 sürecinde ve ondan sonra yerel seçimlere gittiğimiz dönemde Cumhurbaşkanı seçim süreciyle ilgili her gün yalan, iftira, dedikodu montaj kasetlerinden notlar paylaşıyorlar veya FETÖ kamudaki görevleri varsa seyrettikleri gizli bilgileri yayıyorlardı.
Yerel Seçimler - 19.01.2021
CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun: "Belediyelerimiz tüm kara propagandaları boşa çıkarmıştır"
Torun, yazılı açıklamasında, Millet İttifakı'nın yerel seçimlerde elde ettiği başarıyı içine sindiremeyen siyasi iktidarın, CHP'li belediyelere kara çalmak için her türlü iftiradan medet umacak hale geldiğini savundu.
Yerel Seçimler - 15.01.2021
Kılıçdaroğlu, canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
"Erdoğan'ın toplumun önüne çıkıp şunu söylemesi lazım; seçimler olur ve seçimlerden sonra ben gideceksem, eğer halk beni değil de başka birisini seçecekse ben buradan ayrılacağım. Hiçbir taşkınlık, hiçbir sorun olmayacaktır." diyen Kılıçdaroğlu, İstanbul'daki yerel seçimlerin iptal edilmesi gibi bir tablonun bir daha yaşanmamasının beyan edilmesi gerektiğini vurguladı.
Yerel Seçimler - 14.01.2021
Malezya'nın ana muhalefet lideri Enver OHAL'in kaldırılması için Kral'a dilekçe verecek
Bunun yanı sıra OHAL süresince genel ve yerel seçimler ile ara seçimler düzenlenmeyecek.
Yerel Seçimler - 12.01.2021
Nijer'de muhalefet seçimlerin bazı bölgelerde yeniden düzenlenmesini istiyor
Nijer'de 2020-2021 Değişim İçin Koalisyonu (CAP 20-21) çatısı altında toplanan muhalefet, usulsüzlük yapıldığı gerekçesiyle cumhurbaşkanı, milletvekili ve yerel seçimlerinin yeniden düzenlenmesini istedi.
Yerel Seçimler - 10.01.2021
CHP ve İYİ Parti'den ortak açıklama
'DEMOKRASİ MÜCADELESİ HER ŞEYİN ÜZERİNDEDİR' İYİ Parti ile CHP'nin birlikte girdiği 2019 yerel seçimlerinde çok sayıda büyükşehir belediyesinin Millet İttifakı tarafından kazanıldığı anımsatılarak, şunlar kaydedildi: "Unutulmasın ki bu önemli sonuçlar, ülkemizin geleceği adına mücadele veren Genel Başkanlarımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve Sayın Meral Akşener'in liderliğinde bir memleket masası çerçevesinde başarılmıştır.
Yerel Seçimler - 05.01.2021
Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bulu, akademik kariyeri ve özel sektördeki çalışmalarıyla dikkati çekiyor
2009 yılında yapılan yerel seçimlerde Ataşehir Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adayı olan Prof.
Yerel Seçimler - 02.01.2021
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması
Türkiye'de Cumhurbaşkanı ve milletvekili genel seçiminin 2023'te, yerel seçimlerin de 2024'te yapılacağına işaret eden Kurtulmuş, bu söylemlerin neden gündeme geldiğine dair şöyle konuştu: "Siyaseten bir alan oluşturmak istiyorlar.
Yerel Seçimler - 02.01.2021
Kılıçdaroğlu, canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
Doğu Akdeniz'de hakkımız olan şeyleri, kimsenin hakkını yemek istemem yani Doğu Akdeniz'e sahip çıkanların hepsi haklı, yani bizden. Hepimiz haklıyız yani. Burası bizim, Doğu Akdeniz'de çıkacak olan doğalgazıydı, petrolüydü bunların tamamının Türkiye üzerinden geçmesi lazım, Avrupa'ya öyle gitmesi lazım. Türkiye'nin de çıkarı böyle, Avrupa'nın da çıkarı böyle ve biz orada yalnız kaldık ya. Niye biz yalnız kalıyoruz? Bizim hakkımız var orada. Oturdular, oradaki devletler hep beraber bir anlaşma imzaladılar, Türkiye yok içinde. Niye yok içinde kardeşim ya?" Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bir danışmanının Osman Öcalan ile görüştüğü yönündeki iddiaların sorulması üzerine Kılıçdaroğlu, yerel seçimlerden önce de TRT'nin bir görüşme yaptığını, şu anda da yeni arayışların olduğunu ileri sürdü.
Yerel Seçimler - 02.01.2021
Nijer'de cumhurbaşkanı seçimi ikinci tura kaldı
Ülkede 13 Aralık'ta da yerel seçimler yapılmış, iktidardaki Demokrasi ve Sosyalizm Partisi (PNDS-TARAYYA) sandıktan zaferle çıkmıştı.
Yerel Seçimler - 29.12.2020
AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli: "Soyer'in eleştirileri saldırı olarak nitelendirmesini şiddetle kınıyorum"
Yenilenen teşkilat ve yeni bir heyecanla yola devam ettiklerini ifade eden Sürekli, "Gençlik ve kadın kollarımız, ana kademe ile birlikte coşku içinde çalışmalarını sürdürüyor. Amacımız 2023 yılında yapılacak genel seçimlerde Cumhur İttifakı'nı en yüksek oyla seçtirmek, 2024 yerel seçimlerinde de büyükşehir belediye başkanlığını kazanmak.
Yerel Seçimler - 28.12.2020
Nijer'de cumhurbaşkanı ve milletvekili seçiminin ardından oylar toplanıyor
Ülkede 13 Aralık'ta da yerel seçimler yapılmış, iktidardaki Demokrasi ve Sosyalizm Partisi (PNDS-TARAYYA) sandıktan zaferle çıkmıştı.
Yerel Seçimler - 27.12.2020
Nijer halkı, cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimleri için sandık başında
Ülkede 13 Aralık'ta da yerel seçimler yapılmış ve iktidardaki Demokrasi ve Sosyalizm Partisi (PNDS-TARAYYA) sandıktan zaferle çıkmıştı.
Yerel Seçimler - 27.12.2020
Haftanın tarihine bakış
2018- Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart yerel seçimlerinde partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayının Binali Yıldırım olduğunu açıkladı.
Yerel Seçimler - 26.12.2020
Nijer halkı, cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimleri için yarın sandık başına gidecek
Ülkede 13 Aralık'ta da yerel seçimler yapılmış ve iktidardaki Demokrasi ve Sosyalizm Partisi (PNDS-TARAYYA) sandıktan zaferle çıkmıştı.
Yerel Seçimler - 23.12.2020
Fas'ta 2021'de yapılması planlanan seçimler öncesi "seçim sisteminde değişiklik" tartışılıyor
Fas'ta 2020 yılı seçim sisteminde yeni düzenlemeler yapılmasına ilişkin tartışmalarla geçerken, 2021'de genel ve yerel seçimlerin yapılması planlanıyor.
Yerel Seçimler - 22.12.2020
Nijer'de yerel seçimleri iktidar partisi kazandı
Nijer'de 13 Aralık'ta yapılan yerel seçimlerin galibi, iktidardaki Demokrasi ve Sosyalizm Partisi (PNDS-TARAYYA) oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yerel Seçimler Haberleri | Yerel Seçimler Haber - Haberler - Yerel Seçimler haberleri, son dakika yerel seçimler haber ve gelişmeleri burada. Cezayir'de yeni seçim yasası için açık aday listesi teklifi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.1.2021 12:11:37. #1.14#
title