Ünal Üstel Haberleri

Ünal Üstel haber, Ünal Üstel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ünal Üstel - 04.07.2021
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla.
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Sağlık Bakanı Ünal Üstel, Kovid-19'un ilk kez Hindistan'da görülen ve çok daha kolay bulaşan "delta" varyantına KKTC'de rastlandığını duyurdu.
Ünal Üstel - 09.05.2021
KKTC'de son 24 saatte 22'si yerel 34 yeni vaka
KKTC'de korona virüs salgınında vaka sayıları artmaya devam ediyor. KKTC Sağlık Bakanı Ünal Üstel yaptığı açıklamada, son 24 saatte yapılan test sayısının 7 bin 60 olduğunu ve 22'si yerel olmak üzere toplam 34 yeni vaka tespit edildiğini belirterek, 47 kişinin de taburcu edildiğini aktardı.
Ünal Üstel - 30.04.2021
KKTC'de son 24 saatte 30'u yerel 43 yeni vaka
KKTC'de korona virüs salgınında vaka sayıları artmaya devam ediyor. KKTC Sağlık Bakanı Ünal Üstel yaptığı açıklamada, son 24 saatte yapılan test sayısının 9 bin 75 olduğunu ve 30'u yerel olmak üzere toplam 43 yeni vaka tespit edildiğini belirterek, 90 kişinin de taburcu edildiğini aktardı.
Ünal Üstel - 24.04.2021
KKTC'de son 24 saatte 60'ı yerel 72 yeni vaka
KKTC'de korona virüs salgınında vaka sayıları artmaya devam ediyor. KKTC Sağlık Bakanı Ünal Üstel yaptığı açıklamada, son 24 saatte yapılan test sayısının 7 bin 336 olduğunu duyurarak, 60'ı yerel olmak üzere toplam 72 yeni vakanın tespit edildiğini ve 31 kişinin ise taburcu edildiğini aktardı.
Ünal Üstel - 23.04.2021
KKTC'de son 24 saatte 70'i yerel 93 yeni vaka
KKTC'de korona virüs salgınında vaka sayıları artmaya devam ediyor. KKTC Sağlık Bakanı Ünal Üstel yaptığı açıklamada, son 24 saatte yapılan test sayısının 8 bin 164 olduğunu duyurarak, 70'i yerel olmak üzere toplam 93 yeni vakanın tespit edildiğini, 98 kişinin taburcu edildiğini aktardı aktardı.
Ünal Üstel - 07.04.2021
KKTC'de son 24 saatte 88 yeni vaka
KKTC'de korona virüs salgınında vaka sayıları artmaya devam ediyor. KKTC Sağlık Bakanı Ünal Üstel yaptığı açıklamada, son 24 saatte yapılan test sayısının 8 bin 251 olduğunu duyurarak, 88 yeni vakanın tespit edildiğini, 28 kişinin taburcu edildiğini aktardı.
Ünal Üstel - 06.04.2021
KKTC'de elektronik bileklikle evde karantina uygulaması başlıyor
KKTC Sağlık Bakanı Ünal Üstel ise uzun bir süredir ülkenin gündeminde olan 'elektronik bileklikle ev karantinası' uygulamasının önümüzdeki haftadan itibaren hayata geçeceğini söyleyerek, ev karantinasının ülkeye büyük bir rahatlama getireceğine inandığını belirtti.
Ünal Üstel - 17.03.2021
KKTC'de son 24 saatte 29'u yerel, 37 yeni vaka
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) korona virüs salgınında vaka sayıları artmaya devam ediyor. KKTC Sağlık Bakanı Ünal Üstel yaptığı açıklamada, son 24 saatte yapılan test sayısının 6 bin 405 olduğunu duyurarak, 29'u yerel olmak üzere toplam 37 yeni vakanın tespit edildiğini ve 19 kişinin de taburcu edildiğini aktardı.
Ünal Üstel - 16.03.2021
KKTC'de son 24 saatte 35'i yerel, 44 yeni vaka
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) korona virüs salgınında vaka sayıları artmaya devam ediyor. KKTC Sağlık Bakanı Ünal Üstel yaptığı açıklamada, son 24 saatte yapılan test sayısının 6 bin 861 olduğunu duyurarak, 35'i yerel olmak üzere toplam 44 yeni vakanın tespit edildiğini ve 14 kişinin de taburcu edildiğini aktardı.
Ünal Üstel - 16.03.2021
KKTC'de AstraZeneca aşısının kullanımı durduruldu
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Sağlık Bakanı Ünal Üstel, şu ana kadar 22 ülkede kullanımı askıya alınan AstraZeneca aşısının KKTC'de kullanımının durdurulduğunu açıkladı.
Ünal Üstel - 15.03.2021
KKTC'de ev karantinası başlıyor
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Sağlık Bakanı Ünal Üstel, 20-25 Mart tarihlerinde riskli kişilere yönelik ev karantinasının uygulanmaya başlayacağını duyurdu.
Ünal Üstel - 22.02.2021
KKTC'de son 24 saatte 16 Kovid-19 vakası görüldü
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Sağlık Bakanı Ünal Üstel, ülkede son 24 saatte 16 yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakasının görüldüğünü ve toplam vaka sayısının 3 bin 232'ye yükseldiğini duyurdu.
Ünal Üstel - 20.02.2021
KKTC Sağlık Bakanı Ali Pilli görevden alındı
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Ersan Saner, Sağlık Bakanı Ali Pilli'yi görevden alarak, yerine Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Ünal Üstel'i getirdi.
Ünal Üstel - 11.02.2021
Türkiye ve KKTC belediyeleri arasında iş birliği protokolü imzalandı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, KKTC Başbakanı Ersan Saner, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Ünal Üstel ve TBB Genel Sekreteri Birol Ekici'nin katılımıyla yapılan imza töreninde, Belediyeler Arası İş Birliği Protokolü'nün yanı sıra; "İki Ülke Arasında Yüksek Öğrenime İlişkin Anlaşma", "E-Devlet Hizmetlerinin Gerçekleştirilmesine İlişkin Mutabakat Zaptı" ve "Karayolu Master Planı 2021-2022 Uygulama Protokolü" de imzalandı.
Ünal Üstel - 10.02.2021
Son Dakika | Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Sennaroğlu ile görüştü
Oktay'a, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin, KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Ünal Üstel ve Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri de eşlik etti.
Ünal Üstel - 10.12.2020
Son dakika: KKTC'de yeni hükümet ilk Bakanlar Kurulu Toplantısı'nı gerçekleştirdi
Bakanlar Kurulu Toplantısı'nda Başbakan Saner'in yanı sıra Başbakan Yardımcısı ve Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı, Dışişleri Bakanı Tahsin Ertuğruloğlu, İçişleri Bakanı Kutlu Evren, Maliye Bakanı Dursun Oğuz, Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Olgun Amcaoğlu, Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Nazım Çavuşoğlu, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Ünal Üstel, Sağlık Bakanı Ali Pilli, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Koral Çağman da hazır bulundu.
Ünal Üstel - 09.12.2020
KKTC hükümetinde Dışişleri Bakanlığı'na teknokrat atama
BİR SAAT SÜREN GÖRÜŞME SONRASI KABİNE AÇIKLANDI Cumhurbaşkanlığında yaklaşık bir saat süren görüşmenin ardından Saner, basına kabineyi açıkladı. Kabinede sadece Dışişleri Bakanlığı'na teknokrat atama yapıldı. Sağlık Bakanı Ali Pilli, kabinedeki yerini koruyan tek bakan olurken, bazı bakanların da yerleri değiştirildi. Hükümeti kurma yetkisinin kendilerine verilmesinin ardından üç parti olarak bir koalisyon protokolünü imzalayıp hükümeti kurduklarını ve kabinesini de Cumhurbaşkanına sunduğunu dile getiren Saner, kabinenin ülkeye hayırlı olmasını diledi.   GÖREV ALAN İSİMLER SIRALANDI UBP'nin Başbakanlık ve 7 bakanlık, DP'nin 2 bakanlık ve YDP'nin bir bakanlık aldığı kabinede görev alan isimler şöyle: "Başbakan Ersan Saner; Dışişleri Bakanı Tahsin Ertuğruloğlu; İçişleri Bakanı Kutlu Evren; Maliye Bakanı Dursun Oğuz; Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Olgun Amcaoğlu; Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Nazım Çavuşoğlu; Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Ünal Üstel; Sağlık Bakanı Ali Pilli; Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Koral Çağman; Ekonomi ve Enerji Bakanı, Başbakan Yardımcısı Erhan Arıklı.
Ünal Üstel - 09.12.2020
Son dakika haber | KKTC'de Ulusal Birlik Partisi, Demokrat Parti ve Yeniden Doğuş Partisi koalisyon hükümeti kuruldu
Daha sonra Saner, KKTC'nin 36. hükümetinin kabinesinde yer alan isimleri okudu. Kabinedeki isimler şöyle: "Başbakan Ersan Saner, Başbakan Yardımcısı ve Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı, Dışişleri Bakanı Tahsin Ertuğruloğlu, İçişleri Bakanı Kutlu Evren, Maliye Bakanı Dursun Oğuz, Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Olgun Amcaoğlu, Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Nazım Çavuşoğlu, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Ünal Üstel, Sağlık Bakanı Ali Pilli, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Koral Çağman.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ünal Üstel Haberleri | Ünal Üstel Kimdir - Haberler - Ünal Üstel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ünal Üstel kimdir, hayatı ve biyografisi. KKTC Sağlık Bakanı Üstel'den AdaPass açıklaması: Süreci titizlikle yakından takip ediyoruz,
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.10.2021 11:23:14. #1.15#

title