Thk Haberleri

Thk haber, Thk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Thk - 15.10.2021
Şehit Polis Demet Sezen MTAL Model Uçak Takımı Kaymakamımızı Ziyaret etti.
Şehit Polis Demet Sezen MTAL Model Uçak Takımı Kaymakamımızı Ziyaret etti. Ankara'da Uluslararası Havacılık Federasyonu (FAI), Türk Hava Kurumu (THK) ve Yenimahalle Havacılık Kulübünün ortaklaşa düzenlediği Tayyar Akça Türkiye Milli Model Uçak Serbest Uçuş Şampiyonasında Türkiye Şampiyonluğu elde eden Şehit Polis Demet Sezen MTAL Model Uçak Takımı, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim KİRAZ ile birlikte Kaymakamımız Sayın Ekrem İNCİ'Yİ ziyaret etti.
Thk - 03.10.2021
Haftanın tarihine bakış
2004- Türk Hava Kurumu tarafından Eskişehir'in İnönü ilçesinde düzenlenen "3. Türkiye Hava Oyunları"nda 433,5 metrekare ile bugüne kadar gökyüzünde açılan en büyük bayrakla atlayış yapan THK paraşütçüsü Hakan Zengin, Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.
Thk - 15.09.2021
CHP Grup Başkanvekili Özel, gündemi değerlendirdi Açıklaması
"Devlet Denetleme Kurulunun THK raporu kamuoyuna açıklansın" Özel, Murat Atik'in TCDD Genel Müdürlüğünden istifa ettiğini anımsatarak, AK Parti MKYK üyesi Şamil Tayyar'ın sosyal medya hesabından bu konuda, "Dilerim, referansı da hakkındaki istihbarat raporunu sümen altı edenler de hesap verir, kimsenin yanına kar kalmaz.
Thk - 14.09.2021
Devlet Denetleme Kurulundan "THK" raporu
Devlet Denetleme Kurulu (DDK), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı üzerine Türk Hava Kurumu (THK) Derneği Genel Başkanlığı, THK Gökçen İktisadi İşletmesi ve şubeler ile THK Havacılık Vakfı şirketlerinin 2009-2019 dönemine ilişkin tüm iş ve işlemleri ile hesaplarını denetledi.
Thk - 28.08.2021
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Muğla'da 2. Orman Yangınları Çalıştayı'nda konuştu: (2)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iklim değişikliğiyle ilgili uluslararası işbirliği yapılması gerektiğini söyledi.
Thk - 20.08.2021
Son dakika haber... Dünyanın en büyük yangın söndürme helikopteri Muğla'da gece gündüz nöbet tutuyor
Helikopterin gözlemci pilotu Yakup Kameroğlu ise gönüllü olarak görev aldığını belirterek "THK'de 12 yıl yangın söndürme uçaklarında görev alıyorum.
Thk - 18.08.2021
Muğla Büyükşehir Belediyesinden THK'ya Ziyaret
11 Büyükşehir Belediyesini temsil eden heyet, orman yangınları nedeniyle gündeme gelen Türk Hava Kurumu'nu (THK) ziyaret etti.
Thk - 12.08.2021
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
"Minik bir farkla THK, devre dışı bırakılıyor" Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'ye yönelik "Türk Hava Kurumunu çalışamaz hale getiren sizsiniz.
Thk - 11.08.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yanan ormanların küllerinden yeniden doğacağını, bu alanların en verimli şekilde ağaçlandırılıp yeniden orman yapılacağını bildirdi.
title