Sparta Prag Haberleri

Sparta Prag haber, Sparta Prag son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sparta Prag - 26.11.2020
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
UEFA Avrupa Ligi'nde 2020-21 sezonu grup aşamasının dördüncü haftası, oynanan 13 maçla başladı.
Sparta Prag - 26.11.2020
26 Kasım Perşembe DHA Spor Gündemi
BASKETBOL THY EuroLeague 21.00 Kızılyıldız - Anadolu Efes Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi 16.00 Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol - İzmit Belediyespor VOLEYBOL 2021 CEV Kupası 19.00 Galatasaray HDI Sigorta - Khimik Yuzhny UEFA AVRUPA LİGİ 4'ÜNCÜ HAFTA MAÇLARI 20.55 CSKA Sofya - Young Boys 20.55 Molde - Arsenal 20.55 Braga - Leicester City (Çağlar Söyüncü, Cengiz Ünder) 20.55 AEK - Zorya 20.55 Sparta Prag - Celtic 20.
Sparta Prag - 25.11.2020
UEFA Avrupa Ligi'nde 4. hafta heyecanı
UEFA Avrupa Ligi 4. hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle: 20.55 CSKA Sofya (Bulgaristan) - Young Boys (İsviçre) 20.55 Molde (Norveç) - Arsenal (İngiltere) 20.55 Braga (Portekiz) - Leicester City (İngiltere) 20.55 AEK (Yunanistan) - Zorya (Ukrayna) 20.55 Sparta Prag (Çekya) - Celtic (İskoçya) 20.
Sparta Prag - 23.11.2020
Yusuf Yazıcı, Lille'deki performansıyla göz dolduruyor
Yusuf, 4 gün sonra oynanan UEFA Avrupa Ligi grup maçında Sparta Prag'a karşı 3 gol atarak asıl çıkışını yaptı.
Sparta Prag - 11.11.2020
Trabzonspor'dan ayrılmak onlara yaramadı
Bordo-mavililer ile Süper Lig, Ziraat Türkiye Kupası ve Avrupa Kupası maçlarında toplamda 49 maça çıkarak 33 gol atan Sörloth 11 de asist yapmıştı. Golcü futbolcu, yeni takımı RB Leipzig'de ise Bundesliga ve UEFA Şampiyonlar Lig olmak üzere 7 maçta forma giydi. Söz konusu maçların sadece ikisinde ilk 11'de sahaya çıkan Norveçli futbolcu, diğer maçlarda ise yedek kulübesinden dahil oldu. Karadeniz temsilcisinde ise çıktığı ilk resmi maç olan Sparta Prag'a karşı iki maçta da gol atma başarısı gösteren Sörloth gollerine Süper Lig'de devam etmişti.
Sparta Prag - 6.11.2020
Yusuf Yazıcı, UEFA Avrupa Ligi'nde haftanın oyuncusu oldu
Fransa'nın Lille ekibinde forma giyen milli futbolcu Yusuf Yazıcı, UEFA Avrupa Ligi'nde 3'üncü haftanın en iyi oyuncusu seçildi.  UEFA'nın internet sitesinde yapılan haftanın oyuncusu oylamasında Yusuf Yazıcı ile birlikte PAOK'tan Andrija Zivkovic, Bayer Leverkusen'den Leon Bailey ve Sparta Prag'dan Lukas Julis yarıştı.
Sparta Prag - 6.11.2020
Hat-trick yapan Yusuf Yazıcı, Fransız basınının gündeminde
Yusuf Yazıcı, UEFA Avrupa Ligi'nde attığı 6 golle en skorer futbolcu oldu. Yusuf Yazıcı, ligin ilk haftasında Çekya temsilcisi Sparta Prag ile oynan maçta da hat-trick yapmıştı.
Sparta Prag - 6.11.2020
Yusuf ve Caner, UEFA Avrupa Ligi'nde haftanın 11'ine seçildi
Üçüncü hafta maçlarının ardından haftanın 11'i şöyle oluştu: Kaleci: Pau Lopez (Roma) Savunma: James Justin (Leicester City), Gernot Trauner (LASK), Caner Osmanpaşa (Sivasspor), Ridgeciano Haps (Feyenoord), Orta saha: Leon Bailey (Bayer Leverkusen), James Maddison (Leicester City), Petros Mantalos (AEK), Andrija Zivkovic (PAOK), Forvet: Lukas Julis (Sparta Prag), Yusuf Yazıcı (Lille).
Sparta Prag - 5.11.2020
5 Kasım Perşembe DHA Spor Gündemi
UEFA AVRUPA LİGİ  20: 55 Roma - CFR Cluj 23: 00 Young Boys - CSKA Sofya 20: 55 Rapid Wien - Dundalk 23: 00 Arsenal - Molde 20: 55 Slavia Prag - Nice 20: 55 H Be'er Sheva - B. Leverkusen 20: 55 Benfica - Rangers 20: 55 Lech - Standard Liege 20: 55 PAOK - PSV Eindhoven 20: 55 Omonia - Granada 20: 55 Rijeka - Napoli 20: 55 Real Sociedad - AZ Alkmaar 23: 00 Leicester - Sporting Braga 23: 00 Zorya - AEK 23: 00 Celtic - Sparta Prag 23: 00 Milan - Lille 20: 55 SİVASSPOR - KARABAĞ 23: 00 Villarreal - M.
Sparta Prag - 4.11.2020
UEFA Avrupa Ligi'nde üçüncü hafta heyecanı
Ligde üçüncü hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle: 20.55 Roma (İtalya) - Cluj (Romanya) 20.55 Rapid Wien (Avusturya) - Dundalk (İrlanda) 20.55 Hapoel Beer-Sheva (İsrail) - Bayer Leverkusen (Almanya) 20.55 Slavia Prag (Çekya) - Nice (Fransa) 20.55 Lech Poznan (Polonya) - Standard Liege (Belçika) 20.55 Benfica (Portekiz) - Rangers (İskoçya) 20.55 PAOK (Yunanistan) - PSV (Hollanda) 20.55 Omonoia (Kıbrıs Rum Kesimi) - Granada (İspanya) 20.55 Rijeka (Hırvatistan) - Napoli (İtalya) 20.55 Real Sociedad (İspanya) - AZ Alkmaar (Hollanda) 20.55 Demir Grup Sivasspor - Karabağ (Azerbaycan) 20.55 Ludogorets (Bulgaristan) - Tottenham (İngiltere) 23.00 Young Boys (İsviçre) - CSKA Sofya (Bulgaristan) 23.00 Arsenal (İngiltere) - Molde (Norveç) 23.00 Leicester City (İngiltere) - Braga (Portekiz) 23.00 Zorya (Ukrayna) - AEK (Yunanistan) 23.00 Celtic (İskoçya) - Sparta Prag (Çekya) 23.
Sparta Prag - 29.10.2020
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
Türk hakem Halis Özkahya'nın yönettiği H Grubu'nun diğer maçında ise Milan, sahasında Sparta Prag'ı 3-0 yendi.
Sparta Prag - 29.10.2020
29 Ekim Perşembe DHA Spor Gündemi
BASKETBOL THY EuroLeague 22.05 Maccabi Playtika - Fenerbahçe Beko AVRUPA'DAN FUTBOL UEFA Avrupa Ligi 20.55 AEK - Leicester (Çağlar Söyüncü*, Cengiz Ünder) 20.55 Zorya - Sporting Braga 20.55 Milan - Sparta Prag (Hakan Çalhanoğlu) 20.
Sparta Prag - 24.10.2020
Burak Yılmaz: "Bu yaşta bir meydan okuma gerekti"
"35 yaşında böyle bir maceraya atılmam insanlara sürpriz gelmiş olabilir." diyen Burak Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu zamana kadar hayatımda hep üst düzey oynadım, şu anda da böyle oynamaya devam ediyorum. Dünyada büyük yıldızlara baktığınız zaman hemen hemen yaşları benimle aynı. Yanlış anlaşılmak istemem, ben onlarla aynı seviyede değilim. Onlar bu yaşta hala üst düzeyde oynamayı öğrettiler. İyi yaşamakla, iyi yemek, iyi uyku ve iyi bir aileyle." Lille'in UEFA Avrupa Ligi'ndeki Sparta Prag maçında "hat-trick" yapan Yusuf Yazıcı hakkında da konuşan Burak, "Sakatlık yaşamıştı ve çok iyi döndü.
Sparta Prag - 23.10.2020
UEFA Avrupa Ligi'nde haftanın oyuncusu Yusuf Yazıcı
Lille'in deplasmanda Sparta Prag'ı 4-1 mağlup ettiği maçta "hat-trick" yapan Yusuf Yazıcı, oylamada rakiplerini geride bırakarak haftanın oyuncusu seçildi.
Sparta Prag - 23.10.2020
Yusuf Yazıcı, UEFA Avrupa Ligi'nde haftanın 11'ine seçildi
Lille'in deplasmanda Sparta Prag'ı 4-1 mağlup ettiği maçta "hat-trick" yapan Yusuf Yazıcı'nın da yer aldığı kadro, şu şekilde: Kaleci: Dominik Livakovic (Dinamo Zagreb).
Sparta Prag - 23.10.2020
UEFA Avrupa Ligi'nde hat-trick yapan Yusuf Yazıcı'dan "çalışmaya devam" mesajı
Takımının deplasmanda 4-1 kazandığı Sparta Prag karşılaşmasında "hat-trick" yapan Yusuf, Twitter hesabından, "Ben hep çok çalışmanın gücüne inandım.
Sparta Prag - 23.10.2020
22 Ekim 2020 Haberleri
22 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Sparta Prag - 23.10.2020
Yusuf Yazıcı'nın 3 gol attığı maçta Lille, Sparta Prag'ı 4-1 yendi
Fransa Birinci Futbol Ligi (Ligue 1) takımlarından Lille, Yusuf Yazıcı'nın "hat-trick'" yaptığı UEFA Avrupa Ligi H Grubu ilk hafta karşılaşmasında deplasmanda Çekya temsilcisi Sparta Prag'ı 4-1 mağlup etti.
Sparta Prag - 23.10.2020
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
Milli futbolcu Yusuf Yazıcı'nın ilk 11'de başladığı ve "hat-trick'" yaptığı maçta Lille, deplasmanda Sparta Prag'ı 4-1 mağlup etti.
Sparta Prag - 22.10.2020
22 Ekim Perşembe DHA Spor Gündemi
22.00 Leicester City - Zorya (Çağlar Söyüncü*, Cengiz Ünder) 22.00 Sparta Prag - Lille (Zeki Çelik, Yusuf Yazıcı, Burak Yılmaz) 22.
Sparta Prag - 21.10.2020
UEFA Avrupa Ligi'nde grup maçları başlıyor
UEFA Avrupa Ligi'nde 2020-21 sezonu grup aşaması, yarın oynanacak maçlarla başlayacak.
Sparta Prag - 7.10.2020
Son dakika spor: Yeni Malatyaspor, transfer döneminde en hareketli ekiplerden biri oldu
Yeni Malatyaspor, yaz transfer döneminde kaleye Arjantin 1. Lig takımlarından Club Atletico Talleres forması giyen Guido Herrera, Hes Kablo Kayserispor'dan Eray İşcan ve Gençlerbirliği'den Ertaç Özbir'i, savunmaya ise Giresunspor'dan Murat Akça, Yukatel Denizlispor'dan Zeki Yavru, Lazio'dan Wallace Fortuna dos Santos ve Sparta Prag'dan Semih Kaya'yı aldı.
Sparta Prag - 6.10.2020
Kasımpaşa, David Pavelka'ya teşekkür etti
Kasımpaşa, Sparta Prag forması giyecek eski futbolcusu David Pavelka'ya teşekkür etti.
Sparta Prag - 6.10.2020
Son dakika... Süper Lig kulüpleri 1. transfer dönemini hareketli geçirdi
Gidenler: Nazım Sangare (Fenerbahçe), Paul Mukairu (Anderlecht-kiralık), Yekta Kurtuluş (Altay), Salih Dursun (Gençlerbirliği), Ondrej Celustka (Sparta Prag), Diego Angelo (Gençlerbirliği), Gustavo Blanko Leschuk (Real Oviedo), Luis Francisco Grando (Serbest), Delvin N'Dinga (Serbest), Aly Cissokho (Serbest), Charles Fernando Basílio da Silva (Serbest), William Vainqueur (Serbest), Cenk Şen (Bodrumspor-kiralık), Talha Bulut (Kemerspor 2003-kiralık), Mert Çölgeçen (Kemerspor 2003-kiralık), Yakup Mert Çakır (Bodrumspor-kiralık), Mustafa İnan (Kemerspor 2003-kiralık), Erman Vardar (Bodrumspor-kiralık), Batuhan Berkay Fındık (Bodrumspor-kiralık), Mikail Başar (Bodrumspor-kiralık), Harun Kavaklıdere (Bodrumspor-kiralık), Sergen Yatağan (Bodrumspor-kiralık), Cengiz Demir (Bodrumspor-kiralık), Gökdeniz Yılmaz (Bodrumspor-kiralık), Harun Alpsoy (Altay), Kaan Mert Nasırcılar (Bodrumspor-kiralık), Apti Mert Çayır (Bodrumspor-kiralık) Göztepe: Gelenler: İrfan Can Eğirbayat (Adanaspor), Cherif Ndiaye (HNK Gorica-Hırvatistan), Brown Ideye (Aris-Yunanistan), Kubilay Sönmez (Hatayspor), Burak Süleyman (Kocaelispor), Dzenan Burekovic (Ujpest-Macaristan), Balazs Megyeri (Atromitos-Yunanistan), Obinna Nwobodo (Ujpest), Marko Mihojevic (PAOK-Yunanistan), Guilherme (Alvarenga-Portekiz-kiralık), Kerim Alıcı (Altınordu) Gidenler: Kamil Wilczek (Kopenhag-Danimarka), Andre Castro (Braga-Portekiz), Wallace Reis (Vitoria-Brezilya), Kerem Atakan Kesgin (Demir Grup Sivasspor), Celso Borges (Deportivo La Coruna-İspanya), Göktuğ Bakırbaş (Ümraniyespor-kiralık), Beto (Leixos-Portekiz), Ege Özkayımoğlu (1922 Konyaspor-kiralık), Hakan Cinemre (Adanaspor), Deniz Kadar, Cameron Jerome, Serdar Gürler (kiralık sözleşmesi bitti), Kerim Alıcı (Beypiliç Boluspor-kiralık), Eren Bilen (Menemenspor-kiralık) Hes Kablo Kayserispor: Gelenler: Yaw Ackah (Boavista), Daniel Avramovski (Vardar), İlhan Parlak (MKE Ankaragücü), Dimitrios Kolovetsios (Panathinaikos), Harrisson Manzala (SCO Angers), Joseph Attamah (Medipol Başakşehir), İlhan Depe (Kasımpaşa), Muğdat Çelik (Gaziantep Futbol Kulübü), Wilfried Kanga (SCO Angers), Aaron Justin Lennon (Burnley), Denis Alibec (Astra Giurgiu), Manuel Fernandes (Serbest - en son FK Krasnodar'da oynadı), Aziz Eraltay (Medipol Başakşehir) Gidenler: Hakan Arıkan, Eray İşcan, Emre Taşdemir (kiralık sözleşmesi sona erdi), Diego Angelo (kiralık sözleşmesi sona erdi), Muris Mesanovic (kiralık sözleşmesi sona erdi), Artem Kravets (Dinamo Kiev-Konyaspor), Bernard Mensah (Beşiktaş'a kiralık gitti), Dja Djedje (Sözlemesi bitti), Ben Rienstra (Sözleşmesi fes edildi), Enver Cenk Şahin (kiralık sözleşmesi sona erdi), Mario Situm (Sözleşmesi fes edildi), Ziya Alkurt (sözleşmesi fes edildi), Anthony Uzodimma (Giresunspor'a kiralık gitti), Aksel Aktaş (Sözleşmesi fes edildi), Mert Kula (Keçiörenspor'a kiralık gitti), Furkan Polat (Kırşehirspor'a kiralık gitti), İttifak Holding Konyaspor: Gelenler: Samuel Eduok (Hajduk Split), Ertem Kravets (Dynamo Kyiv), Ahmet Çalık (Galatasaray), İbrahim Sehic (Büyükşehir Belediye Erzurumspor), Oğuz Kağan Güçtekin (Fenerbahçe), Erten Ersu (Fenerbahçe), Adil Demirbağ (Adana Demirspor), Eray Birnican (Alanyaspor), Sokol Cikalleshi (Akhisarspor), Musa Çağıran (Alanyaspor), Abdülkerim Bardakçı (Kiralıktan döndü) Gidenler: Jens Jonsson (Sözleşmesi bitti), Ferhat Öztorun ( Tuzlaspor), Ertuğrul Taşkıran (Kasımpaşa), Selim Ay (Çaykur Rizespor), Rogerio Thuram (Tuzlaspor), Fallou Diagne (Sözleşmesi bitti), Ali Turan (Sözleşme fesih), Riad Bajic (Kiralık sözleşmesi bitti - Unidesa) Demir Grup Sivasspor: Gelenler: Jorge Felix (Piast Gliwice), Max Gradel (Toulouse), Kerem Atakan Kesgin (Göztepe), Casimir Ninga (SCO Angers), Faycal Fajr ( Getafe), Olarenwaju Kayode (Shakhtar Donetsk), Robin Yalçın (Yeni Malatyaspor) Gidenler: Emre Kılınç (Galatasaray), Mert Hakan Yandaş (Fenerbahçe), Fatih Aksoy (Aytemiz Alanyaspor), Fernando (Çaykur Rizespor), Abdou Razack Traore (Giresunspor) Yeni Malatyaspor: Gelenler: Benjamin Tetteh (Sparta Prag-kiralık), Murat Akça (Giresunspor), Zeki Yavru (Yukatel Denizlispor), Adem Büyük (Galatasaray), Jetmir Topalli (Ballkani), Eray İşcan (Hes Kablo Kayserispor), Doğukan Emeksiz (Sarıyer), Kubilay Kanatsızkuş (Bursaspor), Wallace Fortuna dos Santos (Lazio), Ertaç Özbir (Gençlerbirliği), Guido Herrera (Talleres), Fernando Zuqui (Estudiantes), Christian Cueva (Santos), Jody Lukoki (Ludogorets), Semih Kaya (Sparta Prag), Olcay Şahan (Yukatel Denizlispor) Gidenler: Yiğithan Güveli (Altınordu), Gökhan Akkan (Ankaraspor-kiralık), Rahman Buğra Çağıran (Samsunspor-kiralık), Gökhan Töre (Beşiktaş), Murat Yıldırım (Gençlerbirliği), Eren Tozlu (Giresunspor), Fabien Farnolle (Büyükşehir Belediye Erzurumspor), Arturo Mina (Büyükşehir Belediye Erzurumspor), Mitchell Donald (Büyükşehir Belediye Erzurumspor), Robin Yalçın (Demir Grup Sivasspor), Sakıb Aytaç (Yukatel Denizlispor) Gaziantep Futbol Kulübü: Gelenler: Andre Felipe (Gremio), Çağlar Şahin Akbaba (Bursaspor), Enver Cenk Şahin (Kayserispor), Mirza Cihan (Galatasaray-kiralık), Nouha Dicko (Hull City), Zvonimir Kozulj (Pogon Szczecin), Kevin Mirallas (Royal Antwerp), Amedej Vetrih (Çaykur Rizespor) Gidenler: Raman Chibsah (Bochum-Sözleşme feshi),Seifedin Chabbi (Serbest), Bartlomiej Pawlowski (Sözleşme feshi-Slask Wroclaw), Süleymane Diarra (Serbest), Patrick Twumasi (Kirlalık sözleşmesi bitti), Olarenwaju Kayode (Kiralık sözleşmesi bitti), Haydar Yılmaz (Kirlalık sözleşmesi bitti), Kerim Avcı (Sözleşmesi bitti), Muğdat Çelik (Sözleşme feshi-Kayserispor), Yusuf Türk (Karacabey Belediyespor-kiralık), Mücahit Albayrak (Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor-kiralık), Mahmut Bilir (Sözleşme feshi) Çaykur Rizespor: Gelenler: Loic Remy (Lille), Fabricio Baiano (Maritimo), Emir Dilaver (Dinamo Zagreb), Doğan Erdoğan (Trabzonspor), Yassine Meriah (Olimpiakos-kiralık), Kemal Rüzgar (Altınordu), Yasin Pehlivan (Gençlerbirliği), Konrad Michalak (kiralık), Selim Ay (Atiker Konyaspor), Godfred Donsah (Bologna), Fernando Andrade (kiralık-Porto) İsmail Köybaşı (Granada), Onur Bulut (Aytemiz alanyaspor-kiralık), Murat Sağlam (Fenerbahçe-kiralık), Dusan Jovancic (Kızılyıldız) Gidenler: Dimitrios Chatziisaias (Sözleşme fesih), Amedej Vetrih (Gaziantep FK), Mohammed Abarhoun (Serbest), Ivanıldo Fernandes (Kiralıktan geri döndü), Denys Garmash (Kiralıktan geri döndü), Andrii Boriachuk (Kiralıktan geri döndü), Oğuz Kağan Güçtekin (Kiralıktan geri döndü), Diomande (Sözleşme fesih), Yan Sasse (Kiralıktan geri döndü), Orhan Ovacıklı (Serbest), Oğulcan Çağlayan (Galatasaray) Aminu Umar (Sözleşmesi askıya alındı) MKE Ankaragücü: Gelenler: Alper Potuk (Fenerbahçe), Zvonimir Sarlija (Slaven Belupa), Şahverdi Çetin (Eintracht Frankfurt), Erdi Dikmen (Ankara Keçiörengücü), Atakan Çankaya (Ankaraspor), Mücahit Can Akçay (İttifak Holding Konyaspor), Jonathan Bolingi (Royal Antwerp-kiralık), Luka Adzic (Anderlecht-kiralık), Assane Diousse (Saint-Etienne-kiralık), Idriz Voca (Luzern), Emre Güral (Türkgücü Münih), Torgeir Borven (Rosenborg), Daniel Lukasoik (Lechia Gdansk), Endri Çekici (NK Olimpija).
Sparta Prag - 2.10.2020
UEFA Avrupa Ligi'nde gruplar belli oldu
UEFA Avrupa Ligi'nde 2020-21 sezonunda gruplar, İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA merkezindeki kura çekimi ile belli oldu.
Sparta Prag - 2.10.2020
UEFA Avrupa Ligi grupları belli oldu
UEFA Avrupa Ligi'nde 2020-21 sezonu grup aşaması kura çekimi yapıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sparta Prag Haberleri | Sparta Prag Haber - Haberler - Sparta Prag haberleri, son dakika sparta prag haber ve gelişmeleri burada. Futbol: UEFA Avrupa Ligi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.11.2020 05:48:57. #1.15#
title