SEYHAN BARAJ GÖLÜ HABERLERİ

Seyhan Baraj Gölü Haberleri

Seyhan Baraj Gölü haber, Seyhan Baraj Gölü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Seyhan Baraj Gölü 2.8.2020
Adana'da boğulma tehlikesi geçiren kişi hastanede öldü
Merkez Seyhan ilçesi Seyhan Baraj Gölü kapaklarının bulunduğu bölgede serinlemek için suya giren ve kimliği henüz öğrenilemeyen Suriye uyruklu kişi boğulma tehlikesi geçirdi.
Seyhan Baraj Gölü 2.8.2020
Adana'da boğulma tehlikesi geçiren kişi hastaneye kaldırıldı
Merkez Seyhan ilçesi Seyhan Baraj Gölü kapaklarının bulunduğu bölgede serinlemek için suya giren ve kimliği henüz öğrenilemeyen bir kişi boğulma tehlikesi geçirdi.
Seyhan Baraj Gölü 29.7.2020
Her gün 30 kilometre yol gidip can dostları besliyor
Her gün 30 kilometre yol gidip can dostları besliyor Adanalı kebapçı Yaşar Aydın, her gün ekmek üzerine etli kemik kaynatıp koyarak sokak köpeklerine yediriyor ADANA - Adana'da bir kebapçı, dükkanından artan ekmeklerin üzerine her gün etli kemik kaynatıp sokak köpeklerini besliyor. Kentte uzun yıllardır kebapçılık yapan Yaşar Aydın, her gün Çukurova ilçesine bağlı Topalak Mahallesinde bulunan sahipsiz köpekleri dükkanındaki müşterilerden artan ekmeklerle ve kaynattığı etli kemiklerle besliyor. Yaklaşık 3 yıldır gece gündüz beslediği sokak hayvanları Aydın'ı gördüğünde arkasından ayrılmıyor. Kış mevsiminde kar yağan Toros Dağları'nda bulunan soğuktan üşüyen ve titreyen köpekleri de gidip besleyen Aydın, bütün köpeklere ayrı ayrı ilgi gösteriyor. "Sokaktaki dostlarımızı unutmayalım" kampanyası başlatan ve sosyal medyadan paylaşan Yaşar Aydın'a çok sayıda destekte geldi. Çoğu vatandaş her gün Aydın'ın sokak köpekleri için ayırdığı et ve ekmekleri dükkana gelip alıyor aynı zamanda yine vatandaşlar sahipsiz hayvanlara verilmesi üzere Aydın'a et ve ekmek getiriyor. "Sokaktaki dostlarımızı unutmayalım" Herkesin bu projeye dahil olması istediğini İHA muhabirine anlatan Yaşar Aydın, "Son birkaç yıldır esnaf arkadaşlarıma seslenip sokaktaki dostlarımızı unutmamız gerektiğini söylemiştim. Çünkü bizde bayağı bir ekmek kalıyor. Bu hep çöpe gidiyordu. 'Sokaktaki dostlarımızı unutmayalım' kampanyası başlattım ve sağ olsun Adana'daki tüm esnaflar uymaya başladı" diye konuştu. "15 çuval verip, 10 çuval dağıtıyorum" Günlük barınaklara ve vatandaşlara çuvalla ekmek ile kemikli et verdiğini söyleyen Aydın, "Günlük benim dükkanıma barınaklar gelip 15 çuvala kadar ekmek alıyorlar. Ben kendim elimle götürüp veriyorum sokaktaki dostlarımıza. Bu ekmekler çöpe gideceğine dostlarımıza gidince onlar mutlu oluyor. Eğer sen vermezsen, ben bakmazsam onlar ne yapacak. Sen, ben çalışıyoruz ama onlar bizden bekliyor. 10 çuval her gün ben kendim getiriyorum birde Adana'nın Pozantı ve diğer çevre illerinden gelip ekmek alıyorlar" ifadelerini kullandı. "Hep birlikte sokaktaki dostlar için varız" Artan ekmeklerini insanların sokak hayvanlarına vermesi gerektiğini belirten Aydın, "Mutlaka sokaklarında herkesin dostları vardır. Onlara versinler en azından onlarda karnını doyurur. Çöpe gideceğine onlara gitsin ne olacak. Hem hayırdır bu. Canlıdır oda. Hep birlikte sokaktaki dostlarımız için varız" şeklinde konuştu. Öte yandan Aydın'ın kentin sıcak havasından bunalıp Seyhan Baraj Gölü'ne girerek serinleyen bir köpeğe kemik göstermesi, köpeğin kemiği görünce gölden çıkıp gelmesi dikkat çekti.
Seyhan Baraj Gölü: Gölde bulunan cesedin kimliği belli olduSeyhan Baraj Gölü 28.7.2020
Seyhan Baraj Gölü 28.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 3
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ Saldırı anı görüntüsü Büfeden görüntü Hakkı Yuluğ konuşma HABER KAMRA:  Fatih TURAN-Nurullah CABRİ/TRABZON, ========================= Gölde bulunan cesedin kimliği belli oldu  Adana'da Seyhan Baraj Gölü'nde bulunan erkek cesedinin, Enes Şendur'a (22) ait olduğu belirlendi.
Seyhan Baraj Gölü 28.7.2020
Adana'da gölde bulunan cesedin kimliği belirlendi
Adana'da Seyhan Baraj Gölü'nde bulunan erkek cesedinin, kolundaki dövmeden cezaevinden izinli çıkan ve 3 gündür evine dönmeyen kişiye ait olduğu tespit edildi.
Seyhan Baraj Gölü: Kimliği dövmesinden belirlendiSeyhan Baraj Gölü 28.7.2020
Seyhan Baraj Gölü: Gölde bulunan cesedin kimliği belli olduSeyhan Baraj Gölü 28.7.2020
Seyhan Baraj Gölü: Baraj gölünde erkek cesedi bulunduSeyhan Baraj Gölü 26.7.2020
Seyhan Baraj Gölü: Gölde erkek cesedi bulunduSeyhan Baraj Gölü 26.7.2020
Seyhan Baraj Gölü 26.7.2020
Adana'da baraj gölünde erkek cesedi bulundu
Adana'nın merkez Çukurova ilçesinde, Seyhan Baraj Gölü'nde erkek cesedi bulundu.
Seyhan Baraj Gölü 16.7.2020
Adana'da baraj gölüne düşen otomobilin sürücüsü yüzerek kıyıya çıktı
Adana'da, Seyhan Baraj Gölü'ne düşen otomobilin kadın sürücüsü yüzerek kıyıya ulaştı.
Seyhan Baraj Gölü 15.7.2020
Adana'da kano sporcularından, baraj gölünde anlamlı 15 Temmuz etkinliği
Adana'da kano sporcuları, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Seyhan Baraj Gölü'nde Türk bayrağı ve "Unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız" yazılı pankart açtı.
Seyhan Baraj Gölü: Serinlemek için girdiği gölde boğulduSeyhan Baraj Gölü 2.7.2020
Seyhan Baraj Gölü: Serinlemek için girdiği gölde boğulduSeyhan Baraj Gölü 2.7.2020
Seyhan Baraj Gölü: Serinlemek için girdiği gölde boğulduSeyhan Baraj Gölü 2.7.2020
Seyhan Baraj Gölü 30.6.2020
?Çay bayattı? bahanesiyle silahlı saldırıya uğrayan öğretmen yoğun bakımda
APARTMAN BAHÇESİNDE SAKLANIRKEN YAKALANDI Şüpheli aracın kaçış güzergahındaki ana arterlerde önlem alan ekipler, ara sokaklarda aracı aramaya başladı. Aracı Toros Mahallesi 78174 Sokak'ta terk edilmiş halde bulan polisler, şüphelilerin yakında olabileceği düşüncesiyle çevredeki apartman bahçelerini didik didik aradı. Bir vatandaşın ihbarı üzerine 78170 Sokak'taki apartmanın bahçesinde araçların arasında yatan şüpheli Ö.Ş., gözaltına alındı. Olayda kullandığı tabancayı Seyhan Baraj Gölü'ne attığını söylediği iddia edilen Ö.
Seyhan Baraj Gölü 30.6.2020
Çay bayat' deyip, öğretmene kurşun yağdırdı, otoparkta saklanırken yakalandı (2)
Çay bayat' deyip, öğretmene kurşun yağdırdı, otoparkta saklanırken yakalandı (2) ADANA'da kafe işleten ailesine yardıma giden matematik öğretmeni Şakir Y. (33), servis yaptığı çay için "Bayat" diyerek tartıştığı gruptaki bir kişi tarafından kurşun yağmuruna tutuldu. Vücuduna isabet eden 3 kurşunla yaralanan Şakir Y., hastaneye kaldırılırken, şüpheli Ö.Ş. ise polis ile yaşanan kovalamaca sonucu saklandığı otoparkkta yakalandı. Olay, saat 02.00 sıralarında merkez Çukurova ilçesi Amerikan Adası'ndaki küçük kafede meydana geldi. Matematik öğretmeni Şakir Y., okulların kapalı olması nedeniyle ailesine ait kafeye yardıma geldi. Burada bir grup müşteri, Şakir Y.'den çay getirmesini istedi. Servis edilen çayı beğenmeyen kimliği belirsiz kişiler, "Çay bayat" deyip, tartışma başlattı. Tartışma sırasında gruptan bir kişi, Şakir Y.'ye tabanca ile 5 el ateş etti. Şakir Y.'nin yere yığılmasıyla şüpheliler, geldikleri araçla olay yerinden kaçtı. Yakınları tarafından otomobille Seyhan Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Şakir Y., ameliyata alındı. POLİSİN 'DUR' İHTARINA UYMAYAN SÜRÜCÜ KAÇTI Şüphelilerin kaçtığı hafif ticari aracı olay yerinin yakında gören polisler, durdurmak istedi. Polisin 'dur' ihtarına uymayan aracın sürücüsü, kaçmaya başladı. Adnan Menderes Bulvarı'ndan Aşıklar Bulvarı'na çıkan şüpheli, daha sonra Süleyman Demirel Bulvarı'na geçiş yaptı. Buradan da Şehitler Bulvarı üzerinde kaçışını sürdüren araç, Ali Sepici Bulvarı'nda izini kaybettirdi. BÖLGE ABLUKAYA ALINDI Şüpheli aracın kaçış güzergahlarındaki ana arterlerde önlem alan ekipler, ara sokaklarda aracı aramaya başladı. Toros Mahallesi 78174 Sokak'ta aracı terk edilmiş halde bulan polisler, şüphelilerin de yakında olabileceği düşüncesiyle tüm apartmanların bahçelerini didik didik aradı. Bir vatandaşın, 78170 Sokak'taki apartmanın bahçesinde araçların arasında birisinin gizlendiği yönünde ihbar etmesi üzerine polisler, üzerinde silah olduğu düşünülen şüpheliyi yakalamak için elleri tetikte, belirtilen adrese geçti. Araçların arasında yatan şüpheliyi gören polisler, havaya ateş ederek, teslim olmasını istedi. Saklandığı yerden çıkartılan ve adının Ö.Ş. olduğu öğrenilen şüpheli, gözaltına alınarak Fatih Polis Merkezi'ne götürüldü. 'SİLAHI GÖLE ATTIM' Yakalanan şüpheli Ö.Ş.'nin, öğretmen Şakir Y.'yi tabancayla yaralayan kişi olduğu öne sürülürken, olayda kullandığı tabancayı ise Seyhan Baraj Gölü'ne attığını söylediği iddia edildi.
Seyhan Baraj Gölü 30.6.2020
Çay bayat' deyip, öğretmene kurşun yağdırdı, otoparkta saklanırken yakalandı (2)
Olay, saat 02.00 sıralarında merkez Çukurova ilçesi Amerikan Adası'ndaki küçük kafede meydana geldi. Matematik öğretmeni Şakir Y., okulların kapalı olması nedeniyle ailesine ait kafeye yardıma geldi. Burada bir grup müşteri, Şakir Y.'den çay getirmesini istedi. Servis edilen çayı beğenmeyen kimliği belirsiz kişiler, "Çay bayat" deyip, tartışma başlattı. Tartışma sırasında gruptan bir kişi, Şakir Y.'ye tabanca ile 5 el ateş etti. Şakir Y.'nin yere yığılmasıyla şüpheliler, geldikleri araçla olay yerinden kaçtı. Yakınları tarafından otomobille Seyhan Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Şakir Y., ameliyata alındı.  POLİSİN 'DUR' İHTARINA UYMAYAN SÜRÜCÜ KAÇTI Şüphelilerin kaçtığı hafif ticari aracı olay yerinin yakında gören polisler, durdurmak istedi. Polisin 'dur' ihtarına uymayan aracın sürücüsü, kaçmaya başladı. Adnan Menderes Bulvarı'ndan Aşıklar Bulvarı'na çıkan şüpheli, daha sonra Süleyman Demirel Bulvarı'na geçiş yaptı. Buradan da Şehitler Bulvarı üzerinde kaçışını sürdüren araç, Ali Sepici Bulvarı'nda izini kaybettirdi.  BÖLGE ABLUKAYA ALINDI Şüpheli aracın kaçış güzergahlarındaki ana arterlerde önlem alan ekipler, ara sokaklarda aracı aramaya başladı. Toros Mahallesi 78174 Sokak'ta aracı terk edilmiş halde bulan polisler, şüphelilerin de yakında olabileceği düşüncesiyle tüm apartmanların bahçelerini didik didik aradı. Bir vatandaşın, 78170 Sokak'taki apartmanın bahçesinde araçların arasında birisinin gizlendiği yönünde ihbar etmesi üzerine polisler, üzerinde silah olduğu düşünülen şüpheliyi yakalamak için elleri tetikte, belirtilen adrese geçti. Araçların arasında yatan şüpheliyi gören polisler, havaya ateş ederek, teslim olmasını istedi. Saklandığı yerden çıkartılan ve adının Ö.Ş. olduğu öğrenilen şüpheli, gözaltına alınarak Fatih Polis Merkezi'ne götürüldü.  'SİLAHI GÖLE ATTIM' Yakalanan şüpheli Ö.Ş.'nin, öğretmen Şakir Y.'yi tabancayla yaralayan kişi olduğu öne sürülürken, olayda kullandığı tabancayı ise Seyhan Baraj Gölü'ne attığını söylediği iddia edildi.
Seyhan Baraj Gölü 26.6.2020
Adana'da "Kırım Tatar Milli Bayrak Günü" kutlandı
Adana'nın merkez Seyhan ilçesinde "Kırım Tatar Milli Bayrak Günü" kutlandı. Adana Kırım Türkleri Derneğince Seyhan Baraj Gölü'nde düzenlenen kutlama etkinliğinde 18 Mayıs 1944 Kırım sürgününde hayatını kaybedenler anıldı.
Seyhan Baraj Gölü 23.6.2020
Ağabeyinin gölde cansız bedeni bulundu, feryadı yürekleri dağladı
ADANA'da 5 gün önce bileklerini kesip, Seyhan Baraj Gölü'ne atlayan Alaattin Seyhan'ın bugün su altı polislerince cansız bedeni bulundu.
Seyhan Baraj Gölü 23.6.2020
Adana'da 5 gün önce baraj gölüne atlayan kişinin cesedi bulundu
Adana'da, 5 gün önce Seyhan Baraj Gölü'ne atladıktan sonra suda kaybolan kişinin cesedi bulundu.
Seyhan Baraj Gölü 22.6.2020
Kanocular normalleşme süreciyle yeniden kürek çekmeye başladı
Kovid-19 nedeniyle antrenmanlarına ara veren Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi (TOHM) ve bazı kulüplerin sporcuları, normalleşme süreci kapsamında belirlenen yeni kurallarla Seyhan Baraj Gölü'nde yeniden suya inmenin sevincini yaşıyor.
Seyhan Baraj Gölü: Göle atlayan kişi suda kaybolduSeyhan Baraj Gölü 19.6.2020
Seyhan Baraj Gölü 19.6.2020
Son Dakika | Bileklerini kesip göle atlayan kişi, suda kayboldu
Bir son dakika haberine göre Bileklerini kesip göle atlayan kişi, suda kayboldu ADANA'da, köprü üzerinde çevredekilerin gözü önünde bileklerini kesip, Seyhan Baraj Gölü'ne atlayan kimliği belirsiz kişi, suda kayboldu.
Şu an buradasınız: Seyhan Baraj Gölü Haberleri | Seyhan Baraj Gölü Haber - Haberler - Seyhan Baraj Gölü haberleri, son dakika seyhan baraj gölü haber ve gelişmeleri burada. Adana'da boğulma tehlikesi geçiren kişi hastanede öldü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.8.2020 01:38:07. #1.15#
title