Ramallah Haberleri

Ramallah haber, Ramallah son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ramallah - 08.04.2021
Almanya'daki sağlık testlerini tamamlayan Filistin Devlet Başkanı Abbas Ramallah'a döndü
Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, Ürdün'e ait helikopterlerle Ramallah'a geldi.
Ramallah - 07.04.2021
Filistin Devlet Başkanı Abbas'ın Almanya'daki sağlık testlerinde olumsuz bir duruma rastlanmadı
Ürdün silahlı kuvvetlerine ait iki helikopter, Filistin Devlet Başkanı Abbas'ı almak üzere 5 Nisan'da işgal altındaki Batı Şeria'nın Ramallah kentine inmişti.
Ramallah - 05.04.2021
Ürdün'e ait helikopterler Filistin Devlet Başkanı Abbas için Ramallah'a indi
Ürdün silahlı kuvvetlerine ait iki helikopter, bazı rutin sağlık testlerini yurt dışında yaptırması planlanan Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ı almak üzere işgal altındaki Batı Şeria'nın Ramallah kentine iniş yaptı.
Ramallah - 05.04.2021
Son dakika haberleri... Filistinli aktivistler evde tedavi gören Kovid-19 hastalarına destek için kampanya başlattı
Fiyatı 30 bin dolara ulaşan onlarca solunum cihazı bağışlandı Ramallah kentine bağlı Sincil beldesi sakinleri, El Ele kampanyası kapsamında şu ana kadar her biri yaklaşık 30 bin dolarlık 39 solunum cihazı bağışladı.
Ramallah - 03.04.2021
Filistinli uzmanlara göre farklı listelerle bölünen Fetih için seçimlerin ertelenmesi doğru bir seçenek değil
Fetih seçimler öncesi üçe bölündü Ramallah'taki Yabus Siyasi Araştırmalar Merkez Müdürü Süleyman Beşarat, Fetih Hareketinin seçimler öncesi genel olarak üçe bölündüğünü söyledi.
Ramallah - 02.04.2021
İsrail güçleri Batı Şeria'daki Yahudi yerleşim birimleri protestolarında 6 Filistinliyi yaraladı
Filistinliler, yasa dışı Yahudi yerleşim birimleri ve Ayrım Duvarı'na tepki amacıyla Ramallah'a bağlı El-Muğayyir ve Nablus kentinin Beyt Decin beldesinde gösteriler düzenledi.
Ramallah - 01.04.2021
Son dakika gündem: Filistin direnişinin sembol isimlerinden Bergusi ve eski Bakan Kudva seçimlere ortak listeyle girecek
Bergusi'nin eşi Fedva el-Bergusi ile Nasır el-Kudva, Ramallah'taki Filistin Merkez Seçim Komitesine giderek gerekli işlemleri gerçekleştirdi.
Ramallah - 31.03.2021
Filistin Başbakanı, seçimlerin Kudüs'te de yürütülmesi için Avrupa'yı İsrail'e baskı yapmaya çağırdı
Başbakan Iştiyye, işgal altındaki Batı Şeria'nın Ramallah kentinde Avrupa Birliği üyesi ülkelerin diplomatlarıyla bir araya geldi.
Ramallah - 29.03.2021
Hamas Filistin'de mayısta yapılacak milletvekili seçimleri için aday listesini sundu
Hayye, Filistinli tutuklulardan Nail el-Bergusi'nin Ramallah, Cemal Ebu el-Hica'nın Cenin, Hasan Selame'nin de Gazze'den aday gösterildiğini aktardı.
Ramallah - 26.03.2021
İsrail, şehit ettiği Filistinlinin naaşını vefatından yaklaşık iki ay sonra teslim etti
Ramallah'ın batısında yer alan Ras Karkar Köy Meclisi Başkanı Radi Ebu Fahide, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kendileriyle aynı köyde ikamet eden 34 yaşındaki Halid Mahir Nevfel'in 5 Şubat'ta İsrail güçleri tarafından şehit edildiğini hatırlattı.
Ramallah - 26.03.2021
Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybeden Hamas yöneticilerinden Ömer el-Bergusi'nin cenazesi defnedildi
Batı Şeria'nın Ramallah kentinde tedavi gördüğü El-İstişari Hastanesinden alınan Bergusi'nin cenazesi, kalabalık bir konvoy eşliğinde Kuber köyündeki evine getirildi.
Ramallah - 24.03.2021
İsrail güçleri Batı Şeria'da 2'si Hamas yetkilisi 22 Filistinliyi gözaltına aldı
İsrail askerlerinin, Tavil'i Batı Şeria'nın Ramallah kentindeki evinde, Nahla'yı da Ramallah yakınlarındaki Celezon Mülteci Kampı'nda gözaltına aldığı aktarıldı.
Ramallah - 22.03.2021
Son dakika haberleri! İsrail'de cezaevine giren ilk Filistinli tutuklu hayatını kaybetti
Fetih Hareketi ile İsrail arasında 1971'de yapılan takas anlaşmasıyla serbest bırakılan Hicazi, Ramallah'a dönmeden önce 1994 yılına kadar Lübnan'da yaşamıştı.
Ramallah - 21.03.2021
Filistin'de yaşlılara ve kronik hastalara Kovid-19 aşısı yapılmaya başlandı
Iştiyye, Sağlık Bakanı Mey Keyle'nin de katılımıyla işgal altındaki Batı Şeria'nın Ramallah kentinde bulunan Filistin Tıp Merkezinde bir basın toplantısı düzenledi.
Ramallah - 17.03.2021
Heniyye, Hamas'ın Filistin seçimlerine ulusal ve ortak listeyle katılmayı tercih ettiğini duyurdu
Filistinli grupların genel sekreterleri ve temsilcileri, Eylül 2020'de eş zamanlı olarak işgal altındaki Batı Şeria'nın Ramallah kenti ile Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta video konferans yoluyla toplantı düzenlemişti.
Ramallah - 10.03.2021
Filistin'de Kovid-19 salgınının başından bu yana en yüksek günlük ölüm sayısı kaydedildi
Filistin yönetimi, salgın nedeniyle başta Ramallah olmak üzere Batı Şeria'nın birçok kentinde cumartesiden itibaren bir haftalık karantina uygulamasına başlamıştı.
Ramallah - 09.03.2021
Filistin'de Kovid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 2 bin 400'e ulaştı
Filistin yönetimi, salgın nedeniyle başta Ramallah olmak üzere Batı Şeria'nın birçok kentinde cumartesiden itibaren bir haftalık karantina uygulamasına başlamıştı.
Ramallah - 08.03.2021
Filistin'de son 24 saatte 2 binden fazla kişi Kovid-19'a yakalandı
Filistin yönetimi, salgın nedeniyle başta Ramallah olmak üzere Batı Şeria'nın birçok kentinde cumartesiden itibaren bir haftalık karantina uygulamasına başlamıştı.
Ramallah - 07.03.2021
Filistin'de Kovid-19 salgınında vaka sayısındaki korkutan artış sürüyor
Filistin yönetimi, salgının yayılmasını önleyebilmek için dünden itibaren Batı Şeria'nın Ramallah, Nablus ve Beytüllahim kentlerinde 1 haftalık karantina uygulaması başlatmıştı.
Ramallah - 06.03.2021
Filistin'de Ramallah Covid-19 nedeniyle sıkı tecrit altına alındı
Filistin'de Ramallah'ın korona virüs nedeniyle sıkı tecrit altına alınmasının kararlaştırılması üzerine kent bir hafta süreyle giriş-çıkışlara kapatıldı.
Ramallah - 06.03.2021
Son Dakika | Filistin'de Ramallah'ın Kovid-19 nedeniyle bir hafta süreyle giriş-çıkışlara kapatılması kararlaştırıldı
Son dakika haberler... Filistin Yönetimi, işgal altındaki Batı Şeria'daki Ramallah kentini ve köylerini, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarındaki artış nedeniyle bir hafta süreyle giriş ve çıkışlara kapatma kararı aldı.
Ramallah - 01.03.2021
Hamas ve FHKC: İsrail'in eski milletvekili Cerrar'a verdiği hapis cezası intikam politikasının devamı
Filistin insan hakları kuruluşu Zamir'in Basın Sözcüsü Hiba Hamarşe daha önce, Ramallah'ın batısındaki İsrail Ofer Askeri Mahkemesi'nin Cerrar'ı 2 yıl hapis, 4 bin Şekel (yaklaşık 1200 dolar) de para cezasına çarptırdığını açıklamıştı.
Ramallah - 28.02.2021
Filistin'de "Vaad" adıyla yeni bir siyasi hareket kuruldu
Batı Şeria'nın Ramallah kentinde Vatan televizyon kanalı merkezinde düzenlenen bir basın toplantısında harekete ilişkin açıklamalar yapıldı.
Ramallah - 26.02.2021
İsrail güçleri, Batı Şeria'daki gösterilerde 5 Filistinliyi gözaltına aldı
Filistinliler, yasa dışı Yahudi yerleşim birimleri ve Ayrım Duvarı'nı protesto etmek için cuma namazı sonrası Ramallah'ın Deyr Cerir ile Nablus'un Beyt Decin beldelerinde gösteri düzenledi.
Ramallah - 24.02.2021
Son dakika haberi | Filistin İnovasyon ve Yetenek Yüksek Konseyi ile TÜBİTAK arasında proje sözleşmesi imzalandı
Projelerden birinin Arapça ve Türkçe konuşma üzerine yapay zeka teknolojisinin kullanıldığı bir proje olacağını aktaran Semara, bunun Ramallah'taki Birzeit Üniversitesinde Profesör Mustafa Cerrar ve SESTEK Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Prof.
Ramallah - 21.02.2021
Son dakika haberleri | Mısır ve Filistin, Gazze Marine doğal gaz sahasını geliştirmek için anlaşma imzaladı
Enerji alanında iş birliğini güçlendirmek için İsrail'e gerçekleştirdiği ziyaretin ardından Filistin'e geçen Mısır Petrol ve Madeni Kaynaklar Bakanı Tarık el-Molla, Ramallah'ta Filistin Enerji Kurumu Başkanı Zafir Milhim ve Yatırım Fonu Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Mustafa ile bir araya geldi.
Ramallah - 19.02.2021
İsrail, Filistinli tutuklunun naaşını vefatından aylar sonra teslim etti
İsrail, Ramallah yakınlarındaki Ofer Hapishanesi'nde geçen yıl geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Filistinli tutuklu Davud Talad el-Hatib'in (45) cenazesini aylar sonra teslim etti.
Ramallah - 15.02.2021
İsrail mahkemesi Filistin'in "ihtiyar delikanlısı"nın gözaltı süresini bir kez daha uzattı
İsrail askerleri, direniş saflarının "ihtiyar delikanlısı" olarak adlandırılan Ebu'l ABD'ı 8 Ocak gecesi Ramallah'taki Deyr Cerir beldesinde bulunan evine baskın düzenleyerek gözaltına almıştı.
Ramallah - 12.02.2021
İsrail güçleri, Batı Şeria'daki Ayrım Duvarı ve yerleşim birimi protestolarında 5 Filistinliyi yaraladı
Filistinliler, yasa dışı Yahudi yerleşim birimleri ve Ayrım Duvarı'na tepki amacıyla Salfit kentinin yanı sıra Nablus'taki Beyt Decan ve Ramallah'a bağlı El-Muğayyir beldesi başta olmak üzere Batı Şeria'nın çeşitli bölgelerinde gösteriler düzenledi.
Ramallah - 08.02.2021
Son dakika... BM uzmanlarından İsrail'e "Filistinlilere işkence yapanlardan hesap sorun" çağrısı
İşkenceden dolayı hastaneye kaldırılmıştı İsrail askerleri Samir Arbid'i Ramallah'ın Batn el-Heva Mahallesi'nde 25 Eylül'de gözaltına almıştı.
Ramallah - 08.02.2021
İsrail askerleri Batı Şeria'da Filistinlilere ait iki evi yıktı
Ebu Haşim ayrıca İsrail güçlerinin Ramallah'ın El-Muğir beldesinde çok sayıda meskene su sağlayan bir kuyuyu da aynı nedenle tahrip ettiğini söyledi.
Ramallah - 05.02.2021
İsrail güçleri Batı Şeria'daki gösterilere plastik mermi ve göz yaşartıcı gazla müdahale etti
Filistinliler, yasa dışı Yahudi yerleşim birimleri ve Ayrım Duvarı'nı protesto etmek için Ramallah yakınlarındaki Deyir Cerir, Nablus'a bağlı Beyt Decan ve Kalkilya'nın Kefr Kaddum beldelerinde gösteri düzenledi.
Ramallah - 05.02.2021
Batı Şeria'da bir Filistinli, Yahudi yerleşimci saldırgan tarafından şehit edildi
Filistinli kaynaklar ise İsrail ordusunun, Ramallah yakınlarındaki Ras Karkar köyünde ikamet eden Nevfel'in ailesine oğullarının öldürüldüğü bilgisini verdiğini aktardı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ramallah Haberleri | Ramallah Haber - Haberler - Ramallah haberleri, son dakika ramallah haber ve gelişmeleri burada. Almanya'daki sağlık testlerini tamamlayan Filistin Devlet Başkanı Abbas Ramallah'a döndü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.4.2021 20:21:31. #1.15#
title