Organik Tarım Haberleri

Organik Tarım haber, Organik Tarım son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Organik Tarım - 24.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 6
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ Sıkışan arabadan yaralıların kurtarılması Haber- Kamera: Aykut KURT / MUĞLA, DHA) =========================== Ordu'nun 14 yıllık organik pazarına ilgi ORDU'nun Fatsa ilçesindeki Kabakdağı Mahallesi'nde 14 yıldır organik tarım yapan vatandaşlar, ürettikleri ürünleri köy meydanında kurdukları pazarda satıyor.
Organik Tarım - 22.10.2020
Safranbolu'da örtü altı sebze yetiştiriciliği kursu başladı
Yukarı Tokatlı SAKEM'de verilen kursta, organik tarım uygulama bahçesinde 12 kursiyer eğitim alacak.
Organik Tarım - 21.10.2020
Gıda kahramanları ilham veren hikayelerini paylaştı
Kadın Çiftçiler Ekolojik Eğitim ve Üretim Merkezi (KAÇEM) Başkanı Fatma Andaç, Tarım ve Orman Bakanlığının organik tarım üzerine düzenlediği bir eğitime katılmasıyla hayatının değiştiğini ve bugün onlarca organik ürün yetiştirdiğini aktardı.
Organik Tarım - 17.10.2020
Sivas'ta çiftçiler ziraat odasına ait tarım makinelerini kullanmaya devam ediyor
Çetindağ, çiftçileri organik tarıma yönlendirmek ve köylerdeki görüntü kirliliğini önlemek amacıyla söz konusu araçları çiftçilerin hizmetine verdiklerini bildirdi.
Organik Tarım - 12.10.2020
Kırşehir'de organik tarım gönüllüsü yabancı turistler ceviz topladı
Kırşehir'e gelen organik tarım gönüllüsü yabancı turistler, ceviz toplayıp salça yaparak farklı bir tatil geçirmenin mutluluğunu yaşadı.
Organik Tarım - 8.10.2020
Doğal yaşamı anaokulunda öğreniyorlar
Şuhut'ta Organik Okul Projesi kapsamında Piri Reis Muhsin Düğüncü Anaokulu öğrencileri, okul bahçesinde organik tarım ekerek ve tavuk besleyerek elde ettikleri organik ürünlerle besleniyor.
Organik Tarım - 7.10.2020
Dünya Pamuk Günü kutlanıyor
GDO'suz tekstil ürünlerini dünyaya ihraç eden Türkiye'de pamuğun sadece tarımsal bir ürün değil, tekstil için de önemli bir ham madde olduğunu ve milyonlarca insanın geçim kaynağını oluşturduğunu söyleyen Hasdemir, "Bu bilinç ve farkındalıkla organik tarım, mazot, gübre gibi farklı isimler altında üreticilere destek ödemeleri yapılmaktadır.
Organik Tarım - 6.10.2020
Ata tohumlarıyla üretilen kuru fasulye, rüzgar çağrılarak ayıklanıyor
"Organik tarım yapıyoruz" Babasına her türlü konuda yardımcı olan 35 yaşındaki Ersen Kalkan, "2017 yılının sonlarına doğru Bursa'daki yaşam şartlarının zorunluluğundan dolayı köyüme dönmek zorunda kaldım.
Organik Tarım - 30.9.2020
Yetiştirdikleri sebzeleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyorlar
Gençlik Merkezi Müdürü Muhammet Ali Karakul, yaklaşık 600 metrekarelik alanda bahar döneminde organik tarım bahçesi oluşturduklarını söyledi.
Organik Tarım - 22.9.2020
Ünye'de üreticilere organik tarım eğitimi verildi
Ünye ilçesinde üreticilere yönelik organik tarım eğitimi gerçekleştirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Organik Tarım Haberleri | Organik Tarım Haber - Haberler - Organik Tarım haberleri, son dakika organik tarım haber ve gelişmeleri burada. Bayburt Üniversitesi, organik aspir ürünleriyle ilklere imza atıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 17:28:16. #1.14#
title