Miting Haberleri

Miting haber, Miting son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Miting - Dün
Son dakika haberleri! Hindistan'da çiftçiler, hükümetin yeni tarım yasalarını askıya alma teklifini reddetti
Modi, çiftçilerin eylemlerini başkente taşıması üzerine Uttar Pradeş eyaletinde düzenlediği mitingde, çiftçilerin muhalefet partileri tarafından yanlış yönlendirildiğini ve yeni yasaların çiftçilerin yararına olduğunu söylemişti.
Miting - 20.01.2021
ABD'de 3 kişi Kongre baskınını planlamakla suçlandı
ABD Kongre binasında çıkan olaylar ABD Kongresi, 6 Ocak'ta Başkanlık Seçimi Seçiciler Kurulu Oylamasını onaylamak üzere ortak oturumla toplanırken, ABD Başkanı Trump, Beyaz Saray'ın önünde miting düzenlemişti.
Miting - 20.01.2021
Türk Konseyi, Azerbaycan'daki "Kanlı Ocak" katliamının 31'nci yılı dolayısıyla anma mesajı paylaştı
"Kanlı Ocak" 1990 yılının başlarında, Ermenilerin artan toprak taleplerine ve Sovyet yönetimine tepkilerini göstermek isteyen binlerce Azerbaycanlı, Bakü'nün Azadlık Meydanı'na akın etmiş ve uzun süreli mitinglere başlamıştı.
Miting - 19.01.2021
ABD tarihi devir teslim törenine hazırlanıyor: 117 askeri araç takviyesi
6 OCAK KANLI KONGRE BASKINI ABD Başkanı Donald Trump'ın Washington'daki mitingi sonrasında destekçileri barikatları aşarak Kongre'ye girdi.
Miting - 19.01.2021
Son dakika haber... İslamabad'da muhalefet partileri hükümet karşıtı protesto düzenledi
Pakistan Demokratik Hareketi (PDM) çatısı altında toplanan ve hükümet karşıtı ilk mitinglerini 16 Ekim 2020'de Gujranwala şehrinde yapan 11 muhalefet partisi, 13'üncü mitingleri için İslamabad'da bir araya geldi.
Miting - 19.01.2021
Hindistan'da yeni tarım yasalarına karşı düzenlenen çiftçi protestoları 55. gününe girdi
Modi, çiftçilerin eylemlerini başkente taşıması üzerine Uttar Pradeş eyaletinde düzenlediği mitingde, çiftçilerin muhalefet partileri tarafından yanlış yönlendirildiğini ve yeni yasaların çiftçilerin yararına olduğunu söylemişti.
Miting - 18.01.2021
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "sözde cumhurbaşkanı" ifadelerine ilişkin değerlendirmeleri sorulan Ünal, AK Parti'nin iktidara gelmesinin ardından 2003 yılında yaşananlara değinerek, bir gazetenin attığı "Genç subaylar tedirgin" manşeti ve arkasından başlatılan çeşitli kampanyalar ile "Cumhuriyet mitingleri"ni hatırlattı.
Miting - 16.01.2021
Son dakika haberi | Cumhurbaşkanı Erdoğan: Jeotermal kurulu gücümüz, Avrupa'da ilk, dünyada 4'üncü sırada
CUMHURBAŞKANI: CUMHURİYET TARİHİNİN EN BAŞARILI 18 YILINI YAŞATTIK Bugüne kadar pek çok badire attıklarını, birçok engelin üstesinden geldiklerini kaydeden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'ye, Cumhuriyet tarihinin en başarılı 18 yılını yaşattıklarını dile getirerek, "Cumhuriyet mitinglerinden Gezi olaylarına, 17-25 Aralık girişiminden 15 Temmuz kanlı darbe teşebbüsüne kadar envaiçeşit saldırıya uğradık.
Miting - 16.01.2021
ABD Sağlık Bakanı Azar, istifa mektubunda Kongre baskınını kınadı
ABD Kongre binasında çıkan olaylar ABD Kongresi, 6 Ocak'ta Başkanlık Seçimi Seçiciler Kurulu Oylamasını onaylamak üzere ortak oturumla toplanırken, ABD Başkanı Trump, Beyaz Saray'ın önünde miting düzenlemişti.
Miting - 15.01.2021
Hakkari'de gösteri ve yürüyüşlere geçici yasak
Açıklamada, şunlar kaydedildi: "2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu'nun 17. ve 19. maddeleri ve 5442 sayılı İl İdaresi Kanunu'nun 11. maddesi hükümleri gereğince Valilik ve Kaymakamlık makamlarının uygun göreceği etkinlikler hariç, Hakkari il sınırları içerisinde (il merkezi, ilçeler, polis ve jandarma sorumluluk bölgelerinin tamamı) 16 Ocak saat 00.01'den 30 Ocak saat 23.59'a 15 süre ile meydan, cadde, sokak, yol, park gibi umuma açık alanlarda miting, açık yer toplantıları, gösteri yürüyüşleri, oturma eylemi, protesto eylemi, insan zinciri oluşturarak yapılabilecek protesto, yürüyüş ve toplanmalar, halk kürsüleri şeklinde toplantı, toplanmalar, halk toplantıları, ses-yayın araçları (taşıt, mobil ve benzeri araçlar) ile yapılabilecek her türlü sesli ve görsel faaliyetler, açlık grevi, çadır kurma, basın açıklamaları, her türlü stant açma, imza toplama, imza kampanyası, dilek feneri, balon uçurtmak, drone, paramotor, planör ve benzeri her türlü hava faaliyetleri, kamu kurum, kuruluşları hariç anma toplantısı, anma töreni, konser, şenlik, tiyatro, skeç, sinevizyon, pandomim ve benzeri faaliyetler, meşale yakma, el ilanı, bildiri, broşür dağıtma, afiş, poster asma, sticker yapıştırma ve benzeri türdeki her türlü eylem, etkinlik ve faaliyetlerin yapılmasının yasaklanması kararı alınmıştır.
Miting - 15.01.2021
Batman'da toplanma yerleri ve miting alanları yeniden belirlendi
Batman'da toplanma yerleri ve miting alanları yeniden belirlendi.
Miting - 15.01.2021
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu: (1)
"Kılıçdaroğlu'nun açıklaması doğrudan millet iradesini hedef almaktadır" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "sözde Cumhurbaşkanı" söylemine ilişkin şu değerlendirmede bulundu: "Şimdi 'sözde Cumhurbaşkanı' ifadesi her şeyden önce bu milletin iradesine hakaret niteliğinde. Hafızalarımızı tazeleyelim. 2003'te 'Genç subaylar rahatsız' manşeti atıldı, arkasından 'Tehlikenin farkında mısınız?' kampanyası başlatıldı, arkasından Cumhuriyet mitingleri ve onun akabinde 2007'de Cumhurbaşkanı seçtirmemek için CHP'nin ortaya attığı 367 krizini hatırlayalım.
Miting - 14.01.2021
İSTANBUL-AÇIĞA ALINAN ŞİŞLİ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI CİHAN YAVUZ'UN 10 YILA KADAR HAPSİ İSTENDİ
SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ İddianamede şüpheli Yavuz'un ikametinde yapılan aramada yasaklama kararı bulunan yayınlar, siyasi parti çalışmalara ilişkin olduğu iddia edilen dökümanlar bulunduğu belirtildi. Şüpheli Yavuz'un savcılık ifadesine de yer verilen iddianamede, Yavuz'un suçlamayı kabul etmediği, 2018 yılında HDP'de çeşitli ilçelerde ve il yönetiminde faaliyetlerde bulunduğunu söylediği kaydedildi. Ayrıca Yavuz'un ifadesinde Sterk TV isimli kanala röportaj vermesiyle ilgili söz konusu kanalın örgütsel yayın yaptığını bilmediğini öne sürerek "Ben şu anda Şişli Belediye Başkan Yardımcısıyım. Belediye de sağlık, sosyal hizmetler ve kreşler bana bağlı olarak faaliyet yürütür. Görev bilincime aykırı hareket etmedim' şeklinde beyanda bulunduğu iddianamede aktarıldı.  ÖRGÜTSEL TEMALI ETKİNLİKLERE KATILDI İddianamede şüpheli Cihan Yavuz'un PKK'nın amaç ve hedefleri doğrultusunda yurtdışında yayın yaptığı tespit edilen Sterk TV'ye 31 Ocak 2019 tarihindeki bağlandığı, programda "Miting tecrit ile alakalı ve tecritin kırılması ile alakalıdır.
Miting - 14.01.2021
Son dakika haberleri! Açığa alınan Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Cihan Yavuz hakkında iddianame
Şüpheli Yavuz hakkında elde edilen delillerle ilgili iddianamede şu değerlendirme yapıldı: "Elde edilen görüşme içerikleri, ikametinde ele geçirilen PKK/KCK terör örgütü ile ilişkili, yasaklı yayınlar, diğer şüphelilerin dijital materyallerinden elde edilen veriler, şüphelinin partisel faaliyet adına olduğunu iddia ettiği örgüt mensuplarının ailesi olan ve örgütçe değer ailesi olarak nitelendirilen kişileri ziyaret etmesi, Diyarbakır Sur'da 'hendek savaşı' adı altında öldürülen örgüt mensubunu 'şehit' diye tabir ederek sahiplenmesi ve ailesini ziyaret etmesi, 27 Kasım 2016'da (örgütün kuruluş yıldönümü ) örgüt simgelerinin yoğun olarak afişe edildiği ve örgüt mensuplarının resimlerinin bulunduğu alandaki etkinliğe katılması, Belçika üzerinden örgütün amaç ve çıkarları doğrultusunda yayın yapan Sterk Tv'ye bağlanarak canlı yayında 3 Şubat 2019'da İstanbul Bakırköy'de gerçekleştirilen HDP mitinginin örtülü amacı doğrultusunda açıklamalar yapması, mitingi öncesi dönemde PKK üst düzey yöneticilerinin Sterk Tv, Anf ve benzeri yayın kuruluşlarında Abdullah Öcalan ve Leyla Güven'in açlık grevi hakkında yapılan değerlendirmeler, talimatlar ve eylem çağrıları, bu doğrultuda canlı yayında verdiği beyanatın örgüt sempatizanları tarafından takip edilen bir kanalda yayınlanması bir bütün halinde değerlendirildiğinde; şüphelinin PKK terör örgütü ile iltisaklı bulunduğu, yapmış olduğu eylemlerle örgütün amaçlarına yardım eden siyasi faaliyetler içinde bulunduğu ve atılı suçu işlediği hususunda kuvvetli şüphe oluşmuştur.
Miting - 14.01.2021
Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'den gündeme ilişkin açıklamalar: (2)
Falcao'nun çok önemli bir futbolcu olduğunu anlatan Cengiz, "Falcao bir marka. Taraftarın talebiyle yapılan transferdir. Geldiğinde İstanbul sallandı. İstanbul tarihinin belli mitingler hariç en büyük toplantısıymış.
Miting - 14.01.2021
Batman'da düzenlenecek etkinlikler Valilik iznine bağlandı
Resmi kamu kurum ve kuruluşlarının yapacağı resmi toplantı, tören, şenlik, karşılama ve uğurlama gibi etkinliklerin bundan hariç tutulduğu ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu kapsamındaki her türlü miting, kapalı ve açık yer toplantıları ile gösteri yürüyüşlerinin, basın açıklaması, çadır kurma, stant açma, oturma eylemi, anma töreni ve benzeri türdeki eylem ile etkinliklerin mülki idare amirinin iznine bağlanmasına karar verilmiştir.
Miting - 14.01.2021
Hindistan'da protestocu çiftçiler Yüksek Mahkeme'nin önerdiği danışma kuruluna katılmak istemiyor
Modi, çiftçilerin eylemlerini başkente taşıması üzerine Uttar Pradeş eyaletinde düzenlediği mitingde, çiftçilerin muhalefet partileri tarafından yanlış yönlendirildiğini ve yeni yasaların çiftçilerin yararına olduğunu söylemişti.
Miting - 13.01.2021
Son dakika haberleri... Tunceli'de Kovid-19 nedeniyle eylem ve etkinlikler 15 gün yasaklandı
İl Hıfzıssıhha Meclisi kararıyla kentte, 2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu'nun 19. maddesi, 5442 sayılı İl İdaresi Kanunu'nun 11/A ve 11/C hükümleri doğrultusunda sadece valilik ve kaymakamlıkların uygun göreceği etkinlikler ile kamu kurum ve kuruluşlarının düzenleyeceği etkinliklerin gerçekleştirilebileceği ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Her türlü toplantı ve gösteri yürüyüşü, miting, açık hava toplantısı, protesto eylemi, oturma eylemi, açlık grevi, stant açmak, imza kampanyası, konser, şenlik, el ilanı, bildiri, broşür dağıtmak, afiş ile poster açmak, meşale yakma ve taşıma, konferans gibi tüm etkinlikler 26 Ocak günü saat 23.
Miting - 12.01.2021
ABD Temsilciler Meclisi Sözcüsü Pelosi: Baskın sırasında personel masanın altında 2.5 saat saklandı
ABD Temsilciler Meclisi Sözcüsü Nancy Pelosi, 60 Minutes haber programında 6 Ocak Kongre baskınını anlatarak, Trump destekçileri tarafından yağmalanan odasının gördüğü tahribatı canlı yayında gösterdi.  ABD'de Donald Trump'ın Washington DC mitingi sonrası Trump destekçileri oylama yapılan Kongre binasını basmasına ilişkin olayın yankıları sürüyor.
Miting - 12.01.2021
Hindistan'da Yüksek Mahkeme, çiftçilerin protesto ettiği tarım reformunu askıya aldı
Modi, çiftçilerin eylemlerini başkente taşıması üzerine Uttar Pradeş eyaletinde düzenlediği mitingde, çiftçilerin muhalefet partileri tarafından yanlış yönlendirildiğini ve yeni yasaların çiftçilerin yararına olduğunu söylemişti.
Miting - 12.01.2021
Airbnb, Biden'ın yemin töreni için güvenlik önlemlerini artırıyor
ABD Kongre binasında çıkan olaylar ABD Kongresi, 6 Ocak'ta Başkanlık Seçimi Seçiciler Kurulu Oylaması'nı onaylamak üzere ortak oturumla toplanırken ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'ın önünde miting düzenlemişti.
Miting - 12.01.2021
New England Patriots'un koçu Belichick, Trump'ın vereceği Başkanlık Özgürlük Nişanı'nı kabul etmedi
Koç Belichick, Trump'a, 2016'daki seçimlerden önceki gece Patriots takımının kalesi New Hampshire'daki mitingde okuduğu bir mektubuyla destek vermişti.
Miting - 12.01.2021
New York Barosu, Trump'ın avukatı Giuliani'nin üyeliğinin iptali için soruşturma başlattı
Trump yanlıları Kongreyi basmıştı ABD Kongresi, 6 Ocak'ta Başkanlık Seçimi Seçiciler Kurulu Oylamasını onaylamak üzere ortak oturumla toplanırken, Trump taraftarları, Beyaz Saray önünde miting düzenlemişti.
Miting - 12.01.2021
Son dakika! Dava arkadaşları, vefatının 9. yılında Rauf Denktaş'ı anlattı (1)
Olgun, Denktaş'ın 1948-1973'te Kıbrıs Türk halkının varoluş ve özgürlük mücadelesi lideri Dr. Fazıl Küçük ile çalıştığını, ondan aldığı bayrakla 2005'e kadar Kıbrıs Türkü'nün siyasi mücadelesini götürdüğünü anlattı. Denktaş'ın, Kıbrıs Türkü'nün 1950'li yıllardan 1963'e kadar verdiği varoluş mücadelesinde Türk Mukavemet Teşkilatının (TMT) kuruluşunda aktif rol aldığını belirten Olgun, kendisinin Kıbrıs Türkü'nün varlığının korunabilmesi için verilen mücadelenin kurucusu olması dolayısıyla büyük öneme sahip olduğunu ifade etti. Olgun, şöyle devam etti: "1959'da koleje giden bir öğrenciydim. Kıbrıslı Türkler, mitingler yapıyordu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Miting Haberleri | Miting Haber - Haberler - Miting haberleri, son dakika miting haber ve gelişmeleri burada. Cumhurbaşkanı Erdoğan için Sözde ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu'nun adı bulvardan silindi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.1.2021 06:28:46. #1.14#
title