Londra Haberleri

Londra haber, Londra son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Londra - Bugün
Son dakika haberleri: İngiltere'de milletvekilinin öldürüldüğü saldırı terör eylemi ilan edildi
Londra Polis Teşkilatı Komiser Yardımcısı ve Terörle Mücadele Ulusal Koordinatörü Dean Haydon, olayın terörizm bağlantılı olduğunu belirtti.
Londra - Bugün
Protokol üyeleri görme engelli oldu
Beyaz Baston kullanımı, 1921 yılında Londra'da trafik kazası sonucu görme yetisini kaybeden fotoğraf sanatçısı James Biggs'in, dış dünyanın kendisini fark etmesi için bastonunu beyaza boyamasıyla başladığı biliniyor.
Londra - Dün
Piyasalarda gün sonu
Londra Brent tipi ham petrolün varil fiyatı, yüzde 0,76 yükselişle 84,40 dolardan işlem görüyor.
Londra - Dün
İngiliz hükümeti "ağır araç sürücüleri için sefer kısıtlamasını" kaldıracak
İngiliz Petrol Perakendecileri Derneği'nin (PRA) 12 Eylül'de yaptığı açıklamaya göre, Londra'da ve ülkenin güneydoğu bölgesinde yer alan benzin istasyonlarının yüzde 10'unda hala akaryakıt bulunmuyor.
Londra - Dün
İngiliz hükümeti 800 kasap için geçici vize verecek
İngiliz Petrol Perakendecileri Derneği'nin (PRA) 12 Eylül'de yaptığı açıklamaya göre de başkent Londra ve ülkenin güneydoğu bölgesinde yer alan benzin istasyonlarının yüzde 10'unda akaryakıt bulunmuyor.
Londra - Dün
İngiltere, AB'nin Kuzey İrlanda'daki sorunlara çözüm teklifini yetersiz buldu
Londra, AB'den İrlanda protokolünün değiştirilmesini talep ediyor.
Londra - Dün
Meksikalı Yönetmen Carlos Reygadas İstanbul'a gelecek
Carlos Reygadas, Meksika ve Londra'da hukuk okuduktan sonra 1998'de kısa filmler çekmeye başladı.
Londra - 14.10.2021
Çin'den "Uygur Mahkemesi" tanıklarına ödeme yapıldığı iddialarıyla ilgili açıklama
Çin, sosyal medyada haziran ve eylül aylarında Londra'da toplanan "Uygur Mahkemesi"nin tanıklarına para ödendiğine dair sosyal medyada yer alan iddialarla ilgili açıklamada bulundu.
Londra - 14.10.2021
Piyasalarda gün sonu
Londra Brent tipi ham petrolün varil fiyatı, yüzde 0,35 yükselerek 83,28 dolardan işlem görüyor.
Londra - 14.10.2021
Nyrstar'ın, Elektrik Fiyatlarındaki Yükselme Nedeniyle Üretimini Azaltması Sonucu Çinko Fiyatları 14 Yılın Doruğuna Çıktı
Londra Metaller Borsası'ndaki üç aylık çinko sözleşmesi ise, %6, 9'a varan bir artışla ton başına 637, 50 ABD Doları'na yükseldi, sözkonusu fiyat düzeyi 2007 yılı Temmuz ayından beri görülmemiş bir düzey.
Londra - 14.10.2021
Son dakika haberleri: İngiltere'de zihinsel engelli çocukların eğitim gördüğü okula çocuk istismarı soruşturması
İngiltere'nin başkenti Londra'nın kuzeydoğusunda bulunan ve özel eğitime ihtiyaç duyan çocukların eğitim gördüğü Whitefield Okulu'nda yaşları 3 ila 19 arasında değişen çok sayıda çocuğun "inziva odalarına" kapatılarak, haftalarca kötü muamele gördüğü tespit edildi.
Londra - 14.10.2021
Dijital ödeme çözümleri ile akıllı şehirlere geçiş hızlanıyor
Salgınla birlikte ortaya çıkan hijyen kaygıları, şehirlilerin temassız ödeme talebini büyük ölçüde etkiledi. Sadece alışverişte değil, ulaşım gibi farklı alanlarda da temassız ödeme çözümlerine duyulan ihtiyaç arttı. 10 yılı aşkın süredir yenilikçi kentsel mobilite çözümleri tasarlayan ve toplu taşıma deneyimlerini dönüştüren Mastercard; Londra, Şikago, Kiev ve Bükreş gibi büyük şehirler ardından Türkiye'de de toplu taşıma ödemelerinin altyapısının gelişimine katkı sağlayarak akıllı şehirlere geçişte önemli rol üstlenmeye devam ediyor.
Londra - 14.10.2021
Yeni nesil ekonomiyi, yeni nesil şirketler temsil edecek
Araştırma kurumu Startup Genome, bu yıl da kapsamlı bir startup ekosistemi raporu (GSER 2021) hazırladı. Raporda global startup ekonomisinin değeri 3.8 trilyon doların üstünde olduğu belirtilirken, ekosistemin ilk sıralarında Silikon Vadisi, New York, Londra, Pekin ve Boston geliyor.
Londra - 13.10.2021
AB'den Brexit nedeniyle Kuzey İrlanda'da yaşanan sorunlara çözüm teklifi
Londra, AB'den İrlanda protokolünün değiştirilmesini talep ediyor.
Londra - 13.10.2021
İngiltere'de satışa çıkarılacak Zağanos Paşa Vakfı vakfiyesinin iadesi istendi
Vakıflar Genel Müdürlüğünden edinilen bilgiye göre, Balıkesir'de bulunan Zağanos Paşa Vakfının kuruluş amacı ve kuruluş şartlarının yer aldığı Hicri 866 (1462) tarihli, yıllardır aranan vakıf senedinin, 21 Ekim'de Londra'da bir müzayedede satışa çıkarılacağı duyumu üzerine harekete geçildi.
Londra - 13.10.2021
Piyasalarda gün sonu
Londra Brent tipi ham petrolün varil fiyatı, yüzde 0,06 yükselerek 82,95 dolardan işlem görüyor.
Londra - 13.10.2021
Kılıçdaroğlu: Düşünce özgürlüğünü savunacağız
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri'nde 'Kanaat Önderleri, Muhtarlar ve STK Temsilcileri Buluşması'nın açılışında konuştu. Kılıçdaroğlu, milliyetçiliğin sıradan bir kavram olmadığına dikkat çekerek, "Milliyetçi olmak kolay bir olay değildir. Milliyetçilik her şeyden önce kendi ülkesinin çıkarlarını savunmaktır. Bu milletin çıkarlarını savunmaktır. Eğer Merkez Bankası'nda yasa dışı 128 milyar dolar yok edildiyse ve bunun hesabı verilmiyorsa ortada bir sorun var demektir. Dile kolay; 128 milyar dolar. Eğer biz 190 milyar doların üzerinde bir faizi Londra'daki tefecilere ödüyorsak; kim ödüyor bu parayı? Sizler ödüyorsunuz.
Londra - 13.10.2021
Global Economics'den Garanti BBVA'ya 2 ödül birden
Garanti BBVA, Londra merkezli ekonomi dergisi Global Economics tarafından geçen yıl olduğu gibi 2021 yılında da Türkiye'nin Sürdürülebilir Finans Konusunda En İyi Bankası ve Türkiye'nin En İyi Yatırım Bankası ödülüne layık görüldü.
Londra - 13.10.2021
Türkiye, Fatih tuğralı 'vakfiye' için Interpol'e başvurdu
İNGİLTERE'nin başkenti Londra'da müzayedede satışa çıkarılacak, Osmanlı Padişahı Fatih Sultan Mehmet Han'ın tuğrası bulunan Zağanos Paşa Vakfı'nın vakfiyesinin, 1918-1920 yıllarında İngilizler'in İstanbul'u işgali sırasında kaçırılan eserlerden olduğu değerlendirildi.
Londra - 13.10.2021
İngiltere'de Londra ve ülkenin güneydoğu bölgesindeki benzin istasyonlarının yüzde 10'unda yakıt yok
İngiltere'nin başkenti Londra ve ülkenin güneydoğu bölgesindeki petrol istasyonlarının halen yüzde 10'unda akaryakıtın olmadığı bildirildi.
Londra - 13.10.2021
İngiliz limanında konteynırlar birikiyor
İngiliz hükümetinden yapılan açıklamaya göre, 100'ü sürücü olmak üzere yaklaşık 200 asker, istasyonlar üzerindeki baskıyı hafifletmek için "geçici" destek sağlıyor.??????? İngiltere'de Petrol Perakendecileri Derneği'nin (PRA) 12 Ekim'de yaptığı açıklamada, ülkenin güneydoğusu ve Londra'daki benzin istasyonlarının yüzde 10'unda halen akaryakıtın bulunmadığını belirtilmişti.
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Londra Haber, Londra Son Dakika Haberleri - Haberler - Londra haber sayfamızda Londra haberleri okuyabilir, Londra son dakika haberleri ve güncel Londra gelişmelerini görebilirsiniz. Son dakika haberleri: İngiltere'de milletvekilinin öldürüldüğü saldırı t
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 04:00:56. #1.15#

title