Lise Haberleri

Lise haber, Lise son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Lise - Bugün
Kılıçdaroğlu, Milliyetçi İmam Hatipliler Derneği Üyeleri ile video konferans yöntemiyle görüştü...
İmam hatip okullarında okuyan çocukların da daha kaliteli bir eğitim almasından yana olduklarını belirten Kılıçdaroğlu, şunları kaydetti: "İmam hatip okullarını açan zaten zaten CHP, 1937 yılında. Niye kapatalım ki? İnsanlar inançlarını, kültürlerini çok daha iyi geliştirsinler. Kapatmak hiç kimsenin aklından geçmiyor. Ama biz eğitim konusunda şunu yapacağız, bütün organize sanayi bölgelerinde, teknoloji liseleri kuracağız.
Lise - Bugün
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu gündemi değerlendirdi Açıklaması
"Bir evde üç çocuk varsa, üç televizyon, üç tablet lazım" Konuşmasında, uzaktan eğitime de değinen Karamollaoğlu, iktidarın geçmişte bina inşa ederek, tablet dağıtarak, sınıflara akıllı tahta koyarak eğitimde bir merhale kat edeceğini zannettiğini söyledi. Dağıtılan tabletlerin yetersiz olduğunu iddia eden Karamollaoğlu şunları söyledi: "Uzaktan eğitim dediğimiz zaman, evdeki çocukların karşısında mutlaka, dersleri takip edebilecekleri cihazlara ihtiyaç var. Başta televizyon. Hele Milli Eğitim Bakanlığının sitesinden takip etmesi gerekiyorsa ve evde üç ayrı çocuk varsa üç tane televizyon lazım demektir. Bir evde ilk, orta, lisede üç çocuk varsa her birinin ayrı bir tablete ihtiyacı var.
Lise - Bugün
FETÖ, TSK'DAN SUBAY VE SUBAY ADAYLARINI ATTIRMAK İÇİN TALİMATNAME HAZIRLAMIŞ
İZMİR Cumhuriyet Başsavcılığı, Maltepe Askeri Lisesi ve Menteş Askeri Kampı'nda, örgüt üyesi olmayan askeri öğrencilere baskı, mobbing, yıldırma, taciz, kötü muamele, iftira, şantaj, tehdit ve işkenceye varan uygulamalar yapan TSK'daki FETÖ'cü 8 üst rütbeli eski asker hakkında dava açtı.
Lise - Bugün
GRAFİKLİ "Kurtlar Vadisi"nin Testere Necmi'si: Tarık Ünlüoğlu
İzmir Namık Kemal Lisesinden mezun olduktan sonra, Ankara Devlet Konservatuvarına giren Ünlüoğlu, Ankara Hacettepe Üniversitesinde bir yıl opera okuduktan sonra, tiyatro bölümüne geçti.
Lise - Bugün
"Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek" yarışması sona erdi
Yeşilay Tekirdağ Şubesinden yapılan açıklamaya göre, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin edebi ve görsel kategori olarak 2 ana dalda yarıştığı "Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek" yarışmasına Tekirdağ genelinden 9 bin 934 eser katıldı.
Lise - Bugün
Malatya'da "okullarda dezenfektan sıkıntısı" olduğuna yönelik haberlere yalanlama
İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, bazı haber sitelerinde "Okullarda dezenfektan sıkıntısı" başlığı altında, "İlkokul, ortaokul ve liselerde kısmi yüz yüze eğitimin başlaması sonrasında Malatya'daki okullarda dezenfektan ve temizlik malzemesi sıkıntısı başladığı" iddialarına ilişkin açıklama yapılmasına gerek duyulduğu belirtildi.
Lise - Bugün
Son dakika haberi | "Dini duyguların istismarı suretiyle dolandırıcılık" yaptığı iddia edilen zanlıya dava açıldı
İddianamede, sanık Dalğali'nin imam hatip lisesi mezunu olduğunu belirterek kendini çevreye bu şekilde tanıtmaya çalıştığı ayrıca, sosyal medya profilinde isminin altında 'İlahiyatçı Öğretmen El Ensari' cümlesini ekleyerek çevresinde kendisine itibar edilmesi için bir takım dini kisveleri kullandığı değerlendirilmesinde bulunuldu.
Lise - Dün
Trump, Barrett'in Yüksek Mahkeme yargıçlığı adaylığını Senatoya sundu
Amy Coney Barrett kimdir? Louisiana eyaletine bağlı New Orleans kentinde 1972'de, 7 çocuklu ailenin en büyük çocuğu olarak dünyaya gelen Barrett, liseyi bitirene kadar burada yaşadı.
Lise - Dün
Samsung'un "Solve for Tomorrow" bilim yarışması için başvurular devam ediyor
Bu yılın büyük ödülü 10 bin TL "Solve for Tomorrow" bilim yarışmasına ortaokul (5., 6., 7., 8. sınıflar) ve liselerde ( Hazırlık, 9.
Lise - Dün
Bigadiç'te inşa edilecek termal uygulama oteline ödenek tahsisi
Uygur, yazılı açıklamasında, daha önce Bigadiç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine bağlı uygulama oteli yapılması konusunda girişimlerde bulunduklarını hatırlattı.
Lise - 28.9.2020
Yazar ve çevirmen Mahmut Kanık yarın son yolculuğuna uğurlanacak
Mahmut Kanık Kırşehir'de 1951'de dünyaya gelen Mahmut Kanık, dil ve edebiyat üzerine eğitim aldıktan sonra liselerde yabancı dil öğretmenliği yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Lise Haberleri | Lise Haber - Haberler - Lise haberleri, son dakika lise haber ve gelişmeleri burada. Kılıçdaroğlu, Milliyetçi İmam Hatipliler Derneği Üyeleri ile video konferans yöntemiyle görüştü....
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.9.2020 20:10:44. #1.15#
title