Komiser Haberleri

Komiser haber, Komiser son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Komiser - 28.11.2020
Hong Kong Baş Yöneticisi Lam, ABD'nin yaptırımları nedeniyle parasını evde saklamak zorunda kaldığını açıkladı
Washington yönetimi, yasa nedeniyle ağustos ayında aralarında Hong Kong Baş Yöneticisi Lam, Çin'in Hong Kong İrtibat Bürosu Direktörü Luo Huining ve Hong Kong Polis Gücü Komiseri Chris Tang Ping'in aralarında bulunduğu 11 yetkiliye yaptırım kararı almıştı.
Komiser - 28.11.2020
Son Dakika | El Salvador, Guatemala ve Honduras'da çetelere operasyon düzenlendi
ABD Adalet Bakanlığı da El Salvador ve Honduras'da insan kaçakçılığı yaptığından şüphelenilen 30'dan fazla kişinin tutuklandığını, Honduras'da tutuklananlar arasında bir komiser, müfettiş yardımcısı ve 3 emniyet mensubunun yer aldığını bildirdi.
Komiser - 27.11.2020
İHH, Sudan'daki Etiyopyalı mülteciler için acil yardım çalışması başlattı
Aynı zamanda İHH Uluslararası İlişkiler Birimi ile İHH Doğu Afrika Masası da Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) Sudan yetkilileri ile iletişime geçerek bölgede bir takım istişarelerde bulundu.
Komiser - 26.11.2020
Nijerya'da sarı humma salgınında ölü sayısı 133'e çıktı
Enugu Eyaleti Sağlık Komiserliğinden yapılan açıklamada, eyaletin farklı bölgelerinde son 2 haftada 37 kişinin sarı hummadan hayatını kaybettiği belirtildi.
Komiser - 26.11.2020
Havza'da sokakta bulduğu parayı zabıtaya teslim etti
Zabıta komiseri Sinan Arslan, Altınkaynak'a teşekkür ederek parayı teslim aldı.
Komiser - 26.11.2020
Etiyopya'da Tigray Halk Kurtuluş Cephesi'ne verilen süre doldu
Şu ana kadar 40 binden fazla Etiyopyalı Sudan'a geçti Bölgede yaşanan çatışmalar nedeniyle geçtiğimiz haftalarda yüzlerce kişi hayatını kaybederken, binlerce insan da yerinden edildi. Birleşmiş Milletler İnsani Yardım Koordinasyon Ofisi (OCHA), çatışmalar nedeniyle Sudan'a sığınanların sayısının 40 bine yaklaştığını duyururken, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) ise bu sayının gelecek aylarda 200 bine yükselebileceğine dikkat çekmişti.
Komiser - 26.11.2020
Mersin'den kısa kısa
Su, Yenişehir Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki büro amirliğine yaptığı ziyarette, Toplantının ardından Yenişehir İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde 15 Ocak 2020 tarihinde kurulan Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliğini ziyaret eden Vali Su, burada Kadına yönelik şiddetin önlenmesine dair yürütülen faaliyetler ile ilgili olarak Büro Amiri Komiser Yrd.
Komiser - 26.11.2020
TRT World Forum 2020 dünyaca ünlü isimleri bir araya getirecek
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın panelde konuşacak "Pandemi Döneminde Çok Kutuplu Dünya: Küresel İşbirliğinin Geleceği" oturumunda, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı Margaritis Schinas, Emeritus Profesör ve Harvard Üniversitesi Kennedy School Eski Dekanı Joseph S. Nye, Afrika Birliği Komisyonu Barış¸ ve Güvenlik Komiseri Smail Chergui ve FutureMap Kurucusu ve Yönetici Ortağı Parag Khanna yer alacak.
Komiser - 25.11.2020
Havza'da 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü standı
Standı ziyaret eden Kaymakam Metin Yılmaz, Havza Sosyal Hizmetler Müdürü Sezen Necla Mutlu ve Havza İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı'dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Komiser - 25.11.2020
Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü
Toplantıya, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Eyüp Uzun, İlçe Emniyet Müdürlüğü Şehit Kamil Canbaz Karakol Amiri Komiser Yılmaz Türk, Milli Eğitim Müdürü Erhan Döş ve diğer kurum müdürleri katıldı.
Komiser - 25.11.2020
Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Toplantısı
Havza Sosyal Hizmetler Müdürlüğü koordinesinde Kaymakam Yılmaz başkanlığında düzenlenen toplantıya Havza Cumhuriyet Savcısı Emre Öz, Havza Sosyal Hizmetler Müdürü Sezen Necla Mutlu, Havza İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı, İlçe Jandarma Komutan Vekili Astsubay Başçavuş Özkan Parlak, Havza Belediyesi Halka İlişkiler Müdürü Zeki Kurt, Milli Eğitim Şube Müdürü Hüsamettin Elmas, İlçe Müftüsü Mehmet Nurlu ve İlçe Sağlık Müdürü Nevin Vural katıldı.
Komiser - 25.11.2020
Etiyopya'dan uluslararası topluma "içişlerimize karışmayın" çağrısı
Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK), TPLF güçlerine karşı ulusal ordunun başlattığı operasyon sonrasında 40 binden fazla sivilin Sudan'a geçtiğini, sivillerin ve insani yardım çalışanlarının güvenliğinden endişe duyulduğunu açıklamıştı.
Komiser - 25.11.2020
New York polisi, şikayet üzerine gittikleri evde kendilerini yaralayan şüpheliyi öldürdü
New York Polis Departmanı (NYPD) Komiseri Dermot Shea, polislerin tedaviye alındığı hastanenin önünde yaptığı basın açıklamasında, 41 yaşındaki bir kadının Queens ilçesindeki karakola gelerek birlikte yaşadığı kişinin kendisine şiddet uyguladığına dair şikayette bulunduğunu belirtti.
Komiser - 25.11.2020
Son dakika haberi: Avrupa İnsan Hakları Komiseri: "Paris'te sığınmacılara polisin müdahalesinin görüntüleri şoke edici"
Son dakika haberi: Avrupa Konseyi İnsan Hakları Komiseri Dunja Mijatovic, Fransa'nın başkenti Paris'in ortasında önceki gece çadırlarından yaka paça çıkarılarak dışarı atılan sığınmacılara yönelik polisin müdahalesinin görüntülerini şoke edici olarak nitelendirdi.
Komiser - 25.11.2020
Son dakika haberleri... BM: "Etiyopya'dan Sudan'a sığınanların sayısı 200 bine yükselebilir"
Son dakika haber... Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR), Etiyopya'nın Tigray bölgesindeki çatışmalar nedeniyle Sudan'a sığınanların sayısının gelecek aylarda 200 bine yükselebileceğini açıkladı.
Komiser - 24.11.2020
Son dakika haber | BM, Etiyopya'da iki ateş arasında kalan sivillerin durumundan endişeli
Son dakika haberleri: Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK), Etiyopya'da Tigray eyaletini yöneten isyancı Tigray Halk Kurtuluş Cephesi (TPLF) güçlerine karşı ulusal ordunun başlattığı operasyon sonrasında 40 binden fazla sivilin Sudan'a geçtiğini, sivillerin ve insani yardım...
Komiser - 24.11.2020
BM'den Etiyopya'da çatışan taraflara "kuvvetlerinize sivilleri korumaları için emir verin" çağrısı
Birleşmiş Milletler (BM) İnsan Hakları Yüksek Komiseri Michelle Bachelet, Etiyopya'nın Tigray bölgesinde çatışan taraflara, sivilleri korumak için kuvvetlerine "açık ve kesin" emir verme çağrısında bulundu.
Komiser - 24.11.2020
Etiyopya'da ateş altındaki sivillere ilişkin endişe büyüyor
Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Yüksek Komiseri Michelle Bachelet, "Tigray liderlerinin sivillerin arasında saklanıyor olduğuna ilişkin suçlama Etiyopya devletine yoğun yerleşimin bulunduğu alanlarda ağır silahlar kullanması için açık bir yetki vermiyor.
Komiser - 24.11.2020
Dink cinayetine ilişkin davada, savcıya mütalaa için ek süre verildi
Dönemin Trabzon İstihbarat Şube Müdürü olan Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Engin Dinç ve eski İstanbul İstihbarat Şube Müdürü Ahmet İlhan Güler'in de "kasten öldürmenin ihmali davranışla işlenmesi ve görevi kötüye kullanmak" suçlarından 15 yıl 6 aydan yirmi ikişer yıla kadar hapisle cezalandırılması istenen iddianamede, dönemin İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, İstihbarat Daire Başkanı (İDB) Sabri Uzun, Trabzon Emniyet Müdürü Reşat Altay, Trabzon Emniyet Müdürlüğü İstihbarattan Sorumlu Müdür Yardımcısı Hasan Durmuşoğlu, Trabzon İstihbarat Şube Müdür Yardımcısı Ercan Demir, Trabzon İstihbarat Şube Müdürü Faruk Sarı, İDB Şube Müdürü Yunus Yazar, İDB C Şube Müdür Yardımcısı Ali Poyraz, İDB'de görevli Komiser Yılmaz Angın, Hamdi Egbatan, Mehmet Akif Yılmaz, Serkan Şahan ve Ömer Faruk Kartın, İDB C Büro Şube Müdür Yardımcısı Tamer Bülent Demirel ve Osman Gülbel, Komiser Yardımcısı Özkan Mumcu, Trabzon'da polis memurluğu yapan Muhittin Zenit, Mehmet Ayhan, Onur Karakaya ve Mehmet Uçar ile eski Mülkiye Müfettişi Şükrü Yıldız hakkında da benzer suçlardan farklı oranlarda hapis cezaları öngörüldü.
Komiser - 24.11.2020
Türkiye-İran Sınır Güvenliği Toplantısı
İran'ın Hoy kenti hudut komiseri Binbaşı Zeynal Rada da gördükleri ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Komiser - 23.11.2020
Etiyopya'daki çatışmalardan Sudan'a kaçanların sayısı 40 bine yaklaştı
OCHA'dan yapılan yazılı açıklamada, "Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK) Sudan Temsilciliği, 21 Kasım Cumartesi itibarıyla ülkeye sığınanların sayısını 38 bin 637 olarak kaydetti.
Komiser - 23.11.2020
Somali'deki şiddetli fırtınada 8 balıkçı hayatını kaybetti
Hafun bölge komiseri Mohamed Yusuf Garow, gazetecilere yaptığı açıklamada, dün gece Puntland eyaletinin Bosaso ve Hafun bölgelerinde etkili olan fırtına nedeniyle bir teknenin alabora olduğunu söyledi.
Komiser - 23.11.2020
Avustralya, koalaları korumak için 18 milyon dolar ayırdı
Tehdit Altındaki Türler Komiseri Sally Box, bu fonun koalalar için kritik bir zamanda geldiğini ve ekolojik felakete yol açan orman yangınlarının etkisini kısa zamanda en aza indirebilmesi açısından önemli olduğunu aktardı.
Komiser - 23.11.2020
BM'den uluslararası topluma "Afgan mültecilere daha fazla destek" çağrısı
Afganistan'a 5 günlük ziyarette bulunan BM Mülteciler Yüksek Komiseri Filippo Grandi, yaptığı yazılı açıklamada, Afganistan'ın "kritik bir dönemecin eşiğinde" olduğuna dikkati çekti.
Komiser - 23.11.2020
Binadan çıkan çiftin üzerine şişe atıp, dövdüler
İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Ş.B., İ.O., Ö.H.Ö. ve E.E., olaya müdahale eden polis memuru Yusuf Kaya ve komiser Özgür Kaplan'a da saldırdı.
Komiser - 21.11.2020
Dünya genelinden akademisyenler, Mısır'dan gözaltındaki aktivistleri serbest bırakmasını istedi
Merkezi Londra'da bulunan Uluslararası Af Örgütü, Mısır savcılığının söz konusu aktivistleri gözaltına alarak, terörle ilişkili asılsız suçlamalar yönelttiğini duyurmuş, bu duruma Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Yüksek Komiserliği (OHCHR), Almanya, Fransa ve İngiltere'den tepki gelmişti.
Komiser - 20.11.2020
ABD'den Sudan'a Etiyopya'da çatışmalardan kaçanlara kapılarını "açık tut" çağrısı
Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK), Etiyopya'nın Tigray bölgesindeki çatışmalar nedeniyle Sudan'a gelecek 6 ayda 200 bin kişinin sığınmasının beklendiğini bildirerek, acilen geçici bir ateşkes ilan edilmesini istemişti.
Komiser - 20.11.2020
BM: Etiyopya'daki çatışmalardan dolayı Sudan'a 200 bin kişi sığınabilir
Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK), Etiyopya'nın Tigray bölgesindeki çatışmalar nedeniyle Sudan'a gelecek 6 ayda 200 bin kişinin sığınmasının beklendiğini bildirdiBMMYK Sudan Daimi Temsilcisi Axel Bisschop, BM Cenevre Ofisinde düzenlenen basın toplantısına video...
Komiser - 20.11.2020
Son dakika haberleri | BM'den Mısır'da 3 insan hakları aktivistinin gözaltına alınmasına tepki
Son dakika gelişmesine göre Birleşmiş Milletler (BM) İnsan Hakları Yüksek Komiserliği (OHCHR), Mısır yönetiminin 3 insan hakları savunucusunu gözaltına almasının endişe verici olduğunu bildirdi.
Komiser - 20.11.2020
Sudan, uluslararası örgütlerle Etiyopyalı sığınmacılara yardım anlaşması imzaladı
Sudan resmi haber ajansı SUNA'nın haberine göre, Kesele eyalet hükümeti Genel Sekreteri Muhammed Musa Abdurrahman, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK), Dünya Gıda Programı ve BM Nüfus Fonundan temsilcilerle ortak toplantı gerçekleştirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Komiser Haberleri | Komiser Haber - Haberler - Komiser haberleri, son dakika komiser haber ve gelişmeleri burada. Hong Kong Baş Yöneticisi Lam, ABD'nin yaptırımları nedeniyle parasını evde saklamak zorunda kaldığını açıkladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 23:52:57. #1.15#
title