Kombi Haberleri

Kombi haber, Kombi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kombi - 26.11.2020
Enerya: Konyalılar doğal gaz kullanarak yılda 3 bin 95 lira tasarruf edebilir
Parlak, alternatif yakıt türlerine göre tüm dünyada temiz enerji olarak konumlandırılan doğal gazın ev ekonomisi için de oldukça yarar sağladığını vurgulayarak, şunları kaydetti: "Coğrafi etkiler ve iklim koşulları bu oranları önemli ölçüde etkilese de Konya'da bir hanenin, doğal gaz kullanımıyla yılda ev ekonomisine yaklaşık 3 bin 95 Türk lirası katkı sağlaması mümkün. Tabii bu noktada doğal gazın güvenli kullanımı için temel kurallara da uyulması gerekiyor. Bu önlemlerden ilki düzenli kombi bakımı.
Kombi - 26.11.2020
Kış aylarını yazlıklarında geçirmek isteyenlere Koçtaş'tan öneriler
Kış aylarını da yazlık konutlarında geçirmek isteyenler ısınmak için doğal gazın yanı sıra klima ya da elektrikli ısıtıcılar gibi alternatiflerden de yaralanabiliyor. Yazlık evlerde halihazırda kullanılan kombi ve klimaların bakımlarını yaptırmak büyük önem taşıyor.
Kombi - 24.11.2020
Zorunlu DASK aramaları 1 ayda yüzde 100 arttı
"KONUT VE EŞYA SİGORTASI YAPTIRILABİLİR" Konut ve eşya sigortasının kapsamına da değinen Paksoy,  "Konut ve eşya sigortası ise sigortalanan konutu ve eşyalarınızı teminat kapsamına göre yangın, deprem, sel, su baskını, dolu, hırsızlık, cam kırılması ve daha birçok olası duruma karşı güvence altına alan sigorta türüdür. Teminat kapsamında olması durumunda da pek çok hasar ve imkanı karşılar. Bunlar, cam kırılmaları dahil konutta ya da eşyalarda oluşabilecek hasarlar, hırsızlık sırasında ve sonrasında verilen zararlar, zorunlu deprem sigortasının karşılamadığı durumlar, kombi ve klima bakımı, ücretsiz halı yıkama, çilingir hizmeti, tesisat, elektrik, konutta hasar oluşması durumunda otelde konaklama, tıbbi destek imkanı ve ölüm, sürekli sakatlık ve tedavi teminatları olarak çeşitlenebilir" ifadelerini kullandı.
Kombi - 23.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 10
Diyarbakır'da 1 milyon 200 bin liralık hırsızlık kameradaDİYARBAKIR'da, bir kombi firmasının satış sorumlusu olan Ömer Baytar bayilerinden birine iş görüşmesi için gitti ve otomobilini bayinin önüne park etti.
Kombi - 17.11.2020
Kayserigaz, güvenli doğal gaz kullanımı için abonelerini bilgilendirdi
3. Kombi, şofben gibi yakıcı cihazları doğal gaz bacasına bağlayan atık gaz borusunu periyodik olarak sertifikalı firma veya yetkili servislere kontrol ettiriniz.
Kombi - 17.11.2020
Bursa'da hatalı cam balkon bütün aileyi zehirledi
Yapılan incelemelerde 14 Kasım Cumartesi günü balkonun cam ile çevrildiği öğrenildi. Kombi bacasının balkon içerisinde bırakıldığı ve bacanın camdan dışarı çıkarılmadığı görüldü.
Kombi - 16.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
Olay, Mustafakemalpaşa ilçesi Yalıntaş Mahallesi 30'uncu Sokak'ta meydana geldi. Sabah Kurt ailesine ulaşamayan yakınları, durumu polise bildirdi. İhbar üzerine ailenin adresine gelen polis, çilingir yardımıyla kapıyı açıp eve girdi. Polisler, Şakir Kurt (44) ve eşi Sevgi (41) ile çocukları Ramazan (15) ve Ayşe Melek Kurt'u (11) hareketsiz bulunca sağlık ekibi çağırdı. Doğalgazdan etkilendiği belirlenen 4 kişi, yapılan ilk müdahalelerinin ardından ambulansla Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak, tedaviye alındı.Olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri, Şakir Kurt'un evinin balkonunu 2 gün önce cam ile kapattığını balkonda bulunan kombi bacasının ise dışarı çıkarılmadığını belirledi.
Kombi - 13.11.2020
Enerya: "Niğde'de doğal gaz kullanımıyla yüzde 62 tasarruf sağlamak mümkün"
Doğal gaz kullanımın avantajlarına dikkati çeken Gezgin, şunları kaydetti: "Kış koşullarının oldukça sert geçtiği Niğde'de doğal gaz kullanımıyla diğer yakıt türlerine göre ortalama yüzde 62 oranında enerji tasarrufu sağlamak mümkün. Ancak bu tasarrufu sağlamak için bir dizi önlem almak gerekiyor. Bu önlemlerden ilki düzenli kombi bakımı.
Kombi - 12.11.2020
Antalyalılar, doğal gaz kullanarak yüzde 53 oranında enerji tasarrufu sağlayabilir
Enerya'dan yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Tulukcu, tüm dünyada en güvenli yakıt olarak kabul edilen doğal gazlı kombi kullanımıyla alternatif ısınma türlerine göre ev ekonomisine katkı sağlamanın mümkün olduğunu belirtti.
Kombi - 11.11.2020
Nem alıcı ve nemlendirme cihazlarında Koçtaş fırsatı
Koçtaş'tan yapılan açıklamaya göre, havaların soğumaya başladığı bu günlerde klima ve kombi gibi ürünlerin kullanımıyla kapalı alanlarda azalan nem oranını, nem arttırıcı cihazlar, sağlıklı bir seviyeye çekmek mümkün kılıyor.
Kombi - 6.11.2020
Daikin ihracatta 3 ayrı ödüle layık görüldü
Ar-Ge ve lojistik üs hedefi Sakarya'da 42 bin metrekaresi kapalı, toplam 100 bin metrekarelik alana kurulu fabrikasında klima, kombi, klima santrali ve fan coil üretimi yapan Daikin Türkiye, aynı zamanda Azerbaycan, Özbekistan, Türkmenistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Ermenistan'ın içinde bulunduğu 10 çevre ülkenin de merkezi konumunda bulunuyor.
Kombi - 6.11.2020
Kombi alırken nelere dikkat edilmeli?
Şikayetvar, tüketicilerin kombi arayışlarının hız kazanmasıyla kombi satın alımında dikkat edilmesi gerekenleri ve en çok şikayet edilen konuları derledi.
Kombi - 5.11.2020
Beyoğlu'ndaki doğalgaz patlamasına ilişkin dava, yeniden görülmeye başlandı
İstinaf, mahkemenin kararında esas aldığı bilirkişi raporuna göre, İGDAŞ'ın bilgisi dışında kombisini değiştiren ve süreç içerisinde gerekli bakım ile kontrolü yapmayan daire sahibi sanık Pınar Arslantürk ile İGDAŞ yetkili servisi olmadan doğalgaz tesisatına müdahale eden ve kullanıcının kombi değişimini İGDAŞ'a bildirilmesi konusunda daire sahibini bilgilendirmeyen firma sahibi Murat Savaş Polat'ın da "tali kusurlu" bulunduğu belirtildi.
Kombi - 5.11.2020
Cihangir'deki doğalgaz patlaması davası: 4 sanığın 15 yıla kadar hapsi istendi
CİHANGİR'de 12 Haziran 2016'da beş katlı Safir Apartmanı'nın en üst katında meydana gelen ve bir kişinin öldüğü, bir kişinin de ağır yaralandığı doğalgaz patlamasına ilişkin iki İGDAŞ görevlisinin 3 yıl 4'er hapis aldığı ve istinaftan bozularak dönen davada, savcı mütalaasını açıkladı. Savcı, ev sahibi ve kombis servis yetkilisi sanıkların da içinde bulunduğu 4 sanığın da "Taksirle ölüme ve yaralamaya neden olmak" suçundan 2'şer yıldan 15'er yıla kadar hapisle cezalandırılmasını talep etti.
Kombi - 30.10.2020
Enerya'dan Dünya Tasarruf Günü'ne özel doğal gaz tasarruf önerileri
Enerya'dan Dünya Tasarruf Günü dolayısıyla yapılan açıklamada, hayatın her alanında var olan enerji kaynaklarının, iklim değişikliğinden etkilendiği ve bu nedenle enerji verimliği ve tasarrufun oldukça önemli olduğu belirtildi. Doğal gazın, tüm dünyada en güvenli yakıt olarak kabul edildiğine işaret edilen açıklamada, bununla birlikte ekonomik bir enerji kaynağı olan doğal gazı verimli kullanmak için bazı önlemler almak gerektiği kaydedildi. Açıklamada, doğal gaz kullanıcılarının alacağı küçük önlemlerle hem doğal gaz faturalarında önemli oranda tasarruf sağlayabileceklerinin hem de enerji kaynaklarının verimli kullanılmasına destek olabileceklerinin altını çizildi. Doğal gazın verimli kullanılmasında kombilerin düzenli bakımının oldukça önemli olduğu, bu sayede enerji tasarrufu sağlanabileceği ve kombilerin performansının korunabileceği belirtilen açıklamada, kombi kullanımı sırasında kombi basıncının da düzenli aralıklarda kontrol edilmesi gerektiği aktarıldı.
Kombi - 28.10.2020
Koçtaş hizmet ağını genişletmeyi sürdürüyor
Yaşam alanları için ihtiyaç duyulan tüm hizmetler Koçtaş Evde Destek Paketi'nde Koçtaş, uygulamaya aldığı "Evde Destek Paketi" sayesinde yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan tüm hizmetlere en uygun fiyatlarla ulaşılmasını sağlıyor. Bu paketle müşteriler; çilingir, su ve elektrik tesisatı, halı yıkama, klima ve kombi check-up, parke, fayans ve duvar kağıdı döşeme gibi hizmetlerden 1 yıl boyuna Koçtaş güvencesiyle yararlanabiliyor.
Kombi - 19.10.2020
Aydın'da doğal gaz kullanımıyla ev ekonomisinde yüzde 47 tasarruf sağlanabilir
Ersöz, doğal gaz tüketimini minimize etmek için bir dizi tedbirlerin alınması gerektiğini hatırlatarak, "Öncelikle kullanımı sırasında kombi basıncını düzenli aralıklarda kontrol etmek gerekiyor.
Kombi - 14.10.2020
Elazığ'da kombi çaldığı iddiasıyla yakalanan zanlı tutuklandı
Elazığ'da farklı evlerden 6 kombi çalınmasıyla ilgili gözaltına alınan zanlı tutuklandı.
Kombi - 14.10.2020
Daikin'in "5 Kritik Nokta Bakımı Kampanyası" başladı
Daikin ve Airfel markalı kombileri kapsayan ve 15 Ekim ila 15 Aralık arasında devam edecek olan "Daikin 5 Kritik Nokta Bakımı" kampanyası başladı.
Kombi - 14.10.2020
Evden hırsızlık
Elazığ'da farklı evlerden 6 kombi çaldığı iddiasıyla bir kişi gözaltına alındı.
Kombi - 5.10.2020
Çocuk evleri yeniden tasarlanıyor
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, yeni Çocuk Evleri Sitelerinde çocukların fiziksel ve psikososyal gelişimi için özel olarak dizayn edilmiş yaşam alanları olacağını belirterek, "Yeni binaların tasarımında engelli çocuklarımızın güvenliği öncelikli olarak ele alındı" dedi.Koğuş tipi yurtları kapatarak 10-12 çocuğun kalabileceği Çocuk Evleri Sitesi modeline geçtiklerini hatırlatan Bakan Selçuk, çocuk gelişiminde ihtiyaçların sürekli revize edilmesi gerektiğinin altını çizdi. Çocuk Evleri Sitesi İhtiyaç Programını güncellediklerini duyuran Selçuk, program ile çocuklara verilen hizmet standardının yükseltilmesini, çocukların psiko-sosyal gelişimlerinin desteklenmesini, öz güvenlerinin artırılmasını hedeflediklerini kaydederek, "Yeni inşa edilecek Çocuk Evleri Sitelerinde uygulanacak ihtiyaç programı ile çocuklarımız aile ortamına en yakın şekilde tasarlanmış yeni çocuk evlerinde yaşayacaklar" ifadelerini kullandı.Yeni Çocuk Evleri Sitelerinde çocukların fiziksel ve psikososyal gelişimi için özel olarak dizayn edilmiş çeşitli ortak yaşam alanları olacağının altını çizen Bakan Selçuk, "Çocuklara aile sıcaklığını hissettirmek üzere tasarlanan evler bir ailenin ihtiyaç duyabileceği bütün donanımları içinde barındırıyor. Çocuklarımız için hobi odaları, bilgisayar odaları, atölyeler ve çok amaçlı salonların olduğu sosyal aktivite binaları tasarladık. Müzik gibi sanatsal aktivitelerin yanı sıra spor faaliyetleri ve atölye çalışmalarıyla çocuklarımızın büyüme döneminde gelişimlerine destek olmak istiyoruz" diye konuştu."Engelli çocuklarımızın hareket kabiliyeti ve güvenliği öncelikli olarak ele alındı"Binaların tasarımında engelli çocukların erişimini öncelikli olarak gözettiklerine dikkat çeken Selçuk, "Engelli çocuklarımızın hareket kabiliyeti ve güvenliği öncelikli olarak ele alındı. Tesis binaları ve açık alanların tamamı engelli çocuklarımız için erişilebilir olarak tasarlandı. Engelli çocuklarımız için yapılacak düzenlemeler, onların psiko-sosyal gelişimi üzerinde olumlu etkileri olacaktır" şeklinde konuştu."Tüm projelerde yenilenebilir enerji kaynaklarını hayata geçirdik"Eski tip bakım modelindeki atıl olan mekanları kapatarak yerine daha etkin kullanılabilecek farklı mekanlar tasarladıklarını kaydeden Selçuk, enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji uygulamalarını da dikkate aldıklarını söyledi. Bakan Selçuk, "Tüm projelerde yenilenebilir enerji kaynaklarını hayata geçirdik. Sahil bölgeleri başta olmak üzere tesislerin tasarlanmasında güneş enerjisi kullanımını esas aldık. Merkezi ısınmadan yeni nesil kombi sistemlerine geçilmesi için gerekli mühendislik çalışmalarını planladık.
Kombi - 5.10.2020
Baymak'tan uzun ömürlü ve tasarruflu kombiler
Baymak, kompakt boyutlarıyla yerden tasarruf sağlayan, A enerji sınıfı ile yüksek verimlilik sunan, tam yoğuşmalı kombi ailesiyle tüketicilere konfor ve tasarrufu bir arada sunuyor.
Kombi - 4.10.2020
Çocuk evleri yeniden tasarlanıyor
"Tüm projelerde yenilenebilir enerji kaynaklarını hayata geçirdik" Eski tip bakım modelindeki atıl olan mekanları kapatarak yerine daha etkin kullanılabilecek farklı mekanlar tasarladıklarını kaydeden Selçuk, enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji uygulamalarını da dikkate aldıklarını söyledi. Bakan Selçuk, "Tüm projelerde yenilenebilir enerji kaynaklarını hayata geçirdik. Sahil bölgeleri başta olmak üzere tesislerin tasarlanmasında güneş enerjisi kullanımını esas aldık. Merkezi ısınmadan yeni nesil kombi sistemlerine geçilmesi için gerekli mühendislik çalışmalarını planladık.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kombi Haberleri | Kombi Haber - Haberler - Kombi haberleri, son dakika kombi haber ve gelişmeleri burada. Akbaba'dan 'kombi' uyarısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.11.2020 14:40:34. #1.14#
title