KAMALA HARRİS HABERLERİ

Kamala Harris haber, Kamala Harris son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kamala Harris

Kamala Harris

Doğum Tarihi ... - ...

Kamala Harris Kimdir ?

Kamala Devi Harris (d. 20 Ekim 1964), Amerikalı avukat. 32. Kaliforniya Başsavcısı olan Kamala Harris 2010 yılında yapılan Kaliforniya eyalet seçimlerinde başa gelmiştir. Oakland, Kaliforniya doğumludur. Harris, California eyaletinin Oakland kentinde Jamaikalı bir baba ve Hindistan kökenli bir annenin çocuğu olarak dünyaya geldi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Kamala Harris - 22.9.2020
Son dakika haberleri: Trump ve Biden'ın ilk canlı yayın tartışmasının konuları belli oldu
İki partinin başkan yardımcısı adayları Cumhuriyetçi Mike Pence ve Demokrat Kamala Harris ise 7 Ekim'de Utah'da canlı yayın tartışması yapacak.
Kamala Harris - 7.9.2020
Trump: "Pentagon'un başındakiler sevmiyordur, onlar savaştan başka bir şey istemiyor"
Kovid-19 salgınında ABD'nin ölüm oranı bakımından en düşük rakama sahip olduğuna işaret eden Trump, "Liderliğim altında, rekor zamanda bir aşı geliştirilecek. Biden ve çok liberal seçim arkadaşı (Kamala Harris), bu ülkeyi mahvedecek.
Kamala Harris - 1.9.2020
Trump ile Biden "ülke içi şiddet" konusunda birbirlerini suçladı
ABD Başkanı Donald Trump ile Demokratların başkan adayı Joe Biden, Kenosha kentinde yaşanan şiddet olaylarından birbirlerini sorumlu tuttu. Beyaz Saray'da bir basın toplantısı düzenleyen Başkan Trump, Wisconsin eyaletinin Kenosha kentinde bir siyahinin polis tarafından 7 el ateşle vurulmasının ardından yaşanan olaylardan Demokratları ve Biden'ı sorumlu tuttu. Demokratların yönetimindeki tüm şehirlerde suç oranlarının arttığını savunan Trump, "Joe Biden ve Kamala Harris açıklamalarıyla radikal sol örgütlere ve Antifa gibi yapılara cesaret veriyor ve onlar da bu olayları çıkarıyor.
Kamala Harris - 29.8.2020
ABD'de 'dizinizi boynumuzdan çekin' temalı protesto
Sosyal mesafe ve maske kurallarının yoğun olarak uygulandığı gösteriye sanal olarak katılan Demokratik Parti Başkan Yardımcısı Adayı Kamala Harris'de geçmişte ayrımcılığa karşı savaşanları anarak, "Atalarımız için yürüyün ve çocuklarımız ile torunlarımız için yürüyün" dedi.
Kamala Harris - 21.8.2020
Joe Biden, Demokrat Partinin resmen başkan adayı oldu
Kamala Harris de salı günkü konuşmasıyla Demokratların başkan yardımcılığı adaylığını kabul ettiğini açıklamıştı.
Kamala Harris - 18.8.2020
Trump'tan Biden'a "en tehlikeli başkan adayı" ve "sosyalizmin Truva Atı" nitelemesi
Joe Biden'ın başkan yardımcısı adayı Kamala Harris'in de "suç yanlısı" ve "polis karşıtı" olduğunu savunan Trump, "Ben ise her zaman suç karşıtı, polis yanlısıyım.
Kamala Harris - 13.8.2020
Son dakika haberi | Trump'tan oy pusulalarının "ölülere, kedilere ve köpeklere" gittiği iddiası
Öte yandan Trump, Demokratlar'ın başkan adayı Joe Biden'ın kendisine yardımcı olarak Kamala Harris'i seçmesine şaşırdığını, Harris'in geçmişte Biden'ı sert bir şekilde eleştirdiğini söyledi.
Kamala Harris - 13.8.2020
ABD Başkan Adayı Biden ve Başkan Yardımcısı Adayı Harris'ten Trump'a ağır eleştiri
ABD'de, Demokratların Başkan Adayı Joe Biden ve Başkan Yardımcısı Adayı Kamala Harris, ABD Başkanı Donald Trump yönetimine ağır eleştiriler yöneltti.
Kamala Harris - 12.8.2020
Joe Biden'in Başkanlık yarışında Başkan Yardımcısı Adayı Kamala Harris
ABD Korona Virüsü etkisinde seçimlere hazırlanırken Demokratların Başkan Adayı Joe Biden California'dan senatör olarak seçilmiş Kamala Harris'in başkan yardımcısı adayı olacağını açıkladı.
Kamala Harris - 11.8.2020
ABD'de Demokrat Parti'nin başkan adayı Joe Biden, Kamala Harris'i başkan yardımcısı adayı olarak...
ABD'de Demokrat Parti'nin başkan adayı Joe Biden, Kamala Harris'i başkan yardımcısı adayı olarak seçtiğini duyurdu.
Kamala Harris - 8.6.2020
ABD'de Demokrat Kongre üyeleri, Floyd'u diz çökerek andı
Temsilciler Meclisinin Demokrat Başkanı Nancy Pelosi, Senato Çoğunluk lideri Chuck Schumer ve ABD'deki başkanlık yarışından aralık ayında çekilen California Senatörü Kamala Harris'in de aralarında olduğu bir grup Demokrat Parti üyesi, kongrede bir araya geldi.
Kamala Harris - 1.4.2020
Biden'ın başkan yardımcısı adayı Michigan Valisi Gretchen Whitmer olabilir
Başkanlık yarışından çekilen Massachusetts Senatörü Elizabeth Warren, California Senatörü Kamala Harris ve Minnesota Senatörü Amy Klobuchar hakkında da Biden'in başkan yardımcısı adayı olabileceği yorumları yapılıyor.
Kamala Harris - 2.1.2020
ABD'de Demokrat başkan aday adaylarından Julian Castro yarışı bıraktı
En son Kızılderili kökenli California Senatörü Kamala Harris'ten sonra Latin kökenli Castro'nun da adaylıktan çekilmesi, farklı kesimleri bünyesinde barındıran Demokrat Parti'nin gittikçe tek renge doğru kaydığı tartışmalarını gündeme getirdi.
Kamala Harris - 3.12.2019
ABD'de Demokrat başkan aday adaylarından Kamala Harris yarışı bıraktı
NEW ABD'de Demokrat başkan aday adaylarından Kamala Harris, 2020'deki başkanlık seçimleri yarışından çekildiğini açıkladı.
Kamala Harris - 29.11.2019
Demokratların başkan adaylığı yarışı karışık ve belirsiz
DNC tarafından belirlenen kriterleri sağlayarak yola devam etmeyi garantileyen altı aday bulunuyor: Eski Başkan Yardımcısı Joe Biden, Massachusetts Senatörü Elizabeth Warren, Vermont Senatörü Bernie Sanders, South Bend Belediye Başkanı Pete Buttigieg, California Senatörü Kamala Harris ve Minnesota Senatörü Amy Klobuchar.
Kamala Harris - 21.11.2019
Demokratların canlı yayındaki tartışmasına "azil soruşturması" damga vurdu
Canlı yayına Demokratlar arasındaki yarışı halen önde götüren eski Başkan Yardımcısı Joe Biden ile onu takip eden Massachusetts Senatörü Elizabeth Warren ve Vermont Senatörü Bernie Sanders'ın yanı sıra Cory Booker, Pete Buttigieg, Tulsi Gabbard, Kamala Harris, Amy Klobuchar, Tom Steyer ve Andrew Yang katıldı.
Kamala Harris - 7.10.2019
Biden azalan oylarına rağmen hâlâ önde gidiyor
Kampanyaların resmen duyurulduğundan beri geçen aylar zarfında yapılan kamuoyu yoklamaları, temel olarak, Biden'ın diğer bütün adaylara karşı (genelde çift haneli yüzde farklarıyla) büyük bir avantaja sahip olduğunu gösteriyor. Bu avantaj son iki ayda bir miktar erimiş gibi görünse de, Biden hala Demokrat Partinin önde gelen adayı olarak görülmek durumunda. Yakın zamana kadar, aynı kamuoyu yoklamaları genel olarak Vermont Senatörü Bernie Sanders ve Massachusetts Senatörü Elizabeth Warren'ın ikincilik için çekiştiğini, onların hemen ardından da -aradaki farkı giderek kapatan bir süratle- Kaliforniya Senatörü Kamala Harris'in geldiğini gösteriyordu.
Kamala Harris - 4.10.2019
ABD'de Demokratların aday adayı Warren 24,6 milyon dolar bağış topladı
Anket sonuçları, California Senatörü Kamala Harris'e destek verenlerin yüzde 29'unun Warren'a destek vermeye başladığını gösteriyor.
Kamala Harris - 13.9.2019
Demokrat adaylar canlı yayında 3. kez kozlarını paylaştı
Houston kentindeki Teksas Güney Üniversitesi kampüsünde yapılan ve ABC kanalından canlı yayınlanan tartışma programına yarışta ilk üç sırayı paylaşan eski Başkan Yardımcısı Joe Biden, Vermont Senatörü Bernie Sanders ve Masschusetts Senatörü Elizabeth Warren da katıldı. Bu isimlerin yanı sıra öne çıkan diğer adaylardan Cory Booker, Pete Buttigieg, Julián Castro, Kamala Harris, Amy Klobuchar, Beto O'Rourke ve Andrew Yang da sahnede yerini aldı.
Kamala Harris - 11.9.2019
Demokrat aday adayları Warren ve Biden arasındaki fark kapanıyor
Anket sonuçları, California Senatörü Kamala Harris'e destek verenlerin yüzde 29'nunun Warren'a destek vermeye başladığını gösteriyor.
Kamala Harris - 5.9.2019
ABD'de Demokrat başkan aday adayları iklim değişikliği planlarını açıkladı
California Senatörü Kamala Harris de açık denizlerde petrol ve gaz aranmasının yasaklanması çağrısı yaptı.
Kamala Harris - 16.8.2019
Demokratlar Trump'a rakip belirlemekte zorlanıyor
Şu ana kadar bu şartları sağlayarak yola devam etmeyi garantileyen sekiz aday bulunuyor: Eski Başkan Yardımcısı Joe Biden, Vermont Senatörü Bernie Sanders, Massachusetts Senatörü Elizabeth Warren, California Senatörü Kamala Harris, South Bend Belediye Başkanı Pete Buttigieg, eski Teksas Temsilcisi Beto O'Rourke, New Jersey Senatörü Cory Booker ve Minnesota Senatörü Amy Klobuchar.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kamala Harris Haberleri | Kamala Harris Kimdir - Haberler - Kamala Harris haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kamala Harris kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri: Trump ve Biden'ın ilk canlı yayın tartışmasının konuları belli o
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 07:09:55. #1.15#
title