İnek Haberleri

İnek haber, İnek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İnek - Bugün
CHP'li Sarıbal'dan arpa, buğday ve mısırda gümrük vergisinin sıfırlanmasına tepki Açıklaması
Süt üreticilerinin de sıkıntılarına değinen Sarıbal, süt para etmediği için çiftçinin ineklerini kesime gönderdiğini ifade etti.
İnek - 19.10.2020
Canlı kalkan olarak kullanılan Arakanlı Müslümanlar, Seçim Komisyonu'nun da hedefinde
ARU'nun raporunda, kaçan çocuğun şu ifadelerine yer verildi: "Biz inekleri güderken, aniden bir grup Myanmar askeri geldi ve bizi götürdü.
İnek - 18.10.2020
Kadın girişimci iki inekle başladığı işinde taleplere yetişemiyor
Eskişehir'de yaşayan Selda Karaduman, Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesinde tıbbi sekreter olarak görev yaparken işini bırakıp 2012'de eşi ve iki çocuğu ileyerleştiği Sivrihisar ilçesinde iki inek satın alarak başladığı süt ve süt ürünleri satışında taleplere yetişmek için büyükbaş...
İnek - 17.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 2
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Hastaneden görüntü Haber - Kamera: Halil İbrahim KARABIYIK/İZMİR,   ================== Kuyucuk Gölü Kuş Cenneti kurudu  KARS'ın Arpaçay ilçesindeki Kuyucuk Gölü Kuş Cenneti, tamamen kurudu. Gölde yaşayan kuş türleri de bölgeyi terk etti. Bir damla suyu bile kalmayan Kuyucuk kuruyunca kuşların terk ettiği gölde inekler otlamaya başladı.
İnek - 16.10.2020
Amasya'da çamura batan 2 ineği itfaiye kurtardı
Amasya'nın Merzifon ilçesinde çamura batan 2 inek, itfaiye ekiplerince kurtarıldı.
İnek - 15.10.2020
Ziraat Bankası Genel Müdürü Aydın: "Tarım kredilerinde payımız yüzde 65'lere yükseldi"
Gübrenin, tohumun, yemin, yakıtın fiyatı artarken domatesin etin ya da sütün de fiyatının artacağını belirten Aydın, şöyle devam etti: "Üretim için ihtiyaç duyulan girdilerin mümkün olduğu ölçüde yurt içinde üretilmesine ve maliyetlerinin mümkün olduğu ölçüde düşürülmesine yönelik teşvik ve destek mekanizmalarını devreye almalıyız. Banka olarak, bunun gibi dış ticaret açığının azaltılmasına ve üretimi yurt içine taşımaya yönelik yatırımları desteklemek, kredi politikamızın ana hedeflerinden bir tanesidir. Bir yandan geleneksel üretim yapan küçük tarım işletmelerini güçlendirip bir yandan da uluslararası rekabetin gereklerini yerine getirebilecek modern tarım tekniklerini ülkemize getirip sektöre öncülük yapabilecek, teknoloji yoğun üretim yapan büyük işletmeleri oluşturmalıyız." "Tarım kredilerinin ortalaması 110 bin lira" Aydın, Ziraat Bankasının çalışmalarına ilişkin bilgi verirken şunları söyledi: "Bizim şu anda tarım kredilerimizin ortalaması 110 bin lira. Bu da yaklaşık 8-9 inek parası eder.
İnek - 15.10.2020
Rize'de dereye düşen inek vinçle kurtarıldı
Rize'de dereye düşen inek düştüğü yerden vinçle çıkartıldı.
İnek - 14.10.2020
Son dakika haber: Kırklareli'nde çukura düşen inek itfaiye ekiplerince kurtarıldı
Son dakika haberine göre Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde kanalizasyon çukuruna düşerek sıkışan düve, itfaiye ekiplerince yaklaşık 3 saatlik çalışması ile çıkarıldı.
İnek - 13.10.2020
Samsun Ticaret Borsası
Samsun Ticaret Borsasında (STB) kabuklu fındığın kilogramı 21 ila 22 liradan satıldı.
İnek - 9.10.2020
Toplanan inek sütü miktarı ağustosta arttı
Türkiye genelinde toplanan inek sütü miktarı, ağustosta geçen yılın aynı ayına kıyasla yüzde 5 artarak 820 bin 835 ton oldu.
İnek - 8.10.2020
Sulama kanalına düşen inek itfaiye tarafından kurtarıldı
Samsun'un Bafra ilçesinde sulama kanalına düşen inek, itfaiye ekiplerince kurtarıldı.
İnek - 7.10.2020
Erzurum Ticaret Borsası
Erzurum Ticaret Borsasında (ETB) yağlı peynirin kilogramı ortalama 17,95 liradan satıldı.
İnek - 7.10.2020
Son dakika haber | 74 kaçaktan 2?sinin havasızlıktan öldüğü minibüsün sürücüsü Ölümlerden sorumlu...
GECE İNEK PARASINI VERMEK İÇİN YOLA ÇIKMIŞ Suçlamaları kabul etmeyen Ş.H. ise ifadesinde, yaklaşık bir hafta önce Özalp'ta bir kişiden 3 inek aldığını bunun karşılığında 4 bin lira verdiğini ve geri kalan 12 bin lirayı ise saat 02.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İnek Haberleri | İnek Haber - Haberler - İnek haberleri, son dakika inek haber ve gelişmeleri burada. CHP'li Sarıbal'dan arpa, buğday ve mısırda gümrük vergisinin sıfırlanmasına tepki Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 20:08:46. #1.15#
title