İkizdere Haberleri

İkizdere haber, İkizdere son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İkizdere - Bugün
Rize'de 11 sivil toplum örgütünden İkizdere'de yapılacak taş ocağına destek
Rize'de 11 sivil toplum örgütü, İyidere ilçesinde yapılacak lojistik merkezi inşasında kullanılmak üzere İkizdere ilçesinde açılacak Cevizlik Taş Ocağı'nın doğayı katlettiği yönündeki açıklamaların gerçek niyetle yapılmadığını bildirdi.
İkizdere - Dün
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, İkizdere'deki taş ocağına ilişkin açıklama yaptı: (2)
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Rize'nin İkizdere ilçesindeki Cevizli Taş Ocağı'nın 70 yıl değil, sadece 2 yıl süre ile işletileceğini belirterek, "Ocaktan sadece ve sadece liman için taş çıkarılacaktır.
İkizdere - 10.05.2021
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İkizdere'de vatandaşlarla görüştü
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İkizdere'de yapılacak Cevizlik taş ocağı ile ilgili görüştüğü vatandaşlara, "Benim evim de bu dağın arkasında, biz de buralıyız. Hassasiyetinizi anlıyorum.
İkizdere - 04.05.2021
Cengiz İnşaat'tan Rize İkizdere Cevizlik Taş Ocağı hakkında açıklama Açıklaması
Cengiz İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ'den Rize İkizdere Cevizlik Taş Ocağı'na ilişkin yapılan açıklamada, "Taş ocağında maden araması yapıldığına, ocağın daha sonra farklı amaçlarla kullanılacağına dair iddialar asılsız olup Rize İyidere Lojistik Limanı projesi ile sınırlı ham madde...
İkizdere - 04.05.2021
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztunç'tan, "İkizdere'de adrese teslim iş verildiği" iddiası
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Rize İkizdere'de taş ocağı yapılmak istenmesine tepki göstererek, "İhale yapılmıyor, ÇED kararı yok, adrese teslim iş verilmiş.
İkizdere - 04.05.2021
HDP'li Çepni, İkizdere'de taş ocağı yapılmak istenmesine tepki gösterdi
HDP İzmir Milletvekili Murat Çepni, Rize İkizdere'de taş ocağı yapılmak istenmesine tepki göstererek, "Burası bir yaşam alanı. Burası iki köyün ve İkizdere Vadisi'nin en kıymetli yerlerinden bir tanesi." dedi.
İkizdere - 29.04.2021
Kara yollarında durum
Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.
İkizdere - 28.04.2021
HDP Grup Başkanvekili Oluç, kısa çalışma ödeneğinin yıl sonuna kadar uzatılmasını istedi
HDP Grup Başkanvekili Hakkı Saruhan Oluç, "Pandeminin bu durumda olduğu, çok ciddi sosyal güvencelere ihtiyaç duyulduğu bir dönemde kısa çalışma ödeneğinin üç ay değil, yıl sonuna kadar uzatılması gerekiyor.
İkizdere - 27.04.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Haydar Akar başkanlığında toplandı.
İkizdere - 25.04.2021
Rize'de taş ocağı karşıtları, arı kovanları ile yolu kesti (3)
VALİLİK: İDARİ YAPTIRIM UYGULANDIRize'de, Lojistik Merkez ve Liman projesinin inşa edileceği deniz üzerindeki alanın dolgusu için 16 milyon tona yakın taş alınması kararlaştırılan İkizdere ilçesi Gürdere ve Cevizlik köyünde, taş ocağı açılacak alanda bekleyişlerini sürdüren gruba uygulanan...
İkizdere - 23.04.2021
Kara yollarında durum
Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İkizdere Haberleri | İkizdere Haber - Haberler - İkizdere haberleri, son dakika ikizdere haber ve gelişmeleri burada. Rize'de 11 sivil toplum örgütünden İkizdere'de yapılacak taş ocağına destek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 12:11:00. #1.15#

title