FATİH DÖNMEZ HABERLERİ

Fatih Dönmez haber, Fatih Dönmez son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatih Dönmez

Fatih Dönmez

Doğum Yeri Bilecik / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Fatih Dönmez Kimdir ?

Yeni Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, 1965 yılında Bilecik’te doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra 1987 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2005 yılında e-MBA sertifika programını tamamlayarak NETAŞ’ta Ar-Ge mühendisi olarak yer aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Fatih Dönmez - 19.10.2020
Son dakika! Bakan Dönmez: 2020'de dünyada denizlerdeki en büyük keşfi açıkladık
Edinilen son dakika gelişmesine göre ENERJİ ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Karadeniz Sakarya Gaz Sahası'ndaki Tuna-1 kuyusunda 405 milyar metreküplük rezerve ulaştıklarını belirtti.
Fatih Dönmez - 19.10.2020
Son dakika gündem: Kaşif, 3 bin metrede derin deniz sondaj faaliyetlerini yürütebilecek
Kaşif, 3 bin metrede derin deniz sondaj faaliyetlerini yürütebilecek CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın Fatih sondaj gemisinin yeni keşfine ilişkin yaptığı açıklama sırasında ilk kez duyurduğu yerli denizaltı robotu Kaşif, sismik ve sondaj gemilerinin derinlerdeki gözü olacak. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez "Kaşif, 3 bin metre derinliğe kadar olan tüm derin deniz sondaj faaliyetlerini yürütebilecek şekilde geliştirildi" dedi.
Fatih Dönmez - 19.10.2020
Son dakika haberleri! Bakan Dönmez: "Yerli su altı robotumuz Kaşif, Fatih'te görevine başladı"
Son dakika haberine göre Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, yerli su altı robotu Kaşif'in Fatih sondaj gemisinde göreve başladığını duyurdu.
Fatih Dönmez - 19.10.2020
Son dakika haber! Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez'den Fatih Sondaj Gemisi'nde çalışanlara teşekkür mesajı
Son dakika haberler: Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Fatih Sondaj Gemisi'nde çalışanlara "Teşekkürler, gece gündüz mesai harcayan uzmanlarımıza ve mühendislerimize..." dedi.
Fatih Dönmez - 18.10.2020
Son dakika: Bakan Dönmez'den KKTC Cumhurbaşkanı seçilen Tatar'a tebrik
Son dakika ekonomi haberine göre Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, KKTC'de yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerini resmi olmayan sonuçlara göre kazanan Ersin Tatar'ı tebrik ederek, "Önümüzdeki dönem daha güçlü iş birlikleriyle enerji başta olmak üzere ilişkilerimizi daha da derinleştireceğiz.
Fatih Dönmez - 17.10.2020
DEİK Başkanı Olpak, Karadeniz'deki doğal gaz rezervi keşfini değerlendirdi Açıklaması
Devletimiz ve hükümetimizin benimsediği yerli ve milli hamleler, ülkemize yeni bir başarı hikayesi yazdırıyor. Bu hikayenin kahramanları olan başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak'a, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez'e ve sondaj çalışmalarında emeği geçen herkese, Türk iş dünyası adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Fatih Dönmez - 17.10.2020
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fatih sondaj gemisini ziyaret ediyor
Erdoğan'ı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Alparslan Bayraktar, TPAO Genel Müdürü Melih Han Bilgin, BOTAŞ Genel Müdürü Burhan Özcan karşıladı.
Fatih Dönmez - 14.10.2020
Son Dakika | GÜNDEM / 14 Ekim 2020
(Bakü) (Fotoğraflı-Görüntülü) 3- Doğu Akdeniz'deki gelişmeler ile konunun Türkiye ve Yunanistan başta olmak üzere uluslararası alandaki yansımaları takip ediliyor.? (Ankara/Atina/Lefkoşa) (Fotoğraflı-Görüntülü) EKONOMİ 1- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "ICCI 2020 – 26.
Fatih Dönmez - 13.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 14 Ekim 2020
(Bakü) 3- Doğu Akdeniz'deki gelişmeler ile konunun Türkiye ve Yunanistan başta olmak üzere uluslararası alandaki yansımaları takip ediliyor.? (Ankara/Atina/Lefkoşa) EKONOMİ 1- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "ICCI 2020 – 26.
Fatih Dönmez - 12.10.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Oruç Reis gemisi için paylaşım Açıklaması
Oktay, sosyal medya hesabından, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'in Oruç Reis ile ilgili paylaşımını retweet yaptı.
Fatih Dönmez - 12.10.2020
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Şu an içinde bulunduğumuz tesisle alakalı gerçek...
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Şu an içinde bulunduğumuz tesisle alakalı gerçek maliyetler henüz çıkmadı.
Fatih Dönmez - 12.10.2020
Son dakika! Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Ağustos ayında Cumhurbaşkanımızın açıkladığı bir...
Son dakika gündem haberine göre Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Ağustos ayında Cumhurbaşkanımızın açıkladığı bir keşif vardı.
Fatih Dönmez - 12.10.2020
Son dakika haberi | Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez: "500 gram cevherden biz 0,1 gram lityum çıkaracağız....
Son dakika haberlerine göre Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez: "500 gram cevherden biz 0,1 gram lityum çıkaracağız. İthal ettiğimiz bir ürünü Türkiye'de üretir hale geleceğiz.
Fatih Dönmez - 12.10.2020
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Yerli otomobil bir ortak girişim grubunun sonucu....
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Yerli otomobil bir ortak girişim grubunun sonucu. Geçtiğimiz aylarda fabrikanın temeli atıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fatih Dönmez Haberleri | Fatih Dönmez Kimdir - Haberler - Fatih Dönmez haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fatih Dönmez kimdir, hayatı ve biyografisi. Erdoğan'ın duyurduğu yeni doğal gaz müjdesi için çalışmalar başladı! İşte Tuna-1 kuyusun
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 08:52:07. #1.15#
title