FATİH BELEDİYESİ HABERLERİ

Fatih Belediyesi Haberleri

Fatih Belediyesi haber, Fatih Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatih Belediyesi - 28.11.2020
Tarihi Yarımada yeni döneme güçlü şekilde hazırlanıyor
Bu durum bizim yakın gelecek için şimdiden hazır olmamız gerektiği anlamına geliyor. Sadece bizler değil, Fatih Belediyesi ve Emniyet Müdürlüğümüz de bölgemizi el üstünde tutuyor.
Fatih Belediyesi - 27.11.2020
Kısadan Hisse Kısa Film Günleri ödülleri sahiplerini buldu
Genç Öncüler Gençlik, Spor ve Eğitim Derneği tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Kısadan Hisse Kısa Film Günleri'nin ödül töreni Fatih Belediyesi Kültür Sanat Merkezinde yapıldı.
Fatih Belediyesi - 20.11.2020
"Kısadan Hisse Kısa Film Günleri" 23 Kasım'da başlayacak
"Kısadan Hisse Kısa Film Günleri", 26 Kasım'da Fatih Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi'nde yapılacak ödül töreni ile son bulacak.
Fatih Belediyesi - 19.11.2020
"6. Alemlere Rahmet Uluslararası Kısa Film Yarışması"nın finalistleri açıklandı
Belgesel, animasyon, kısa film ve kısa senaryo dallarında 63 ülkeden 574 eserin başvurduğu "Aile" temasıyla düzenlenen yarışmanın finalistleri ve gala haftası etkinlikleri, Fatih Belediyesi Topkapı Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilen basın toplantısında paylaşıldı.
Fatih Belediyesi - 7.11.2020
Tarihi Kapalıçarşı olası depreme karşı güçlendiriliyor (2)
Kapalıçarşı'nın çatısındaki tadilata değinen Kurtulmuş, şu bilgileri verdi: "Kapalıçarşı, Meclis'ten özel olarak çıkarılan kanunla, 2005'ten bu yana restorasyonlarına ve projelerine, Anıtlar Kurulundan geçmek kaydıyla, ihtimam edilen bir yer. Çarşının çatı restorasyonu Valiliğin desteğiyle şu anda bitirilmiş durumda. Çatıda 800 bin kiremit kullanıldı ve 7 kat yalıtım yapıldı. Kapalıçarşı'nın çatısı, o eski klimaların, birtakım atık ve çevresel kirliliğinin olduğu bir dönemden modern bir döneme sağlıklı bir şekilde intikal etti. 10 milyon lira civarında bir maliyeti oldu. Bunun tamamını Valilik ve Fatih Belediyesi karşıladı.
Fatih Belediyesi - 28.10.2020
Fatih Belediyesinin Sıfır Atık Projesi'ne ödül
Fatih Belediyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayelerinde yürütülen 'Sıfır Atık Projesi' kapsamında Mobil Atık Toplama Aracı / Atığını Getir Projeye Katıl çalışmasıyla ödüle layık görüldü.
Fatih Belediyesi - 14.10.2020
Fatih Belediyesi 1. Fotoğraf Yarışması için başvurular sürüyor
Fatih Belediyesi ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) iş birliğiyle bu yıl ilki düzenlenen fotoğraf yarışmasına başvurular devam ediyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fatih Belediyesi Haberleri | Fatih Belediyesi Haber - Haberler - Fatih Belediyesi haberleri, son dakika fatih belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Kadırga Sanat Galerileri Ebru Sanatının Son 500 Yılı sergisiyle açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 20:52:33. #1.15#
title