EMMANUEL MACRON HABERLERİ

Emmanuel Macron haber, Emmanuel Macron son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Emmanuel Macron

Emmanuel Macron

Doğum Yeri Fransa
Doğum Tarihi 21.12.1977 - ...

Emmanuel Macron Kimdir ?

Emmanuel Macron 21 Aralık 1977 yılı, Amiens doğumlu, Fransız bankacı, bürokrat ve siyasetçi. 2017 Fransa cumhurbaşkanlığı seçiminde kurucusu olduğu merkez parti En Marche'ın adayı olup, cumhurbaşkanı seçilmiştir. İlk yılları ve eğitimi : Amiens'da Emmanuel Jean-Michel Frédéric Macron ismiyle doğdu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Emmanuel Macron - 26.10.2020
Son dakika haber... Pakistan Ulusal Meclisi ve Senatosundan Fransa'ya kınama
Gelen son dakika haberine göre Pakistan'da federal parlamentonun alt kanadı Ulusal Meclis ile üst kanadı Senato, "küfür içeren" karikatürleri ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam'a karşı "nefret dolu" açıklamalarını oy birliği ile kınadı.
Emmanuel Macron - 26.10.2020
Son dakika haberleri | İran Devrim Muhafızları'ndan Fransa'ya tepki
Edinilen son dakika gelişmesine göre İran Devrim Muhafızları tarafından yapılan açıklamada, Hz. Muhammed'e yapılan saygısızlık ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un açıklamaları kınanarak, "İslam karşıtlığı başarısız olmuş bir projedir ve ABD ile birlikte Siyonist İsrail rejiminin çöküşünü hızlandırmaktadır" denildi.
Emmanuel Macron - 26.10.2020
Son dakika haber | Endonezya'daki Muhammadiyah Cemaati'nden Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a kınama
Son dakika gündem haberi... Endonezya'da ikinci büyük İslami kuruluş Muhammadiyah Cemaati, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtı açıklamalarını kınadı.
Emmanuel Macron - 26.10.2020
Son dakika haber: Fransa İslamofobi ile Mücadele Kolektifi güvenlik nedeniyle çalışmalarını yurt dışında sürdürecek
Son dakika haberler... Fransa'da çalışmalar yapan Fransa İslamofobi ile Mücadele Kolektifi (CCIF), Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron yönetiminin Müslümanlar'a yönelik tutumu nedeniyle ülkede güvende olmadıklarını ve çalışmalarını bundan sonra yurt dışında sürdüreceklerini bildirdi.
Emmanuel Macron - 26.10.2020
Fransa'da muhalefet lideri Melenchon: "Macron, kontrolünü kaybetti"
Fransa'da eski Cumhurbaşkanı adayı, aşırı sol hareket "Boyun Eğmeyen Fransa"'nın lideri ve milletvekili Jean-Luc Melenchon, Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'a, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile tartışmasında destek vermeyeceğini, Macron'un durumun kontrolünü tamamen kaybettiğini bildirdi.
Emmanuel Macron - 26.10.2020
Katar, Hazreti Muhammed'e yönelik hakaret açıklamalarına tepki gösterdi
Fransa'da 16 Ekim'de Hazreti Muhammed'e hakaret içerikli karikatürleri derste öğrencilerine gösteren bir öğretmenin başı kesilerek öldürülmesinin ardından, siyasetçilerin büyük bir kısmının İslam'ı ve Müslümanları hedef alan açıklamalarda bulunması tartışma ve İslam dünyasında protestolara yol açtı. Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron son dönemdeki bir açıklamasında, Hazreti Muhammed'e yönelik karikatürleri yayınlamaktan geri durmayacaklarını söylemişti.
Emmanuel Macron - 26.10.2020
Son Dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Fransız mallarını boykot çağrısına ATO'dan destek
Baran, Erdoğan'ın boykot çağrısına yaptığı yazılı açıklamayla destek verdi. Baran, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un teşvikiyle Fransa'da İslam dinine ve Müslümanlar'a yönelik çirkin saldırıların kabul edilemez olduğunu belirtti.
Emmanuel Macron - 26.10.2020
Filistin Alimler Birliği'nden Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un İslam karşıtı tutumuna tepki
Gazze'de alimler, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un ifadeleri ve bazı Fransız yetkililerin İslam karşıtı uygulamalarını protesto etti.
Emmanuel Macron - 26.10.2020
Bağdat'ta Fransa Büyükelçiliği önünde protesto
Irak'ın başkenti Bağdat'ta, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtı açıklamalarına tepkiler sürerken, Şii gruplar Fransa Büyükelçiliği önünde protesto düzenledi.
Emmanuel Macron - 26.10.2020
Son dakika haberleri | Pakistanlı siyasetçiler ve ilim insanları Fransız mallarına boykot çağrısı yaptı
Gelen son dakika haberine göre Pakistan'da siyasetçiler ve ilim insanları, Fransa'da başta Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron olmak üzere yetkililerin Hazreti Muhammed'i hedef alan karikatürleri savunmaları ve İslam karşıtı açıklamalarının ardından Fransız ürünlerine karşı boykot çağrısı yaptı.
Emmanuel Macron - 26.10.2020
Paul Pogba, Fransız Milli Takımı'nı bıraktığı iddialarını yalanladı
İngiliz futbol takımı Manchester United'ın yıldızı Paul Pogba, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam'ın uluslararası terörizmin kaynağı olduğunu iddia ettiği açıklamalarının ardından Fransa Milli Takımını bıraktığına dair çıkan söylentileri yalanladı.
Emmanuel Macron - 26.10.2020
Pogba, Fransa Milli Takımı'ndan ayrılacağına dair söylentileri yalanladı
İngiliz futbol takımı Mancester Utined'ın yıldızı Paul Pogba, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un yorumları üzerine Fransa Milli Takımı'ndan ayrılacağına dair söylentileri yalanladı.
Emmanuel Macron - 26.10.2020
Son dakika haber: FLAŞ... FLAŞ...
Son dakika habere göre İngiliz futbol takımı Mancester Utined'ın yıldızı Paul Pogba, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un yorumları üzerine Fransa takımından ayrılacağına dair söylentileri yalanladı.
Emmanuel Macron - 26.10.2020
Fransa'ya karşı öfke dalga dalga yayılıyor
Birçok Arap ülkesinde Hz. Muhammed Peygambere yönelik çirkin karikatürlere ilişkin açıklamalar nedeniyle Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a öfke büyüyor. Hafta sonu birçok ülkedeki mağazalarda Fransız ürünleri boykot edildi. Macron'un resimleri ise ateşe verildi.   Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'a Türkiye'nin ardından Katar, Kuveyt, Fas, Libya ve Ürdün gibi Arap ülkelerinden de tepki geldi.
Emmanuel Macron - 26.10.2020
MEDEF Başkanı de Bezieux: "Arap ülkelerindeki boykot çağrıları Fransız şirketler için kötü haber"
Fransız İş Adamı ve Sanayiciler Derneği (MEDEF) Başkanı Geoffroy Roux de Bezieux, iş dünyasını, Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtı tutumu nedeniyle Arap ülkelerinde Fransız ürünlerini boykot çağrılarına direnmeye davet ederek, bunun yerli şirketler için "iyi bir haber"...
Emmanuel Macron - 26.10.2020
Son dakika haber | Pogba, Fransa Milli Takımı'nı bıraktığı iddialarını yalanladı
Gelen son dakika haberine göre Fransız futbolcu Paul Pogba, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtı ifadeleri üzerine milli takımı bıraktığı yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı.
Emmanuel Macron - 26.10.2020
Son dakika haberleri... Sakarya'daki sivil toplum kuruluşları Fransa ile ticaretin durdurulması çağrısı yaptı
Edinilen son dakika gelişmesine göre Sakarya'da, 67 sivil toplum kuruluşunu (STK) temsil eden Sakarya Milli İrade Sivil Toplum Kuruluşları, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtlığı nedeniyle, bu ülkeyle ticaretin durdurulması çağrısında bulundu.
Emmanuel Macron - 26.10.2020
Pakistan Başbakanı Han'dan Facebook'a İslamofobik içeriklerin yasaklanması çağrısı
"Macron İslamofobi'yi cesaretlendiriyor" Han, Twitter hesabından dün paylaştığı mesajında, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam'a saldırarak, Müslümanların duygularını incittiğini ve İslamofobi'yi cesaretlendirdiğini vurgulamıştı.
Emmanuel Macron - 26.10.2020
Pakistan, Fransa Büyükelçisini Dışişlerine çağırdı
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtı başlattığı kampanyalarının ardından Fransa Büyükelçisi'nin Dışişlerine çağrıldığı öğrenildi.
Emmanuel Macron - 26.10.2020
İran Güvenlik Konseyi Sekreteri Şemhani: "Macron'un İslam karşıtı tutumu, siyasetteki acemiliğinin bir göstergesidir"
İran Ulusal Güvenlik Yüksek Konseyi Genel Sekreteri Ali Şemhani, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam'a yönelik sözlerini "Siyasetteki acemiliğinin açık bir göstergesi" olarak nitelendirdi.
Emmanuel Macron - 26.10.2020
FLAŞ... FLAŞ.... FLAŞ...
Pakistan, Fransa'nın büyükelçisini Dışişleri Bakanlığı'na çağırdı. Pakistan Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtı başlattığı kampanyalar ve Fransa'da Hz.
Emmanuel Macron - 26.10.2020
Histerinin ortasında Fransa: İslamofobiden toplumsal düşmanlığa
Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un ve devletin diğer üst kademesinin, Fransa içinde Fransız toplum yapısına karşı bölgeler olduğuna, cemaatçiliğin cumhuriyeti böldüğüne dair söylemi, böylece sembolik bir vakayla topluma da ilk elden kanıtlanırken, hükümet kanadından hukuk devletini askıya alan yeni önlemlerin yolda olduğu açıklandı.
Emmanuel Macron - 26.10.2020
Pakistan'dan Fransa'ya protesto notası
Pakistan'ın, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam'a karşı "sorumsuzca" açıklamaları ve "küfür" içerikli karikatürler nedeniyle Paris yönetimine protesto notası verdiği bildirildi.
Emmanuel Macron - 26.10.2020
Macron Arapça paylaşımla meydan okudu
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, sosyal medya hesabından Arapça açıklama yaparak "Asla pes etmeyeceğiz.
Emmanuel Macron - 26.10.2020
Fransız web sitelerine siber saldırılar düzenlendi
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtı tutumu ve ülkede Hazreti Muhammed'e hakaret içerikli karikatürlerin yayınlanmasına tepki olarak başlatılan Fransız ürünlerini boykot kampanyalarının ardından birçok Fransız internet sitesine siber saldırı düzenlendi.
Emmanuel Macron - 26.10.2020
Filistinliler Fransa'ya tepki olarak Türk bayrağı taşıdı
Filistin'de, İslam'a ve Hazreti Muhammed'e hakaret içeren karikatürlerin yayınlanmasına tepki olarak düzenlenen gösterilerde protestocular Türk bayrağı taşıdı, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un posterlerini yaktı.
Emmanuel Macron - 25.10.2020
Hristiyan Araplar da Fransa'nın İslam karşıtı tutumuna tepki gösterdi
Fransa'da 16 Ekim'de Hazreti Muhammed'e hakaret içerikli karikatürleri derste öğrencilerine gösteren bir öğretmenin başı kesilerek öldürülmesinin ardından, siyasetçilerin büyük bir kısmının İslam'ı ve Müslümanları hedef alan açıklamalarda bulunması tartışma ve İslam dünyasında protestolara yol açtı. Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron son dönemdeki bir açıklamasında, Hazreti Muhammed'e yönelik karikatürleri yayınlamaktan geri durmayacaklarını söylemişti.
Emmanuel Macron - 25.10.2020
Son dakika haber: Libya Devlet Konseyi, Fransa'ya tepki olarak Total firmasıyla yapılan petrol anlaşmasının iptalini istedi
Son dakika haberi... Libya Devlet Yüksek Konseyi (DYK), Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtı tutumuna tepki olarak Fransa ile ekonomik ilişkilerin durdurulması ve Fransız petrol devi Total ile yapılan petrol anlaşmasının feshedilmesi için hükümete çağrıda bulundu.
Emmanuel Macron - 25.10.2020
Son dakika haberleri... Fransa'da Ürdünlü iki kardeşe ırkçı şiddet: "Burası Fransa niye Arapça konuşuyorsunuz"
Son dakika haberler... Fransa'da Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron yönetiminin İslam ve Müslümanlar'ı hedefe koyması ile ülkede İslamofobik ve ırkçı saldırılar artmaya başladı.
Emmanuel Macron - 25.10.2020
Tunuslu milletvekili, Fransa'ya tepki olarak Frankofoni zirvesinin iptal edilmesini istedi
Fransa'da 16 Ekim'de Hazreti Muhammed'e hakaret içerikli karikatürleri derste öğrencilerine gösteren bir öğretmenin başı kesilerek öldürülmesinin ardından, siyasetçilerin büyük bir kısmının İslam'ı ve Müslümanları hedef alan açıklamalarda bulunması tartışma ve İslam dünyasında protestolara yol açtı. Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron son dönemdeki bir açıklamasında, Hazreti Muhammed'e yönelik karikatürleri yayımlamaktan geri durmayacaklarını söylemişti.
Emmanuel Macron - 25.10.2020
Fransa, Arap ülkelerindeki boykot ve eylemlerin durdurulmasını istedi
Fransa, Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtı tutum sergilemesi nedeniyle Arap ülkelerinde Fransız ürünlerinin boykot edilmesine yönelik çağrılar ve eylemlerin durdurulmasını talep etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Emmanuel Macron Haberleri | Emmanuel Macron Kimdir - Haberler - Emmanuel Macron haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Emmanuel Macron kimdir, hayatı ve biyografisi. Fransa Girişimciler Hareketi'nden boykot açıklaması: 'Şantajlara boyun eğmek söz k
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 22:14:21. #1.14#
title