Doğum Haberleri

Doğum haber, Doğum son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Doğum - Bugün
15 Ekim 2021 Haberleri
15 Ekim 2021 Manşet Haberleri.
Doğum - Bugün
AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş: "Afganistan'daki saldırıyı lanetle kınıyorum"
14 metre 53 santimetre kubbe yüksekliğiyle 1453 İstanbul'un fethine atfedilen cami, aynı zamanda engelli vatandaşlar düşünülerek tasarlandı. İçinde engelli rampası ve asansörü bulunan camiinin minare yüksekliği 24 metre 53 santimetre. Kubbeye ait alem bitiş yüksekliği 15 metre 71 santimetre ile Peygamber Efendimiz'in doğumuna atfedildi.
Doğum - Bugün
Mevlana'nın 22. kuşak torunu Manisa'daki törene katıldı
"Kütüphanelerde yer bulan Mevlana'nın eserlerinden, sadece bugün değil, aslında yüzyıllardır ilham aldığımızı görüyoruz. Onun sadece doğumunu değil vefatını da Şeb-i Aruz törenleri kapsamında büyük bir coşkuyla kutluyor; kendisinin öğretilerini her fırsatta anmaya devam ediyoruz" ifadelerine yer veren Doç.
Doğum - Dün
Gaziosmanpaşa'da yeniden inşa edilen Çifte Minare Camisi ibadete açıldı
Kubbeye ait alem yüksekliği ise Hazreti Muhammed'in doğumuna atfen 15,71 metre olarak inşa edildi.
Doğum - Dün
Başkan Gürkan,Mevlid Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı
O, BİZ İNANANLARA BİRLİK VE BERABERLİĞİ, YARDIMLAŞMAYI VE DAYANIŞMAYI ÖĞÜTLEDİ Mevlid Kandili ve Mevlidi Nebi Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in (SAV) doğum günü olan Mevlid Kandilini idrak etmenin huzur ve mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
Doğum - Dün
Son dakika haberleri: Slovenya Başbakanı Jansa'nın Twitter mesajına AB içinde tepkiler sürüyor
Kolajın ortasında Macaristan doğumlu Amerikalı Yahudi iş adamı George Soros, etrafında ise bazı AP milletvekilleri bulunuyordu.
Doğum - Dün
Red Bull Sporcusu Greg Callaghan "Dawn till Dusk" için Kapadokya'ya geliyor
Türkiye, zorlu formatıyla daha önce hiç görülmemiş bir bisiklet organizasyonuna ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Dağ bisikletindeki 3 disiplin, cross-country, downhill ve enduroyu tek yarışa sığdıran Red Bull Dawn till Dusk, 23 Ekim'de Kapadokya'da gerçekleştirilecek. Eşsiz manzarasıyla ziyaretçilerini kendine aşık eden Kapadokya'da gün doğumu ve ilk hava balonunun kalkışıyla başlayacak olan yarışa, yüzlerce bisikletçinin yanı sıra Red Bull sporcusu Greg Callaghan da katılacak.
title