Doğu Karadeniz Haberleri

Doğu Karadeniz haber, Doğu Karadeniz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Doğu Karadeniz - Bugün
Yurtta hava durumu
Yapılan son değerlendirmelere göre, yurt genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara'nın doğusu, Akdeniz, İç Anadolu'nun güney ve batısı, Orta ve Doğu Karadeniz ile Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir, Kütahya, Afyonkarahisar, Yozgat, Sivas, Erzincan, Erzurum, Kars ve Ardahan çevrelerinin sağanak ve...
Doğu Karadeniz - Bugün
Doğu Karadeniz için "kuvvetli yağış" uyarısı
Trabzon, Giresun ve Rize ile Artvin'in kıyı kesimlerinde bugün yerel olarak kuvvetli yağış bekleniyor.
Doğu Karadeniz - Dün
Doğu Karadeniz için sağanak uyarısı
Rize il geneli ve Artvin'in kıyı kesimlerinde yerel olarak kuvvetli ve çok kuvvetli sağanak bekleniyor.
Doğu Karadeniz - Dün
Yurtta hava durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığı kuzey, iç ve batı kesimlerde azalmaya devam edecek, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak. Rüzgarın, genellikle güneyli, Marmara, Kuzey Ege, Batı Karadeniz ile zamanla Orta ve Doğu Karadeniz'de kuzey yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette, yağış alan yerler ile Marmara'nın güneybatısı, Kuzey Ege, Doğu Karadeniz kıyıları, Sinop ve Samsun çevrelerinde yer yer kuvvetlice (30-50 km/sa) esmesi bekleniyor.
Doğu Karadeniz - 17.10.2020
Çaykur Rizesporlu taraftarlardan kan bağışı kampanyasına destek
Başkan Kartal, Çaykur Rizespor Kulübü ile Doğu Karadeniz Kızılay Bölge Başkanlığı tarafından "Sevdan için Kan Ver" sloganı ile yürütülen kan bağışı kampanyasına destek veren taraftarlarla da bir süre sohbet etti.
Doğu Karadeniz - 17.10.2020
Yurtta hava durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığı yağış alan yerlerde 1-3 derece azalacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak, yurt genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyredecek. Rüzgarın, genellikle batı ve güneybatı, Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında doğu ve kuzeydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, yağış anında yer yer kuvvetli (30-50 km/sa) esmesi bekleniyor.
Doğu Karadeniz - 16.10.2020
Karadeniz Bölgesinden yapılan ihracatın dörtte biri Trabzon'dan
TR90 Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane, Giresun ve Ordu illerini kapsayan Doğu Karadeniz alt Bölgesinden ise gerçekleştirilen ihracatın ise yüzde 59'u tek başına Trabzon ili tarafından gerçekleştirildi.
Doğu Karadeniz - 16.10.2020
Doğu Karadeniz'de konut satışı yüzde 5 azaldı
Türkiye'de 2020 yılı Eylül ayında satılan konut sayısı geçen yılın aynı ayına göre yüzde 6,9 azalarak 136 bin 744 olurken, aynı dönemde Doğu Karadeniz'de de yüzde 5 azalarak 3 bin 583 oldu.
Doğu Karadeniz - 15.10.2020
İki kalkınma ajansına 14 personel alınacak
Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) ile Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansında (DOKA) istihdam edilmek üzere 14 personel alınacak.
Doğu Karadeniz - 15.10.2020
Yurtta hava durumu
Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Ege, Batı Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları, İskenderun Körfezi ile Çanakkale, Sakarya, Bilecik, Antalya, Burdur, Eskişehir ve Ordu çevreleri ile Çankırı'nın kuzey ilçelerinin sağanak ve...
Doğu Karadeniz - 13.10.2020
Meteorolojiden sağanak uyarısı
Marmara'nın güney ve doğusu, Ege, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Karadeniz kıyıları ile Antalya, Zonguldak, Düzce, Çankırı, Eskişehir, Giresun ve Ordu çevrelerinde gök gürültülü sağanak bekleniyor.
Doğu Karadeniz - 13.10.2020
Doğu Karadeniz'den yapılan su ürünleri ihracatı yüzde 38 arttı
Doğu Karadeniz'den yılın 9 ayında yapılan su ürünleri ihracatı, geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 38 artarak 37 milyon 389 bin 615 dolara ulaştı.
Doğu Karadeniz - 12.10.2020
Çaykur Rizespor, "Sevdan için Kan Ver" sloganı ile kan bağışı kampanyasına destek verdi
Çaykur Rizespor ve Doğu Karadeniz Kızılay Bölge Başkanlığı tarafından yürütülen ortak çalışma ile 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'nda kampanya başlatıldı.
Doğu Karadeniz - 12.10.2020
Yeni Zigana Tüneli'nin havalandırma sistemi Avrupa'da ilk olacak
Doğu Karadeniz'i Orta Doğu, Kafkaslar ve İran'a bağlayan tarihi İpek Yolu'nda Gümüşhane yönünde Nisan 2016'da, Trabzon yönünde ise Ağustos 2016'da yapımına başlanan projede, yerin yaklaşık 700 metre altında 24 saat esasına göre çalışılıyor.
Doğu Karadeniz - 10.10.2020
DOKA ile TTSO arasında protokol imzalandı
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) ile Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) arasında, bölgedeki coğrafi işaretli ürünler ekosistemine katkı sağlayacak "Dijital Denetleme ve Satış Portalı" projesi protokol sözleşmesi imzalandı.
Doğu Karadeniz - 8.10.2020
Akçaabat Belediye Başkanı Ekim immün plazma bağışında bulundu
Akçaabat Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tanısı konulan ve tedavisinin ardından sağlığına kavuşan Başkan Ekim'in, Türk Kızılay Doğu Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürlüğüne plazma bağışında bulunduğu belirtildi.
Doğu Karadeniz - 8.10.2020
Son dakika haberi! Doğu Karadeniz'de yol sorunlarının büyük bölümü komşulardan kaynaklanıyor
Son dakika haberler... Doğu Karadeniz Bölgesi'nde özellikle köy içi yollarda yaşanan ulaşım sorunlarının büyük bölümü komşulardan kaynaklanıyor.
Doğu Karadeniz - 7.10.2020
TİGEM, Muğla'da 1885 ton narenciyeyi ihale ile satışa sundu
İhale ile ilgili şartname, Dalaman Tarım İşletmesi Müdürlüğünde, genel müdürlüğün web sayfasında, İzmir, Muğla, Antalya, Mersin ticaret borsaları ile Ege, Akdeniz, Batı Akdeniz, Uludağ, Doğu Karadeniz, İstanbul ihracatçılar birliklerinde görülebilecek.
Doğu Karadeniz - 6.10.2020
Karadeniz Bölgesi'nde 6 ildeki 16 okulda teknoloji ve yetenek atölyesi kurulacak
Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) kapsamında desteklenen projenin ortaklığını, TR90 bölgesinde yer alan Trabzon, Ordu, Giresun, Artvin, Gümüşhane ve Rize'de Milli Eğitim Müdürlüklerinin üstlendiği aktarıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Doğu Karadeniz Haberleri | Doğu Karadeniz Haber - Haberler - Doğu Karadeniz haberleri, son dakika doğu karadeniz haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haber... - En güzel Laz Böreğini yapmak için yarıştılar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 18:11:56. #1.15#
title