Doğu Karadeniz Haberleri

Doğu Karadeniz haber, Doğu Karadeniz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Doğu Karadeniz - Bugün
Artvin'in ihtişamlı şelalelerinden Mençuna ziyaretçilerini büyülüyor
Bölgede, Arhavi Kaymakamlığı ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansının yürüttüğü Mençuna Şelalesi Yürüyüş Yolu Projesi kısa süre önce tamamlandı.
Doğu Karadeniz - Dün
Doğu Karadeniz'deki en zengin kesimin geliri en yoksul kesimin gelirinin 5,8 katı oldu
Doğu Karadeniz'deki en zengin kesimin geliri en yoksul kesimin gelirinin 5,8 katı oldu.
Doğu Karadeniz - Dün
Türkiye'de en yüksek gelir İstanbul'da
Gelir eşitsizliği en fazla İstanbul bölgesinde P80/P20 oranı, en yüksek gelire sahip yüzde 20'lik grubun gelirinin en düşük gelire sahip yüzde 20'lik grubun gelirine oranı şeklinde hesaplanıyor. Bu oran küçüldükçe gelir eşitsizliği azalıyor. Söz konusu oran Türkiye genelinde 8 iken bu değerin en düşük olduğu bölgeler 4,6 ile "Doğu Marmara", 5,8 ile "Doğu Karadeniz" ve "Orta Anadolu" olarak kayıtlara geçti.
Doğu Karadeniz - 18.06.2021
Vali Ünlü, Doka 141.Yönetim Kurulu Toplantısına Katıldı
Valimiz Sayın Enver Ünlü, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA)'nın Artvin'de yapılan yönetim kurulu toplantısına katıldı.
Doğu Karadeniz - 14.06.2021
Giresun'da ulaştırma ve altyapı yatırımları 7,8 milyar liraya ulaştı
Doğu Karadeniz'i, İç Anadolu ve Akdeniz'e bağlayan 2 bin 200 rakımlı Eğribel Geçidi'nde tünel yapım çalışmalarının devam ettiğini belirten Öztürk, şöyle devam etti: "Tünel içindeki kazı ve destekleme çalışmaları bitti.
Doğu Karadeniz - 14.06.2021
Doğu Karadeniz'den yılın ilk 5 ayında 12 ülkeye 35,2 milyon dolarlık su ürünleri ihraç edildi
Doğu Karadeniz'den yılın 5 ayında yapılan su ürünleri ihracatı, geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 196 artarak 35 milyon 215 bin 688 dolara ulaştı.
Doğu Karadeniz - 14.06.2021
Yurtta hava durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, Ardahan çevreleri ile Adana'nın kuzey ve Kahramanmaraş'ın batı kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü...
Doğu Karadeniz - 10.06.2021
Dünya Bankası'ndan Türkiye'deki nehir havzaları için 135 milyon dolarlık finansman
Projeyle Doğu Karadeniz'de yer alan Bolaman Nehir Havzası ve İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan Çekerek Nehir Havzası'nda dayanıklı altyapı hizmetlerinin oluşturulmasının ve bölgede yaşayan halkın geçim kaynaklarının iyileştirilmesinin amaçladığı belirtilen açıklamada, kredi tutarının ise 135 milyon dolar olduğu kaydedildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Doğu Karadeniz Haberleri | Doğu Karadeniz Haber - Haberler - Doğu Karadeniz haberleri, son dakika doğu karadeniz haber ve gelişmeleri burada. Bir ayda yaklaşık 2 bin Arap turist Trabzon'a geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 20:50:12. #1.16#

title