DİYARBAKIR VALİLİĞİ HABERLERİ

Diyarbakır Valiliği Haberleri

Diyarbakır Valiliği haber, Diyarbakır Valiliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Diyarbakır Valiliği - 12.11.2020
Diyarbakır'da 65 yaş ve üstü vatandaşlara sokağa çıkma kısıtlaması
Karara ilişkin Diyarbakır Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, "Korona virüs salgınının İlimizdeki seyrine göre hasta ve temaslı kişi, ağır hasta, entübe, vefat sayıları ile 65 yaş ve üzeri hastaların bu kategorilerdeki oranında yaşanan artışa göre 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın gün içerisinde saat 10.
Diyarbakır Valiliği - 30.10.2020
Türkiye İzmir için tek yürek
Diyarbakır Valiliği koordinasyonunda AFAD İl Müdürlüğüne bağlı 10 personel, Büyükşehir Belediyesine bağlı itfaiye ekipleri ile enkaz görüntüleme ve sismik dinleme cihazları, tahkimat setleri, jeneratör, ayırıcı ve kesici aletler, 2 kazıcı delici ve aydınlatma projektörleri deprem bölgesine sevk edildi.
Diyarbakır Valiliği - 26.10.2020
Diyarbakır Valiliğinden dolandırıcılık uyarısı
Diyarbakır Valiliği, vali ve valilik çalışanlarının isimlerini kullanarak para isteyen kişilerin emniyet birimlerine bildirilmesini istedi.
Diyarbakır Valiliği - 26.10.2020
Diyarbakır Valiliğinden dolandırıcılık uyarısı
Diyarbakır Valiliği, Vali Münir Karaloğlu ve valilik çalışanlarının isimlerinin kullanılarak vatandaşlardan para istenildiği bilgisinin geldiğini belirterek, dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.
Diyarbakır Valiliği - 2.10.2020
Diyarbakır'da etkinlikler 2 ay ertelendi
Diyarbakır Valiliği, korona virüs tedbirleri kapsamında sivil toplum kuruluşları, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları ile üst kuruluşları, birlikler ve kooperatifler tarafından düzenlenecek olan etkinliklerin 2 ay ertelendiğini açıkladı.
Diyarbakır Valiliği - 12.9.2020
Diyarbakır'da kamu kurum ve kuruluşlarının mesai saatlerinde değişiklik
Diyarbakır Valiliği, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının yayılımının önlenmesi amacıyla kamu kurum ve kuruluşlarında mesai saatlerinin değiştirilmesine karar verildiğini bildirdi.
Diyarbakır Valiliği - 9.9.2020
Diyarbakır Surları eski ihtişamına kavuşacak
Kültür Bakanlığı, Diyarbakır Rölöve ve Anıtlar Müdürlüğü, Diyarbakır Valiliği ve Büyükşehir Belediyesinin koordinasyonu ile yürütülen restorasyonda, yapısal hasarların giderilmesine yönelik güçlendirme, konservasyon ve mimari gerekliliklere göre tamamlamaları içeren minimum müdahale ilkesine uyarak onarım yapılacak.
Diyarbakır Valiliği - 20.8.2020
DİYARBAKIR Büyükelçiden Vali Karaloğlu'na Japon turistlerle ilgili ortak çalışma önerisi
Kente gelen Japonya'nın Ankara Büyükelçisi Akio Miyajima ve beraberindeki heyet, Diyarbakır Valiliği'ni ziyaret etti.
Diyarbakır Valiliği - 18.8.2020
Amed Sportif Faaliyetler'de kongre tarihi belli oldu
2. Lig takımlarından Amed Sportif Faaliyetler'de uzun süredir yapılmak istenen ancak pandemi süreci nedeniyle İçişleri Bakanlığı'ndan izin alınamadığı için her defasında ertelenen kongrenin tarihi nihayet belli oldu. Diyarbakır Valiliği aracılığıyla İçişleri Bakanlığı'na yapılan kongre yapma izin başvurusu sonuçlandı.
Diyarbakır Valiliği - 23.7.2020
Diyarbakır Valiliği önündeki cadde tek yönlü trafiğe açıldı
Diyarbakır'da güvenlik amacıyla 4 yıl önce trafiğe kapatılan Valilik hizmet binası önündeki cadde, vatandaşların talepleri üzerine, tek yönlü ulaşıma açıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Diyarbakır Valiliği Haberleri | Diyarbakır Valiliği Haber - Haberler - Diyarbakır Valiliği haberleri, son dakika diyarbakır valiliği haber ve gelişmeleri burada. Diyarbakır'da yeni mezar yeri oluşturuldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.12.2020 05:16:42. #1.15#
title