ÇUBUK BELEDİYESİ HABERLERİ

Çubuk Belediyesi Haberleri

Çubuk Belediyesi haber, Çubuk Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çubuk Belediyesi - Dün
Çubuk'un yöresel ürünleri Altınköy'de beğeniye sunuldu
Çubuk Belediyesi tarafından organize edilen ve Çubuk Birlik Kadın Girişimi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, Aile Destek Merkezi (ADEM) ile Çubuk Turşucular ve Yaş Sebze, Meyve Üretim Kooperatifi üyelerinin el emeği göz nuru ürünlerinin tanıtılacağı stantlar, bir hafta açık kalacak.
Çubuk Belediyesi - 24.9.2020
Çubuk'ta sokak hayvanlarına sağlık hizmeti
Çubuk Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Mehmet Akif Topçu, yaptığı yazılı açıklamada, 2020 yılında 9 ay içerisinde 300 sokak köpeğinin kısırlaştırılarak doğaya salındığını belirtti.
Çubuk Belediyesi - 15.9.2020
Belediyenin açtığı BESYO hazırlık kurslarından yüzde 60 başarı
Çubuk Belediyesi Engelsiz Spor Kulübü tarafından açılan kursa 20 öğrenci katılırken, öğrencilerden 12'isi hayallerindeki Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünü kazanarak üniversiteli oldu.
Çubuk Belediyesi - 11.9.2020
Kuyuya düşen köpekleri belediye ekipleri kurtardı!
Güldarpı Mahallesi'nde bir kuyudan köpek sesleri geldiğini duyanlar durumu, Çubuk Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekiplerine bildirdi.
Çubuk Belediyesi - 7.9.2020
Çubuk Belediye Meclisi üyelerinden akülü sandalye bağışı
Çubuk Belediyesi Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı'nda konuşan Belediye Başkanı Baki Demirbaş, Sosyal İşler Yaşlılar ve Engelliler Komisyonunca verilen önergeyle engellilerin ihtiyaçları konusunda ilçede farkındalık oluşturmak istediklerini anlattı.
Çubuk Belediyesi - 4.9.2020
Son dakika! Çubuk'taki orman yangını kontrol altına alındı
Karagöl Tabiat Parkı yakınlarındaki Yıldırımevci Göleti civarında dün çıkan orman yangınına, çevre il ve ilçelerden çok sayıda orman yangın söndürme ekibinin yanı sıra Çubuk Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesine ait iş makineleri ile itfaiye ekipleriyle müdahale edildi.
Çubuk Belediyesi - 20.8.2020
Çubuk'ta cadde ve sokaklar dezenfekte edildi
Çubuk Belediyesi ekipleri tarafından yeni tip koronavirüse (Kovid - 19) karşı alınan tedbirler kapsamında, hastaneler, toplu taşıma araçları, taksi durakları, siyasi parti binaları, alışveriş merkezleri, vatandaşların yoğun ziyaret ettiği belediye birimleri ile cadde ve sokaklarda dezenfeksiyon çalışması yürütülüyor.
Çubuk Belediyesi - 18.8.2020
Çubuk Turşusu Denetim Ekibi çalışmaya başladı
Çubuk Kaymakamlığı, Çubuk Belediyesi, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Ticaret Borsası ile Ziraat Odası tarafından oluşturulan Çubuk Turşusu Denetim Ekibi, hijyen başta olmak üzere sahte Çubuk turşusuyla mücadele için çalışmalarına yeniden başladı.
Çubuk Belediyesi - 17.8.2020
Ankara'dan kısa kısa
Çubuk Belediyesinden haşereyle mücadele Çubuk ilçesinde haşereyle mücadele çalışmalarına hız verildi.
Çubuk Belediyesi - 14.8.2020
Kovid-19 tedavisi tamamlanan Çubuk Belediye Başkanı Demirbaş taburcu edildi
Hastane çıkışında Demirbaş'ı Çubuk Belediyesi Engelsiz Spor Kulübü Başkanı Ahmet Koçyiğit ve sporcular alkışlarla karşıladı.
Çubuk Belediyesi - 11.8.2020
Çubuk'ta Yeni Sokak Sağlıklaştırma Projesi başladı
Çubuk Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından trafiğin akışını kolaylaştırmak amacıyla yürütülen faaliyetler kapsamında, Cengiz Topel Caddesi, Alparslan Caddesi ve Mevlana Sokak'ta çalışma yürütülüyor.
Çubuk Belediyesi - 28.7.2020
Çubuk Belediye Başkanı Demirbaş'a onursal başkanlık beratı
Çubuk Belediyesi Engelsiz Spor Kulübü Başkanı Ahmet Koçyiğit tarafından Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş'a onursal başkanlık beratı verildi.
Çubuk Belediyesi - 23.7.2020
Çubuk Belediyesi kurban kesim yerlerini denetledi
Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, kurban kesim yerlerini denetleyerek, kesim ruhsatı belgesi verdi.
Çubuk Belediyesi - 14.7.2020
15 Temmuz şehidi Ömer Takdemir mezarı başında anıldı
Anma programına, Çubuk Belediyesi Başkan Yardımcısı Lokman Kılıç, Jandarma Komutan Vekili Murat Sök, AK Parti İlçe Başkanı Erhan Kuşçu, Vakıf Müdürü Alaaddin Almış, Çubuk Terör Mağdurları Derneği Başkanı Zeki Avan, Belediye Meclis üyeleri, kurum temsilcileri ve şehit aileleri katıldı.
Çubuk Belediyesi - 14.7.2020
Çubuk Belediyesi'nde toplu iş sözleşmesi imzalandı
Çubuk Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.
Çubuk Belediyesi - 10.7.2020
Çubuk'ta düğün salonları dezenfekte edildi
Çubuk Belediyesi normalleşme sürecinde kontrollü olarak hizmet veren düğün, nikah ve toplantı salonlarında Kovid-19 tedbirleri kapsamında dezenfekte çalışmalarına devam ediyor.
Çubuk Belediyesi - 8.7.2020
Son dakika! Çubuk Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi
Son dakika haberi... Çubuk Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.
Çubuk Belediyesi - 7.7.2020
Çubuk'ta tarım işçilerinin kaldığı çadırlar dezenfekte edildi
Çubuk Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçeye çalışmak için gelen mevsimlik tarım işçilerinin kaldığı çadırları yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında dezenfekte etmeye başladı.
Çubuk Belediyesi - 7.7.2020
Çubuk'lu kadınlar, ürünlerini kurulan pazarda satarak ekonomiye katkı sağlıyor
Çubuk Belediyesi, piknikçilerin yoğun olarak kullandığı Çubuk-Karagöl yolu üzerinde birkaç noktada mahalle sakinlerinin ev ekonomilerine katkı sağlamaları için pazar oluşturdu.
Çubuk Belediyesi - 3.7.2020
Beden eğitimi öğretmeni adayları, tenisi sevdirmek için gönüllü eğitim veriyor
Ankara'nın Çubuk ilçesinde beden eğitimi öğretmenliği ataması bekleyen tenis antrenörü üç genç, Çubuk Belediyesi Engelsiz Spor Kulübü bünyesinde açılan kursta 7'den 77'ye herkese tenisi sevdirmeyi amaçlıyor.
Çubuk Belediyesi - 30.6.2020
Ankara Gençlik ve Spor Müdürü Çelik Çubuk'ta incelemelerde bulundu
Çelik'e ziyaretinden dolayı teşekkür eden Demirbaş, şunları kaydetti: "İlçemizde tüm gençlerimizin spor yapmasını istiyoruz. Bu nedenle belediyemiz bünyesinde açılan kulüplerde birçok branşta eğitim vermeye başladık. Hem kapalı spor salonu hem de Çubukabad Parkı'ndaki açık spor alanları tüm gün spor yapan çocuklarımız ile dolup taşıyor. Bu nedenle yeni spor alanlarına ihtiyacımız var. İnşallah Gençlik ve Spor Bakanlığımızın ve Müdürümüzün destekleriyle ilçemize yeni spor salonları kazandıracağız. Bu anlamda emek sarf eden herkese teşekkür ediyorum." Çelik'e ziyaretinde İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Seyda Topal ve Çubuk Belediyesi Engelsiz Spor Kulübü Başkanı Ahmet Koçyiğit da eşlik etti.
Çubuk Belediyesi - 30.6.2020
Kendini çocuklara basketbolu sevdirmeye adadı
Yaklaşık 15 yıldır antrenörlük yapan ve uzun zamandır kendi gayretleriyle ilçede çocuklara basketbolu sevdirmeye çalışan Alparslan, Çubuk Belediyesi tarafından açılan Engelsiz Spor Kulübü bünyesinde oluşturulan basketbol kursunda çocuklara gönüllü olarak basketbol oynamayı öğretiyor.
Çubuk Belediyesi - 22.6.2020
Engelsiz Spor Kulübü 15 branşta hizmete başladı
Çubuk Belediyesi tarafından gençlere yönelik sportif faaliyetlerin artırılması amacıyla kurulan Çubuk Belediyesi Engelsiz Spor Kulübü 15 branşa hizmet vermeye başladı.
Çubuk Belediyesi - 22.6.2020
Son Dakika | Çubuk'ta cephe yenileme projesi başlatılıyor
Son dakika haberine göre Çubuk Belediyesi, çarşıdaki binaların cephelerini 3 milyon liralık projeyle iyileştirecek.
Çubuk Belediyesi - 22.6.2020
Kurban pazarlığı 1 sopa mesafesinde
Ankara'da yer alan Çubuk Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı'nda, yeni normaller kapsamında alıcı ve satıcı arasında tokalaşma yasaklandı.
Çubuk Belediyesi - 22.6.2020
Kurban pazarlığında "sopalı" dönem
İlçede uzun ve zahmetli bir sürecin ardından besiciler, emeklerinin karşılığını alabilmek umuduyla sabahın ilk saatlerinden itibaren Çubuk Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı'nın yolunu tutuyor.
Çubuk Belediyesi - 16.6.2020
Ceren'den, düşen Türk bayrağına örnek davranış
İlçeye bağlı Cumhuriyet Mahallesi'nde oturan Çubuk Belediyesi Engelsiz Spor Kulübü judo takımı sporcusu Ceren Arık, evlerinin penceresinden dışarıyı seyrettiği sırada, Türk bayrağının yerde olduğunu gördü.
Çubuk Belediyesi - 11.6.2020
Çubuk'ta itfaiye ekipleri korkulukta mahsur kalan yaralı kargayı kurtardı
Çubuk Belediyesi veteriner hekimlerince tedavi edilen karga, doğaya salındı.
Çubuk Belediyesi - 10.6.2020
Çubuk Belediye Meclisi 3 ay sonra yeniden toplandı
Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş başkanlığında, Çubuk Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya girişte meclis üyelerinin ateşleri ölçüldü, kolonya ikram edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çubuk Belediyesi Haberleri | Çubuk Belediyesi Haber - Haberler - Çubuk Belediyesi haberleri, son dakika çubuk belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Çubuk Altınköy'de.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.9.2020 20:07:46. #1.14#
title