BEKİR BOZDAĞ HABERLERİ

Bekir Bozdağ haber, Bekir Bozdağ son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bekir Bozdağ

Bekir Bozdağ

Doğum Yeri Yozgat / Türkiye
Doğum Tarihi 1.4.1965 - ...

Bekir Bozdağ Kimdir ?

1 Nisan 1965'te Yozgat Akdağmadeni'nde doğdu. Babasının adı Mehmet Duran, annesinin adı Nuriye'dir. Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun oldu. Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Dinler Tarihi Bilim Dalında Yüksek Lisans yaptı. Daha sonra Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Bekir Bozdağ - 7.11.2020
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Bozdağ, Fransız polisinin 4 çocuğa muamelesini kınadı Açıklaması
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ, Fransa'nın Albertville şehrindeki okullarında Hz. Muhammed'e hakaret içeren karikatürlerle ilgili öğretmenlerine verdikleri cevaplar nedeniyle 10 yaşındaki 4 çocuğun evlerini sabah erken saatlerde basan ve karakolda sorgulayan polisin...
Bekir Bozdağ - 14.10.2020
Anayasa Komisyonu Başkanı Bozdağ: "Yıldırım'ın paylaşımı saçmalık"
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ, Anayasa Mahkemesi üyesi Engin Yıldırım'ın Twitter hesabından yaptığı paylaşıma tepki göstererek, "Bu paylaşımı ve paylaşımı yapan üyeyi kınıyorum" dedi.
Bekir Bozdağ - 11.10.2020
AK Parti Yozgat Merkez İlçe 7. Olağan Kongresi'nde Kılıç güven tazeledi
AK Parti Yozgat Merkez İlçe 7. Olağan Kongresi'nde mevcut başkan Kürşat Kılıç, güven tazeledi. Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Yozgat Belediyesi Kentpark'ta düzenlenen kongrede konuşan AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, kongrelerin enerji ve güç tazelemenin yaşandığı, heyecan ve coşkunun arttığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği en önemli zeminler olduğunu söyledi.
Bekir Bozdağ - 2.10.2020
Son dakika haberi: Komisyonda, Tuma Çelik'in dokunulmazlığının kaldırılması kararı
TBMM Anayasa ve Adalet Karma Komisyonu, hakkında 'nitelikli cinsel saldırı' ve 'tehdit' suçlamasıyla fezleke düzenlenen bağımsız Mardin Milletvekili Tuma Çelik'in yasama dokunulmazlığının kaldırılmasına karar verdi. Komisyon Başkanı Tuma Çelik, "Karma komisyonumuz, Tuma Çelik'in dokunulmazlığının kaldırılmasına ve dosyanın Genel Kurul'a gönderilmesine karar vermiştir" dedi.  TBMM Anayasa-Adalet Karma Komisyonu, Bekir Bozdağ başkanlığında toplandı.
Bekir Bozdağ - 2.10.2020
Son dakika haberi... TBMM Karma Komisyonundan Bağımsız Milletvekili Çelik'in dokunulmazlığının kaldırılması kararı
Anayasa ve Adalet Komisyonu üyelerinden kurulu Karma Komisyon, AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ başkanlığında toplandı.
Bekir Bozdağ - 4.9.2020
Yozgat'ta ev yangını
Yozgat'ın Yerköy ilçesinde 7 katlı binanın altıncı katında bulunan evde çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü. Hüyük Mahallesi Bekir Bozdağ Bulvarı'nda bir apartmanda Süleyman Coşkun'a ait evde, henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.
Bekir Bozdağ - 3.9.2020
Son dakika haberleri | Dokunulmazlığının kaldırılması istenen Çelik'in raporu, TBMM Karma Komisyona sunuldu
Özkaya, "Karma Komisyon Başkanımız Sayın Bekir Bozdağ, ilgili milletvekiline 1 aylık savunma süresi verecektir.
Bekir Bozdağ - 15.8.2020
Son dakika... TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Bozdağ'dan Biden'ın açıklamalarına tepki Açıklaması
Son dakika haberi: TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, ABD Başkan Adayı Joe Biden'ın sözlerinin, ABD'nin Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı devirmek istediğinin itirafı olduğunu bildirdi.
Bekir Bozdağ - 22.7.2020
Tuma Çelik'in dokunulmazlık dosyası Karma Komisyonda
Bekir Bozdağ başkanlığında toplanan komisyon, görüntü alınmasının ardından çalışmasına basına kapalı olarak devam ediyor.
Bekir Bozdağ - 16.7.2020
TBMM Komisyonlarda görev dağılımları belli oldu
Anayasa Komisyonu: Başkan AK Parti Yozgat milletvekili Bekir Bozdağ, Başkanvekili AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Ali Özkaya, Sözcü AK Parti Kocaeli milletvekili Emine Zeybek, Katip AK Parti Mersin milletvekili Zeynep Gül Yılmaz.
Bekir Bozdağ - 14.7.2020
FETÖ'nün kanlı darbe girişiminin üzerinden 4 yıl geçti (1)
Ayrıca Akay Kavşağı'nda tankın üzerinden düşen 2, Dikimevi'nde ise ateşli silahla vurulan bir vatandaş hayatını kaybetti. Havada bulunan F-16'ların birinden saat 02.35'te Genelkurmay'a birkaç yüz metre mesafedeki TBMM'ye bomba atıldı. Aynı dakikalarda, TRT Genel Müdürlüğü binasını ele geçirmeye çalışan FETÖ mensubu askerler gözaltına alınmaya başlandı. Kurumun yayını saat 03.00'te normale döndü. Darbeci pilotlarlar Gölbaşı'ndaki TÜRKSAT tesislerine 4, TBMM'ye 2 bomba daha attı. TBMM'ye atılan bombalar 32 kişiyi yaraladı. Darbe girişiminin ardından yapılan tespite göre, Meclis'te yaklaşık 20 milyon liralık hasar meydana geldi. Bu sırada Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Meclis kürsüsünden, "Meclis burada dursun, burayı kapatıp aşağıya (sığınağa) gidersek bu millet meydana gelmez, bu millet 'Meclis bunlardan korktu' der.
Bekir Bozdağ - 10.7.2020
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Bozdağ: "Danıştay hukuka sahip çıktı"
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, "Danıştay 10. Dairesi, Ayasofya'yı müzeye çeviren Bakanlar Kurulu kararını iptal ederek hukuka ve hakka sahip çıktı.
Bekir Bozdağ - 19.6.2020
Sorgun'da millet bahçesi proje çalışmaları başladı
Güneş, "Millet bahçesinin ilçemize kazandırılmasına vesile olan başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum, Yozgat Milletvekilimiz Sayın Bekir Bozdağ ve AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yozgat Milletvekilimiz Sayın Yusuf Başer'e Sorgun halkı adına şükranlarımızı sunar, millet bahçesinin Sorgun'umuza Yozgat'ımıza ve ülkemize hayırlı olmasını diler, emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Bekir Bozdağ - 12.6.2020
İLKER BAŞBUĞ ADLİYEDE İFADE VERDİ
AK PARTİLİ MİLLETVEKİLLERİ ŞİKAYETÇİ OLMUŞLARDI AK Partili milletvekilleri Mustafa Elitaş, Bekir Bozdağ, Ahmet Aydın ile eski AK Partili milletvekilleri Mehmet Ceylan, Ahmet Müfit Doğan ve Yahya Doğan'ın şikayeti üzerine Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından İlker Başbuğ hakkında, "Hakaret" suçundan soruşturma başlatılmıştı.
Bekir Bozdağ - 12.6.2020
İLKER BAŞBUĞ ADLİYEDE İFADE VERDİ (1)
Halil Yılmaz / İstanbul DHA Genelkurmay Eski Başkanı İlker Başbuğ, bir televizyon kanalında yaptığı konuşması nedeniyle hakkında, "Hakaret" suçundan başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi.  Genelkurmay Eski Başkanı İlker Başbuğ, hakkında açılan soruşturma kapsamında İfade vermek üzere bugün öğleden sonra İstanbul Anadolu Adliyesi'ne gelerek ifade verdi  AK PARTİLİ MİLLETVEKİLLERİ ŞİKAYETÇİ OMUŞLARDI AK Partili milletvekilleri Mustafa Elitaş, Bekir Bozdağ, Ahmet Aydın ile eski AK Partili milletvekilleri, Mehmet Ceylan, Ahmet Müfit Doğan ve Yahya Doğan'ın şikayeti üzerine Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından İlker Başbuğ hakkında, "Hakaret" suçundan soruşturma başlatılmıştı.
Bekir Bozdağ - 9.6.2020
Son dakika haberleri! Anayasa Mahkemesi Başkanı Arslan, AYM'deki yemin töreninde konuştu Açıklaması
Törene, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahin, Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Muharrem Akkaya, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, yüksek yargı üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Bekir Bozdağ - 22.5.2020
Anayasa Komisyonu Başkanı Bozdağ'dan cami hoparlöründen müzik yayınına tepki Açıklaması
Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, "İzmir'de camilerin ses sistemine girilerek minarelerden müzik dinletilmesi alçakça bir saldırıdır; milletimizin sinir uçlarıyla oynamaktır.
Bekir Bozdağ - 21.5.2020
Fransa'da yükselen Avrupa'nın en büyük camisinin inşası için yardım kampanyası
Strazburg'da bu caminin inşasına izin veren ve onaylayan Fransız yetkililere de teşekkür eden Eren, "Caminin temel atma törenine (eski Başbakan Yardımcısı) Bekir Bozdağ gelmişti.
Bekir Bozdağ - 14.5.2020
Yozgat Belediye Başkanı Köse, engelli çocuğa elektrikli bisiklet hediye etti
Köse, kendilerini aileyle ilgili yönlendiren AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ'ı telefonla arayarak aileyle görüştürdü.
Bekir Bozdağ - 27.4.2020
Bekir Bozdağ'dan Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'a destek
Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Dinimiz İslam'ın hükümleri açıktır, bellidir.
Bekir Bozdağ - 5.4.2020
Haftanın tarihine bakış
2017- Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Suriye'nin Han Şeyhun bölgesinde kimyasal silah kullanıldığının bilimsel incelemeyle tespit edildiğini açıkladı.
Bekir Bozdağ - 11.3.2020
AA'nın Boşnakça, Hırvatça ve Sırpça yayını 8 yaşında
Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'da dönemin Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyinin Boşnak üyesi Bakir İzetbegovic ile Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'ın katılımıyla açılan AA temsilciliği ve BHS yayını, Türkiye'nin küresel anlamda artan etkinliğine paralel olarak hayata geçirilen çok dilli yayıncılığın başarılı örneklerinden biri oldu.
Bekir Bozdağ - 7.2.2020
AK Parti milletvekillerinden İlker Başbuğ için suç duyurusu
AK Parti milletvekilleri Mustafa Elitaş, Bekir Bozdağ ve Ahmet Aydın ile 3 eski milletvekili, asker kişilerin sivil mahkemelerde yargılanmasını sağlayan önergeyle ilgili iddiaları nedeniyle Genelkurmay eski Başkanı İlker Başbuğ ve CHP eski milletvekili Dursun Çiçek hakkında suç duyurusunda bulundu.
Bekir Bozdağ - 7.2.2020
AK Parti milletvekillerinden Başbuğ ve Çiçek hakkında suç duyurusu
Avukat Hüseyin Aydın ve Muammer Cemaloğlu'nun AK Parti milletvekilleri Mustafa Elitaş, Bekir Bozdağ ve Ahmet Aydın ile eski milletvekilleri Yahya Doğan, Mehmet Ceylan ve Ahmet Müfit Doğan adına Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına verdiği suç duyurusu dilekçesinde, Başbuğ'un katıldığı televizyon programındaki beyanlarının düşünce ve ifade özgürlüğü çerçevesinde değerlendirilemeyeceği belirtildi.
Bekir Bozdağ - 7.2.2020
AK Parti'li 6 milletvekilinden Başbuğ ve Çiçek hakkında suç duyurusu
Bekir Bozdağ, Mustafa Elitaş ve Ahmet Aydın'ın da aralarında bulunduğu AK Parti'li 6 milletvekili, askerlerin sivil mahkemede yargılanmasının önünü açan TBMM'nin yasa değişikliğine yönelik açıklamaları nedeniyle eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ ve eski CHP Milletvekili Dursun Çiçek...
Bekir Bozdağ - 7.2.2020
Bekir Bozdağ, Mustafa Elitaş ve Ahmet Aydın'ın da aralarında bulunduğu AK Parti'li 6 milletvekili,...
Bekir Bozdağ, Mustafa Elitaş ve Ahmet Aydın'ın da aralarında bulunduğu AK Parti'li 6 milletvekili, askerlerin sivil mahkemede yargılanmasının önünü açan TBMM'nin yasa değişikliğine "FETÖ projesi" diyen eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ hakkında suç duyurusunda bulundu.
Bekir Bozdağ - 7.2.2020
CHP'li Özel, Başbuğ ve Çiçek hakkındaki suç duyurusunu değerlendirdi Açıklaması
Söz konusu tasarı görüşülürken verilen önergeyle askerlerin sivil mahkemelerde yargılanmasının önünün açıldığını vurgulayan Özel, "Mustafa Elitaş, Bekir Bozdağ, Ahmet Aydın ve arkadaşları önerge veriyorlar.
Bekir Bozdağ - 7.2.2020
AK Parti'den Başbuğ ve Çiçek hakkında suç duyurusu
Elitaş, kendisiyle birlikte önergede imzası bulunan Bekir Bozdağ, Ahmet Aydın, Yahya Doğan, Mehmet Ceylan ve Abdurrahman Müfit Yetkin adına başvurunun avukatlar tarafından yapılacağını bildirdi.
Bekir Bozdağ - 7.2.2020
AK Parti'li milletvekilleri, Başbuğ ve Çiçek ile ilgili suç duyurusunda bulunacak
Mustafa Elitaş, bir başka soruya karşılık, önergede kendisiyle birlikte Bekir Bozdağ, Ahmet Aydın, Yahya Doğan, Mehmet Ceylan ve Abdurrahman Müfit Yetkin'nin imzasının bulunduğunu ve başvurunun bu isimler adına avukatlar tarafından yapılacağını aktardı.
Bekir Bozdağ - 6.2.2020
'FETÖ'nün siyasi ayağı tartışması': Erdoğan'ın çağrısı neydi, Başbuğ'un yanıtı ne oldu?
Söz konusu önergede, AKP grup başkanvekilleri Ahmet Aydın, Bekir Bozdağ, Mustafa Elitaş, Mehmet Ceylan, Yahya Doğan ve Müfit Yetkin'in imzası bulunuyordu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bekir Bozdağ Haberleri | Bekir Bozdağ Kimdir - Haberler - Bekir Bozdağ haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bekir Bozdağ kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Bozdağ, Fransız polisinin 4 çocuğa muamelesini kınadı Açı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 21:57:54. #1.14#
title