Assam Haberleri

Assam haber, Assam son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Assam - 14.10.2020
Cumhurbaşkanlığı seçimleri Tacikistan'ı değiştirecek mi?
[İstanbul Medeniyet Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu olan Osman Mican Adaleti Savunanlar Stratejik Araştırmalar Merkezi'nde (ASSAM) araştırmacı olarak çalışmaktadır] [Türk-Alman Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi olan Sedat B.
Assam - 3.9.2020
Hindistan'da tartışmaların odağındaki Facebook, iktidar partili vekilin hesaplarını yasakladı
"Facebook yetkilisi BJP adına çalıştı" iddiası Time dergisinin 27 Ağustos'taki haberinde, Avaaz isimli STK'nin eski bir çalışanı olan Alaphia Zoyab'ın, geçen sene temmuzda Facebook'un Hindistan'daki üst düzey yöneticilerinden Shivnath Thukral ile aralarında Assam eyaletinden BJP'li milletvekili Shiladitya Dev'in nefret söylemi içeren yorumunun da bulunduğu 180 içeriğin kaldırılmasına ilişkin görüntülü bir toplantı yaptığı belirtilmişti.
Assam - 29.8.2020
Hindistan'da muhalefetten tartışmaların odağındaki Facebook'un CEO'su Zuckerberg'e 2'nci mektup
Dergide yer alan habere göre, Avaaz isimli STK'nin eski bir çalışanı Alaphia Zoyab, geçen sene temmuzda Facebook'un Hindistan'daki üst düzey yöneticilerinden Shivnath Thukral ile aralarında Assam eyaletinden BJP'li milletvekili Shiladitya Dev'in nefret söylemi içeren yorumunun da bulunduğu 180 içeriğin kaldırılmasına ilişkin görüntülü bir toplantı yaptı.
Assam - 11.8.2020
Son dakika... Hindistan'daki sellerde ölü sayısı 246'ya yükseldi
Ülkenin güneyindeki Kerala'dan kuzeydoğudaki Assam'a kadar çeşitli eyaletlerde muson yağmurlarının neden olduğu afet ve kazalarda yaşamını yitirenlerin sayısı 246'ya yükseldi.
Assam - 1.8.2020
Hindistan'da sahte içkiden ölenlerin sayısı 86'ya yükseldi
Geçen sene sahte içkiden Assam eyaletinde 133 ve Uttar Pradeş eyaletinde 80 kişi yaşamını yitirmişti.
Assam - 31.7.2020
Hindistan'da sahte içkiden 38 kişi öldü
Geçen sene sahte içkiden Assam eyaletinde 133 ve Uttar Pradeş eyaletinde 80 kişi yaşamını yitirmişti.
Assam - 31.7.2020
Son dakika... Hindistan'ın Bihar ve Assam eyaletlerindeki sel ve heyelanlarda ölenlerin sayısı 158'e yükseldi
Gelen son dakika haberlerine göre Hindistan'ın Assam ve Bihar eyaletlerinde muson yağışlarının yol açtığı sel ve heyelanlarda hayatını kaybedenlerin sayısı 158'e çıktı.
Assam - 31.7.2020
Hindistan'da sahte içkiden 21 kişi öldü
Geçen sene sahte içkiden Assam eyaletinde 133 ve Uttar Pradeş eyaletinde 80 kişi yaşamını yitirmişti.
Assam - 30.7.2020
Hindistan'ın Assam ve Bihar eyaletlerindeki sel ve heyelanlarda ölenlerin sayısı 144'e yükseldi
Hindistan'ın Assam ve Bihar eyaletlerinde muson yağışlarının yol açtığı sel ve toprak kaymalarında hayatını kaybedenlerin sayısı 144'e çıktı.
Assam - 27.7.2020
Hindistan'ın Assam ve Bihar eyaletlerinde sel ve heyelanlarda ölenlerin sayısı 135'e yükseldi
Hindistan'ın Assam ve Bihar eyaletlerinde muson yağışların yol açtığı sel ve toprak kaymalarında hayatını kaybedenlerin sayısı 135'e çıktı.
Assam - 23.7.2020
Hindistan'ın Assam eyaletinde sel ve heyelanlarda ölenlerin sayısı 119'a yükseldi
Hindistan'ın Assam eyaletinde şiddetli yağışların yol açtığı sel ve toprak kaymalarında hayatını kaybedenlerin sayısı 119'a çıktı.
Assam - 23.7.2020
Hindistan'daki şiddetli yağışlar nedeniyle 12 kişi öldü
Assam eyaletinde şiddetli yağışların yol açtığı sel ve toprak kaymalarında 111 kişi hayatını kaybetmişti.
Assam - 21.7.2020
Hindistan'ın Assam eyaletinde sel ve heyelanlarda ölenlerin sayısı 111'e yükseldi
Hindistan'ın Assam eyaletinde şiddetli yağışların yol açtığı sel ve toprak kaymalarında hayatını kaybedenlerin sayısı 111'e çıktı.
Assam - 20.7.2020
Hindistan'ın Assam eyaletinde sel ve heyelanlarda ölenlerin sayısı 84'e yükseldi
Hindistan'ın Assam eyaletinde şiddetli yağışların yol açtığı sel ve toprak kaymalarında hayatını kaybedenlerin sayısı 84'e çıktı.
Assam - 19.7.2020
Hindistan'ın Assam eyaletinde sel ve heyelanlarda ölenlerin sayısı 79'a yükseldi
Hindistan'ın Assam eyaletinde şiddetli yağışların yol açtığı sel ve toprak kaymalarında hayatını kaybedenlerin sayısı 79'a çıktı.
Assam - 17.7.2020
Güney Asya'da sel ve heyelanlarda ölü sayısı 221'e yükseldi
Yetkililer, Hindistan'ın Assam eyaletinde şiddetli yağışlar nedeniyle Brahmaputra nehrinin yer yer taştığını, doğal afetlerden, eyaletin 33 bölgesinden 26'sında yaşayan yaklaşık 3,6 milyon kişinin etkilendiğini bildirdi.
Assam - 16.7.2020
Güney Asya'da sel ve toprak kaymalarında 213 kişi öldü
Yetkililer, Hindistan'ın Assam eyaletinde şiddetli yağışlar nedeniyle Brahmaputra nehri sularının yer yer taştığını, meydana gelen söz konusu doğal afetlerden eyaletin 33 bölgesinden 26'sında yaklaşık 3,6 milyon kişinin etkilendiğini aktardı.
Assam - 15.7.2020
Son Dakika | Hindistan'ın Assam eyaletinde sel ve toprak kaymalarında ölenlerin sayısı 61'e yükseldi
Son dakika haberleri: Hindistan'ın Assam eyaletinde şiddetli yağışların yol açtığı sel ve toprak kaymalarında son 6 günde hayatını kaybedenlerin sayısı 61'e çıktı.
Assam - 15.7.2020
Kovid-19 vakalarının bir milyona yaklaştığı Hindistan'da sokağa çıkma yasakları geri geldi
Ülke basınındaki habere göre, salgın riskinin yüksek olarak değerlendirildiği Maharashtra, Tamil Nadu, Batı Bengal ve Assam eyaletlerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda eyalet ve bu eyaletlere bağlı bazı bölgelerde bugünden geçerli olmak üzere bir hafta süreyle sokağa çıkma yasağı getirildi.
Assam - 14.7.2020
Hindistan'ın Assam eyaletinde sel ve toprak kaymalarında ölenlerin sayısı 48'e yükseldi
Hindistan'ın Assam eyaletinde etkili şiddetli yağışların yol açtığı sel ve toprak kaymalarında 5 günde hayatını kaybedenlerin sayısı 48'e çıktı.
Assam - 13.7.2020
Hindistan'ın Assam eyaletinde sel ve toprak kaymalarında 42 kişi öldü
Hindistan'ın Assam eyaletinde 4 gündür aralıksız devam eden şiddetli yağışların yol açtığı sel ve toprak kaymalarında 42 kişi hayatını kaybetti.
Assam - 23.6.2020
Hindistan'ın Assam eyaletindeki sellerde 11 kişi öldü
Hindistan'ın Assam eyaletinin çeşitli kesimlerinde son günlerde meydana gelen sellerde 11 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.
Assam - 10.6.2020
Hindistan'da doğal gaz kuyusundaki kaçağın alev alması sonucu 2 kişi öldü
Hindistan'ın Assam eyaletinde bir doğal gaz kuyusunda başlayan sızıntının alev alması sonucu çıkan yangında iki itfaiyeci hayatını kaybetti.
Assam - 2.6.2020
Hindistan'ın Assam eyaletinde toprak kaymalarında 20 kişi öldü
Hindistan'ın Assam eyaletinde meydana gelen toprak kaymalarında ilk belirlemelere göre 20 kişi hayatını kaybetti.
Assam - 10.4.2020
İnsan Hakları İzleme Örgütü'ne göre Hindistan'daki vatandaşlık yasası "ayrımcı"
HRW'nin raporu, Yeni Delhi, Uttar Pradeş ve Assam eyaletinde 100'ün üzerinde şiddet mağduru ve onların aileleri ile hukuk uzmanı, akademisyen, aktivist ve polis yetkilileriyle görüşmelere dayanıyor.
Assam - 7.4.2020
Hindistan'da Kovid-19 testlerinin yaygınlaştırılması çağrısı
Assam'da Müslüman milletvekili Kovid-19 açıklamaları sebebiyle gözaltına alındı Öte yandan, Assam eyaletinde Müslüman milletvekili Aminul İslam, Kovid-19 salgını dolayısıyla oluşturulan karantina tesislerinin koşullarına ilişkin "tutuklama merkezlerinden daha kötü" açıklaması sebebiyle gözaltına alındı.
Assam - 3.3.2020
Hint politikacılardan Kovid-19 ile mücadele için ilginç öneriler
Hint basınındaki haberlere göre, iktidardaki Hindistan Halk Partisinden (BJP) Assam eyalet parlamentosunda milletvekili olan Suman Haripriya, yaptığı açıklamada, inek idrarının etkili bir dezenfektan olduğunu ve Kovid-19 tedavisinde kullanılabileceğini ileri sürdü.
Assam - 25.2.2020
Yeni Delhi'de vatandaşlık yasası karşıtı protestolar sürüyor
Bölgedeki durumun çok gergin olduğunu ifade eden Sıddıki, "Her iki taraftan da çeteler dün geceden beri ayakta duruyor. Gece boyunca 'Jai Shri Ram (Tanrı Ram'a selam olsun)' tezahüratlarını duyabiliyorduk." diye konuştu. Trump protesto edildi Öte yandan, başkentte Hindistan Komünist Partisinin destekçileri tarafından ABD Başkanı Donald Trump karşıtı eylem düzenlenirken, söz konusu gösteriler Assam, Batı Bengal ve Telangana eyaletlerinde de yapıldı.
Assam - 25.2.2020
Yeni Delhi'de vatandaşlık yasası karşıtı protestolar sürüyor
Trump'a protesto Öte yandan, başkentte Hindistan Komünist Partisinin destekçileri tarafından ABD Başkanı Donald Trump karşıtı eylem düzenlenirken söz konusu gösteriler Assam, Batı Bengal ve Telangana eyaletlerinde de yapıldı.
Assam - 25.2.2020
Yeni Delhi'de vatandaşlık yasası karşıtı protestolar sürüyor
Trump'a protesto Öte yandan başkentte Hindistan Komünist Partisinin destekçileri tarafından ABD Başkanı Donald Trump karşıtı eylem düzenlenirken, Assam, Batı Bengal ve Telangana eyaletlerinde de Trump'a karşı protesto gösterileri yapıldı.
Assam - 5.2.2020
Yükselen Asya'nın karanlık yüzü: Gözaltı kampları
Hindistan bir taraftan Assam eyaletindeki birçok etnik Bengalliyi vatandaşlık kayıtlarında isimleri olmadıkları gerekçesiyle gözaltı kamplarında toplarken, diğer taraftan bu kampları başta Keşmir olmak üzere ülke geneline yayarak güvenlik için tehdit olarak algılanan kesimleri 'ılımlılaştırma' sürecine tabi tutacağını açıklıyor.
Assam - 4.2.2020
Hint hükümetinden Ulusal Vatandaşlık Sicili açıklaması
Assam'da yaşananlar Geçen yıl, Ulusal Vatandaşlık Sicili (NRC) listesinde, Assam'da yaşayan 31,1 milyon kişi yer alırken, çoğu Müslüman 1,9 milyon kişi listeye dahil edilmemişti.
Assam - 31.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, İYİ Parti'ye geçen eski MHP'liler için zaman zaman 'Geri dönün' çağrısı yaptığının hatırlatılması üzerine Akşener, "Davet edilen arkadaşlarımızın duyacağı bir çağrı. O konuda konuşmak istemem" cevabını verdi.  Siyasette sık sık erken seçim olacağına dair iddiaların gündeme geldiğinin ve İYİ Parti'nin olası bir erken seçime hazırlıklı olup olmadığının sorulması üzerine, Akşener, şu yanıtı verdi: "Sayın Erdoğan'ı iyi tanıyan insanlardan biriyim. Bu defa seçimle ilgili öngörüm yok. Olmayacak da olacak da diyemem. Sanki 2023'e kadar olan süreyi tamamlayacak gibi görünüyorlar. Seçimi getirecek olan iktidar partisi ve ortağıdır. Biz hazırız. Bizim partimizin özelliği şu; yeni kurulduğu için esnek bir organizasyon. Parti aidiyeti hızla oluşuyor. Kongrelerle bu pekişecek. Biz kurulduktan 6 ay sonra seçime gitmiş bir parti olarak yüzde 10 oy aldık. Seçmenin gösterdiği teveccüh özel bir saygıdeğer bir durum. Şimdi düne göre çok daha hazırlıklıyız. Delege seçimine, üye seferberliğine bakıyorsunuz 260 bini buldu. Haziran sonuna kadar 300 bine ulaştıracağız. 450 binlik bir hedefimiz var yılın sonuna kadar." 'PARLEMENTER SİSTEME DÖNMELİYİZ' Kendilerinin yaptıkları bu çalışmaların seçime dönük olmadığını da söyleyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Milletimizin sesini Meclis'e taşımak ve bu konuyu görünür yapmak istiyoruz. Seçmen yeniden velinimet olsun. 'Ceket assam seçer' diyen anlayışın hakim olmamasını diliyorum.
Assam - 31.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 19
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, İYİ Parti'ye geçen eski MHP'liler için zaman zaman 'Geri dönün' çağrısı yaptığının hatırlatılması üzerine Akşener, "Davet edilen arkadaşlarımızın duyacağı bir çağrı. O konuda konuşmak istemem" cevabını verdi.  Siyasette sık sık erken seçim olacağına dair iddiaların gündeme geldiğinin ve İYİ Parti'nin olası bir erken seçime hazırlıklı olup olmadığının sorulması üzerine, Akşener, şu yanıtı verdi: "Sayın Erdoğan'ı iyi tanıyan insanlardan biriyim. Bu defa seçimle ilgili öngörüm yok. Olmayacak da olacak da diyemem. Sanki 2023'e kadar olan süreyi tamamlayacak gibi görünüyorlar. Seçimi getirecek olan iktidar partisi ve ortağıdır. Biz hazırız. Bizim partimizin özelliği şu; yeni kurulduğu için esnek bir organizasyon. Parti aidiyeti hızla oluşuyor. Kongrelerle bu pekişecek. Biz kurulduktan 6 ay sonra seçime gitmiş bir parti olarak yüzde 10 oy aldık. Seçmenin gösterdiği teveccüh özel bir saygıdeğer bir durum. Şimdi düne göre çok daha hazırlıklıyız. Delege seçimine, üye seferberliğine bakıyorsunuz 260 bini buldu. Haziran sonuna kadar 300 bine ulaştıracağız. 450 binlik bir hedefimiz var yılın sonuna kadar." 'PARLEMENTER SİSTEME DÖNMELİYİZ' Kendilerinin yaptıkları bu çalışmaların seçime dönük olmadığını da söyleyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Milletimizin sesini Meclis'e taşımak ve bu konuyu görünür yapmak istiyoruz. Seçmen yeniden velinimet olsun. 'Ceket assam seçer' diyen anlayışın hakim olmamasını diliyorum.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Assam Haberleri | Assam Haber - Haberler - Assam haberleri, son dakika assam haber ve gelişmeleri burada. Son dakika: Akşener: Mahkeme karar verecek, akla kara ayrılacak (3).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 10:24:22. #1.14#
title