Ajans Haberleri

Ajans haber, Ajans son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ajans - Bugün
Bilecik Valiliğinin "Dijital Okuryazarlık Portalı" projesi hibe desteği aldı
Dış İşleri Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Türkiye Ulusal Ajansı tarafından yayınlanan 2020 Yılı Erasmus+KA204 Yetişkin Eğitimi Alanında Stratejik Ortaklık Programına Bilecik Valiliği İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosunca hazırlanan "Dijital Okuryazarlık Portalı" (Digit@l Literacy Portal) projesi değerlendirme sürecinde başarılı bulunarak 172 bin 480 Avro hibe desteği almaya hak kazandı.
Ajans - Dün
Karabük Valisi Gürel'den AA'ya ziyaret
Karabük Valisi Fuat Gürel, Anadolu Ajansının (AA) Karabük Bürosunu ziyaret etti.
Ajans - Dün
Enerji Verimliliği Merkezi Projesi'ne MEVKA'dan destek
Konya Ticaret Odası (KTO) tarafından hazırlanan "Konya Enerji Verimliliği Merkezi Tam Fizibilite Projesi" Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA) 2020 Yılı 4. Dönem Teknik Destek Programı kapsamında destek almaya hak kazandı.
Ajans - 16.10.2020
Osmaniye'de Denetimli Serbestlik Hizmetleri Sürekli Eğitim Merkezi Projesi imzalandı
Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Onur Yıldız da, ajans tarafından finanse edilen hibe projesinin 22 ay süresince devam edeceğini kaydetti.
Ajans - 16.10.2020
AK Parti'li Özboyacı: "İşgaliye harcı, sadece e-Scooter kiralayan firmaları kapsıyor"
Özboyacı, imza sahibi olduğu ve TBMM Çevre Komisyonunda kabul edilen Türkiye Çevre Ajansının Kurulması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'ne ilişkin, parlamentoda basın toplantısı düzenledi.
Ajans - 15.10.2020
Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Çevre Komisyonunda kabul edildi (1)
Türkiye Çevre Ajansının Kurulması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Çevre Komisyonunda kabul edildi.
Ajans - 15.10.2020
BAKKA ekim ayı toplantısı Bartın'da yapıldı
Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı'nın (BAKKA) ekim ayı yönetim kurulu toplantısı Bartın'ın Amasra ilçesinde yapıldı.
Ajans - 14.10.2020
Çevreye ilişkin ilişkin düzenlemeler içeren teklif TBMM Komisyonunda
TBMM Çevre Komisyonunda ele alınan Türkiye Çevre Ajansının Kurulması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin tümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı.
Ajans - 12.10.2020
Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren teklif, TBMM'de (1)
AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu ve AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Türkiye Çevre Ajansının Kurulması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi TBMM Başkanlığına sunuldu.
Ajans - 12.10.2020
Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren teklif, TBMM'de (2)
TBMM Başkanlığına sunulan Türkiye Çevre Ajansının Kurulması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Kanun Teklifi ile Karayolları Trafik Kanunu'nda değişikliğe gidiliyor.
Ajans - 8.10.2020
Son dakika... Christoph Daum: "Geçmişte Türkiye'ye transfer olmamdaki önemli etkenlerden birisi Solingen...
Daum, "Fenerbahçe daha önce Werner Lorant ile Avusturya'da Stanglwirt otelinde kamp yapmışlar. Ancak Fenerbahçe kulübü aracı ajansa 3 haneli rakamı ödemesine rağmen ajans otele ödeme yapmamış.
Ajans - 8.10.2020
Akbank UniChallenge'a Türkiye ve yurt dışından 685 öğrenci başvurdu
"UniChallenge bana yol gösterdi" Galatasaray Üniversitesi'nden Ilgın Nehir Ağca ise şunları kaydetti: "Çok yoğun, yorucu ama verdiğim emeğin ve vaktin karşılığını yüzde 100 aldığım bir 2 haftaydı. Sektöre dair çok önemli isimlerden çok önemli bilgiler kaptım. Kariyer olarak ilerlemek istediğim yol için de bana çok iyi bir rehber oldu. UniChallenge beni motive etti, bana yol gösterdi, sektöre dair beni heyecanlandırdı ve hırslandırdı. Bir sürü şey öğretti ama öğrenecek daha ne kadar çok şeyim olduğunu gösterdi. Daha fazlasını öğrenmek için sektöre girmeye can atıyorum." ODTÜ'den Mertcan Yükselsin, "UniChallenge benim gözümde hem eğlendiğim hem öğrendiğim, sektörü tanımama olanak sağlayan yeni yüzlerle tanışmaktı diyebilirim. Bu sayede becerilerimi, yeteneklerimi reklamcılık, ajans gibi ortamlarda nasıl şekillendirmem gerektiğini öğrenmiş oldum.
Ajans - 2.10.2020
Son dakika haber! Türk ve Bulgar çocuklar kültürel eserleri gezdikçe hediye kazanacak
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) ve Bulgaristan Burgaz Bölgesel Turist Birliğinin "Bulgaristan-Türkiye IPA Sınır Ötesi İşbirliği Programı" kapsamında hazırladığı proje ile iki kentin turizm cazibe alanları tespit edilip envanteri çıkarılacak.
Ajans - 30.9.2020
Kuzey Makedonya'nın resmi haber ajansı MIA 22 yaşında
Kuzey Makedonya'nın resmi haber ajansı Medya Enformasyon Ajansı (MIA), ilk haberini yayınlamasının üzerinden geçen 22 yılda Balkanlar'ın önemli haber ajanslarından biri haline geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ajans Haberleri | Ajans Haber - Haberler - Ajans haberleri, son dakika ajans haber ve gelişmeleri burada. Bilecik Valiliğinin Dijital Okuryazarlık Portalı projesi hibe desteği aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 23:25:52. #1.14#
title