AHMET METİN GENÇ HABERLERİ

AHMET METİN GENÇ HABERLERİ

Ahmet Metin Genç haber, Ahmet Metin Genç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Metin Genç

Ahmet Metin Genç

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1972 -

Ahmet Metin Genç Kimdir ?

Ahmet Metin Genç, 1972 Yılında Maçka Ormanüstü Köyü'nde doğdu. İlköğrenimini Maçka Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nda, liseyi Maçka İmam-Hatip Lisesi'nde tamamladı.1994 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olan Genç.1995 yılında Trabzon'da serbest avukatlık yapmaya başladı.1997 yılında vatani görevini Tekirdağ Çorlu'da tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ahmet Metin Genç 30.7.2020
Trabzon'da Sultan Alparslan Çilekli Cami açıldı
Törene, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, eski Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, MHP İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Ahmet Metin Genç: Sultan Alparslan Camii ibadete açıldıAhmet Metin Genç 30.7.2020
Ahmet Metin Genç 30.7.2020
Ortahisar Belediye Başkanı Genç'ten Kurban Bayramı mesajı
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımlandı.
Ahmet Metin Genç 28.7.2020
Trabzon'da Sümela Manastırı ve Ayasofya Camisi ziyarete açıldı
Törenlere; Bakan Ersoy'un yanı sıra, yardımcıları Ahmet Misbah Demircan ve Nadir Alparslan, Vakıflar Genel Müdürü Burhan Ersoy, Vakıflar Bölge Müdürü İsmet Çalık, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ile ilgililer katıldı.
Ahmet Metin Genç 28.7.2020
Ortahisar Ayasofya Camii, restorasyonun ardından yeniden ziyarete açıldı
Öte yandan, Ortahisar Ayasofya Camii'nin açılış törenine Trabzon Vali Yardımcısı Bünyamin Yıldız, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcıları Ahmet Misbah Demircan ve Nadir Alpaslan, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ve AK Parti İl Başkanı Haydar Revi katıldı.
Ahmet Metin Genç 28.7.2020
Bakan Ersoy Trabzon'daki Ayasofya Camisi'nde incelemelerde bulundu
Ersoy'a ziyaretleri sırasında Bakan Yardımcıları Ahmet Misbah Demircan ve Nadir Alparslan, Vakıflar Genel Müdürü Burhan Ersoy, Vakıflar Bölge Müdürü İsmet Çalık, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ile diğer ilgililer eşlik etti.
Ahmet Metin Genç 24.7.2020
24 Temmuz Gazetecilik ve Basın Bayramı
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, 24 Temmuz Gazetecilik ve Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ahmet Metin Genç 22.7.2020
Ortahisar Belediyesi atıl durumdaki alanlarda park ve yeşil alan çalışması
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, ilçede boş alanlarda yeni park projeleri ve yeşil alanlar oluşturduklarını belirtti.
Ahmet Metin Genç 21.7.2020
"Kovid-19 Sonrası Kentlerin Geleceği" çalıştayı
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç de Kovid-19 sürecinin bundan sonra şehirlerin nasıl yönetileceğiyle ilgili pek çok konuyu gün yüzüne çıkardığını söyledi.
Ahmet Metin Genç 19.7.2020
Trabzon'da kurban satış alanlarında Kovid-19 tedbirleri alındı
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, vatandaşların kurban vecibelerini rahat bir şekilde yerine getirebilmeleri için gerekli Kovid-19 tedbirlerini aldıklarını belirtti.
Ahmet Metin Genç 17.7.2020
Trabzon'da hayırseverlerin giysi bağışı yılda 6 bin aileye ulaşıyor
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, belediye bünyesinde ihtiyaç sahibi insanlar için açtıkları giysi mağazasından yılda 6 bin aileye yardımda bulunulduğunu belirtti.
Ahmet Metin Genç 12.7.2020
Ortahisar'da bir ayda 202 sokak hayvanının tedavisi yapıldı
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, yaptığı yazılı açıklamada, acil durumlarda sokak köpeklerine ilk müdahalenin yapıldığı klinikte, yavru, hasta ve yaralı kedilerin ise tedavi edildiğini belirtti.
Ahmet Metin Genç 9.7.2020
Trabzon'da seyir kuleli park yapılacak
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, yaptığı yazılı açıklamada, Çukurçayır Mahallesi'nde eskiden halı saha olarak kullanılan 5 bin metrekare alana yeni bir yaşam parkı yapılacağını belirtti.
Ahmet Metin Genç 5.7.2020
"Boztepe Yürüyüş Platformu ve Seyir Terasları Projesi" onay aşamasında
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, yaptığı yazılı açıklamada, Boztepe'nin Trabzonlular ile Trabzon'u ziyarete gelen yerli ve yabancı turistler için en uğrak yerlerden biri olduğunu belirtti.
Ahmet Metin Genç 30.6.2020
Trabzon'da "Ekopark" tarzında meyve ve hobi bahçeli park yapılacak
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, yaptığı yazılı açıklamada, Ortahisar'da, her geçen yıl artan nüfus yoğunluğuyla orantılı olarak yeşil alanların da artırılması gerektiğini belirtti.
Ahmet Metin Genç 29.6.2020
Ortahisar Belediye Başkanı Genç'ten vatandaşlara çöp uyarısı
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sonrasında kontrollü sosyal yaşama geçilmesiyle piknik ve ören yerlerine bırakılan çöpler nedeniyle vatandaşlara uyarıda bulundu.
Ahmet Metin Genç 25.6.2020
Trabzon'daki tarihi bina yöresel lezzetlere ev sahipliği yapacak
"Ortahisar Belediyesi uhdesinde 6 tescilli tarihi bina bulunuyor" Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, yaptığı açıklamada, "Pazarkapı Kentsel Tasarım Projesi"ni tamamlayacak nitelikte rekreasyon çalışması yürüttüklerini söyledi.
Ahmet Metin Genç 23.6.2020
Başkan Genç'ten, Aytemiz Alanyaspor-Trabzonspor maçı sonrasında çıkan olaylara tepki
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Aytemiz Alanyaspor ile Trabzonspor'un dün deplasmanda 2-2 berabere kaldıkları karşılaşmanın ardından yaşanan olaylara tepki gösterdi.
Ahmet Metin Genç 21.6.2020
Trabzonspor Divan Kurulu ve sivil toplum örgütlerinden hakem eleştirileri
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'in girişimleriyle sivil toplum örgütü temsilcileriyle toplantı düzenlenmesine karar verdiklerini belirten Sürmen, "Şampiyonluk konusunda bir tereddüdümüz yok.
Ahmet Metin Genç 19.6.2020
Trabzon'da sokak hayvanlarının bakımı ve tedavisi için yapılan klinik hizmete girdi
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç de Ortahisar'da kedi popülasyonunun kontrol altına alınması için böyle bir merkeze ihtiyaç duyulduğunu dile getirerek, şunları kaydetti: "Şehir merkezimizde ciddi manada bir kedi popülasyonunun olduğunu gözlemledik.
Ahmet Metin Genç 18.6.2020
Trabzon'da Vefa Sosyal Destek Grubu'nda görev alan 112 personele plaket verildi
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç de Kovid-19 sürecinde Vefa Sosyal Destek Grubu'nda görevli personelin yoğun bir dönem geçirdiğini söyledi.
Ahmet Metin Genç: Vefakâr personele plaket takdimiAhmet Metin Genç 18.6.2020
Ahmet Metin Genç 18.6.2020
TSİAD'dan Ortahisar Belediye Başkanı Genç'e ziyaret
Trabzon Sanayici ve İş Adamları Derneği (TSİAD) Başkanı Sırrı Eren ile beraberindekiler, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'i ziyaret etti.
Ahmet Metin Genç 15.6.2020
Ortahisar Belediye Başkanı Genç'den koronavirüs uyarısı
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tehlikesinin henüz geçmediğini, vatandaşların tedbirlere dikkatli şekilde uyması gerektiğini belirtti.
Ahmet Metin Genç 12.6.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Trabzon'da ziyaret ve incelemelerde bulunarak açılışa katıldı
Buradaki törene ise Kurum'un yanı sıra Vali İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu, Adnan Günnar ve Salih Cora, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ile vatandaşlar katıldı.
Ahmet Metin Genç 11.6.2020
Trabzon'daki "Tünel Akvaryum"un detayları belli oldu
Bu konuyla ilgili görüşmelerini sürdüren Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Türkiye'de akvaryum inşası konusunda uzman bir firmadan sunum aldı.
Ahmet Metin Genç 8.6.2020
Ortahisar Belediyesi Vefa Sosyal Destek Grubu 28 bin 483 çağrıya ulaştı
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Kovid-19 salgını nedeniyle Vefa Sosyal Destek Grubu'nun vatandaşların her türlü çağrısına yetişerek mağduriyetlerin önüne geçtiğini belirtti.
Ahmet Metin Genç 7.6.2020
Son dakika haberi! Ortahisar'da "Küçük Dostlar Kliniği" hizmete girecek
Son dakika habere göre Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, sokak hayvanları için yapılan Küçük Dostlar Kliniği'nin bu ay içerisinde açılacağını duyurdu.
Ahmet Metin Genç 5.6.2020
Ortahisar Belediye Başkanı Genç'ten Dünya Çevre Günü mesajı
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, "5 Haziran Dünya Çevre Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ahmet Metin Genç 4.6.2020
Ortahisar Belediyesi altyapı çalışmalarını hızlandırdı
"Altyapı çalışmaları aksatılmadan sürdürülecek" Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, 2020 yılı faaliyet döneminde planlanan altyapı çalışmalarının aksatılmadan sürdürüleceğini belirtti.
Şu an buradasınız: Ahmet Metin Genç Haberleri | Ahmet Metin Genç Kimdir - Haberler - Ahmet Metin Genç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Metin Genç kimdir, hayatı ve biyografisi. Trabzon'da Sultan Alparslan Çilekli Cami açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.8.2020 20:43:38. #1.15#
title