Yeşilay Haberleri

Yeşilay haber, Yeşilay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yeşilay 31.5.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle buluştu: (4)
Genç Yeşilay Başkanı Mahmut Esat Arar, Türkiye'de binlerce gönüllüsü bulunan ve bağımlılıkla mücadele eden Yeşilay'ın bazı faaliyetlerini aktardı.
Yeşilay 31.5.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle buluştu: (2)
Milletin parlak geleceğinin, teslimiyetçi ve bağımlı olmayı reddeden, bilgi ve teknolojinin bütün imkanlarını etkin şekilde kullanarak üretmeyi seçen gençlerin elinde olduğunu vurgulayan Erdoğan, "Bu büyük özgürleşme mücadelesini sadece devletin ve Yeşilay gibi kurumlarımızın vazifesi olarak göremeyiz.
Yeşilay 31.5.2020
Dünya Tütünsüz Günü
Yeşilay Kırşehir Şube Başkanı Doç. Dr. Ali Güneş, Dünya Tütünsüz Günü nedeniyle mesaj yayımladı.
Yeşilay 31.5.2020
Dünya Tütünsüz Günü
Yeşilay Tekirdağ Şube Başkanı Zafer Soykırlı, Dünya Tütünsüz Günü nedeniyle mesaj yayımladı.
Yeşilay 31.5.2020
Yeşilay'dan "O nefes sana lazım olacak" hatırlatması
Yeşilay, 31 Mayıs Dünya Tütünsüz Günü kapsamında bir açıklama yaptı.
Yeşilay 31.5.2020
Yeşilay'dan Dünya Tütünsüz Günü'ne özel film
Yeşilay, 31 Mayıs Dünya Tütünsüz Gününe özel, "O Nefes Sana Lazım Olacak" sloganıyla kısa film hazırladı.
Yeşilay 31.5.2020
Dünya Tütünsüz Günü
Yeşilay Edirne Şube Başkanı Sebahattin Bilgiç Dünya Tütünsüz Günü nedeniyle mesaj yayımladı.
Yeşilay 31.5.2020
GÜNDEM / 31 Mayıs 2020
(12.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) ÖZEL HABER 1- Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan normalleşme adımlarını değerlendirdi: "Normalleşme süreciyle birlikte yarından itibaren birçok esnaf ve sanatkarımız ticari faaliyetlerine kaldığı yerden devam edecek. Bu süreçte devletimizin sağladığı tüm imkanlar ve desteklerle esnafımızın işlerinin kısa sürede yeniden canlanmasını ve ekonomik aktivitenin eskiye dönmesini bekliyoruz" "Esnaf ve sanatkarımız, faaliyetlerini sürdürürken Kovid-19'a yönelik alacakları tedbirler konusunda bilgilendirildi. Bu süreçte esnafımızın 'maske, mesafe ve temizlik' tedbirlerine sonuna kadar riayet edeceğinden kuşkumuz yok" "Halkbank kaynaklarından piyasaya arz edilen 'Esnaf Destek Paketi' kapsamında bugüne kadar 606 bin 545 esnaf ve sanatkarımıza 15 milyar 35 milyon lira tutarında kredi kullandırıldı" (Merve Özlem Çakır/Ankara) 2- Ege'deki turizm merkezleri, kontrollü tatile hazır Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden Çeşme, Kuşadası ve Didim'de Kovid-19 tedbirleriyle açılacak sezonun hazırlıkları tamamlandı ÇEŞTOB Başkan Yardımcısı Orhan Belge: "Mart, nisan ve mayısta bazı iptaller olmakla birlikte çoğu kişi tatilini öteledi. Yabancı misafirlerimizden de mayısta gelecek olanlar tatilini temmuza erteledi" "Geçen yılın eylül ayında bizim bu sezon fiyatımız belliydi. Hiçbir otelimizde pandemi nedeniyle bir fiyat artışı yok" (Yusuf Şahbaz/İzmir) 3- Sigarayı bıraktıktan hemen sonra vücutta olumlu değişiklikler başlıyor Yeşilay Genel Başkanı Prof.
Yeşilay 30.5.2020
Son dakika haberleri: Tütün ürünleri kullanımı dünyada her yıl 8 milyon insanın ölümüne yol açıyor
Son dakika güncel haberi... Yeşilay Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk, tütün ürünleri tüketiminin dünyada her yıl 8 milyon insanın ölümüne yol açtığını, Türkiye'de de hala 15 yaş üzeri nüfusun yüzde 26,5'inin her gün tütün mamulü kullandığını belirterek, koronavirüs salgınıyla mücadelede gösterilen başarının tütünden...
Yeşilay 20.5.2020
Yeşilay tarafından 14 yaş altı çocuklara hediyeler verildi
Edirne'de Yeşilay tarafından, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında bir hafta sonra sokağa çıkan 14 yaş altı çocuklara hediyeler verildi.
Yeşilay 18.5.2020
Edirne'den kısa kısa
Yeşilay Edirne Şube Başkanı Sebahattin Bilgiç, Yeşilay'ın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını döneminde halk sağlığını koruma amaçlı çalışmalarının sürdüğünü bildirdi.
Yeşilay 16.5.2020
SİGARAYI BIRAKMAK İSTEYENLERDEN YEŞİLAY'A REKOR BAŞVURU
ÇOCUKLAR, BABASI İÇİN ARIYORHaber-Kamera: Elif YAVUZ-Feridun AÇIKGÖZ/İSTANBUL, DHAKoronavirüsün en çok akciğer ve solunum sistemini etkilemesinin ardından sigarayı bırakmak isteyen vatandaşlar sebebiyle Yeşilay'ın çağrı merkezine rekor sayıda başvuru yapıldı.
Yeşilay 8.5.2020
Koronavirüs sürecinde sigarayı bırakmak isteyenlerin sayısı arttı
Yeşilay Danışmanlık Merkezini (YEDAM) sigarayı bırakmak için arayanların sayısında, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde artış oldu.
Yeşilay 7.5.2020
Yeşilay, sağlık çalışanlarına "Yalnız Değilsin" ile sesleniyor
Şarkıcı Aydilge, Yeşilay ile birlikte "Yalnız Değilsin" adlı sevilen şarkısını, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının en çok yorulanları sağlık çalışanları için yeniden düzenledi.
Yeşilay 30.4.2020
EÜ Genç Yeşilay Topluluğu, canlı yayınları ile fark yaratıyor
Egeli gençler davranışsal bağımlılığı canlı yayınla anlatıyorlar.
Yeşilay 23.4.2020
ANKARA Oturdukları apartmanı okul gibi süsleyip, 23 Nisan'ı kutladılar
Öte yandan binanın yakınındaki Şentepe Şehit Cevdet Yeşilay Polis Merkezi Amirliği'nde görevli polis ekipleri de programa katılarak, çocuklara sürpriz yaptı.
Yeşilay 23.4.2020
Oturdukları apartmanı okul gibi süsleyip, 23 Nisan'ı kutladılar
Öte yandan binanın yakınındaki Şentepe Şehit Cevdet Yeşilay Polis Merkezi Amirliği'nde görevli polis ekipleri de programa katılarak, çocuklara sürpriz yaptı.
Yeşilay 23.4.2020
Yeşil Yıldız Bağımlılıklarla Mücadele Derneği Genel Başkanı Öger Açıklaması
Çok fazla evde kapalı kalan çocuklarda fiziksel ve ruhsal hastalıklar oluşabileceğini dile getiren Öğer, şöyle konuştu: "Aynı zamanda teknolojiyi sosyal medya kullanımına aşırı meyletme, sosyal medya veya İnternet üzerinden bir çok kişi ile oynanan sanal oyunlara bağımlılık gibi teknoloji orjinli bağımlılıklar aileleri ve bizleri ilerideki zamanlarda daha fazla üzebilir. Bu açıdan ebeveynlerin çocuklarına ve gençlere yönelik internet kullanımının süresini sınırlandırmasını öneriyoruz. " Sosyal destek grupları ile psiko-sosyal destek hatları aracılığıyla madde, alkol ve tütün kullanımı noktasında danışmanlık yapmasını isteyen Öğer, başta Yeşilay YEDAM olmak üzere diğer sivil toplum kuruluşlarından temsilcilerin de destek ekiplerinde yer almasını istedi.
Yeşilay 13.4.2020
Yeşilay'dan uzman isimler ile #EvineSağlık Buluşmaları
Bağımlılıklarla mücadelede sağlıklı ve iyi yaşamın önemini her fırsatta vurgulayan Yeşilay, koronavirüs (Kovid-19) salgın hastalığı döneminde #EvineSağlık Buluşmaları ile evlere konuk olarak hem fiziksel hem de ruhsal sağlığın korunmasına yönelik bilgileri paylaşıyor.
Yeşilay: Edirne'den kısa kısaYeşilay 12.4.2020
Yeşilay 10.4.2020
KORONAVİRÜS SONRASI SİGARAYI BIRAKMAK İÇİN YEŞİLAY'A BAŞVURULAR ARTTI
değerlendirmelerde bulunan Yeşilay Başkanı Mücahit Öztürk, en başta ellerimiz kadar akciğerlerimizi de temiz tutmamız gerektiği vurgusunu yaparak, "Hepimiz sigaranın insan bedenine olan zararlarını biliyoruz.
Yeşilay 6.4.2020
Yeşilay'dan, "Sigarayı bırakmanın tam zamanı" sloganlı film
Yeşilay, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında "Sigarayı bırakmanın tam zamanı" sloganıyla uyarıcı bir film hazırladı.
Şu an buradasınız: Yeşilay Haberleri | Yeşilay Haber - Haberler - Yeşilay haberleri, son dakika yeşilay haber ve gelişmeleri burada. Yeşilay'dan O Nefes Sana Lazım Olacak hatırlatması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.6.2020 06:00:40. #1.14#
title