Yedaş Haberleri

Yedaş haber, Yedaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yedaş - 13.02.2021
YEDAŞ, olumsuz hava şartlarına hazır
YEDAŞ'ın etkisini gösterecek olumsuz hava şartlarına karşı Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop'taki enerji nakil hatlarında kesintisiz enerji arzı için gerekli donanım, malzeme ve araçlarını hazırda beklettiği bildirildi.
Yedaş - 05.02.2021
Samsun'dan kısa kısa
YEDAŞ Kavak İşletme Şefliğinden yapılan duyuruda, ilçe merkezi ile bağlı tüm mahallelerine 6-7 Şubat Cumartesi ve Pazar günleri 09.
Yedaş - 17.01.2021
YEDAŞ'tan sıfır atık projesi ile ekonomiye katkı
Yeşilırmak Elektrik Dağıtım AŞ, atıkların yeniden ekonomiye kazandırılmasını amaçlayan Sıfır Atık Projesi kapsamında 52 ton değerlendirilebilir atığı ekonomiye kazandırdı.
Yedaş - 16.12.2020
Kaymakam Fırat'tan kurum ziyaretleri
Kaymakam Fırat, ziyaretler kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Necmi Kılıç ve YEDAŞ Gümüşhacıköy İşletme Şefi Kemal Bingül'e ziyarette bulundu.
Yedaş - 24.11.2020
Ordu'da iş yerine silahla ateş eden kişi gözaltına alındı
Ordu'nun Gölköy ilçesinde Yeşilırmak Elektrik Dağıtım AŞ (YEDAŞ) şube binasına silahla ateş eden kişi gözaltına alındı.
Yedaş - 18.11.2020
Korgan ilçesine 30 milyon liralık elektrik altyapı yatırımı
Yeşilırmak Elektrik Dağıtım AŞ (YEDAŞ) Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, TEİAŞ 10.
Yedaş - 02.11.2020
Çorum'da elektrik akımına kapılan 9 büyükbaş hayvan telef oldu
Jandarma, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile YEDAŞ ekiplerince mandırada inceleme yapıldı.
Yedaş - 02.11.2020
Son dakika haberleri! Kovid-19 sürecinde YEDAŞ'tan Türk Kızılay'a destek
Son dakika gündem haberine göre Yeşilırmak Elektrik Dağıtım AŞ (YEDAŞ), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) süreci nedeniyle azalan kan bağışını artırmak amacıyla Türk Kızılay'ına destek verdi.
Yedaş - 16.07.2020
Aktif Bank'tan elektrik dağıtım sektörüne özel kira sertifikası
Aktif Bank, Yeşilırmak Elektrik Dağıtım AŞ (YEDAŞ) adına oluşturduğu program çerçevesinde 135 milyon TL'lik kira sertifikası ihracı gerçekleştirdi.
Yedaş - 10.07.2020
Ordu İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı
Fatsa ve üst kesimlerinde su sıkıntısı olduğunu dile getiren Güler, "Normal yatırımlarla gidecek olursak bunun yetişmesi mümkün değil. Önümüzdeki iki yıl içinde dönemsel olarak bir kuraklığa girme ihtimalimiz var. Bunun tedbirlerini şimdiden almamız lazım. Elektrikte yüksek kesimlerde büyük sıkıntı var. Elektrik olmadığı takdirde suyun arıtılması olumsuz etkileniyor. Tabi bu durum YEDAŞ'a bağlı bir durum.
Yedaş - 01.06.2020
Çorum'dan kısa kısa
YEDAŞ'tan "sokak lambası" açıklaması Çorum'da sokak lambalarının, aydınlatma tesislerinin kontrolünü sağlayan sistemde meydana gelen teknik arıza nedeniyle gündüz de yanmaya devam ettiği bildirildi.
Yedaş - 01.06.2020
Gündüz yanan sokak lambalarına açıklama
Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada sorunun bir an önce çözülmesi için çalışma yürütüldüğü belirtilerek, "Samsun, Ordu, Amasya, Çorum ve Sinop illeri aydınlatma tesislerinin kontrolünü sağlayan sistemimizde 'donanım' kaynaklı bir arızanın meydana gelmesi sebebiyle, sokak aydınlatma tesislerinin bazıları gündüz yanmaktadır.
Yedaş - 07.02.2020
Ordu Valiliğinden fırtına kaynaklı hasar tespitine ilişkin açıklama Açıklaması
Hasarların tespitine yönelik çalışmaların İl Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi koordinatörlüğünde sürdürüldüğü aktarılan açıklamada şunlar kaydedildi: "Bugün saat 16.30 itibarıyla yapılan tespitlere göre, 175 konut, 32 okul ve 13 kamu binasının çatısı ve dış cephe mantolamaları hasar görmüştür. Yaşanan fırtına ve kuvvetli rüzgardan dolayı 83 mahallede halihazırda enerji kesintisi (kısmi) mevcuttur. 144 trafoda ise enerji sağlanamamaktadır. Meydana gelen arızaları gidermek için YEDAŞ'a bağlı 67 farklı ekip tarafından çalışmalar sürdürülmektedir.
Yedaş - 31.01.2020
Ordu'da doğal gaz borusun patlamasına ilişkin Valilik'ten açıklama Açıklaması
Aciliyetinden dolayı Fatsa ilçesinde bulunan devlet hastanesi ve özel bir hastanenin doğal gaz ihtiyacının taşıma sistem ile giderileceği aktarılan açıklamada, "Bu süreçte ısınma amaçlı kullanılacak elektrikli ısıtıcıların Fatsa şehir şebekesine yapacağı yüklenmeye karşı YEDAŞ tarafından mobil trafolar hazır bulundurulmaktadır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yedaş Haberleri | Yedaş Haber - Haberler - Yedaş haberleri, son dakika yedaş haber ve gelişmeleri burada. Orta ve Doğu Karadeniz'deki 7 ilde 1644 yerleşim birimiyle ulaşım sağlanamıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 18:53:24. #1.15#
title