TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI HABERLERİ

Türk Dili Ve Edebiyatı Haberleri

Türk Dili Ve Edebiyatı haber, Türk Dili Ve Edebiyatı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türk Dili Ve Edebiyatı - Dün
MEB'den 10. sınıf öğrencileri için beceri temelli etkinlikler kitap seti
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından lise öğrencilerine yönelik beceri temelli etkinlikler setinin ilki 9. sınıflar için hazırlanmıştı. 10. sınıflara yönelik kaynaklar da bugün her öğrencinin ve öğretmenin eba.gov.tr'deki sayfasında erişime açıldı. Beceri temelli etkinlikler kaynağında Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Felsefe, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, İngilizce derslerinden 980 etkinlik bulunuyor.
Türk Dili Ve Edebiyatı - 09.02.2021
Gaziantep'in han ve bedestenleri hem turizme hem ticarete katkı sağlıyor
Büyükşehir Belediyesi Gazi Kültür AŞ Genel Müdürü ve Gaziantep Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Üyesi Prof.
Türk Dili Ve Edebiyatı - 08.02.2021
Gaziantep 100 yıl önce verilen "Gazi" unvanını gururla taşımaya devam ediyor
Gaziantep Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Üyesi ve Gazikültür AŞ Genel Müdürü Prof.
Türk Dili Ve Edebiyatı - 03.02.2021
Gençlere doğru rol model örneği olarak "Mehmet Akif Ersoy" anlatılıyor
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yavuz Bayram, "Mehmet Akif Ersoy'un en önemli özelliği, bize ve gençlerimize çok iyi bir model olmasıdır.
Türk Dili Ve Edebiyatı - 01.02.2021
Lise son sınıfta kaleme aldıkları "geleceğe mektuplar" 10 yıl sonra ellerine ulaştı
Kaşgarlı Mahmut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde görevli Türk dili ve edebiyatı öğretmeni Tülay Gökhan, 2011 yılında son sınıf öğrencilerine mektup ödevi verdi.
Türk Dili Ve Edebiyatı - 09.01.2021
Kitap sevdalısı genç uzun yıllar biriktirdiği harçlıklarıyla koleksiyon oluşturdu
Düzce'de çocukluk yaşlarından bu yana kitaplara ve edebiyata merakı olan Türk dili ve edebiyatı doktora öğrencisi Ali Kılıç, uzun yıllar biriktirdiği harçlıklarıyla aldığı kitaplarla babasına ait nalbur dükkanının bir köşesinde kitaplık oluşturdu.
Türk Dili Ve Edebiyatı - 05.01.2021
Son dakika haber! Prof. Dr. İlhan Başgöz, ambulans uçakla Türkiye'ye getirildi
İLHAN BAŞGÖZ KİMDİR Prof. Dr. İlhan Başgöz, 1923 yılında Gemerek'te doğdu. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun oldu.
Türk Dili Ve Edebiyatı - 05.01.2021
Prof. Dr. İlhan Başgöz, ambulans uçakla Türkiye'ye getirildi
İLHAN BAŞGÖZ KİMDİR Prof. Dr. İlhan Başgöz, 1923 yılında Gemerek'te doğdu. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun oldu.
Türk Dili Ve Edebiyatı - 31.12.2020
Son dakika: Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, 250 uzman yardımcısı alacak
Buna göre iktisat, ekonomi, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümlerinden 35, hukuk bölümünden 35, istatistik ve ekonometri bölümlerinden 30, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler ve siyaset bilimi bölümlerinden 30, psikoloji ile psikolojik danışma ve rehberlik bölümlerinden 25, sosyal hizmet bölümünden 20, maliye ve muhasebe bölümlerinden 15, sosyoloji bölümünden 10, işletme ve endüstri mühendisliği bölümlerinden 10, çocuk gelişimi ve eğitimi ile özel eğitim öğretmenliği bölümlerinden 10, gerontoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon ile sağlık yönetimi bölümlerinden 5, basın yayın, gazetecilik, iletişim ile radyo, sinema ve televizyon bölümlerinden 5, mütercim-tercümanlık, Türk dili ve edebiyatı ile İngiliz dili ve edebiyatı bölümlerinden 7, eğitim programları ve öğretmenliği, eğitim yönetimi ve planlama, bilgisayar ve öğretim teknolojileri eğitimi ile bilgi ve belge yönetimi bölümlerinden 5, mimarlık, peyzaj mimarlığı ile şehir ve bölge planlama bölümlerinden 3, fizik mühendisliği, inşaat mühendisliği, makine mühendisliği, orman mühendisliği ve ziraat mühendisliği bölümlerinden ise 5 olmak üzere toplam 250 personel alınacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Türk Dili Ve Edebiyatı Haberleri | Türk Dili Ve Edebiyatı Haber - Haberler - Türk Dili Ve Edebiyatı haberleri, son dakika türk dili ve edebiyatı haber ve gelişmeleri burada. MEB, 10'uncu sınıflar için beceri temelli etkinlikler kitabı yayımladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.2.2021 13:53:12. #1.16#
title