Tören Haberleri

Tören haber, Tören son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tören 10.8.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 10 Ağustos 2020
6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1- İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Emniyet Genel Müdürlüğü Koruma Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet yürütecek Koruma Eğitim Akademisi'nin açılış törenine katılacak.
Tören 9.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan hasta ziyareti
Bir dizi program için Kocaeli'ye gelen Erdoğan, Kocaeli Üniversitesinin Umuttepe Yerleşkesi'ndeki sağlık tesisleri ve araştırma merkezleri açılış töreninin ardından Başiskele ilçesinde bir özel hastaneye geçti.
Tören 9.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ-15
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'yi teknolojik dışa bağımlılıktan kurtaracak  TÜBİTAK'ın yeni Mükemmeliyet Merkezlerinin açılışına katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım ile TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal'ın da katıldığı törenle TÜBİTAK RUTE (Raylı Ulaşım Teknolojileri Enstitüsü) Motor Mükemmeliyet Merkezi, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi Ulusal Enerjetik Malzemeler Sentez ve Karakterizasyon Laboratuvarı, TÜBİTAK MAM Biyomalzeme, Biyomekanik, Biyoelektronik Mükemmeliyet Merkezi, TÜBİTAK MAM Yüksek Sıcaklık Malzemeleri Araştırma, Geliştirme ve Onarım Mükemmeliyet Merkezi, TÜBİTAK UME Fotovoltaik Performans Test Merkezi, TÜBİTAK SAGE Çevresel Testler Merkezi ve TÜBİTAK SAGE Ar-Ge Hizmet Binası hizmete girdi.
Tören 9.8.2020
Otel bahçesindeki düğün töreni, havai fişekten çıkan yangının söndürülmesinin ardından devam etti
Konya'nın Selçuklu ilçesindeki bir otelin bahçesinde yapılan ve atılan havai fişekten çıkan yangın nedeniyle durdurulan düğün töreni, alevlerin söndürülmesinin ardından devam etti.
Tören 9.8.2020
Kocaeli Üniversitesi Sağlık Tesisleri ve Araştırma Merkezleri açıldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı, Kocaeli Üniversitesinin Umuttepe Yerleşkesi'ndeki Sağlık Tesisleri ve Araştırma Merkezleri açılış töreninde konuşan Hülagü, sağlık tesisleri ve araştırma laboratuvarlarının ülkenin tıp faaliyetleri alanında geldiği noktayı gösterdiğini söyledi.
Tören 9.8.2020
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan çok kritik korona virüs uyarısı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile Kocaeli Üniversitesi Sağlık Tesisleri ve Araştırma Merkezlerinin açılış töreni gerçekleştirildi.
Tören 9.8.2020
Kocaeli Üniversitesi Sağlık Tesisleri ve Araştırma Merkezleri açıldı
Kocaeli Üniversitesinin Umuttepe Yerleşkesi'ndeki Sağlık Tesisleri ve Araştırma Merkezleri açılış töreninde konuşan Koca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın destekleriyle altyapısıyla iftihar edilen sağlık sistemine sahip olduklarını söyledi.
Tören 9.8.2020
Son dakika haberi... HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yavuz mezarı başında anıldı
Adıyaman'ın Kahta ilçesindeki Yeni Mahalle Mezarlığında gerçekleştirilen anma törenine HÜDA PAR Genel Başkanı İshak Sağlam'ın yanı sıra partinin il ve ilçe başkanlarıyla bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Tören 9.8.2020
Samsun'da şehit polis memuru için tören (3)
ŞÜPHELİ SÜRÜCÜ ALKOLLÜ ÇIKTISamsun'da uygulama noktasında polisin 'dur' ihtarına uymayıp kaçan ve yaşanan kovalamaca sırasında meydana gelen kazada motosikletli yunus polisi Adem Keskin'in kaza yaparak ölümüne neden olduğu iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli otomobil sürücüsü Alperen...
Tören 9.8.2020
Erdoğan: Ekonomimiz güçlendikçe, üretim kapasitemiz arttıkça, sözümüzün de itibarı arttı (2)
'ÇIĞIR AÇICI KRİTİK TEKNOLOJİLERDE ATILIM SAĞLAYACAĞIZ'Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TÜBİTAK Mükemmeliyet Merkezleri'nin açılış töreninde yaptığı konuşmada, "Küresel ekonomide eşi benzeri yaşanmamış bir dönemden geçiyoruz.
Tören 9.8.2020
Erdoğan: Ekonomimiz güçlendikçe, üretim kapasitemiz arttıkça, sözümüzün de itibarı arttı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'yi teknolojik dışa bağımlılıktan kurtaracak  TÜBİTAK'ın yeni Mükemmeliyet Merkezlerinin açılışına katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım ile TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal'ın da katıldığı törenle TÜBİTAK RUTE (Raylı Ulaşım Teknolojileri Enstitüsü) Motor Mükemmeliyet Merkezi, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi Ulusal Enerjetik Malzemeler Sentez ve Karakterizasyon Laboratuvarı, TÜBİTAK MAM Biyomalzeme, Biyomekanik, Biyoelektronik Mükemmeliyet Merkezi, TÜBİTAK MAM Yüksek Sıcaklık Malzemeleri Araştırma, Geliştirme ve Onarım Mükemmeliyet Merkezi, TÜBİTAK UME Fotovoltaik Performans Test Merkezi, TÜBİTAK SAGE Çevresel Testler Merkezi ve TÜBİTAK SAGE Ar-Ge Hizmet Binası hizmete girdi.
Tören 9.8.2020
Arkeolog çift 7 bin 500 yıllık antik kentte dünyaevine girdi
Pamukkale Üniversitesi ve Pamukkale Belediyesinin ev sahipliğinde düzenlenen törende, çiftin nikahlarını Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki kıydı.
Tören 9.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TÜBİTAK Kovid-19 Türkiye Platformu üyeleriyle bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TÜBİTAK Mükemmeliyet Merkezleri Açılış Töreni'nin ardından tesisleri gezdi.
Tören 9.8.2020
TÜBİTAK mükemmeliyet merkezleri açıldı
Gebze'de, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla düzenlenen TÜBİTAK mükemmeliyet merkezlerinin açılış töreninde konuşan Mandal, bilim ve teknoloji tabanlı gelişiminde her yaşta bilim insanının desteklenmesi ve yetiştirilmesi için büyük katkılarda bulunan kurum tarihinde çok önemli bir gün için bir araya geldiklerini söyledi.
Tören 9.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Samsun'da şehit polis memuru için törenSAMSUN'da uygulama noktasında polisin 'dur' ihtarına uymayıp kaçan otomobil sürücüsünü takip ederken geçirdiği kazada şehit olan motosikletli yunus polisi Adem Keskin (33) için İl Emniyet Müdürlüğü'nde tören düzenlendi.
Tören 9.8.2020
Şehit polis Adem Keskin Samsun'da son yolculuğuna uğurlandı
Şehit Keskin'in cenazesi, İl Emniyet Müdürlüğü bahçesindeki törenin ardından Büyük Cami bahçesine getirildi.
Tören 9.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan TÜBİTAK Mükemmeliyet Merkezleri Açılış Töreni'nde konuştu: (1)
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Birileri fildişi kulelerde ahkam keserken, milletimize karamsarlık yayarken, biz büyük ve güçlü Türkiye hedefimize doğru kararlılıkla yürüyoruz.
Tören 9.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TÜBİTAK Mükemmeliyet Merkezleri Açılış Töreni'ne katıldı
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TÜBİTAK Mükemmeliyet Merkezleri Açılış Töreni'ne katıldı.
Tören 9.8.2020
TÜBİTAK mükemmeliyet merkezleri açıldı
Gebze'de, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla düzenlenen TÜBİTAK mükemmeliyet merkezleri açılış töreninde konuşan Varank, TÜBİTAK Gebze Yerleşkesi'nin, ülkenin Ar-Ge ve inovasyon üssü olma görevini üstlendiğini ancak enstitülerde yürüttükleri yenilikçi işlerle özel sektöre rakip olmadıklarını vurgulayarak, özel sektörün, kamunun ve üniversitelerin katma değer üretmesine katkı sağladıklarını söyledi.
Şu an buradasınız: Tören Haberleri | Tören Haber - Haberler - Tören haberleri, son dakika tören haber ve gelişmeleri burada. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan hasta ziyareti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.8.2020 03:21:52. #1.15#
title