Tören Haberleri

Tören haber, Tören son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tören - Dün
Tanzanya Zanzibar Maarif Okullarında mezuniyet programı düzenlendi
Öğrencilerin iki ülkenin milli marşlarını okumasıyla başlayan tören, şiirler, şarkılar ve tiyatro gösterisiyle devam etti.
Tören - 12.06.2021
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Ahlat - Karahasan - Malazgirt Yolu Açılışına Katıldı
Bakan Karaismailoğlu ve beraberindeki protokol üyeleri, Ahlat - Karahasan - Malazgirt Yolu Açılış törenine katıldılar.
Tören - 12.06.2021
#Evdekalordu #Bizbizeyeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
ALTINORDU BELEDİYESİ "İNSANA YAKIŞIR İŞ" DEDİ VE MÜKEMMELİYET MERKEZİNDE SONA GELDİAltınordu Belediyesi; "üretken ve adil bir ücret getiren, işyerinde güvenli ve ailelere sosyal koruma sağlayan, kişisel gelişim ve toplumla bütünleşme açısından daha iyi fırsatlar sunmayı amaç edinen "insana yakışır iş" kapsamında işgücü piyasasının ihtiyaç duyduğu geleceğin mesleklerinin yanı sıra geleneksel meslekleri de öğretmek ve işgücü piyasasının aradığı ara elemanı yetiştirmek, şehirde sosyal yönlü bir sorun olan işsizliği ve risklerini en aza indirgemek için bölgesinde ilk olma özelliği de olan 'Mükemmeliyet Merkezi'nin açılışına hazırlanıyor. Üretimi arttırmak istihdam alanlarını geliştirmek ve işsizliği azaltmak için yoğun çaba harcayan Başkan Tören, istihdamla ilgili alt yapıyı oluşturmaya çalıştıklarını ve gerçekleştirdikleri yatırımlarla gençlerin gurbette değil doğdukları topraklarda kendi şehirlerinde yaşamalarını amaçladıklarını söyledi.
Tören - 12.06.2021
Kahraman Şehidimiz Piyade Uzman Çavuş Samet Şeker Törenle Memleketine Uğurlandı
Irak'ın kuzeyinde bölücü terör örgütüne yönelik yürütülen Pençe-Yıldırım Harekatı'nda şehit olan Kahraman askerimiz Piyade Uzman Çavuş Samet Şeker'in naaşı ilimizde düzenlenen törenle memleketine uğurlandı.
Tören - 12.06.2021
KKTC'de yeni Kovid-19 tedbirleri alındı
Kapalı alanlarda miting ve tören yapılamayacak KKTC'ye düzenlenecek uçak seferlerine günde azami 6 uçuş ve her uçuşta en fazla 200'er kişi bulunacak şekilde yolcu kabul edilecek, gemi seferlerine ise günde azami 2 sefer ve her seferde 150'şer kişi (askerler hariç) bulunacak şekilde yolcu kabul edilecek.
Tören - 11.06.2021
Son dakika haberi! İsrailli aşırı sağcılar, koalisyondan vazgeçmeyen Yamina lideri Bennett için "ölüm büyüsü" yapılmasını istedi
Son dakika haberleri: İsrail'de Yamina (Sağ) Partisi lideri Naftali Bennett'i, sol ve merkez çizgiden gelen partilerle koalisyon hükümeti kurma kararından vazgeçiremeyen İsrailli aşırı sağcılar, Bennett'e karşı "ölüm büyüsü töreni" yapılması çağrısında bulundu.
Tören - 11.06.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kilis Yukarı Afrin Barajı ve İçme Suyu İsale Hattı Açılış Töreni'nde konuştu: (2)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye darbe girişimi dahil ne yaşarsa yaşasın demokratik hukuk devleti ilkelerine olan bağlılığından, ekonomisini ayakta tutma iradesinden, serbest piyasa kurallarından asla taviz vermemiştir.
Tören - 11.06.2021
Varank: "SCADA Merkezi, Karapınar Güneş Enerjisi Santrali'nin adeta beyni konumunda olacak"
Bakanların gelişi Bakanların tören alanına geçişi Katılımcılar Sinevizyon gösterimi Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın kürüsye gelişi Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın konuşması KONYA - Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Karapınar'da "Yenilenebilir Enerji...
title