Ticaret Haberleri

Ticaret haber, Ticaret son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ticaret - Bugün
Son dakika haberleri | Afganistan Cumhurbaşkanı Gani, Taliban'ın yönetimi ele geçirmek için şiddeti artırdığını belirtti
Taliban, haziranın son haftasında başlattığı saldırılarda Özbekistan ve Tacikistan sınırındaki ilçelerin tamamına yakınını ele geçirdi. Özbekistan'a açılan en önemli ticaret güzergahı olan Hayratan Sınır Kapısı'nı iki yönden kuşatan Taliban, güneybatıda Gazne vilayetine yoğunlaştı.
Ticaret - Bugün
Spot piyasada doğal gaz fiyatları
Spot doğal gaz piyasasında dün bin metreküp doğal gazın referans fiyatı 2 bin 75 lira 68 kuruş oldu. Toplam gaz ticaret miktarı 3 milyon 591 bin metreküp olarak tespit edildi.
Ticaret - Bugün
Son dakika haber! Günün ilk yarısında en çok değer kazanan hisseler
Son dakika haberine göre Borsa İstanbul'da bugün yapılan işlemlerde, saat 13.00 itibarıyla BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (BIST 100) En çok yükselen ilk 20Son FiyatıÖnceki KapanışDeğişim (%)Borusan...
Ticaret - Bugün
Günün ilk yarısında endekslerin değişimi
Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin saat 13.00 itibarıyla son değerleri ve günlük değişim oranları şöyle: Sektör EndeksleriSon KapanışGünlük DeğişimBIST KOBİ SANAYİ4.2390,30BIST TEKSTİL, DERİ9672,55BIST FİN.
Ticaret - Bugün
Günün ilk yarısında değer kaybeden hisseler
Borsa İstanbul'da bugün yapılan işlemlerde, saat 13.00 itibarıyla BIST 100 endeksi içinde değer kaybeden 19 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (BIST 100) Düşen 19 hisseSon FiyatıÖnceki KapanışDeğişim...
Ticaret - Bugün
Van Ticaret ve Sanayi Odasından "aşı olun" çağrısı
Van Ticaret ve Sanayi Odası (Van TSO), aşılama oranının düşük olduğu iller arasında yer alan Van'da bu oranın yükselmesi için vatandaşları aşı olmaya davet etti.
Ticaret - Bugün
ASO Başkanı Özdebir'den "üretim ekonomisi" vurgusu Açıklaması
Gümrük Birliği'nin modernizasyonu Verilerin yılın ikinci çeyreğinde yüksek bir büyüme rakamına işaret ettiğini belirten Özdebir, Gümrük Birliği'nin önemine dikkati çekti. Özdebir, Gümrük Birliği'nin modernizasyonu ve bu çerçevede yürütülen müzakerelerinin, ülkenin halihazırda en büyük ticaret partneri olan AB ile ticaret ve yatırım potansiyelini artırması ve mevcut birtakım pürüzlerin giderilebilmesi açısından büyük önem taşıdığını kaydetti.
Ticaret - Bugün
Uşak Ticaret Borsası
Uşak Ticaret Borsasında (UTB) makarnalık buğdayın kilogramı en düşük 2 lira 60 kuruş, en yüksek 2 lira 65 kuruştan satıldı.
Ticaret - Bugün
Trendyol Satıcı Bilgi Merkezi açıldı
Trendyol, e-ticarette satış yapan ve yapmak isteyen herkesin, aradığı her türlü bilgiye ulaşabileceği Satıcı Bilgi Merkezi'ni KOBİ ve esnafların hizmetine sundu.
Ticaret - Bugün
Yaklaşık 13 milyon metrekare Hazine arazisi, tıbbi ve aromatik bitkilerin yetiştirilmesi için kiraya verildi
İlan edilen taşınmazlar, Tarım ve Orman Bakanlığı, ilgili belediye başkanlıkları, ticaret ve sanayi odaları ile ziraat odalarına da bildiriliyor, bu taşınmazlardan köy ve belde sınırları içerisinde bulunanlara da aynı süre içerisinde uygun görülen vasıtalarla duyuruluyor.
Ticaret - Bugün
Avrupa borsaları, Almanya hariç yükselişle açıldı
Analistler, bugün Fed'in faiz kararının yanı sıra ABD'de dış ticaret dengesi, toptan eşya stokları verileri ve şirket finansal sonuçlarının takip edileceğini aktararak, yeni tip koronavirüs salgınına ilişkin gelişmelerin de gündemdeki yerini koruduğu belirtti.
Ticaret - Bugün
Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile KTO Karatay Üniversitesi arasında "eğitimde işbirliği" protokolü imzalandı
Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile KTO Karatay Üniversitesi arasında "eğitimde işbirliği" protokolünün imzalandığı bildirildi.
Ticaret - Bugün
Son dakika haber! Rusya Savunma Bakanı Şoygu: "Afganistan'daki durum uygun önlemlerin alınmasını gerektiriyor"
Taliban, haziranın son haftasında başlattığı saldırılarda Özbekistan ve Tacikistan sınırındaki ilçelerin tamamına yakınını ele geçirdi. Özbekistan'a açılan en önemli ticaret güzergahı olan Hayratan Sınır Kapısı'nı iki yönden kuşatan Taliban, güneybatıda Gazne vilayetine yoğunlaştı.
Ticaret - Bugün
Yılın ilk hasat süpürge teli ETB'de satıldı
Yılın ilk hasat süpürge teli, Edirne Ticaret Borsasında (ETB) kilogramı 12,77 liradan satın alındı.
Ticaret - Bugün
İthalat işlemlerinde yetkili gümrük idarelerine Hopa Gümrük Müdürlüğü de eklendi
Ticaret Bakanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlığının ortaklaşa hazırladığı "Tarım ve Orman Bakanlığı Kontrolüne Tabi Belirli Ürünlerin Girişine Yetkili Gümrük İdareleri ile Resmi Kontrollerini Yapmaya Yetkili İl Tarım ve Orman Müdürlüklerinin Belirlenmesine Dair Tebliğ'de Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ" Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.
Ticaret - Bugün
VİOP'ta endeks kontratı güne düşüşle başladı
Analistler, bugün Fed'in faiz kararının yanı sıra, ABD'de dış ticaret dengesi, toptan eşya stokları verileri ve şirket finansal sonuçlarının takip edileceğini ifade ederek, teknik açıdan endeks kontratında 1.
Ticaret - Bugün
Piyasalar Fed'e odaklandı
Analistler, bugünün veri gündeminde ABD'de dış ticaret dengesi ve toptan eşya stokları verisinin öne çıktığını belirterek, teknik açıdan BIST 100 endeksinde 1.
Ticaret - Bugün
27 Temmuz 2021 Haberleri
27 Temmuz 2021 Manşet Haberleri.
Ticaret - Dün
GÜNDEM ÖZETİ / 28 Temmuz 2021
(Fatih Sondaj Gemisi / 21.30) 2- Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Türk iş insanlarıyla toplantı yapacak.
Ticaret - Dün
Kamyon Kiralama İşi - İhale İlanı
4. 1. 2. Mevzuatı gereği kayıtlı olduğu Ticaret ve/veya Sanayi Odası Belgesi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ticaret Haberleri | Ticaret Haber - Haberler - Ticaret haberleri, son dakika ticaret haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri | Afganistan Cumhurbaşkanı Gani, Taliban'ın yönetimi ele geçirmek için şiddeti artırdığını belirtti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.7.2021 14:44:18. #1.15#

title