Tedaş Haberleri

Tedaş haber, Tedaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tedaş - 15.10.2020
TBMM Genel Kurulu
TEDAŞ'ın parça parça özelleştirilmesi sonucu dağıtım şirketleri "zarar ediyoruz" diye dayatınca iktidarın, tercihini vatandaştan yana değil dağıtım şirketlerinden yana kullandığını ifade eden Öztürk, "TEDAŞ özelleştirilirken hedef, kayıp kaçak oranlarının azaltılması, tüketicinin korunmasıydı.
Tedaş - 5.10.2020
Enerji alanında düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM'de (3)
Elektrik piyasasında üretim faaliyetlerine ilişkin taşınmaz temini işlemlerinin tümünün EPDK tarafından, dağıtım faaliyetlerine ilişkin taşınmaz temini işlemlerinin tümünün ise TEDAŞ tarafından yapılması öngörülüyor.
Tedaş - 30.9.2020
Çarşamba ilçesine iki yeni otopark yapılacak
Büyükşehir Belediyesinin bu alanlarda otopark yapacağını belirten Doğan, "Otoparklarımızın biri Doğuyaka'daki eski TEDAŞ binasının bulunduğu alanın yanında, diğeri ise Batıyaka'da diş hastanesi karşısında bulunan pazar yerinin bulunduğu alanda yapılacak.
Tedaş - 27.8.2020
Enerjide acele kamulaştırma kararları
Afyonkarahisar'daki "Ümraniye KÖK-Gözeli KÖK" enerji nakil hattı ve Zonguldak'taki "Karadon TM -Yeniçates DM" enerji nakil hattının yapımı amacıyla söz konusu güzergahlara isabet eden taşınmazlarda pilon yerlerinin mülkiyet şeklinde, hat emniyet sahalarının ise irtifak hakkı kurulmak suretiyle Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (TEDAŞ) tarafından acele kamulaştırılması kararlaştırıldı.
Tedaş - 26.8.2020
Gaziantep'te 100. yılda 100 hayırsever kampanyası
Ailelerin verdiği desteğin kendilerini çok mutlu ettiğini dile getiren Gül, şunları kaydetti: "Eski TEDAŞ'ın olduğu alanda 3 okula ihtiyacımız vardı.
Tedaş - 2.8.2020
TEDAŞ'tan tarımsal sulama borçlarına yeniden yapılandırma
Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (TEDAŞ), tarımsal sulama borçlarının yeniden yapılandırılması kapsamında, 22 bin 15 abonesinin 493 milyon 316 bin 464 liralık borcunu yeniden yapılandırdı.
Tedaş - 29.7.2020
Alanya Sokağı'nın geleceği yaşayanlarına bağlı
Yenişehir Belediyesi, geçtiğimiz aylarda Mersin'in en yoğun alışveriş ve sosyal yaşam alanlarından biri olan Alanya Sokağı ve çevresindeki sokaklarda yenileme çalışmalarına başlamış, Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit sokağa inerek bölge halkına, "Nasıl bir Alanya Sokağı istiyorsunuz?" sorusunu yöneltmişti. Yenişehir Belediyesi, TEDAŞ ve MESKİ ile eşgüdümlü yürütülen alt yapı çalışmaları tamamlanan 1902 Sokakta (Alanya Sokağı)belediye ekipleri bu kez de bölge sakinleriyle 8 maddelik bir anket yaptı.
Tedaş - 24.6.2020
Başkent'te yine köpek katliamı
Ankara'nın Gölbaşı ilçesine bağlı Eymir Mahallesi TEDAŞ mevkiinde 10 köpek zehirlendi.
Tedaş - 1.6.2020
Yahşihan Belediye Başkanı Türkyılmaz, gazetecilerle bir araya geldi
MHP Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlu ve Yahşihan İlçe Başkanı Yılmaz Aydın'ın da katıldığı programda, Türk Telekom, TEDAŞ ve KIRGAZ yetkililerine de projelerle ilgili bilgi verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tedaş Haberleri | Tedaş Haber - Haberler - Tedaş haberleri, son dakika tedaş haber ve gelişmeleri burada. TBMM Genel Kurulu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 08:49:45. #1.14#
title