SELÇUK ÖZDAĞ HABERLERİ

Selçuk Özdağ haber, Selçuk Özdağ son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selçuk Özdağ

Selçuk Özdağ

Doğum Yeri Kırıkkale / Türkiye
Doğum Tarihi 7.8.1958 - ...

Selçuk Özdağ Kimdir ?

7 Ağustos 1958'de Konur’da dünyaya geldi. Babasının adı Halil, annesinin adı Hatice’dir. İlk ve orta öğretimini Ankara İncirli İlköğretim Okulu ve Ankara Gazi Lisesi’nde tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Selçuk Özdağ - 26.02.2021
25 Şubat 2021 Haberleri
25 Şubat 2021 Manşet Haberleri.
Selçuk Özdağ - 13.02.2021
12 Şubat 2021 Haberleri
12 Şubat 2021 Manşet Haberleri.
Selçuk Özdağ - 11.02.2021
Selçuk Özdağ'a saldırıyla ilgili dava dosyasında görevsizlik kararı
Ankara 17. Asliye Ceza Mahkemesi, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a yönelik saldırıyla ilgili dava dosyasında görevsizlik kararı vererek dosyanın Ağır Ceza Mahkemesine gönderilmesine karar verdi.
Selçuk Özdağ - 06.02.2021
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'a saldırıyla ilgili soruşturma tamamlandı
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a yönelik saldırıyla ilgili soruşturmasını tamamlayarak, 5 şüpheli hakkında 11 yıl 9'ar aya kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi.
Selçuk Özdağ - 29.01.2021
28 Ocak 2021 Haberleri
28 Ocak 2021 Manşet Haberleri.
Selçuk Özdağ - 28.01.2021
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'a saldırıyla ilgili 3 kişi daha tutuklandı
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a yönelik saldırıyla ilgili dün gözaltına alınan 5 şüpheliden 3'ü daha tutuklandı.
Selçuk Özdağ - 28.01.2021
Özdağ'a düzenlenen saldırıda tutuklu sayısı 5 oldu
GELECEK Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a yönelik saldırı ile ilgili yürütülen soruşturma kapsamında 3 kişi daha tutuklandı.
Selçuk Özdağ - 28.01.2021
MHP'li Büyükataman, "partisinin ve Genel Başkan Bahçeli'nin hedef alınmasına" tepki gösterdi Açıklaması
Büyükataman, yazılı açıklamasında, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ile Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu'na yapılan saldırılardan sonra, önce saldırılara muhatap olanların ve ardından da bazı siyasi partilerin genel başkan ve yöneticilerinin, "hadsizce", MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef aldığını savundu.
Selçuk Özdağ - 28.01.2021
27 Ocak 2021 Haberleri
27 Ocak 2021 Manşet Haberleri.
Selçuk Özdağ - 27.01.2021
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'a yönelik saldırıya ilişkin 4 kişi daha gözaltına alındı
Ankara Emniyet Müdürlüğü, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a yönelik saldırıya ilişkin 4 kişinin daha gözaltına alındığını bildirdi.
Selçuk Özdağ - 27.01.2021
HDP Grup Başkanvekili Beştaş, gündemi değerlendirdi Açıklaması
HDP'li Beştaş, sözlerini şöyle sürdürdü: "Esenyurt ve partimize yönelik saldırılarla ilgili yandaş kanallarda bolca propaganda var. Biz bu filmi her gün izliyoruz. Bir kaşık suda fırtınalar koparılıyor ama temel amacın ne olduğunu gayet iyi biliyoruz. Siyasal şiddet çeteler eliyle uygulanıyor. En son Selçuk Özdağ, gazeteci Orhan Uğurlu ve diğer gazetecilere dönük saldırılar var.
Selçuk Özdağ - 22.01.2021
21 Ocak 2021 Haberleri
21 Ocak 2021 Manşet Haberleri.
Selçuk Özdağ - 21.01.2021
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'a saldırının 3 firari şüphelisi hakkında yakalama kararı çıkarıldı
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a yönelik saldırıyla ilgili firari 3 şüpheli hakkında yakalama kararı çıkarıldı.
Selçuk Özdağ - 21.01.2021
CHP Grup Başkanvekili Altay, AYM'nin Enis Berberoğlu kararını değerlendirdi Açıklaması
"Korunan 3 kişiyi bulmak devletin namus borcu" CHP Grup Başkanvekili Altay, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu ve KRT TV programcısı Afşin Hatipoğlu'na yapılan saldırıları gerçekleştiren 5 kişiden ikisinin yakalandığını ancak 3'ünün hala tespit edilemediğini söyledi.
Selçuk Özdağ - 21.01.2021
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, gündeme ilişkin soruları yanıtladı Açıklaması
İttifak çalışmaları "HDP ile ittifak yapmamak için farklı çözüm arayışlarında olduğunuza ilişkin iddialar var. Bu konudaki değerlendirmeniz nedir?" sorusu üzerine Akşener, şunları söyledi: "Bu iddia işte. Bizim HDP ile herhangi bir yan yana gelişimiz söz konusu değil. Bu çok enteresan bir şey. Bir başka yün yumağı da bu. HDP 24 Haziran'da seçimlere ayrı girdi, üçüncü parti olarak çıktı. Eğer Türkiye'de insanlar, siyaseti matematik olarak takip ederse ne olduğunu görür. Herkesin oraya dikkat etmesi lazım. Bizde seçim zamanında konuşulur ittifaklar. Tabii bir şablon var. Cumhur İttifakı, ölümüne ittifak, mezara kadar, tek parti gibi ittifak, duygusal ittifak. O şablon ve algoritma üzerinden tanım yapıldığı zaman bizim ittifak onların sistemine benzemiyor. Bizimki gerçekçi, seçmenin taleplerine göre oluşturulmuş bir iş birliği sistemi. Biz bunu anlatmaktan yorulduk ama anlatmaya devam edeceğiz." Bir gazetecinin, "İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun annesine yönelik sosyal medyadan yapılan hakaretler vardı. İçişleri Bakanı çok ciddi ifadeler kullanmıştı. Bugün de Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, 'İster yürütmede ister yargıda görev üstlenmiş olalım, yargı kimsenin sıfatına bakmaz. Herkes yargı önünde eşittir.' ifadesini kullandı. Bu konudaki değerlendirmez nedir?" sorusunu yanıtlayan Akşener, şunları kaydetti: "Sayın Soylu bizim kulübe hoş geldi. Şöyle bir kulüp var Türkiye'de. Hepimizin içinde yer aldığı, benim uzunca bir zamandır yer aldığım... Anamıza sinkaflı sövüldü. Şahsıma çok çirkinlikler yapıldı. Sosyal medyada veya diğer alanlarda aleni her türlü çirkinlik, küfür, sövgü olduğunda kös dinlendi. Sayın Soylu'nun aynı şeyleri yaşamasını istemezdim. Neticede İçişleri Bakanı. Benim devlet anlayışımda böyle bir durum olamaz. İçişleri Bakanı sosyal medya üzerinden şikayet edemez ama canı yanmış, annesi, ana. Saygı duyuyorum ama bizim kulübe hoş gelmiş. Sayın Abdulhamit Gül'ün söyledikleri üzerinden tanım yaparsam, bir taraf reformcu, bir taraf reform konusundan alerji duyuyor. Biz de onu izleyeceğiz." Selçuk Özdağ'a yönelik saldırı Akşener bir gazetecinin, "Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a yönelik saldırıdan sonra savcı tehdit edildi.
Selçuk Özdağ - 20.01.2021
Davutoğlu'ndan Erdoğan'a 'Selçuk Özdağ' sorusu: Kimdir bu saldırganların arkasındakiler?
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a Cuma günü evinin önünde düzenlenen saldırının ardından, partisinin il başkanlarını Ankara'da topladı.
Selçuk Özdağ - 20.01.2021
HDP Grup Başkanvekili Hakkı Saruhan Oluç gündemi değerlendirdi Açıklaması
"Saldırıları hoş görenler, demokratik hak ve özgürlüklerin düşmanıdır" Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu ve KRT TV programcısı Afşin Hatipoğlu'na yapılan saldırılara değinen Oluç, Türkiye'de son zamanlarda aydın, gazeteci ve siyasetçilerin hedef gösterilerek lince maruz kaldığı bir dönemin yaşandığını ileri sürdü.
Selçuk Özdağ - 20.01.2021
Son dakika haberleri: Selçuk Özdağ'a saldıranların ifadeleri ortaya çıktı
Son dakika haber: GELECEK Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a yönelik saldırı olayıyla ilgili, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturmada tutuklanan iki şüphelinin, iş aramak amacıyla gittikleri Çankaya'nın bir sokağında Özdağ ile tesadüfen karşılaştıklarını ileri sürdükleri öğrenildi.
Selçuk Özdağ - 20.01.2021
Kılıçdaroğlu: CHP'de genel başkana mektup yazılmaz, randevu alınır
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'i ziyaret etti. Kılıçdaroğlu daha sonra meclis salonunda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kılıçdaroğlu, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a saldırıya ilişkin soruya, "Saldırıyı yapanların, faillerinin bulunması, adalete teslim edilmesi, sayın savcının bu konuda soruşturma yapması güzel bir şey.
Selçuk Özdağ - 20.01.2021
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İzmit Belediyesinde konuştu Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a yapılan saldırıya ilişkin, "Kişinin siyasi görüşünü beğenirsiniz veya beğenmezsiniz ama onun görüşünü açıklıkla ifade etmesine ortam sağlamak zorundasınız.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Selçuk Özdağ Haberleri | Selçuk Özdağ Kimdir - Haberler - Selçuk Özdağ haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selçuk Özdağ kimdir, hayatı ve biyografisi. Azerbaycan Cumhuriyeti'nin kurucusu Resulzade'nin kabri başında Hocalı Katliamı anma etk
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.3.2021 11:14:41. #1.14#
title