Sandık Haberleri

Sandık haber, Sandık son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sandık - 6.12.2020
Kuveyt'te halk sandık başında
Kuveyt'te halk parlamento seçimleri için sandık başına gitti.
Sandık - 5.12.2020
Kuveyt'te sandıklar kapandı, oy sayımı başladı
Kuveyt'te parlamento seçimleri için yapılan oylama sona ererken, oy sayım işlemi başladı.
Sandık - 5.12.2020
Romanya'da, milletvekili seçimleri için yarın sandık başına gidilecek
Romanya halkı, yeni dönem parlamento üyelerini 4 yıllığına belirlemek amacıyla yarın sandık başına gidecek.
Sandık - 5.12.2020
Son dakika haber | Kuveytliler milletvekili seçimleri için sandık başında
Son dakika haberler: Kuveyt'te milletvekili seçimleri yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri altında gerçekleştiriliyor.
Sandık - 4.12.2020
Trump'ın avukatı Giuliani seçimlerde hile olduğuna dair video yayınladı
ABD Başkanı Donald Trump'ın avukatı Rudy Giuliani, 3 Kasım'daki başkanlık seçimlerde hile olduğunu kanıtlamak amacıyla Georgia eyaletindeki sandık merkezinden oyların çalındığına ilişkin iddia edilen bir video yayınladı.
Sandık - 3.12.2020
Kovid-19 salgını Bulgaristan'daki seçimlerin ertelenmesini gündeme getirdi
Virüs nedeniyle karantinada bulunan vatandaşların nasıl oy kullanabilecekleri konusunda "hiçbir netlik olmadığına" işaret eden Tzaneva, "Seçim yasasında engelli kişilere taşınabilir sandıkta oy kullanma olanağı sağlanmış ancak karantinada olanlar konusunda durum belli değil.
Sandık - 1.12.2020
Samsun, Çorum ve Amasya'da Kovid-19 tedbirleri
Samsun'da Canik Belediyesi Kovid-19 Mücadele ve Destek Birimi, Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'nın talimatıyla üretimi belediye tarafından yapılan dezenfektan stantlarını yoğun kullanılan duraklara yerleştirerek vatandaşların hizmetine sundu.
Sandık - 1.12.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
Belediyelerin defin işlemini yaptığını, doktorların raporları da olduğunu aktaran Kılıçdaroğlu, şöyle devam etti: "Salgın hastalık, Kovid-19 dolayısıyla ölümler... Topluyorsunuz, bu rakamı katlıyor. Baştan şunu söyledim, hükümetseniz ve gerçekten toplumda saygınlığınızın olması gerekiyorsa rakamları doğru açıklayın. Sağlık çalışanlarımız zaten ellerinden gelen bütün çabaları gösteriyorlar. Devlet dediğiniz kurum yalan söyler mi? 'Biz karar aldık, rakam açıklamıyoruz.' dersiniz, onu da anlayışla karşılarım ama yanlış rakam açıklamak kadar Türkiye'nin itibarını dünyada sarsan başka bir şey yoktur. Türkiye'nin rakamlarına hiç kimse inanmıyor, güvenmiyor. Türkiye'yi bu halen niye düşürüyorsunuz? Ayıp değil mi, yazık değil mi?" "Ana ilke salgının yayılmasını engellemektir" Daha önce Türk Tabipleri Birliği'nin (TTB) Kovid-19 rakamlarının doğru olmadığına ilişkin açıklama yaptığını anımsatan Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu: "Türk Tabipleri Birliği'ni terörist ilan ettiler. Akıl dışı. Böyle devlet yönetimi olabilir mi? Bir kişinin hastalığını kim bilir? Kaymakam mı, vali mi, bakan mı, cumhurbaşkanı mı bilir? Esnaf mı, manav mı bilir? Doktor bilir. Doktor da 'Bunun hastalığı budur, sayısı da budur.' diyor. 'Vay efendim, sen bunu nasıl söylersin?' Ana ilke salgının yayılmasını engellemektir. Tedavi zaten hastanelerde yapılacak. Hükümet olarak sana düşen görev, salgının yayılmasını engellemek için her türlü önlemi alacaksın. Bu yapılmadı. Şu anda geldiğimiz nokta acı, salgın yönetiminde dünyanın en kötü yönetilen dördüncü, Avrupa'nın da birinci ülkesiyiz. Peki ülkeyi yönetenler bu sonuçtan dolayı utanıyorlar mı? Utanmazlar. 'Yalan söyledim.' diyor." "Ekonomiyle ilgili tek satır yok" Kovid-19'la mücadeleye ilişkin yeni tedbirlere değinen Kılıçdaroğlu, dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı önlemler arasında ekonomiyle ilgili tek satır olmadığını bildirdi. Kılıçdaroğlu, "Adama 'Dükkanı, manavı, kahveyi, pastaneyi, sinemayı, AVM'leri her şeyi kapat.' diyorsun. Güzel. Peki bu adam nasıl geçinecek? Bununla ilgili tek cümle kurulmadı. Sevgili esnaf kardeşim, böyle yapıyorlar, sen bunları gayet iyi tanıdın. Önümüzdeki süreç içinde sandık gelecek.
Sandık - 1.12.2020
Kuveyt'te Kovid-19 sebebiyle seçim kampanyaları sosyal medya üzerinden yapılıyor
Kuveyt'te son olarak 2016'da yapılan seçimlerle belirlenen Ulusal Meclis üyelerinin seçimi için 5 Aralık'ta sandık başına gidilmesi bekleniyor.
Sandık - 1.12.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
Yasaya göre söz konusu kadrolara engelli ataması yapılmasının, yasal mecburiyet olduğunu vurgulayan Kılıçdaroğlu, "Niye atama yapmıyorlar? Çünkü bir engelli karnını doyuracak; aç kalması lazım. İktidarın anlayışı bu. Peki bu anlayışa engelliler destek verecek mi? Vermemesi lazım. 'O boş kadrolar orada, bizler sokaklarda işsiz duruyoruz. Yarın sandık önümüze geldiğinde biz bunun hesabını siyasi iktidardan soracağız.
Sandık - 1.12.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
'Yaşayan Toprak Yerel Tohum' projesi kapsamında bu yıl 4'üncü kez toprakla buluşan 'Sorgül'ü, AK Parti Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, traktörle toprağa yaydı. Etkinlikte konuşan AK Parti'li Çankırı, bu yıl toprağa ektikleri tohumun hasadının da verimli geçeceğini söyledi. Çankırı, "Projemiz gün geçtikçe büyüyor. Bağışçılarımız çoğalıyor. Tohumu daha fazla ekmeye başladık ve rekoltesinin de daha da yükseliyor. Mezopotamya topraklarında susuz tarımı tekrardan geri getireceğiz. Bu ata tohumlarımızın tekrar sandıklardan çıkarak toprakla buluşmasını sağladık.
Sandık - 30.11.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (2)
"Türkiye'de, ekmeğini yiyip vatanına düşmanlık besleyen bir kesim var" Cumhurbaşkanı Erdoğan, asırlık oyunları bozan, asırlık hesapları altüst eden, asırlık düzenleri yıkan, zihinlere vurulan asırlık zincirleri kıran Türkiye'ye, elbette bunun bedelini ödetmek isteyenlerin olacağına dikkati çekerek, şu değerlendirmelerde bulundu: "Ülke ve millet olarak bunların hepsini de evelallah göğüslemeye hazırız. Bizi asıl üzen, içeride karşımıza çıkan tuhaf manzaradır. Açık konuşmak gerekirse, Türkiye'de, ekmeğini yiyip vatanına düşmanlık besleyen, havasını soluyup ezanından ve bayrağından nefret eden, sefasını sürüp insanını sevmeyen bir kesim var. Bunlar, zahirde demokrat, insancıl, hoşgörülü gözükür ama hakikatte faşistin, darbecinin, vesayetçinin önde gidenleridir. Bunlar, zahirde çok çalışır gözükür ama esasta hiçbir şey üretmez. Bunlar, çok konuşur ama aslında hiçbir şey söylemez. Bunlar, dünyayı çok bilir gibi davranır ama hiçbir şeyden haberleri yoktur. Bunlar, sürekli bağırır ama hiç dinlemez. Bunlar, yalanda ve iftirada sınır tanımaz ama sıra gerçeklere gelince hemen arkasını döner. Bunlar, demokrasiyi milletin iradesinde değil yurt dışından gelen sinyallerde arar. Bunlar, etrafına kin ve nefret saçmaktan kalbi kurumuş, ruhu kararmış, gözü körleşmiş, dili çatallaşmış bir güruhtur. Ülkemizin ufkunu gölgeleyen, enerjisini emen, vaktini heba eden, havasını kirleten, suyunu bulandıran bu zihniyetin demokrasimize ve kalkınmamıza maliyeti en az yarım asırdır." "Bunların derdi, Türk ordusunun özellikle son 5 yıldır ne yaptığıdır" Milletin gönlüne girerek iktidara ulaşmak yerine, dışarıdan dolanarak gelmenin peşinde olanlara hak ettikleri cevabı yine milletin vereceğini kaydeden Erdoğan, şu açıklamalarda bulundu: "Gerçi, millet her seçimde kendilerine sandıkta hak ettikleri cevabı vermiştir ama onların gündemi ve derdi hep başkadır.
Sandık - 30.11.2020
Erdoğan: "Siyaset, toplum ve sandık mühendisliği hesaplarına öyle dalmış durumdalar ki milleti görecek halleri bile yok. Üstelik bunlar milleti hiçe...
Erdoğan: "Siyaset, toplum ve sandık mühendisliği hesaplarına öyle dalmış durumdalar ki milleti görecek halleri bile yok. Üstelik bunlar milleti hiçe saymakla kalmayıp ülkenin temel değerlerine ve kurumlarına saldırmayı da adet edindiler.
Sandık - 30.11.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüse karşı alınan yeni tedbirleri açıkladı (2)
'BUNLAR DEMOKRASİYİ YURT DIŞINDAN GELEN SİNYALLERDE ARAR' Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'de ekmeğini yiyip vatanına düşmanlık besleyen, havasını soluyup ezanından ve bayrağından nefret eden, sefasını sürüp insanını sevmeyen bir kesim olduğunu ifade ederek, "Bunlar zahirde demokrat, insancıl, hoşgörülü gözükür ama hakikatte faşistin, darbecinin, vesayetçinin önde gidenidir. Bunlar zahirde çok çalışır gözükür ama esasta hiçbir şey üretmez. Bunlar çok konuşur ama aslında hiçbir şey söylemez. Bunlar dünyayı çok bilir gibi davranır ama hiçbir şeyden haberleri yoktur. Bunlar sürekli bağırıp ama hiç dinlemez. Bunlar yalan ve iftirada sınır tanımaz ama sıra gerçeklere gelince hemen arkasını döner. Bunlar demokrasiyi milletin iradesinde değil, yurt dışından gelen sinyallerde arar. Bunlar etrafını kin ve nefret saçmaktan kalbi kurumuş, ruhu kararmış, gözü körleşmiş, dili çatallaşmış bir güruhtur. Milletin gönlüne girerek iktidara ulaşmak yerine, dışarıdan dolanarak gelmenin peşinde olanlara hak ettikleri cevabı yine milletimiz verecektir. Gerçi millet her seçimde kendilerine sandıkta hak ettikleri cevabı vermiştir ama onların gündemi ve derdi hep başkadır.
Sandık - 28.11.2020
Cammu Keşmir'deki Bölge Kalkınma Konseyi seçimi, "özel statü" konusunda seçmenleri böldü
Sıkı güvenlik önlemleri ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri altında yapılan seçimin ilk aşamasında 25'i Keşmir, 18'i Cammu'da olmak üzere 43 seçim bölgesi için sandık başına gidiliyor.
Sandık - 28.11.2020
Cammu Keşmir'de özel statünün kaldırılmasından sonra ilk kez seçim yapılıyor
43 seçim bölgesi için sandık başına gidiliyor Oyların 22 Aralık'a kadar sayılacağı Cammu Keşmir'de seçmen sayısı 700 binin üzerinde ve seçimde toplam 1427 aday yarışıyor.
Sandık - 27.11.2020
Son dakika... DHA YURT BÜLTENİ - 1
'DEPREM OLDU SANDIK'Olayın yaşandığı evin bir alt katında oturan Şaban Şengül, büyük bir sarsıntı yaşadıklarını ifade ederek, "Bomba patlar gibi bir patlama oldu, deprem oldu sandık.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sandık Haberleri | Sandık Haber - Haberler - Sandık haberleri, son dakika sandık haber ve gelişmeleri burada. Kuveyt'te halk sandık başında.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.12.2020 02:27:57. #1.14#
title